Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyi sütés-főzés / Mi lesz a karácsonyi menü? fórum

Karácsonyi sütés-főzés / Mi lesz a karácsonyi menü? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
1105. f799cac10e (válaszként erre: 1104. - Bnedora)
2011. dec. 19. 20:24
ez lesz a menütök? ez finom.
1104. bnedora
2011. dec. 19. 20:23
Össze fogják vonni, van már ilyen fórum.
2011. dec. 19. 20:22
?
2011. dec. 19. 19:22
Szét csúsztam :D Csajok ennyi finomságot egy helyen :D
1101. c4de233d89 (válaszként erre: 1099. - Noncsi18)
2011. dec. 19. 19:03
ne nagyon hosszúra húzd van ilyen tízcentis pálcika is...a hosszúpálcáról macerás megenni, a közepőről lehúzni...elég ha jágsaláta levelekre rakod őket az nem drága egy két kis koktél paradicsomot, mozzarella kisgolyót az sem drága szerintem jobb mint a kockasajt rakhatsz szétszórtan a levelekre díszítésként...a sokatekercs is jól mutat rajta...megkivántam basszus, éhes leszek
1100. pirinyo79
2011. dec. 19. 19:02

Sziasztok! Új vagyok (leszek) itt a fórumon.


Nálunk kicsit más lesz a menü mint "szokás"

Lesz gulyásleves,fonott sajtos kenyérrel, töltött káposzta Szabolcsiasan és aranygaluska. :)

De! Ma vettem egy gyönyörű fiatal kacsát, amire vadászom a receptet :)

1099. Noncsi18 (válaszként erre: 1098. - C4de233d89)
2011. dec. 19. 18:55
Mivel szeretnek valami latvanyosat, igy ez a nyarsas megoldas es a sonkatekercs tetszik nagyon. De valoszinu mindketto lesz, mivel ketten vagyun igy elvileg kettot kell vinni. Igen en is arra gondoltam, hogy a paradicsom, egy kis kocka sajt, lehetne rahuzni azt a brokkoli fasirtot is, kigyo ubit kaliforniai paprikat, minel mutatosabb legyen. De ezt valami hosszu palcikara kene huzni. Es akkor ezt is meg a sonkatekercset is lehetne valami salata agyra pakolni :)
1098. c4de233d89 (válaszként erre: 1084. - Noncsi18)
2011. dec. 19. 18:50
pálcikára húzhatsz..kicsire vagy fogpiszkálóra..falatkaként egy koktél paradicsomot és egy kismozzarella golyót és ebből sokat egy tányérra ügyesen és látványosan lehet tálalni félnarancsból kiszeded a belsejét grépfruit kanállal és abba gyümölcsdarabkákat teszel(banán, alma, narancs, szőlő, áfony, kakiszilva)..egy kis szirup mehet rá és kis műanyag villákat, vagy fogpiszkálót beleszúrsz...ha egészség egyenek gyümölcsöt, csak előtt nem sokkal kellene összerakni...hogy ne legyen punnyadt...egy kis amcsi zászlós pálcikát bele nyelvcsapásként :)
1097. Noncsi18
2011. dec. 19. 18:48
Aranyosak vagytok, nagyon koszonom, meg gondolkozom melyik legyen ezekkozul, de erzem, hogy meglesz :D Csak az ido surget, mert 22.-en lesz a parti.
1096. Noncsi18 (válaszként erre: 1089. - F799cac10e)
2011. dec. 19. 18:47
Turo csak egy helyen van horror aron, mascarponet pedig meg nem lattam :S
1095. Noncsi18 (válaszként erre: 1087. - F799cac10e)
2011. dec. 19. 18:46
Ital az csak alkoholmentes :S Bar azzal az a baj, hogy nem lett intezve pohar es nekem meg nincs annyi, mert az ugy lenne szep hogy kitoltve. Mar gondolkoztam ezen, mert valami piros zold turmixot szerettem volna...
2011. dec. 19. 18:45
ez bónusz aki szeretné
1093. Noncsi18 (válaszként erre: 1092. - F799cac10e)
2011. dec. 19. 18:44
Ez ha meg nekem jott, akkor ez kizarva, mert itt se kolbasz se szalonna :(
2011. dec. 19. 18:40

Kolbásszal töltött karaj recept


Hozzávalók:

1 nagyobb egész karaj

só, bors,

gyros fűszerkeverék

fokhagyma

száraz kolbász

szalonna


Elkészítés:

A karajt a hentessel felszúrattam. Sóztam borsoztam zúzott fokhagymával és a gyros fűszerkeverékkel jól bedörzsöltem kívül-belül, a lyukba beraktam a kolbászt.Egy órát pihentettem majd rácsos tepsibe tettem. A tetejére pár szelet szalonnát raktam és kevés vizet öntöttem alá. Alufóliával lefedtem és amikor átsült a fóliát levettem és még egy kicsit sütöttem hogy szép színe legyen.

1091. c4de233d89 (válaszként erre: 1084. - Noncsi18)
2011. dec. 19. 18:40
örülök hogy tetszik...ügyes légy..csak egyszerűen és finoman
2011. dec. 19. 18:37

Töltött csirke comb zsömlés

Hozzávalók:

4 csirke comb

3 zsömle

1 doboz májkrém

2 tojás

bors

majoranna

petrezselyemzöld

1 vöröshagyma

Elkészítés: A zsömléket beáztatás után kicsavarjuk hozzáadjuk a tojásokat,a májkrémet,a kevés zsiradékon megfuttatott vöröshagymát,pterezselyemzöldet.Sózzuk borsozzuk,majorannázzuk.

A combokat pár percre hideg vízbe tesszük.(Így könnyen fel tudjuk szedni a bőrt)Enyhén sózzuk,ezután a bőrét egyik oldalon felszedjük majd nyomózsák segítségével a bőr alá betöltjük a tölteléket.

Lábosba téve kevés forró zsiradékkal leöntjük,majd kevés vizet adunk hozzá és megpároljuk.A végén grillbe vagy sütőben megpirítjuk.

Tanácsok: Ma a hotpanban sütöttem meg.A burgonyát karikára vágva petrezselyemmel megszórva mellé tettem.Gyorsabban készen lett és nagyon finom omlós lett a husi.

2011. dec. 19. 18:35

Lime-os túrótorta


Hozzávalók:

két csomag győri csokis keksz

10 dkg vaj

0,5 kg

tehéntúró

0,5 kg mascarpone

2 doboz sűrített tej

1 narancs és egy lime reszelt héja és leve

1 zacskó vaníliás

cukor

2 csomag zseléfix

Elkészítés:

A tészta elkészítéséhez az apróra összetört kekszet olvasztott vajjal összekeverjük. Két részre osztjuk, az egyik az alja a másik a teteje lesz.

A töltelék:

A tehéntúrót, a mascarponét, a sűrített tejet, a gyümölcsök reszelt héját és a vaníliás cukrot összekeverjük. A gyümölcsök levét a zseléfixszel összedolgozzuk, majd hozzáöntjük a kikevert túrókrémhez.

Sütőpapírral kibélelt tortaformába a két rész tészta közé a krémet betöltjük. Az elkészített tortát egy napig hűtőben állni hagyjuk.

2011. dec. 19. 18:33

Karácsonyi püspökkenyér


Hozzávalók:

· 7 tojásfehérje

· 18 dkg kristálycukor

· 7 dkg olvasztott vaj

· 11 dkg liszt

· 1/2 csomag sütőpor

· maroknyi vagdalt dió, mazsola, füge, kandírozott narancs, aszalt gyümölcs ízlés szerint

· 2-3 rúd keserű csoki, szilánkosra vagdalva

Elkészítés:

A tojásfehérjét a cukorral nagyon kemény habbá verjük. Belekeverjük a folyékony olvasztott vajat, ami nem szabad, hogy meleg legyen. Hozzászitáljuk a lisztet, amelybe előzőleg belekevertük a sütőport. Ezután óvatosan, fakanállal beleforgatjuk a felvagdosott gyümölcsöket és csokit.


Kivajazott őzgerinc- vagy kuglófformában, előmelegített sütőben 150 fokon kb. 30 percig sütjük. A forma kiválasztásakor arra, hogy a massza majdnem a duplájára nő.

2011. dec. 19. 18:33

ital is lehet? ha igen akkor küldöm



Grog hozzávalói


(Rumos forró ital hozzávalói)

6 cl rum (barna)

1 cl citromlé

cukor

szegfűszeg (egész)

fahéj (egész)

citromhéj (darab)

1.5 dl víz (forró)

Grog elkészítése


(Rumos forró ital elkészítése)

1. Öntse a forró vízbe a rumot és a citromlevet.

2. Ízesítse cukorral, fahéjjal, citromhéjjal, hagyja állni pár percig.

3. Forrón tálalja.

2011. dec. 19. 18:32

A kaszinótojáshoz:

* 8 db tojás

* mustár

* majonéz

* tejföl

* bors

* friss petrezselyemzöld

* A sonkatekercshez:

* 10 szelet gépsonka (lehetőleg téglalap alakú)

* 18 dkg vaj

* 4 csapott evőkanál liszt

* kb. 5 dkg reszelt ecetes torma

* 2 dl főzőtejszín

* 2 dl tej

* 20 dkg franciasaláta

* só

* fehérbors

* A díszítéshez:

* keménytojás

* uborka

* paradicsom

* paprika

* petrezselyemzöld

* A fényezéshez:

* aszpik Elkészítés:A kaszinótojáshoz a tojásokat keményre főzzük, megpucoljuk és hosszában kettévágjuk. Kiszedjük a sárgáját, és egy kis tálba tesszük. Megborsozzuk, hozzáadunk egy kis mustárt, majonézt és tejfölt, a felaprított petrezselyemzöldet, és jól elkeverjük. Figyeljünk arra, hogy a kevert anyag masszív maradjon. Ezt a krémet visszakanalazzuk a tojásokba, petrezselyemzölddel díszítjük.


A tormakrémes sonkatekercshez 8 dkg vajat megolvasztunk, beletesszük a lisztet, fehéredésig kevergetjük. A tűzről félrehúzva a hideg tejjel és tejszínnel csomómentesre keverjük, majd visszatéve a tűzre jól besűrítjük, végül a sóval és a fehérborssal ízesítjük. A maradék vajat habosra keverjük, hozzáadjuk a kihűlt besamelt, valamint a reszelt tormát. (Ha esetleg nem eléggé éreznénk a torma ízét, bátran tehetünk még hozzá.) Robotgéppel krémesre kikavarjuk. A sonkaszeleteket megtöltjük a tormakrémmel, felgöngyöljük. (A tormakrémből hagyjunk annyit, hogy a tekercsek végeire habzsákból rózsákat tudjunk nyomni.) Franciasaláta alapra helyezzük, a tekercsek tetejét tetszés szerint díszítjük, végeikre tormakrém rózsákat teszünk, végül aszpikkal átfényezzük.

2011. dec. 19. 18:31
elküldöm neked mindet
1084. Noncsi18 (válaszként erre: 1081. - C4de233d89)
2011. dec. 19. 18:29
Jol hangzik mindketto, mert a halat is nagyon szeretik, na meg a szoszokat is!! De amugy ez a palcikara felhuzas nem is rossz otlet..... :)
1083. Noncsi18 (válaszként erre: 1080. - F799cac10e)
2011. dec. 19. 18:29
Mindjart utana nezek, hogy mi hogy nez ki es mit hogy kell :)
1082. c4de233d89 (válaszként erre: 1081. - C4de233d89)
2011. dec. 19. 18:27
válasz volt noncsira ...a karácsonyi hosszú lenne
2011. dec. 19. 18:26

in salata catalana négyfelé vágott krumplit sós vízben megfőzöd kihűl, paradicsomot négyfelé vágod, francia zellerszálat alaposan megpucolod, szálakat lehúzd, felszeleteled...olivaolajba apróra vágott petrezselyemet szórsz...zöldségeket összekevered a krumplit finoman forgatod bele...sózod és mehet rá az oliva..vegás barátaim imádják és zeller szálat különböző szószokba mártogatva ropogtatják mellé....

tonhal saláta...paradicsom, jégsalát, kukorica, keverve sózva.. főt tojás négyfelé vágva, tonhal konzerv valami finomabb de natur oliváslébe finoman belekeverve ha kell még oliva rá...süss nekik csirkemell nyársat..csirkemell csikokra vágva sózva fokhagymázva..hernyózva felhúzod a fapálcikára húzhatsz a hernyók közé gombát vagy bármilyen zöldség kockát, cukkini félhold is jó a csikok közé húzogatod őket..oliva serpenyőbe nem sok és szépen forgatva kellemesre piritod...pálca végén hagyj fogás és így könnyen fogyasztható...nem bonyolult...itt a receptek között láttam brokkoli fasírtot az is klassz volt...

2011. dec. 19. 18:21
limes túrótorta? sonkatekercs kaszinó tojás töltött csirke comb, vagy kolbásszal töltött hús, fetával töltött gomba, vagy juhtúróval töltött gomba?
1079. Noncsi18
2011. dec. 19. 18:05
Sziasztok. En otleteket varnek. Karacsonyi parti lesz a cegnel, fele vendeg Amerikai fele Magyar lesz. Kb 40en leszunk, valami hideg talat vagy sutit kell vinni, szoval valami parti jellegut.... A lenyeg, hogy mivel nem 2 szemelyre lesz ezert, nem tul dragat szeretnek, illetve konnyen beszerezheto hozzavalokbol. A masik fontos, hogy nem vagyok profi szakacs, tehat valami egyszerubb kene, amit nem lehet elrontani. A gongyolt hus, fasirt, stefani, francia es kukorica salata kilovve, mert mar masok lefoglaltak. Sutibol pedig az almaspite foglalt. Az amerikaiak szeretik nagyon a zoldsegeket, ugyhogy valami salatan is gondolkoztam, de nem talaltam semmi jot. Szoval johet barmi otlet :) Koszonom elore is :)
1078. Pndi (válaszként erre: 1077. - 454db8ee37)
2011. dec. 18. 16:46
Köszi, a fiam azóta talált füszersót.
1077. 454db8ee37 (válaszként erre: 1076. - Pndi)
2011. dec. 16. 17:55
A fűszerkeverékben nincsen só!A fűszersóhoz pedig már tulajdonképpen nem kell sót adni.Nézd meg az összetételét, gyártótól függ, hogy milyen fűszerekből keverik.
1076. Pndi
2011. dec. 16. 14:09
Valaki meg tudná mondani, hogy mi a különbség a halak fűszerkeverék és a halak fűszersó között? Az előbbi mindenhol van, de a receptemben fűszersót ír. Létezik ilyen egyáltalán?
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook