Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A ducikat is elveszik, ugye? fórum

A ducikat is elveszik, ugye? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A ducikat is elveszik, ugye?

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
404. 4244093cd0 (válaszként erre: 401. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 19. 00:03

Fene akar téged megvédeni,meg tudod te magadat is !:))

Igen pl most éppen az vagyok ,de cseppet sem zavar!...mármint olyan téren ,mit gondolnak erről mások!Most ilyen vagyok,mert ilyennek kell lennem,ennyi:))....engem így is imádnak !:)

403. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 402. - 9ec59d8582)
2012. júl. 19. 00:01

Igénytelenség = Az ember nem foglalkozik saját testi-lelki szükségleteivel, magyarul leszarja saját magát.


Remélem érthető.


(Nincs pórnép, nem játszom felsőbbrendűt, csak tisztába teszem a dolgokat...)

402. 9ec59d8582 (válaszként erre: 400. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 18. 23:58
Akkor leírhatnád a "pórnépnek" az igénytelenség fogalmát és részleteit, mert összekeverték a dezodorokkal.
401. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 398. - 4244093cd0)
2012. júl. 18. 23:56
Jaj te mit garázdálkodsz errefelé a ducik között? Tán te is duci vagy? Meg akarsz védeni?? :)))
400. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 397. - 9ec59d8582)
2012. júl. 18. 23:51
A stílusom az őszinteségem.
2012. júl. 18. 23:50

Elhízás: belső üresség, szeretetéhség, hamis énkép


"Az elhízott ember nemcsak saját magát utasítja el, de többnyire a környezetét is. Amit másokban kifogásol, azt valójában saját magában kifogásolja. A többiek csupán egyfajta tükröt jelentenek, melyet az élet elébe tart, hogy felismerje benne önmagát. Nem szabad arra törekednie, hogy más legyen vagy a környezete kedvére tegyen. Igazán és csorbítatlanul önmagává kell válnia."


/Kurt.T./

398. 4244093cd0 (válaszként erre: 396. - D7ba7bf7ff)
2012. júl. 18. 23:49

Én is egyetértek veled,nem is értem ,hogy miért estek neked sokan,mikor ők is tudják,hogy amiket leírtál az így van,az az általános .

:)

2012. júl. 18. 23:47
Miben lenne kivétel? A stílusodat szidták. Röviden ennyi.
396. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 374. - Spinneli)
2012. júl. 18. 23:43
Nocsak, egy kivétel... :)
395. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 370. - Ea9c1e506c)
2012. júl. 18. 23:32

Hallottál már sikeres emberről aki másnapra meghalt? Az egész világot megnyerte és mindent elveszített. Ennyit a sikerről.


Számomra az egyetlen fontos tényező, ha valaki önmagát adja és hiteles. Bár ez a legnehezebb, mert a környezete nem lesz oda meg vissza az őszinteségéért, de ez az élet értelme. A sikeres ember a legtöbbször attól sikeres hogy pofán hugyozza saját magát.


A keresztapában is elhangzott. Minél feljebb jutok, annál rohadtabb minden.


Na, ennyit a sikerről...


A siker nálam az öröm, az öröm pedig az, ha önmagam lehetek, mindentől függetlenül...

394. ae8f040a2b (válaszként erre: 385. - 6c09e80d1e)
2012. júl. 18. 22:41
szia.)
393. ae8f040a2b (válaszként erre: 386. - Szilisári)
2012. júl. 18. 22:37

ezt én a külsőségekre értettem...mert egy komoly tartós kapcsolthoz nem elegendő a fizikai vonzalom. számomra nagyon fontos,hogy értelmes legyen..lehessen vele beszélgetni..mert pont elég az,ha nekem szép..és nem kell,hogy másnak is tessék.

a szerelem megszépíti az embert..azt látja a másikban,amit más talán..sőt..egyáltalán nem.


vagyis én is hiába tetszem..az csupán a külső..az ,ami a világnak mutatódik belőlem..semmi egyéb.egy test..

és a test önmagában nem tesz boldoggá.a vonzerőt a kisugárzást a lélek adja.


lehet valaki a világ legkívánatosabb embere,ha pokol vele az élet..elviselhetetlen,mogorva..hálni jár belé a lélek.


szerintem mindenki találja meg a számára ideális testsúlyt..amiben boldog,jól érzi magát.

ha az ember szereti önmagát..más is szeretni fogja..mert azt sugallja,hogy értékes.

392. 7796ae808e (válaszként erre: 376. - 34c48a3825)
2012. júl. 18. 18:34
Az, hogy milyennek hiszel, az engem annyira nem izgat, hogy te el sem hiszed. Nem tudom, ha melletted lakna egy ilyen gané szomszéd, akik pár éve költöztek ide leprafalváról, és hozza magával azt az életstílust is, te mit szólnál hozzá. Ezekkel nem lehet szép szóval beszélni, mert sárga házban lenne a helyük. Tél óta nincs víz a lakásukban, mert elzárták, annyi tartozásuk van. Semmi értelme nincs az életüknek mert csak azt a szemetet hordják össze amit más kidob.
391. szilisári (válaszként erre: 390. - 731e5b9ffb)
2012. júl. 18. 15:10

Persze, de ugyanez igaz a belsőkre is, mindenkinek más a fontos és ez így szép :-)

Ázsiaiak egyébként minket is tudnak egyformának látni :-D

390. 731e5b9ffb (válaszként erre: 386. - Szilisári)
2012. júl. 18. 14:40
Amúgy abban egyet értünk, hogy a külső-belső egyaránt fontos. Csak ugye a szépség is szubjektív szerencsére. Olyat még egy barátnőmtől se hallottam, hogy bár csúnyácska a pasim nekem így is jó, olyat annál inkább hogy karakteres arca van (nagy orr, elálló fül), vagy hogy milyen férfias (szőrös arc, kiugró állcsont). Szóval nyilvánvalóan nekik teljesen más az ideál mint nekem, alkat tekintetében is. Vannak olyan barátnőim akinek az extravékony nyúlánk fiúk jönnek be, olyanok is akinek kimondottan a mackós, és egyáltalán nem olyan nagy részesíti előnyben a kigyúrtat. Nem hiszem el hogy az összes férfinak ugyanaz az alkat tetszene. Vegyük a fitness lányokat, azok aztán kisportoltak, igényesek, szálkásak. Erre nem egy férfi ismerősöm véleménye hogy egy nő ne legyen ilyen izmos, egy nő legyen nőies.. Ha meg nőies (van feneke, melle), akkor meg dagadt egyesek szerint. Ha van sapka, az a baj, ha nincs akkor az:) Mindenkinek más tetszik, ezért jó, hogy nem vagyunk olyan egyformák, mint a kínaiak:) Lehet válogatni:)
2012. júl. 18. 14:36

Ha kövér vagy, de nem zavar és magadhoz hasonló módon nem perfekt külsővel rendelkező társsal boldog


tudsz lenni, akkor semmi gond. Ha kövér vagy és zavar, vagy külsőre jóval magad szintje felett álló


társsal tudod csak elképzelni az életed, akkor le kell fogyni.


A túlsúly sajnos elég sokat számít a csajozási lehetőségek szempontjából, ha amúgy jóképű az ember, húsz kiló plusszal szinte rá se néz senki, húsz kiló fogyás után meg szinte bármilyen színvonalú csajból van választék.


Karcsún sokkal több lehetőséged van ismerkedni és így megtalálni az igazit, mint kövéren, szóval nagyon megéri lefogyni, meg törődni az ember külsejével. Ráadásul, ha mindketten baromira tetszetek egymásnak külsőleg is, nemcsak belsőleg, az csak még egy dolog, ami erősíti a kapcsolatotokat. Szóval megéri lefogyni, na.

2012. júl. 18. 14:28

Aranyos volt sztori:)

Az a kár a lányban, hogy szűk, nagyon szűk a látóköre, ráadásul általánosít. Annyira nem úgy működik a világ, ahogy ő leírja, vagyis sokkal összetettebben, színesebben. Ráférne egy önismereti tréning, amitől nem fog lefogyni, de legalább másképp szemlélne. Nekem egy kicsit szánalmas.

387. 731e5b9ffb (válaszként erre: 386. - Szilisári)
2012. júl. 18. 14:26
Mert arról ment a vita tegnap este, hogy a nagyobb darab nők senkinek nem jönnek be, pedig de. És erre mindenki általában a saját vagy az ismerőseinek a példáját tudja felhozni, akit nem ismer azét sokkal nehezebb lenne:)
386. szilisári (válaszként erre: 384. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 18. 14:20

Egy szóval nem mondtam, hogy a külső a fontos, pont azt mondtam, hogy mindkettő fontos.

Szerintem azzal, ha valakit ráveszel a sportolásra, nem alakítod át radikálisan, de igazából általában férfiakat kevésbé kell rávenni ilyesmire (vagy csak én ismerek túl sportos embereket), úgyhogy ezt inkább a női oldalra gondoltam.

Amúgy meg miért közli itt mindenki egy idő után ilyen ducis témákban, hogy érte hányan vannak oda? :-DDD

2012. júl. 18. 14:17
sziasztok:)
384. ae8f040a2b (válaszként erre: 382. - Szilisári)
2012. júl. 18. 14:05

a külső fontos..de nem minden.


a külcsín belbeccsel egyetemben ér valamit.


nem tudom..lehet begyepesedett vagyok szokás szerint,de ha én meglátom az emberben a férfit akkor annak oka van..és mégpedig az,hogy egy jelenséggel állok szemben..aki megdobogtatta a szívem azért ,amilyen..és nem azért mert ilyen vagy olyan ember akarok belőle formálni.de ez én meglátásom és én ehhez tartom magam.

értem is hányan meg vannak bolondulva..de nekem csak olyan kell,akinek kell a belsőm is..én,mint ember is kellek.

383. szilisári (válaszként erre: 381. - 130454e42d)
2012. júl. 18. 13:58
Az meg abszolút nem vészes, heti 3-4 sporttevékenység, 3-4 hónap múlva már kacagva 40-42-es lesz az meg már totál normális.
382. szilisári (válaszként erre: 380. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 18. 13:57

Én ezt soha nem értettem, hogy "jaj, a külső nem fontos, csak a belső", hát hogy ne lenne fontos?? És szerintem lehet azt normálisan közölni, pl "Figyi tetszel nekem, jó fej vagy, de még jobban tetszenél, ha egy kicsit sportosabb vagy, gyere el velem teniszezni."

Szerintem teljesen normális, ha valaki még jobban akar annak tetszeni, aki tetszik neki és valószínűleg neki is sokkal jobb lesz.

És egyáltalán nem kötelező elhízni házasság és gyerek után, sokan vannak, akik nem szoktak.

381. 130454e42d (válaszként erre: 379. - Szilisári)
2012. júl. 18. 13:50
A cikkíró 44-es méretet hord, ez azért nem 120 kilóra utal.
380. ae8f040a2b (válaszként erre: 378. - Szilisári)
2012. júl. 18. 13:49

aki nem kell kövéren..az ne kelljen sehogyan se..


és megint ott tartunk ahol az elején.., odaáll eléd egy férfi azt mondja..tetszenél nekem..ha egy tizessel kevesebb volnál..kellene neked az a pasi?mert nekem nem!

akkor megint nem szól az egész semmi másról,mint a másoknak való megfelelésről..vagy csak ennyi az egész ,hogy vegye el aztán lesz ,ami lesz?


aztán mi a probléma?jön egy gyerek..a nő elkezd hízni..a férj pocakot ereszt a kényelemben..a biztonságban..és akkor azt mondja egy nap..mert úgy ébred az egyik..pá édesem..keresek egy soványt helyetted?

379. szilisári (válaszként erre: 377. - 731e5b9ffb)
2012. júl. 18. 13:45
Nem tudom, hogy ki számít kicsit molettnek :-D De persze, nem gondolom rondának, ha valakin van egy kis plusz, nyilván. Viszont azt is gondolom, hogy az egészséges étkezés meg a rendszeres mozgás nem önsanyargatás, és egy "nagyobb" darab hölgy, akinek azért vannak izmai, formái százszor kívánatosabb, mint egy kisebb darab, akinek viszont ilyen plötyi karja, lába, stb van.
378. szilisári (válaszként erre: 375. - Ae8f040a2b)
2012. júl. 18. 13:41
Persze, de akinek tényleg ennyire fontos, hogy elvegyék feleségül és attól fél, hogy a kövérsége miatt nem fogják, az tényleg fogyjon le, nem? :-)
377. 731e5b9ffb (válaszként erre: 371. - Szilisári)
2012. júl. 18. 13:41
Szerintem ha visszaolvasol senki sem az extrém elhízott 200kilós nőkkel példálózott, hanem kicsit molett, húsosabb lányokról, akik ahelyett hogy sanyargatnák magukat pár kiló mínusz kedvéért elfogadták, hogy nem S-es a méretük mégis megtalálták a harmóniát az életükben, és szerintem semmi furcsa sincs abban hogy egy jóképű férfinak ez igenis bejön. És a szexuális kisugárzás egyáltalán nem fordítottan arányos a zsírszázalékkal. Persze nem minden molett nő szexis ez tény, de ugyanúgy nem minden normál vagy sovány nő sem az..
376. 34c48a3825 (válaszként erre: 289. - 7796ae808e)
2012. júl. 18. 13:37

Jóképűűűű?! FÉRFI?!?!?


:D


Te kis suttyomban a szomszéd macskáit megmérgező valaki vagy, mélyen hibás önértékeléssel (is).

375. ae8f040a2b (válaszként erre: 373. - Szilisári)
2012. júl. 18. 13:37

lehet nincs rendben valami..de a kövér=igénytelen?na ez azért erős.ebből indult ki az egész vita itt.


lehet épp egy igazi férfi/nő tud valakit kihozni ebből az állapotból..ha olyan a gond..ha nincs elég önbizalom..de lehet fordított az eset,hogy a férfinak tetszik a teltebb nő és a párja fokozatosan elhízik,mert meg akar felelni..persze tudat alatt.


mindennek oka van a világon,de ha látsz egy elhízott ember..ki is merne odamenni,hogy mondd..rendben van a lelked?


nekem van egy ismerősön..nem csúnya pasi..200kiló,elhagyta a barátnője és bánatában elhízott,elvett egy nőt..szerintem vaságyastul 40kiló...nem tudom mennyi ideig voltak együtt,de most válnak.

de kellett a férfi így is..meg nem kell így se.hogy miért?nem tudni két ember között mi zajlik a valóságban.

egyébként a pali most fogyott hirtelen 20kilót..szintén bánatában.

nem vagyunk egyformák,nem vagyunk egyformán elég erős vagy gyenge jelleműek.

kit hogyan visel meg az élet.

nem lehet általánosítani semmiben sem,nem lehet senki ember fiát egy kaptafára venni.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook