Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A 2011.7.25. csoport. Avagy fogyókúra indul, szállj be! fórum

A 2011.7.25. csoport. Avagy fogyókúra indul, szállj be! (beszélgetős fórum)


74. Diilke
2011. júl. 25. 21:46

annyit írtatok amég leléptem, hogy kiakadt a szemem visszaolvasáskor :D


én úgy tudom - de javítsatok ki, ha hülyeség - hogy a diabetikus csoki semmivel nem jobb, mert ott gyümölcscukorral váltják ki a simát. ha a cukorbeteg ember nagyon édesség után sóvárog, ezt fogyaszthatja, úgy mint mi a rendes csokit! diéta szempontjából kalóriában és szénhidrátban is kevesebb az étcsoki!!


nálam a falatokkal van a baj... ezt is csak megkóstolom, éppen bele nyalok ebbe is, meg még azt... és már is olyan sok kalóriát bevittem a kóstolgatással, mint egy egész fogyókúrás menü! a németnek van erre egy jó szava: zwischendurch essen :D na, nekem azt nem szabad! :))

73. ChrisTai (válaszként erre: 72. - Andi6020)
2011. júl. 25. 21:46
persze. hát vannak fanatikusok :D
72. andi6020 (válaszként erre: 71. - ChrisTai)
2011. júl. 25. 21:42

Hát, én 39 éves vagyok, 2 gyerekkel, ő 19.

Én 152 cm "magas" vagyok, 52 kilóval.

Nem vagyok dagadék, ez tény, de érzed a különbséget gondolom. :)

71. ChrisTai (válaszként erre: 69. - Andi6020)
2011. júl. 25. 21:39
hát Andi, te se vagy egy dagadék ezt meg kell hagyni :D bizti van egy kis poci, vagy nemtudom, nála is...
70. ChrisTai (válaszként erre: 67. - Rékuskaaa)
2011. júl. 25. 21:37

sziaszia!

megkérdezhetem mit írt elő az edződ? :)

személy szerint én ugy gondolom hogy a reggelid maga a mintaétrend, az ebédből én csak a rizst hagynám ki egy kis párolt zöldségre cserélném. szerintm az uzsit 2 felé szedhetnéd, 1 joghurt 1 barack tizoraira, és a 1-1 uzsira :)

hát a pali... nah! valamiért fel kell kelni reggel, nem? :D

69. andi6020 (válaszként erre: 67. - Rékuskaaa)
2011. júl. 25. 21:37
Neked minek fogyni, már ne is haragudj?
68. clau71 (válaszként erre: 62. - CsokiCsillag:))
2011. júl. 25. 21:35
Oké. Előre is köszönöm jó éjszakát.
2011. júl. 25. 21:29

Sziasztok! Én is gyakori-s vagyok.:) 172 cm és 59 kg vagyok. 5 kg-t szeretnék fogyni. Járok személyi edzőhöz heti 3x és 1x pedig tenisz edzőhöz,tehát a mozgással nincs gondom. Sőt ha van időm és partnerem,akkor heti 2x járok teniszezni.:) Emellett néha-néha biciklizni,röplabdázni,futni vagy kosarazni járok. A személyi edző összeállított egy étrendet,de nem tudom betartani. Pl. ma is nagyon sokat ettem.

Reggeli : 1 szelet tk kenyer + 30 g natúr müzli natúr joghurttal ( ezután mentem edzeni,tehát kellett az energia:D:D)

Ebéd : natúr csirkemell rizzsel

Uzsonna : 2gyümölcsjoghurt 2 barackkal ( más időpontban ettem)

Vacsora : natúr csirkemell párolt zöldséggel + egy mini palacsinta :S

2011. júl. 25. 21:24

jójó aztán gyertek és számoljatok be holnap, kajáról mozgásról!

ha érdekel valamit, vezetek majd naplót, arrol hogy miket eszek :)

2011. júl. 25. 21:18

Én megyek aludni, jó éjt nektek is!

Aztán holnapra el ne felejtsétek, hogy FOGYÓZUNK :)))

64. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 60. - ChrisTai)
2011. júl. 25. 21:17
Én szoktam náluk venni kalácsokat meg rétest, azok izlettek. Aztán inkább úgy döntöttem, hogy nem eszek kalácsot, mert elég drága fogyókúra lenne... :))
63. ChrisTai (válaszként erre: 61. - Clau71)
2011. júl. 25. 21:16

én azt irtam hogy diabetikusat, és 1-2 kockát naponta, max 3 at de ne egy táblával :) lehet kapni szeletes diabetikus csokit, ugyanolyan fini.

vagy a müzliszelet, amin alul csoki van, az is isteni, jobb mint a táblás milka :)

62. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 61. - Clau71)
2011. júl. 25. 21:16
Van az a praktikám, amit az a könyvem ir, amit már lejjebb emlitettem. Holnap leirom, ok? Mert elég hosszú, és már álmos vagyok:)
61. clau71
2011. júl. 25. 21:11
Nekem az édességgel van nagyon-nagyon sok bajom. Kenyér, tészta nem érdekel. Valami jó tipp csoki ellen?
60. ChrisTai (válaszként erre: 58. - CsokiCsillag:))
2011. júl. 25. 21:10
én egyszer egy egész hétre megrendeltem a kiszállítós kajáját ebédre, fuuuj, hétfőn le is mondtam keddtől :D
59. ChrisTai (válaszként erre: 57. - CsokiCsillag:))
2011. júl. 25. 21:09

igen.

csak azon filóztam hogy én kb 1 éve már csináltam ilyen fórumot csak aztán felszivodtak az emberek :D remélem most majd kitartunk :P

58. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 56. - ChrisTai)
2011. júl. 25. 21:09

A fehér kenyér a mindenem :)))))

Norbiról annyit, hogy nemrég vettem az üzletjükben Update lisztet, vagyis szénhidrát-csökkentő cuccot:) Megcsináltam belőle a palacsintát, vagyis kisütöttem két palacsintát és a többi tésztát lehúztam a wc-n, mert nekem ehetetlen volt. Párom is mondta, hogy inkább dobjam ki, mert ebből ő sem fog enni. Utána inkább csináltam rendes tésztát:)

57. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 55. - Andi6020)
2011. júl. 25. 21:05
Majd most együtt sikerülni fog :))
56. ChrisTai (válaszként erre: 53. - CsokiCsillag:))
2011. júl. 25. 21:04
csokibabám, ha ennyire szereted akkor vegyél teljes kiörlésűt.persze max 2 vékony szeletet :) és ha délelőtt eszed, nem baj, ha este letornázod ugyis.. én kibirom kenyér nélkül. süti... nah... pl csinálhatod teljes kiörlésü lisztből édesítővel, már ha te sütöd. ha nem, akkor próbáld meg a norbi előcsinált undormányait, utána nem fogod szeretni XD
55. andi6020 (válaszként erre: 53. - CsokiCsillag:))
2011. júl. 25. 21:03
Én is! Süti, kenyér, TÉSZTA, de tudni kell ellenállni. :)
54. ChrisTai (válaszként erre: 52. - Zebracsikó)
2011. júl. 25. 21:02
jaja úgy sokkal könnyebb h nem csak te fogyózol a családban. nálunk mindenki imád enni sajnos. amugy nálam is ugy van h vagy diéta vagy zaba töménytelenül. NEM SZABAD VISSZAÁLLNI... akármilyen nehéz is kimondani, de nem szabad. pedig olyan jó a tv elé bekucorogni egy kis kajával :DDD
2011. júl. 25. 20:58

Én kenyér-imádóóó vagyok:(((

Na meg süti...

52. zebracsikó (válaszként erre: 50. - ChrisTai)
2011. júl. 25. 20:57

igaz! drogként működik.

nálam vagy diéta van, vagy súlyos zabálás. Nincs olyan, hogy normális mennyiség. Sajnos ezt eredményezi.

De most a párom is mérlegre állt, s hízott pár kilót, viszont mostanában nagyon hiú korszakát éli, s meg is akar tőle szabadulni. Így könnyebb lesz.

51. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 48. - ChrisTai)
2011. júl. 25. 20:56

Fúúújjj chips :D

Komolyan mondom, kipróbálom, meggyújtom én is:)

Egyébként van egy jó könyvem, a cime: LE TUDLAK FOGYASZTANI

Van hozzá egy cd is. Amég használtam, fogytam is, de most arra is lusta vagyok, hogy elolvassam mit kell csinálni, ha kivánok valamilyen ételt, pl. csokit. Volt, hogy édesség-ehetnékem volt, és megcsináltam azt a praktikát ellene, ami a könyvben le van irva, kétszer-háromszor egymás után, és elmúlt a csoki iránti "vágy":))

Egyébként nagyon butaság, először kinevettem, mégis bevállt:)

50. ChrisTai (válaszként erre: 46. - Zebracsikó)
2011. júl. 25. 20:55

én is ezzel próbálkozom... az a baj hogy sajna a kenyérre nem szabad visszaszokni ha egyszer már sikerült letenni. olyan mint a drog :(

én most megfogadtam hogy nem kell, csak tökreteszi az életemet :(

49. ChrisTai (válaszként erre: 45. - PigLover)
2011. júl. 25. 20:54
nekem is ez volt most hétvégén... nővérem még a szobába is bejött cukkolni a piskótával a szájában... akkor fogtam magam, lementem boltba, vettem 2 parit meg egy uborkát, hazajöttem és befaltam :D és jól esett, mert ettem valamit, vettem is, szal a vásárlás élménye is megvolt, és nem is hiztam töle :D
48. ChrisTai (válaszként erre: 43. - CsokiCsillag:))
2011. júl. 25. 20:52

pfuuu a chips! nah erről van egy sztorim XD

angliában voltam egy taiwani ismimnél, tudod kína, nagy egészség *uzik haha.

minden nap pringles chipset zabáltam, mert itthon nagyon drága és bepótoltam egész életemre.

nah egyszer ez a kedves ember kivett a kezemből egy darab chipset, és meggyújtotta!

úgy égett, ne tudjátok meg :( színtiszta zsír...


amugy a csokira csak annyit, hogyha nem birod ki akkor egyél étet, és ne egy táblát, hanem pl 1 szeletet, az is diabetikus legyen... nah?:D

47. CsokiCsillag:) (válaszként erre: 45. - PigLover)
2011. júl. 25. 20:51

Szia Piggie:)

Ugyanigy vagyok, mint te:)

46. zebracsikó (válaszként erre: 19. - D82f1e2683)
2011. júl. 25. 20:51

a legegyzserűbb diéta!


Heti 1 kilót fogytam vele. Persze, ugyan elég lassan és későn, de visszajött, ezért vagyok megint itt:)))

Most megint ezt fogom csinálni.

No kenyér, no tészta, no cukor, no rizs, no krumpli.

Viszont sokféle sajt, bacon, sonkák, zöldségek, joghurtok, húsok, lecsó virslivel, stb.

2011. júl. 25. 20:50

sziasztok! piggie vagyok a gyakorikérdések.hu-ról :)

saajnos állandóan beleesem abba a hibába,hogy hétköznap mindent jól csinálok,betartom a rendes kajálást,de hétvégén mindig elrontom,és tömöm a fejem olyan dolgokkal amikkel tudom h nagyon nem kéne :( ez az oka annak,hogy azt a bosszantó 5 kilót ilyen nehéz leadni..egy lépés előre,kettő hátra..borzasztó.valami tipp ezellen esetleg valakinek?tudom,akaraterő,na de mégis...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook