Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vicces topik fórum

Vicces topik (beszélgetős fórum)


11401. goodall
2010. febr. 25. 19:56

Két részeg fószer üldögél a kocsma előtt. A sarkon befordul egy bernáthegyi, nyakában a klasszikus rumoshordócska. Az első részeg rácsodálkozik:

- Nézd! Ott jön az ember legjobb barátja!

Mire a másik:

- Ja. Meg egy bazi nagy kutya!

11400. lúdanyó (válaszként erre: 11390. - Pista55)
2010. febr. 25. 19:11
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
11399. pista55
2010. febr. 25. 18:45
Egy férfi elmegy a szexológiai rendelésre: - Kérem elfogadják itt a TB kártyát? - Persze - feleli a doktornö - mi a panasza? - Kattog a tököm. - Hogyhogy kattog? - kérdezi a doktornö. - Vegye a kezébe, és erősen húzogassa rajta a bört. - válaszol a férfi. A férfi kiveszi, a doktornö pedig úgy tesz, ahogy a férfi mondta neki. Ekkor az hirtelen elélvez. - Nem szégyelli magát? - rivall rá a doktornö - Ha élvezni akar akkor miért nem megy a kurvákhoz? - Akartam, de ők nem fogadták el a TB kártyát.
11398. f303be5590
2010. febr. 25. 18:36
:D:P
11397. pista55
2010. febr. 25. 18:29

Szerzetesek reggelizés közben vitáznak: Modja az egyik, hogy ö Jézus maga, mert ezt álmondta. Erre szól a társa, hogy nem így van, mert ő is azt álmondta, hogy ö Jézus. Megszólal egy harmadik: - Én vagyok Jézus és be is bizonyítom! Gyertek. Elmennek a kuplerájhoz és becsenget a szerzetes.

Kinyílik az ajtó és így szól a madamm: Jézusom már megint maga az?

11396. pista55
2010. febr. 25. 17:55
Tyú, tanitó néni - mondja Móricka az igen csinos ifjú pedagogúsnak - mit tudnék csinálni magával! - Te szemtelen kölyök! Azonnal bejössz velem az igazgató bácsihoz! - De én hármasban nem szeretem!- így Móricka. - Nahát, ez mar mindennek a teteje! Küldd be hozzám holnap a szüleidet! -dühöng a tanerő.- - Ök sem szeretik hármasban...
2010. febr. 25. 17:42

Két nő beszélget:

- Milyen volt a tegnapi szex?

-Ne is kérdezd! Hazajött az ember, 5 perc alatt megette a vacsorát, 3 perc alatt lezuhanyzott, 2 perc alatt túl voltunk a szexen, 1 perc múlva aludt... És nálad?

-Csodálatos estém volt:este vacsora egy jó étteremben, egy órát sétáltunk, gyertyafényben beszélgettünk, fél órás előjáték, egy órás szeretkezés, utána még egy órát beszélgettünk...


Két férfi beszélget:

-Milyen volt a tegnapi szex?

-Qrva jó estém volt, hazamentem, vacsora az asztalon, gyorsan bekaptam, dobtam egy gyors zuhanyt, ágynak döntöttem az asszonyt, aztán aludtam mint a bunda. És nálatok?

-Ne is kérdezd. Hazaértem, kiderült hogy kikapcsolták a villanyt, mert nem fizettem be a számlát. Muszáj volt elmenni vacsorázni egy étterembe, mert a villanytűzhely sem működött. A kaja rossz volt és drága, nem maradt pénzem taxira, gyalog mentünk haza. Fájt a hasam a rossz kajától, egy óráig nem tudtam magammal mit kezdeni, villany se volt, muszáj volt gyertyát gyújtani. Aztán szex, de olyan mérges voltam, fél óra volt mire felállt, egy óra mire elmentem, Még vagy óráig nem tudtam aludni mérgemben...

11394. pista55
2010. febr. 25. 17:30
Pistike hazaér az iskolából, és meglepve látja, hogy növére áll a zuhany alatt, dörzsöli a mellét és azt mondogatja, hogy: - Férfit akarok.. Férfit akarok. Másnap Pistike immár rutinosan beles a fürdöbe, s ismét látja, hogy növére a mellét masszírozva mondogatja:- Férfit akarok.. Férfit akarok... Harmadnap ismét benéz, de nincs ott, ellenben a szobájából nyögések hallatszanak, benéz, és látja, hogy a növére épp egy férfival van. Levetközik ö is beáll a zuhany alá és mellét masszírozva mondogatja: - Versenybiciklit akarok... Versenybiciklit akarok...
11393. caffi (válaszként erre: 11390. - Pista55)
2010. febr. 25. 17:08
Jaaaaj ez jó:)...itt potyog a könnyem a nevetéstől:)
11392. pista55
2010. febr. 25. 17:04

A cigány autót vezetni tanul. Az oktató mellette ül. A cigány egy kereszteződéshez ér. A piros lámpa és a stop tábla ellenére áthajt azon. Az oktató rákiált:

- Maga hülye barom. Hát nem látta a piros lámpát és a stop táblát?

A cigány rálép a fékre, majd megkérdezi:

- Áluminium tábla? Visszá tolásák?

11391. pista55
2010. febr. 25. 16:28
Szovjetúnióban vasúton utazik néhány fickó, az egyikük már több viccet elsütött. A többiek mosolyognak, és egyre jobb kedvük van. Ekkor a fickó bevet egy politikai viccet. Mindenki elkomorodik, de egy fickó felkacag: - Hát ez nagyon jó, ezt fel kell írnom! Mondja, hogy is hivják?
11390. pista55
2010. febr. 25. 16:21

Az öreg juhász száz éves, és az újságíró elmegy hozzá, hogy meginterjuvolja. - János bácsi, legyenszíves mondjon nekünk az életéből egy vidám történetet. Az öreg elkezdi: - Már vagy nyolcvan éve történt, mikor a szomszédom átjött, azt mondta, hogy nem találja a birkáit. Rögtön keresésükre indultunk vagy öten, egy demizson pálinkával. Mikor megtaláltuk a birkákat, mindet megkeféltük. Az volt ám a szórakozás!

Az újságíró gondolja, hogy ezt a történetet nem írhatja meg az újságben, és kéri az öreget, hogy meséljen neki másikat. Az öreg megint elkezdi: - Már vagy hatvan éve történt, hogy a szomszédom átjött, hogy elszökött a felesége. Vagy öten a feleség keresésére indultunk, egy demizson pálinkával, és mikor megtaláltuk, mindannyian megkeféltük az asszonyt. Az volt ám a szórakozás!

Az újságíró ideges, mert ez a történet sem alkalmas, hogy megírja. Gondolt egyet, és így szólt az öreghez: - Jól van, János bácsi, talán inkább hagyjuk a vidám történeteket! Nem történt Magával a hosszú élete során valami szomorú, amiből az újságolvasók tanulhatnának?

Az öreg arca egyszerre elkomorodik: - Már vagy hatvan éve történt, hogy el voltam veszve...

11389. pista55
2010. febr. 25. 16:16
Mit eszik a szűz szőke? - Bébiételt...
11388. winny (válaszként erre: 11384. - C82705dc5a)
2010. febr. 25. 15:04
Jó!-:DDDD
11387. f303be5590
2010. febr. 25. 13:46

- Mit énekel a molylepke a szekrényben?

- ???

- Eddablúzt...

:D

11386. f303be5590
2010. febr. 25. 13:41

Két varjú fölött elrepül egy sugárhajtású gép. Egyikük csodálkozva mondja:


-Nem értem,hogy tud ilyen gyorsan repülni?


-Te is ilyen gyorsan repülnél,ha égne a farktollad!

11385. gurzau.maria (válaszként erre: 11384. - C82705dc5a)
2010. febr. 25. 13:27

Baráti társaság táborozni indul, ezért felosztják a feladatokat, tennivalókat egymás között. Az egyik szőke leányzónak jut az ellátó funkció, neki kell a főzéshez szükséges dolgokat összeszednie.

Minden rendben zajlik, estére tábort vernek és nekiállnak főzni. Igen ám, de a gyufák valamiért nem akarnak meggyulladni, hiába próbálják végig az egész dobozzal. Ekkor előveszik a felelőst, aki így mentegetőzik:

- Tényleg nem tudom, mi lehet az oka! A gyufák biztos jók, mielőtt elindultunk, kipróbáltam az összeset!



- Honnan tudja a szőke nő hogy ki fogják rúgni a munkahelyéről?

- A főnökétől kiviszik a heverőt...



Műszaki okok miatt leszáll a repülőgép menetközben. Amíg megjavítják a gépet, a személyzet egy éjszakát a reptér melletti szállodában tölti. Másnap reggel indulnának tovább, de az egyik szőke stewardess hiányzik. Felhívják a szobáját, kiderül, hogy még ott van. A kapitány mérgesen kérdezi:

- Miért nem jött a megbeszélt időben?

- Sajnos nem tudok kimenni a szobából.

- Miért?

- Mert csak három ajtó van, de egyik sem vezet kifelé. Az egyik a fürdőszobáé, a másik a szekrényé, a harmadikra meg az van írva: "Ne zavarjanak!"

11384. c82705dc5a
2010. febr. 25. 13:17

Egy vak férfi bemegy a kocsmába, leül a pultnál egy székre.

Kitapogatja a mellette ülő embert és kérdezi tőle:

- Akar hallani egy szőke viccet?

Mire az így felel:

- Ide figyeljen, én is szőke vagyok. Itt áll mögöttem egy százhúsz

kilós birkózó barátom, ő is szőke. A kocsmáros is szőke. És van itt

még két nagydarab fickó a pultnál, mindketten szőkék. Biztos, hogy el

akarja

mondani nekünk azt a viccet?


- Inkább nem. Nem akarom ötször

elmagyarázni.

11383. gurzau.maria (válaszként erre: 11381. - 270a06dab6)
2010. febr. 25. 12:52
:DDDDDDDDDDDDDDDD
11382. kutyáslány (válaszként erre: 11378. - Gurzau.maria)
2010. febr. 25. 11:46
nagyon eredeti !!!
11381. 270a06dab6
2010. febr. 25. 11:22

Volt egyszer egy pásztor, aki egy magányos helyen a juhait legeltette. Egyik nap megáll mellette egy vadonatúj metálszürke Audi. A vezetője egy Armani öltönyös, magabiztos fiatalember. Megkérdezi a pásztort:

- Ha megmondom magának, hogy hány juha van, nekem ad egyet? A pásztor ránéz a fiatalemberre, aztán a békésen legelésző nyájra, és nyugodtan azt mondja:

- Rendben.

A fiatalember odamegy az Audihoz, összeköti a mobiltelefonját a notebookjával, az Interneten felmegy a NASA oldalára, GPS helymeghatározójának segítségével letölti egy megfigyelő műhold képeit a környékről, megnyit egy adatbankot, egy scannelő programmal, összeszámolja a juhokat, majd egy 15 oldalas jelentésben kinyomtatja, aztán odafordul a pásztorhoz, és azt mondja:

- Pontosan 87 juha van itt a környéken.

- Igaza van, - válaszolja a pásztor. - Válasszon ki egy juhot magának.

A fiatalember kiválaszt egy nem túl nagy, de szép bundájút, beteszi az Audi csomagtartójába. A pásztor ránéz, egy kicsit gondolkozik, aztán megszólal:

- Ha megmondom magának, hogy mi a foglalkozása, visszaadja?

A fiatalember nagyképűen rábólint. A pásztor erre azt mondja:

- Maga menedzser.

- Honnan jött rá? - kérdezi az.

- Nem volt nehéz. - feleli a pásztor - Először is: idejön anélkül, hogy bárki is hívta volna. Másodszor: egy juhot akart fizetségül, hogy megmondja nekem azt, amit úgyis tudtam. Harmadszor: fogalma sincs arról, amivel én foglalkozom. Úgyhogy most adja szépen vissza a pulikutyát!

11380. f303be5590
2010. febr. 25. 11:08
:D
2010. febr. 25. 11:07

Egy nő bemegy az állatkereskedésbe. Meglát egy 38000 Ft-os papagájt, aminek egyik lábán piros, a másik lábán kék szalag van. A nő megkérdezi az eladót:

- Tessék mondani, miért ilyen drága ez a papagáj?

- Mert 2 nyelven beszél. Ha megúzza a kék szalgot, akkor angolul beszél, ha a pirosat, akkor magyarul.

A nő először meghúzza a piros szalagot.

Papagáj: - How are you?

Ezután meghúzza a kéket.

Papagáj: - Hello! Hogy s mint?

- És ha mindkettőt meghúzom??

Papagáj: - Akkor elesek b@zmeg!

2010. febr. 25. 11:06

Józsi bácsi, a TSZ állatgondozója nagyon jó szakember, csak kicsit csúnyán beszél. Egyszer, amikor az elnök az istállónál jár, Józsi bácsi odakiált neki:

- Elnök elvtárs, a bika megb@szta a fehér tehenet!

Az elnök rá se legyint. Másnap azonban az elnök megtudja, hogy holnap érkezik Rákosi elvtárs. Fut azonnal Józsi bácsihoz, és mondja neki:

- Józsi bácsi! Holnap jön Rákosi elvtárs. Nekem nehogy valami csúnya szót halljak, mert akkor oda az egész TSZ becsülete. Ha a bika meg-hm-hm a fehér tehenet, akkor maga azt mondja nekem, hogy: elnök elvtárs, a bika meglepte a fehér tehenet.

Másnap meg is jön Rákosi elvtárs és a sleppje. Az elnök kalauzolja őket. Amikor az istállónál járnak, Józsi bácsi odakiált nekik:

- Elnök elvtárs meglepetés érte a fehér tehenet! A bika a tarkát b@szta meg!

2010. febr. 25. 11:05

Katika egy nap hazajön az iskolából, és van nála egy ezres.

- Hát ez honnan van, Kati? - kérdezi az anyukája.

- A fiúk azt mondták, ha felmászom a fára, kapok egy ezrest.

- Ugyan, Kati, csak a bugyidat akarják látni!

Hát másnap ugyanez lejátszódik egy ötezressel is, majd mikor Kati egy tízezressel jön haza, és anyja megint megdorgálja, Katika így szól:

- De mama, ma túljártam az eszükön: nem vettem bugyit!

11376. gurzau.maria (válaszként erre: 11371. - F303be5590)
2010. febr. 25. 10:42

Ez nagyon joooooooo!

:))))))))

11375. gurzau.maria (válaszként erre: 11370. - **csillagok**)
2010. febr. 25. 10:41

Jajjjjjjjjjjjjj!!!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. febr. 25. 10:40

pista55-nek:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

11373. gurzau.maria (válaszként erre: 11328. - **csillagok**)
2010. febr. 25. 10:37

Talált-sülyedt!

:)))))))))))))))))))))))))))))))

11372. f303be5590
2010. febr. 25. 10:36

A repülőgép motorjai beindulnak, de aztán

mégis órákon át a reptéren vesztegel, mire

jókora késéssel a menetrendhez képest, végre

felszáll. Erre az egyik utas idegesen kérdőre

vonja a személyzetet:

- Mi tartott már ilyen sokáig???


- Tudja uram, a pilótának nagyon nem tetszett

az a furcsa zaj, amit a motorból hallott... zavarta

a gyanús kattogás..., és csak mostanára találtunk

egy másik pilótát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook