Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kellett így történnie? fórum

Miért kellett így történnie? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért kellett így történnie?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. jan. 4. 19:31

Szanalmas eletet elsz! Nem lennel most sem okosabb,ha meg mindig ezzel az emberrel elsz. A noverem is 3 evig elt egy ilyen emberrel, a kislanynak sulyos lelki problemai mutatkoztak 2 eves korara, akkor latta be, hogy a gyekeert kell megtenie ,hogy elhagyja ezt a senkihazit. Ugyhogy hazakoltozott anyuekhoz, fel eve ,es a mi szepsegunk is kezd rendbejonni lelkileg. Itt mar nem rolad van szo,hanem arrol amit a gyerek erez lat stb...a birosag nem iteli neki a gyereket,ha tudnak ezekrol a dolgokrol. Ha tudjak a szuleid biztositani az anyagi felteteleket a gyerek szamara, akkor nem szamit mennyire befolyasos az illeto.a gyereknek anyja mellett a helye,az apa meg lathatast kap amugy is,neki is lesz joga hozza...latjatok, nem minden a penz. ..sot...

Ez az en velemenyem..

374. Banyaci
2012. okt. 28. 08:29
Úgy hiszem ott sem gondolta senki a férjről, hogy képes ilyesmire.
2012. okt. 6. 18:46

[link]


Demcsák Zsuzsáról is kiderült 8 éve az őt bántalmazó férjével él, és szerencse a jó sminkeseknek, a műsorokban nem volt látható a sérülések nyomai az arcán.

Segítséget kért a rendőrségtől/ bíróságtól és a 2 gyermekével a szüleihez menekült.

Örülök, hogy neki is sikerült kilépni egy ilyen rémálomból.

372. acuko (válaszként erre: 371. - Dili78)
2012. szept. 29. 18:58

Nagyon aranyos vagy, hogy Te is átérzed a fóruminditó gondját, baját és segiteni akarsz. Te, mint szintén sorstárs, lehet ezt mondani.

Sajnos ő már nincs itt, talán elolvastad, hogy mi történt, vagyis, hogy a férje is beregisztrált és itt is megfenyegette, azután mindketten töröltették magukat.

Csak reméljük, hogy olvassa ezeket a sorokat valamikor, titokban. Ezért adhatunk még tanácsot neki is, és a hozzá hasonló bántalmazott nőknek ,akik még nem mernek lépni, de már felismerték, hogy rossz kapcsolatban élnek..

371. dili78 (válaszként erre: 369. - Dili78)
2012. szept. 29. 15:38

És a pasinak valszeg a pénze ellenére jelentős kissebségi komplexusa van.

Lépj le és vidd a gyereket is.

Csak így szabadulhatsz.Jó gyorsan!

370. dili78 (válaszként erre: 369. - Dili78)
2012. szept. 29. 15:36
Bocsi a helyesírásért,szar a billentyűm.De a dolog megérintett.
369. dili78 (válaszként erre: 49. - Horex)
2012. szept. 29. 15:35

Bocsi,hogy közbekommentálok,de ezt én is átéltem.5 éven át.Pont ugyan ezt+ még több pénzt is vittemhaza,mint a férjem.

Ennekellenére egy tárgy voltama szemében.Több bordámat eltörte,mondván,hogy mutogatommagam.Járjak tréningruhában,nekiúgy is jó vagyok.Na persze.Fenyegetett gyámhivatallal,merthogy tinédzserkoromban pszihésen kezeltek.Nos.Én feljelentettem egy bántalmazás után.A gyerekek kizárólagos felügyeleti joga az enyém! még csak a közelembe sem jöhet.Nincs olyan bíróság,aki a leírtak alapján elvehetné tőle a gyereket.Lépni mielőbb.Ha kell,jogi úton.Még fiatal vagy!Ez jobb nemlesz!

368. 328aadd89f (válaszként erre: 367. - 55875e9863)
2012. szept. 29. 14:07

Bárcsak rossz vicc lenne! Ha az, akkor is segíthet sokaknak.

Ha nem az, akkor én is csak bizakodni tudok...

367. 55875e9863 (válaszként erre: 366. - 328aadd89f)
2012. szept. 29. 14:05

Remélem én is nem él ezzel vissza senki.

Mondjuk nem sok haszon lenne ebben, amivel vissza lehetne élni... szerencsére.

Sok mindenre képes az az ember, csak hogy elhitessen bármit vele, csak hogy nyeregben legyen újra. Vannak körülmények amik nem ismeretesek, de kikövetkeztethetők.

A másik dolog egyértelmű, tudom mi az útja egy ilyen orvosi kinyilvánításra, csak szegény csajókám nem tudja miben hihet, és miben nem.


Lehet vannak gyanús dolgok, de csak az információ hiány miatt, ami torzítja a dolgokat.

Remélni és hinni szeretném én is, hogy csak egy rossz vicc.

De az a baj ezzel, hogy nem az.

Vagy csak én vagyok hiszékeny most, de vannak olyan pontjai a történetnek amik alátámasztanak nagyon sok mindent, amin esetleg sokan átsiklanak.

Nem akarok itt Horacio bácsit játszani.


Remélem jól van, és túléli ezt az egészet.

Sajnálom az ilyen sorsú embereket, hiszen én is hasonló mocsarakból másztam ki.

Utólag okosabb is vagyok, és átlátok olyan dolgokat, amiket esetleg az nem, akik nem vizsgáltak ilyen és hasonló eseteket.


A fórum jó ha életben marad, lehet később ide téved, egy hasonló cipőben lévő ember, és annak tartalmazhat hasznos információkat!

Vagy bárki más...

2012. szept. 29. 13:50

Látom, nagyon aggódtok a fórumindító miatt.

Ha valóban megtörtént, aminek itt szemtanúi voltunk, akkor is azt érzem, hogy jól van a lány. Biztosan nem vitte semmilyen szakemberhez a férje, mert egyrészt nem könnyű valakire csak úgy rá sütni, hogy elmebeteg, másrészt pedig nem kockáztatná meg azt, hogy egy szakemberhez fordulhasson segítségért a neje.

Ne kövezzetek meg légyszi, de nekem gyanús a sztori. Nagyon kedvesek vagytok, hogy ennyire a szíveteken viselitek a lány sorsát, remélem nem "feleslegesen"... Remélem senki nem él vissza a jószívűségetekkel és azzal, hogy feltétel nélkül hisztek neki!

365. 55875e9863 (válaszként erre: 363. - Acuko)
2012. szept. 29. 13:45

Sajnos én előre látom a forgatókönyvet.

Ezerszázalék, hogy orvoshoz vitette, hogy elmebetegnek nyilvánítassa, és elhitesse vele, ezzel is sakkban tartva. A másik, most mégjobban keményebben tartja, és szerintem mindennap kezet emel rá.

Abban reménykedem, hogy jelez majd valahogyan.

Mert kell még egy biztos pont és akkor lesz már mit tenni. De enélkül lehetetlen.


Ha pedig az a mocskos férje figyeli a fórumot, akkor jobb ha felköti a gatyáját, mert semmi sem merül feledésbe!

Elég nagy hibát elkövetett már, nem is egyszer, bőven elég lesz nagyon sok mindenhez.

Attól mert azt hiszi a hatalom nagyúr, vannak nála is nagyobb urak. Akik kiforgatják a bőréből, ha nem úgy ciripel. Egy ilyen esetben, pedig akkor is kilóg a lóláb, ha merészen takargatná a zsetonnal...

Szemet fog valakinek szúrni előbb-utóbb.

364. Banyaci (válaszként erre: 362. - Banyaci)
2012. szept. 29. 08:26
Sajnos kicsi azc esély rá, hogy egy ilyen dolog megtorlás nélkül marad.
363. acuko (válaszként erre: 360. - 55875e9863)
2012. szept. 28. 21:13
Nagyjából sajnos el tudom képzelni mi történhetett vele akkor, amikor a férje megtudta, hogy itt önti ki a lelkét, és azután is, de hogy most mi lehet vele.. Csak remélem, hogy nem történt baja..
362. Banyaci (válaszként erre: 360. - 55875e9863)
2012. szept. 28. 06:13
Na igen. A félelem mint tudjuk nagy úr.
361. 74f8c12b8e (válaszként erre: 359. - Acuko)
2012. szept. 27. 22:28

éénn? :D

nincs nálam a kulcs,különben is ez a ti topikotok,én szerencsére nem éltem át olyasmit,amit ne írtak volna már le ide,viszont olvasok..

és ehhez volt plusz mondanivalóm:) hogy ne legyenek már téves illúziók az állatokról.

360. 55875e9863 (válaszként erre: 358. - Banyaci)
2012. szept. 27. 22:12

Igen. Egyetertek, erdekessegkent erdemes volt megemliteni. :)


Azon agyalok, vajon most mi lehet Norannaval? Semmi jelzest nem tudott adni, teljesen eltunt.

Remelem egyben van meg, pedig ha megadott volna legalabb 1 elerhetoseget, akkor mar lenyomoztattam volna es segitseget kapott volna.

De igy lehetetlen. Kar hogy szinte semmi infot nem adott meg magarol. Pedig most lehet ez mentene meg, de a felelem miatt ertem valahol, hogy nem tette magat beazonosithatova.

359. acuko (válaszként erre: 356. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 27. 22:11
Igazad van, nem olvasom. Azért remélem, nem zársz ki innen. Ugyíe??
358. Banyaci (válaszként erre: 354. - 55875e9863)
2012. szept. 27. 21:47
Igaz amit írtál. Az állatoknál talán jobb mint nálunk embereknél, hogy ugye a hímek díszesebbek. Viszont a nőstény, nem foglalkozik a másik nőstény külsejével. A külsőnek a párválasztásnál van csak szerepe. Érdekes, hogy bármelyik kutya bármilyen ronda sérült embert tud szeretni. Az emberek egy része nem tud ronda embert, ebet, még barátként sem kedvelni, vagy ha mégis megkedveli szégyelli és takargatja az ismeretséget. Ez a fajta szégyenérzet az állatoknál nincs meg. Ettőlmég jó embernek lenni. Beszélhetnénk órákig összehasonlítva az állat és ember különbségeit,de nincs értelme. Emberek vagyunk. Elvileg nagy társadalmunk van. Össze tudunk fogni. Ne hagyjuk hát, hogy a családon belüli erőszak témája feledésbe merüljön.
357. 74f8c12b8e (válaszként erre: 354. - 55875e9863)
2012. szept. 27. 21:46

Ebben teljesen egyet tudok érteni.A háziálltok a szerető gazdájuknak biztos,hogy hűségesebb társai tudnak lenni,mint az emberek egymásnak.

mondjuk ez meg azért van nagyrészt,mert a gazda ad enni,és megsimogat..de nem akarom szekálni a háziállatokat,sem a gazdikat:)

356. 74f8c12b8e (válaszként erre: 353. - Acuko)
2012. szept. 27. 21:44

Nem kell olvasni,ami nem tetszik.

Pedig egyébként pont ez az egyik nagyon érdekes része.

A kövekzeő hsz-em is állatos lesz,úh ugord át.

2012. szept. 27. 21:43
Jól összefogalmaztam... :D Nem vagyok ma a toppon, de lényeget értitek, mire akartam kilyukadni. :)
354. 55875e9863 (válaszként erre: 352. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 27. 21:32

Vannak dolgok amik olyan jól működőnek látszanak náluk. Az előbbi hozzászólók, példái is mutatják...:))

Habár lehetséges, ezek is látszólagos dolgok, és csak a minél inkább tökéletesebb életre való törekvés miatt látjuk így...

Ha a házi állatkáimat is nézem, az a szeretet ahogy oda bújnak a lábamhoz a két mocskos macskám... azok a hűséges szemek, ahogy a kutyám néz rám, és megvédene bármitől/bárkitől... valahogy én úgy érzem, kicsit ki veszett valahol az emberek többségéből, vagy csak azokból akikkel én vagyok körülvéve...

De sokszor én úgyérzem egy-egy kis állat, több szeretetre képes, mint némelyik ember.

Ha az a kismacsek, azért a tál kajáért, és azért a kis simogatásért ilyen nagy turbó fokozatos dorombolást, és bújást, ölelést tud adni, akkor egyes emberek miért nem teszik ugyanezt meg? Például a feleségükkel, ebéddel, vacsorával várja a férjét, és egésznapos munka után, este még a kedvére is tesz. Ha ezt nézzük, már ezért is megérdemelné a kedvességet, és azt a pár jó szót, hogy köszönöm, vagy néha 1-1 szál virágot. De nem a pofont, nem a kötekedést, nem a belerúgást az ágyba, mert ő a feleségem, és a tulajdonom, és azt csinálok vele amit akarok. Ez egy barbár dolog.

Valahogy néha úgy érzem, az állatokban sokszor több szeretet, több kedvesség, és több odaadás van, mint egyes emberekben, sajnos... ezért mondtam azt, volna mit tanulnunk tőlük, mert van ami náluk úgy tűnik még működik. :)

353. acuko
2012. szept. 27. 21:26
Jaj, hagyjuk már ezt az állatosdit, ha lehet!!! :(
352. 74f8c12b8e (válaszként erre: 351. - 55875e9863)
2012. szept. 27. 21:19

:)

Azért erre kíváncsi lennék,hogy mire gondoltál,mit tanulhatnánk meg az állatoktól?mi az ami belőlünk hiányzik,bennük meg megvan?

"Vannak még aranyos kis élőlények, ahol érdekes módon megvannak, olyan dolgok, amik belőlünk emberekből hiányzik. Olyan elgondolkodtató. . . :))"

351. 55875e9863 (válaszként erre: 350. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 27. 21:12

Akkor ezekszerint, amiről én tudok csak 1-1 kiragadott eset....:D


Na de a lényeg ugyanaz...:)

350. 74f8c12b8e (válaszként erre: 349. - 55875e9863)
2012. szept. 27. 20:57

ááá..hát nagyon nem:) pont az oroszlánok nagyon nem:jön az új,erősebb-fiatalabb hím,megkeresi és megöli az előzőtől származó kölyköket,aztán vagy az előtt megvív a vezérhímmel,ha ő győz: párzik a nősténnyel,a többit meg leírtam,hogy a hím védi a nőstényt ,de csak a kölykök miatt..

Vannak szép lírai dolgok az állatok közt:életre szóló párok,pl.a holló,a farkas,meg még madarak páran.El lehet rajta gondolkodni,de ha valóban tudod,hogy az álltok közt mi célja ezeknek a viselkedéseknek,akkor rájössz,hogy emberekre nem érdemes megpróbálni ráhúzni.

Pl.:szép az,hogy párt egy életre,de ha az egyik meghal,akkor a másik nem keres újat,nem lesz szaporulat,és ez vágülis a faj létszámának csökkenéséhez vezet,ami nem jó.

2012. szept. 27. 20:45

Hááhá...:D:D hát egyik faj sem tökéletes, de én úgy tudom az oroszlánok 1 párként élik le az életünket.

Azért hoztam ezt a példát. :D

De lehet túl sok természetfilmet nézek, vagy lehet véletlen 1-el arrébb kapcsolok, ahol már nem az oroszlánok párzása megy...:D:D:D

Na jó félre teszem a viccet...:)


Vannak még aranyos kis élőlények, ahol érdekes módon megvannak, olyan dolgok, amik belőlünk emberekből hiányzik. Olyan elgondolkodtató...:))

348. Banyaci
2012. szept. 27. 17:48
Én nem általánosítok, mert az én nagy Ő-m igazi férfi. Itt a topikból adódóan vesézzük ki azon gyáva férfiakat akik a gyengébbre, ököllel szokták ráerőltetni az akaratukat. Tehát nem minden férfi fúj, de bizony van néhány akire ráférne némi nevelés.
347. Regin_a (válaszként erre: 346. - Banyaci)
2012. szept. 27. 17:41

Ez megy jellemzően a Hoxan, ha egy férfi férenéz egy kicsit is

:)

346. Banyaci (válaszként erre: 345. - Regin_a)
2012. szept. 27. 17:21

"Az embernél, meg fúúúj szemét férfiak"

Ezt hol olvastad?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook