Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek fórum

Pumanyuszi sikerdiétája, receptek, tippek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jan. 19. 13:37

________________________$$$___________________$$$__

______________________$$$$$$$_______________$$_____

_________ ________________$$$$$$$$$_______$$________

________________________$$$__$$$$$$$$____$_________

______________________$$_______ __$$$$$_$___________

_____________________________________$$$___________

_______________________________________$$__________

___$$$$$___$$__$$___$$$$$$____$$$$_______$$________

___$$__$$__$$__$$__$$_$$_$$__$$__$$______$$________

___$$__$$__$$__$$__$$_ $$_$$__$$__$$________________

___$$$$$___$$__$$__$$_$$_$$__$$$$$$________________

___$$_______$$$$___$$_$$_$$__$$__$$_________ _______

___________________________________________________

327. vorsi75
2009. aug. 31. 11:54
Sziasztok! Én is jönnék, mert nekem is 1 éves a lánykám, és sok a felesleges kilóm. Sajna még a tornára visszatérni nincs időm, pedig nekem anélkül nagyon nehezen megy. De remélem kapok jó tippeket.
2008. aug. 22. 12:58
Szia Hanata! Köszöntelek a klubban! :) Nekem minden gond nélkül lement a tervezett 20 kg-m :).
325. Hanata
2008. aug. 21. 21:37
Sziasztok! Elég hosszú már a fórum, majd szép lassan visszaolvasom, hátha erőt és tippeket kapok tőletek. 93 kiló vagyok, sajnos, bár az én hibám. Van egy gyönyörű 1 éves fiam, és vele több mint 30 kilót híztam, szeretnék változtatni, remélem összejön!
2008. aug. 21. 13:09
Sziasztok! Hát nagyon régóta magatokra hagytalak titeket, de önhibámon kívül tettem . Most újra itt vagyok, remélem visszatér a csapat! Igaz már a kitűzött súllyal tengetem mindennapjaim, de természetesen nem csülökpörköltre váltottam az egészséges táplálkozást :). Szívesen segítek újra mindenkinek!!
323. keira (válaszként erre: 322. - PumaNyuszi)
2008. júl. 8. 09:01
HÁt fogadd együtérzésemet, bár aminek vége akart lenni, az talán jobb is, ha lezárul. Sok sikert az új fejezethez!
2008. júl. 6. 22:03
Sziasztok lányok! Bocsánat a hosszú hallgatásért, de most ért véget a 2 éves kapcsolatom, ezzel véget ért menyasszonyi pályafutásom is, és nem igazán volt lelkierőm írni. De eztán itt leszek, állok mindenki szolgálatára :). A fogyókúrát nem hagytam abba 1 percre sem, ha már nem is gyorsan, de szépen haladok :).
321. a9e1c02a7b (válaszként erre: 320. - Keira)
2008. júl. 3. 13:31
Olyasmi mint a virsli vagy a főzőkolbász, csak be van fűszerezve. Különböző ízesítésű van pl. a mexikói csípős, de van gyrosos, paprikás... sokféle.
320. keira (válaszként erre: 319. - A9e1c02a7b)
2008. júl. 3. 12:24
mi ez a grillkolbász és miből van?
2008. jún. 30. 14:34
Jó ötlet a grillkolbász, én is most fedeztem fel. Eddig nem mertem venni, mert nyersen nem valami bizalomgerjesztő. A férjem vett szombaton és megsülve tényleg finom és gusztusos, és jól laktat is.
318. fobe
2008. jún. 30. 13:14
sziasztok! jelentem egész jól haladok, még családi szülinapozás mellett is. már 63-at mutat a mérleg és kisebb az úszógumim :) Bár még rengeteget kell fogynom. (felkelt a gyerkőc és sír, bocsi)
2008. jún. 30. 11:25
Sziasztok báránykáim, hát hova tűntetek? :)
2008. jún. 27. 14:47
Ebédre 3 grillkolbászkát ettem: 1 borsosat, 1 paprikásat és 1 sajtosat
2008. jún. 27. 11:22
A reggelim ma 2 lágyra sütött tojásból, 1 őszibarackból és 1 szelet párizsiből állt 1 pohár multivitaminos pezsgőtablettával. Mivel ma van a "jutalomnapom" tízóraira ettem 1 túróstáskát háromnegyed bögre tejjel. Nyamm :)
2008. jún. 27. 07:39

Sziasztok, jó reggelt! :)


A tegnapi maradék napom röviden:

Délután ittam fél bögre tejet, vacsira pedig ettem negyed sárgadinnyét, fél almát fahéjas-édesítőszeres joghurtban és 2,5 virslit. Mozgásként 101 percet tekertem (kb. 35 km). Éjjel pedig alig aludtam a csúnya vihar miatt :(.

313. PumaNyuszi (válaszként erre: 312. - A9e1c02a7b)
2008. jún. 26. 14:32
te jó ég, akkor inkább lemondok a lisztről. :) ennyit nem ér hogy egy rosszízű valami átfusson rajtam. :) Köszi a segítséget!
312. a9e1c02a7b (válaszként erre: 311. - PumaNyuszi)
2008. jún. 26. 14:08
Nekem van olyan lisztem, Norbis, de még nem használtam. Azért nem olyan fincsi, mint a rendes! Szójalisztből, búzasikérből, meg ki tudja miből van keverve, lisztkeverék. 1.200,-Ft fél kiló!!!
311. PumaNyuszi (válaszként erre: 310. - Keira)
2008. jún. 26. 14:04

Hát köszönöm a dicséretet. Az az igazság, hogy közel sem vagyok annyira kitartó, mint szeretnék lenni. Ha az lennék, nem híztam volna fel kb. 30 kilót 1 év alatt, és igaz hogy nem koplalok, de azért nem is ehetek bármit amit csak szeretnék nagyon sokáig. A fogyi után azt csináltam tavaly is, hogy reggelire bármit ettem, ebédre már kicsit figyeltem, vagyira pedig megmaradt a gyümölcs, zöldség, sovány tejtermék, tengeri herkentyűs kombináció és használt, mert nem híztam, sőt volt mikor fogytam is. Tehát most is így tzeszek, csak már ott tartanék :).


Ebédre 2 sajttal sonkával töltött csirkeérmét ettem 2 villányi kukoricás rizzsel mert még maradék volt és sikeresen elrontottam annyira, hogy hűtőből kiszedve még borzalmasabb volt mint frissen :). Bekanalaztam egy nagy tányér karalábélevest is jó tejfölösen- egyszerűen imádom az ilyen zöldségleveseket, szerencsére :)+ megint ettem egy negyed merőkanál vadast is, csak hogy ne maradjak ki a jóból, tészta nélkül.


Persze sok folyadékot is kell inni a nap folyamán, nekem is van pótolnivalóm, meg majd ma is áttekerem a Szellemekkel suttogót meg a Hal a tortánt, habár tegnap mikor a Tót Vera a kolbászt szeletelte majdnem eldöltem olyat kordult a gyomrom. :P


Esetleg tud valaki segíteni abban, hogy tényleg létezik-e az a liszt amit nemrég a Rubint Réka mondott, hogy csak 5 %-a szívódik fel, nem úgy mint a rendes lisztnek, aminek 95 %-a? Gondolom a norbi pizza meg ilyesmi abból készül de én még nem is láttam szerintem olyat, mondjuk 300 Ftnál nem is hiszem hogy többet kiadnék 1 kg lisztért, akkor már maradok a rizsporból készült 150 Ft/csomagos kínai üvegtésztánál. Ezt egyébként bátran ajánlom minden tésztafanatikusnak, a héten biztosan fogok csinálni én is serpenyőben, jó finom gombás-darálhusis fogyis szósszal :).

310. keira (válaszként erre: 307. - PumaNyuszi)
2008. jún. 26. 09:46

abszolút segítettél, köszi

nagyon jókat írsz és példás az elszántságod is, sok sikert a hasonló folytatáshoz

309. PumaNyuszi (válaszként erre: 308. - A9e1c02a7b)
2008. jún. 26. 09:27

Persze hogy nincs harag :). Az árpakörte az a pici körte amit főként piacon lehet kapni. :)


A mai reggelim 2 főtt tojásból állt leöntve befűszerezett natúr joghurttal és paradicsommal, ettem még 1 szelet párizsit, ittam 1 bögre tejeskávét és 1 pohár multivitaminos pezsgőtablettás "üdítőt".

308. a9e1c02a7b (válaszként erre: 306. - PumaNyuszi)
2008. jún. 26. 08:29

Jól van na, nem akartam okoskodni, remélem, nincs harag! :) Engem nem zavart a gebézés, bár így utólag nézve a régebbi fényképeimet (akkor olyan 47 kiló voltam), olyan volt a karom, mint egy piszkafa. Meg nem is lehetett rám való felnőtt ruhát kapni. Úgyhogy megelégszem az 52 kilóval, mert Béres Alexandra számítása szerint nekem az az ideális. Ha azt elérem és még mindig elégedetlen leszek, akkor tornával fogom majd formálgatni magam.


Mi az az árpakörte? Egy bizonyos körtefaj, vagy valami körtés kaja?


Tegnap úgy fájt a fejem, alig éltem. Hányingerem is volt tőle, de azért enni tudtam. Főleg gyümölcsöket kívántam, bár tudom, abból sem jó sokat enni.

307. PumaNyuszi (válaszként erre: 303. - Keira)
2008. jún. 25. 22:00

Szia!

Örülök hogy benéztél. :)

Folyamatosan írkálom most már recepttel együtt hogy miket eszek naponta többször, tehát ha néha benézel, azt nyomon követheted :).

Az almaecet azért marta ki a gyomrom, nem tudok orvosibb magyarázatot, mert ecet és mar...Szerintem közel sem olyan egészséges mint amennyire hirdetik, pláne nem olyan hatékony. Nem mondom, hogy a reggelente 1 evőkanál módszerrel nem lehet kísérletezni, csak én túlzásba vittem meglehetősen.

A leírt fürdő feszesít szerintem narancsbőrön is segít, főleg ha a meleg fürdőt langyos/hideg vízzel öblítjük le magunkról, a tekercs pedig végülis 1 olcsó, hatékony "szaunaöv" ami feszesít is szintén.

Remélem segítettem :).


Jó éjt mindenkinek, holnap jelentkezem!

306. PumaNyuszi (válaszként erre: 304. - A9e1c02a7b)
2008. jún. 25. 21:56
Voltam már 47 kg is, de még akkor is éreztem magamon elég nagy úszógumit. Nekem ez az álomsúly, lehet hogy el sem érem ha megszakadok sem, igazság szerint sohasem normál testömegindexre törekedtem, mivel azt össz-vissz 3 hónapra léptem át kb egész életemben, tehát annyira mindig is bennem volt a kényszer, hogy azt tartsam, hanem egyszerűen lehet hülye vagyok de jólesett mikor a BMI számláló átesett a KÓROSAN SOVÁNY vagy legalább a SOVÁNY szintre. Alkatilag lehet nem is látszik rajtam, hogy épp 60 kg vagyok-e vagy 50, mert a mellbőségem legrosszabb esetben is megmarad 92-90 cm, a hátsóm is kb ennyi, szóval a derekamra és csípőmre halmozódott zsírrétegek tünedeznek csak. És annak örülök a legjobban, hogy mindez 9000 Ft/ hós gyógyszerek és koplalás nélkül teszik. Szerintem pedig ha téged is gebéztek 50 kgosan az emberek, akkor legalább 55 kgosnak kéne lenned, ha ez zavar, mert 2 kg nem hiszem hogy nagy különbség 162 cm-en :).
2008. jún. 25. 21:48
Sziasztok! Ma 96 percet tekertem átlag 23 km/h-val tehát a mindennapi meló mellett igazán büszke vagyok magamra mozgás terén. Ebédre harmad adag zacsis gyümölcslevest ettem, és bármennyire éhes voltam nem nagyon esett jól. Emellé megettem a 4 tojásos reggeli másik felét, mivel a páromnak fájt a gyomra és meg sem kóstolta a meglepi reggelit...Még jó hogy fogyisan csináltam. Még ettem 1 barackot és belekóstoltam anyukám vadasába tészta nélkül egy negyed merőkanálnyit. Vacsira 3 árpakörtét, fél almát, 1 őszibarackot ettem 1 natúr johurttal, amibe fahéjat, édesítőszert és a fél almát tettem. Nyamm :). napközben ittam sokat+ gyógyteákból lement 1 bögre vaníliás zöld tea, 1 bögre pu erch tea és 1 bögre mecsek tea. nem hinném hogy sokat érnének de átlag 180 ft/ 20 filter megéri az árát :).
304. a9e1c02a7b (válaszként erre: 302. - PumaNyuszi)
2008. jún. 25. 10:38
60 kiló elég lenne neked. 50-nel nagyon sovány lennél, szerintem. Én csak 162 centihez szeretnék 52 kiló lenni. Amikor 50 voltam, már gebéztek az emberek, ismeretlenek is mondták, hogy milyen sovány vagyok, anno. Pedig 10 centivel alacsonyabb vagyok nálad! El sem tudom képzelni, milyen sovány lennél 172 centivel 50 kilósan!
303. keira (válaszként erre: 2. - PumaNyuszi)
2008. jún. 25. 10:38

Szia PumaNyuszi,


Csak most láttam ezt a szuper leírásodat, gratulálok hozzá. Hasonló alkatom és hasonló tapasztalataim vannak, többször lefogytam már saját kreációval, ami ilyesmi, bár tekercselni nem szoktam. Most sajnos ismét egy 10 kg-s terhet kellene ledobnom, bár egyre nehezebben megy.... Mit csinál a borsos-sós-citromos fürdővíz?? És miért ment tönkre a gyomrod az almaecettől? Konkrét receptekre is kíváncsi lennék, bár még nem olvastam tovább, így ha van, akkor bocs a kérdésért.


További sok sikert,

keira

2008. jún. 25. 09:40
Sziasztok! Tegnap mozgásként 3 órát vízben voltam, de mivel ugye strandon voltunk kénytelen voltam szendvicseket enni, mivel az efféle éttermek végképp nem a diétás mivoltjukról híresek :). Mai reggelim kevés olívalojajon pirított hagymás-erős paprikás rántotta volt 2 tojásból 1 nagy adag fahéjas tejeskávéval és 1 paradicsommal. Úgy leégtem tegnap, mint a csuda, azóta 2óránként fürödhetek-vagyis nem tudom hogy azért-e de eddig nem volt ilyen gondom, mert folyamatosan izzadok, vagy a bőröm folyik nem tudom. Úgy lűáccik én vagyok itt a legdagattabb a szerény 72 kg-mal, és én is 50 kg körül szeretnék lenni (175 cm vagyok). A vége gondolom nehéz lesz piszkosul, de megéri. Ma szerintem cangázok legalább 1 órát.
301. a9e1c02a7b (válaszként erre: 300. - Fobe)
2008. jún. 24. 12:49
Ma, az újrakezdéskor 56,5 kilót mutatott a mérleg, 52 szeretnék lenni. A tornát meg sem ígérem, úgysem tartanám be, de a kajcsira mostmár nagyon ügyelek. Nagyon meleg van, panelban lakunk, nincs kedvem tornázni, még sétálni sem nagyon célszerű kisgyerekkel ebben az hőségben.
300. fobe
2008. jún. 24. 12:21
Ja, és hányadán álltok? Én ugye 166 cm vagyok és vizsi időszak alatt tartottam a 65 kg, fölé nem mentem, arra vigyáztam. Ahogy vége lett, lement 1 kg. rögtön másnap. ezt nem tudom minek tudjam be....talán a görcs volt 1 kg? :D Szóval így 64-ről indultam az igazi fogyinak. aztán reggel már néha 63-at mutat, de ez csak az üres gyomor ugye, még nem stabil ez a 63. De júli közepére 58 szeretnék lenni. Ha törik, ha szakad, ha kell koplalok ;)
299. fobe
2008. jún. 24. 12:19

sziasztok!

na hát én tartom azóta, mióta írtam! nagyon odafigyelek. Pumanyuszisan próbálok étkezni ;) Csak a kólát nem fogyasztom, én még annak idején szószerint leszoktam róla, és már nem szeretném újra beépíteni az étkezési szokásomba, helyette sok-sok ásványvíz, meg gyógynövény tea natúrba, minden nélkül üresen. De a többi az szinte az, amit pumanyuszi leírt az elején. És reggeli átmozgatós torna. Pár felülés, pár lábemelés, meg ilyesmi. Amennyi megy. És amennyi idő van rá. A cél csak az, hogy mindennap elkezdjek mozogni. Ma egész sok időm volt rá. Mióta nem kell készülni a vizsgákra, azóta olyan sokáig alszik a kis szarosom. Bezzeg mikor vizsiidőszakban kellett volna a reggeli tanuláshoz idő, akkor már 6-7-kor kipattant a szeme. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook