Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 01.07-től fórum

90 napos diéta 01.07-től (beszélgetős fórum)


205. Juli-anya (válaszként erre: 198. - Mian33)
2013. jan. 15. 20:30

Gratula a -5kg-hoz!!! :))) Bárcsak én is ezt elmondhatnám magamról. De ami késik nem múlik! Igyekszem majd utánad ;))

Kitartás :))

204. taurus82 (válaszként erre: 189. - Juli-anya)
2013. jan. 15. 18:28

Nem követek igazából konkrét diétát,úgy kezdődött,h befizettem magam egy fitness házhozszállításos menüre. Aztán az első ebéd előtt gondolkoztam,h egy ebéd azért nem fogyaszt le:-)

Átgondoltam az étkezésem,egy csomó rossz szokást beláttam,változtattam,most ehhez tartom magam. Pl most reggelizem,este 7ig igyekszem vacsorázni,nem eszek csokit,finomlisztből készült terméket. Ennyi. Sok kitartás kell,mert imádok enni,de valahogy nekem is beállt most,egyre kevesebb a mennyiségi igényem.

Ja,és napi 2szer iszok mate teát,meg a vizet almaecettel,elvileg ez is étvágycsökkentő. A kalóriát kbra számolom,hogy azért 1500on belül legyek.

203. Mazsola0601 (válaszként erre: 202. - Bora30)
2013. jan. 15. 17:00
Mindenképp számolj majd be nekünk róla!!Szerinted miket lehet inni azon a napon?Mert olvastam már olyat is hogy rostos 100%os gyümölcslevet és/vagy paradicsomlevet is lehet!?
202. Bora30 (válaszként erre: 200. - Mazsola0601)
2013. jan. 15. 16:54
Szia! én még nem,de a következő gyümölcsnapom után megpróbálom, ami péntekre esik. Tehát hamarosan. Kíváncsi leszek milyen lesz, bár nem nagyon tudom elképzelni :(
201. Bora30
2013. jan. 15. 16:52
Sziasztok! Én vasárnap estem túl a haramadik gyümölcsnapomon. Nem érzem gáznak szerencsére.Most valahogy jól bírom ez a 90 naposat. És ha nem is lesz olyan sikeres,mint várom, de már kitartástól sokkal jobban érzem magam. :) De nem bánnám, ha a végére lemenne egy 10-es:) Utána pedig azt fogom csinálni, hogy nem fogok enni szénhidrátot és cukrot. Sokak szerint ez nagyon hatásos.De előbb legyen vége ennek a 90 napnak.
2013. jan. 15. 16:42
Sziasztok!Örülök hogy mindenki ilyen kitartó!Csak így tovább!!:D Tartott már valaki folyadéknapot?
199. mian33 (válaszként erre: 185. - Kicsizsifi)
2013. jan. 15. 16:02
Szia! Semmiképp ne add fel! Ne állj sűrűn a mérlegre. Az is lehet hogy most kezdi a tartalékot feldolgozni a tested, vagy több lett a víz a szervezetedbe. Biztos be fog indulni a fogyás, csak kitartás :)
198. mian33
2013. jan. 15. 15:59
Sziasztok lányok! Sajna nem tudtam mostanában írni, de igyekszem mindent visszaolvasni. Látom még mindenki jól bírja :)Azt hittem csak nálam okoz gondot, hogy kezdem megunni a gyümölcsöt, vagyis inkább azt mondom, hogy inkább nem eszek, csak ne kelljen beleharapnom a gyümölcsbe. Egész jól sikerül betartani pedig a gyümi napokat,nem szoktam bűnőzni. Én már -5 kilónál tartok, de mondjuk elég nagy a súlyfeleslegem :( További kitartást mindenkinek!
197. Juli-anya (válaszként erre: 196. - Dd90e0ccea)
2013. jan. 15. 15:47
Az.. adagok... :D :D :D Nálam inkább terülj asztalkám volt :)))))) MOst meg olyan kis szolíd :D Tök jóóó :D
196. dd90e0ccea (válaszként erre: 195. - Juli-anya)
2013. jan. 15. 15:32
Nagyszerű :) Akkor ezt pozitív dolognak veszem én is :) Én is szép adagokat tudtam enni,azért álltam furán az új jelenség előtt :)
195. Juli-anya (válaszként erre: 194. - Dd90e0ccea)
2013. jan. 15. 15:30
Nem csak veled fordul elő :) Velem is így van. De azt hiszem ez normális is, hisz nem azzal kezdjük a napot, hogy király módjára lakmározunk már reggelire. És gyümölcsből azt hiszem ha úgy érezzük, hülyére is ettük magunkat, nem tudunk sokat enni, a gyomrunk pedig össze szűkül. És máris tele vagyunk :) Azért én ennek személy szerint örülök ;) Jó látni, hogy nem hegyeket "takarítok" el az asztalról.. :D :D
2013. jan. 15. 15:11
Csak velem fordul elő,hogy egyre kevesebbet eszem? Mármint elkezdek enni,beleélem magam,hogy milyen finom lesz,és nem megy... Pár kanál,villa után jól lakok!
193. dd90e0ccea (válaszként erre: 192. - Juli-anya)
2013. jan. 15. 14:57
Köszönöm szépen :) Már én is erre vártam,nagyon hiányzott valami "szilárd" :)
2013. jan. 15. 14:32

Szia Adri :)

Jó étvágyat!!! :))))))

Én párolt májat kajáltam.... Nyammmm.... :D Csodás volt ;)

2013. jan. 15. 14:28
Sziasztok Csajok :) Ez a tegnapi gyüminap engem is kikészített,nagyon nyügi voltam,kiakasztottam a párom :) De nem egy haragudós fajta,szerencsére :) De most ebédelek,tülöktojás kolbásszal sajttal :D Jajjj de finooooom :)))
190. Juli-anya (válaszként erre: 188. - Kicsizsifi)
2013. jan. 15. 13:15

Helyes! :) És inkább tűzz ki egy távolabbi időpontot a mérlegelésre, lehet az segít jobban. Nekem mondjuk az segít, van aki viszont néhány nap elmúltával mérlegel, és az a jó neki. Kikell tapasztalni :)

De a lényeg hogy kitartás legyen :)

189. Juli-anya (válaszként erre: 184. - Taurus82)
2013. jan. 15. 13:12

A férjed jól tette :)) Mert ha megállna esetleg a fogyás, elkedvetlenednél talán. Előre látó a férjed :) Az enyém csokival kínált tegnap.. Csak ránéztem, de abból értett.. Azt hiszem a tekintetem gyilkolni tudott :D :D :D

Te mely diétát csinálod? És mennyire eredményes?

A folyadékot illetően, én is úgy vagyok mint te. De azt olvastam, az is jócskán tisztít. A számat meg kenegetem labello-val. Azzal segítem magam át a nehezén, mert az eléggé kellemetlen nekem is.

188. Kicsizsifi (válaszként erre: 187. - Juli-anya)
2013. jan. 15. 13:10
Köszönöm a biztatàst és nem adom fel!:)
2013. jan. 15. 12:58

Sziasztok :)

Túléltem a 2. gyümi napot :D :D És kibíííííírtam!!! :) Sikerélmény!! :) Mindenkinek kitartást!


Dexiii, én is kb ilyen hangulatban voltam az este, a 10.melegszendvics elkészítése után.. Agyam elszállt, gyümölcsre meg rá se bírtam már nézni, de kibírtam! És ez a lényeg. Te se engedj továbbra sem a kísértésnek! :)


Kicsizsifi, neked meg kitartást! Ne add fel. Bizonyos idő után a suly stagnálni kezd, akkor van hogy 1 hétig sem mozdul, de utána szépen megindul lefelé. Ne hagyd magad, mert ha ezt túléled, a stagnálást, a többi már tuti sikerélmény, napról napra :) És épp ezért 6-án fogok méretkezni. Nem akarom, hogy elkeserítsen a látvány. Addig meg csak megy le valami ebből a rengeted hááááájból :))) + hozzáállás :D :D

Kitartááás! :))

186. dexiii (válaszként erre: 180. - Dd90e0ccea)
2013. jan. 14. 23:27

Én igen:D Mivel tegnap letelt az első 7, gondoltam lássuk... 2 kg-val kevesebbet mutatott. Ez szép is lenne, de nem 20-30 kg-t kellene fogynom:D nah de ez is valami:D

Nekem is gyüminap van ma és áááá... kezdek nagyon undorodni... délben ettem egy harmad banánt amit a gyerek meghagyott és egy narancsot, este 6kor pedig mogyorót. A kávé tart életben... k*va éhes vagyok:D:D:D de már csak azért se kell még gyümölcs... pfffffffff

HOLNAP HÚÚÚS:D:D:D

(bocsi, kicsit kész vagyok, de nem bűnöztem és erre nagyon büszke vagyok...)

nagyon nehéz pl a családomnak főzni, amikor én nem ehetek belőle... pláne, ilyenek voltak terítéken: rántott csirke, pörkölt...

2013. jan. 14. 23:24
Sziasztok!Csatlakoznék én is a fórumhoz.7.-én kezdtem a diétát és eddig sikerült is mindent betartani.Amire nagyon büszke voltam,hogy az első gyümölcsnapon párom és az egyik barátnőm az orrom előtt ették a hamburgert és a pizzát és kibírtam,hogy ne essek kísértésbe.Számomra ez egy nagy teljesítmény volt.:)Viszont a mai napon ráálltam a mérlegre és többet mutatott a mérleg mint amivel elkezdtem és mindezt úgy,hogy az első gyümölcsnapon viszont 2kg-val kevesebbet mutatott mint a kezdő súlyom.Ráadásul a mai napon úgy alakult,hogy még egy szénhidrát napom lett.Úgy tervezem,hogy holnap gyümölcsnapot tartok.Szerintetek mitévő legyek?Nem szeretném feladni!
184. taurus82 (válaszként erre: 183. - Juli-anya)
2013. jan. 14. 17:22

Nálam csak két gyerek van,de nagyon fárasztó,hogy mindenki mást eszik. Meg persze ők ehetnek olyat,amit én nem:-)

Én nem a 90naposat csinálom,így nincs akkora átfedés kaja újgyileg.

Mérlegelni nem tudok,a férjem eldugta végül,majd csak február elején kapom meg.

Az ivással is gondban vagyok,nagy nehezen lemegy az 1.5L víz plusz 2 bögre tea,meg délben leves,egész nap pisilni rohbngálok,de így is tök ki van száradva a szám:-(

2013. jan. 14. 15:50
Akkor erősítsük egymást :) Szorítok, hogy sikerüljön! :) Magamnak meg szigorúan frigó kerülést rendelek el.... :D :D :D Ami mondjuk elég nehéz 3 gyermek mellett.. :D
2013. jan. 14. 15:27
Én sem állok rá,majd csak a hónap végén :) 10-et én is szeretnék,de ha több lesz,az sem baj :)
2013. jan. 14. 15:25
Én az első 4 nap után álltam a mérlegre, és bizony nagyon sokat mutatott :((( 90kg!!! Nekem a 15-20 kg elég lenne ha lemenne. De mivel tudom, hogy 10-13nap után elkezd a súly stagnálni, így majd csak 1 hóónap után akarnék... Nem akarom magam elkedvetleníteni ha nem nagy az eredmény. De azért nem érzem magam oly tele, és mintha a combom is (talán) fogyott volna :) Lehet csak képzelgek, de azért nekem ez is erőt ad! Nem akarom feladni! Május 26-án lesz fontos esemény nálunk, addig kell megvalósítani a célt. Remélem sikerülni fog. :)
2013. jan. 14. 15:11

Én is kevés gyümölcsös voltam,meg folyadékos is :( Most se nagyon tudok leerőszakolni 1-1.5 liternél többet...

Valaki mérlegelt?

2013. jan. 14. 14:51
És még annyit, ha ennyi gyümölcs+bevitt C vitamin után is elkap az influenza... :D Ennyi gyümölcsöt mint ez a 8 nap alatt amit megettem, szerintem 1 hónap alatt sem ettem eddig! Ami tudom nem helyes, de valahogy mindig kimaradt. Mások is vannak így? vagy csak én ettem kevés gyümölcsöt?
2013. jan. 14. 14:46
Nekem az első 4 nap volt a vízválasztó. Azóta tűrhető, csak a gyümölcsnap.. az ugye nem is egy, hanem közel 1és fél nap.. Különben én is úgy vagyok vele, majd csak lesz valami.. :D :D De remény az van :)
177. dd90e0ccea (válaszként erre: 175. - Taurus82)
2013. jan. 14. 14:42
Az első 2 nap volt nekem a legnehezebb,azóta viszont jól bírom :) Kicsit kezdem unni a gyümölcsöt,de majd csak lesz valami :)
176. Juli-anya (válaszként erre: 175. - Taurus82)
2013. jan. 14. 14:32

Szia :)

Én eléggé éhesen vagyok. Ma gyümölcs napom van, és már valahogy elegem kezd lenni. De kitartó vagyok!! Legalább is nagyon igyekszem. Az lebeg előttem,hogy holnap délben husit ehetek :P :D


És Te? Hogy vagy? Többiek könnyen bírják?

Üdv :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook