Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 01.07-től fórum

90 napos diéta 01.07-től (beszélgetős fórum)


295. patapucs (válaszként erre: 291. - Juli-anya)
2013. jan. 20. 12:00
Nagy gratula! Tegnap akár tarthattam volna én is folyadék napot, megittam du 2 l kamilla teát...:-( Szerintem a temetés napján "megfázott" a vesém. Nincs véletlenül ötleted arra, hogy szénhidrát napon s maradék párolt zöldséggel mit tudnék kezdeni? Pizzát nem akarok csinálni.
294. dexiii (válaszként erre: 289. - Patapucs)
2013. jan. 20. 11:59

huhh már nem tudom hol olvastam, hogy nem csak vizet lehet inni... (a neten az tuti, de most sehogyse találom)

az biztos, hogy én fogok mindenfélét inni:D

a levest pedig minden napra írták ebédhez, bár az lehet, hogy gyüminapra nem...

293. dexiii
2013. jan. 20. 11:54

Lelkiismeretfurdalásom van... tegnap bűnöztem:(

fehérjenapon ettem 2 kocka csokit... nembírtam ki...

mentségemre legyen mondva, hogy szülés óta most jött meg először (7 hónap)

még SOHA életemben nem kapartam így a falat... a gyerek előtt se volt ilyen soha, még csak nyűgös se voltam, csak rettenetesen görcsöltem mindig.

nah de ennyi bűnözés elég is 90 napra, mostantól még szigorúbb leszek:D

szerintetek keményítő napon lehet enni húslevest? persze hús és tészta nélkül...

Juli-anya nagyon gratula neked a tegnapi naphoz;-)

292. taurus82 (válaszként erre: 291. - Juli-anya)
2013. jan. 20. 11:50

Nekem nagyon sokat használ a tea,meg az étvágycsökkentésen kívül még egészséges is. Amúgy lapacho teát szoktam inni télen.

Ma hál isten nincs farkaséhség.

Tirex,ez de jó:-)

2013. jan. 20. 10:10

Sziasztok :)


Én nem iszok semmi étvágycsökkentő teát, vagy bármi effélét. Bízom benne, hogy így is eredményes leszek... Mérlegelés 6án..addig csak lesz egy -5ös.. Nagyon remélem. Viszont a nadrágjaim kezdenek szemmel láthatóan bővek lenni :) Viszont nem akarom túlképzelni a fogyott mennyiséget, mert nem akarok pofára esni!

Ma nagyon vacakul ébredtem. És az az érdekes, hogy nem amiatt hogy tegnap csak folyadékot ittam és esetleg őrült éhes lennék!!! Hanem mert a férjem baromira horkolt... :D :D

Kibírtam a folyadék napot!! Sikerélmény!! :))) Most 1 hónapig tuti nem csinálok ilyent. Viszont ma husival indítok délben!!!! Kisfiam szerint ma lehetek TIREX... :D :D

Patapucs, én mindent ami folyékony magamba döntöttem. Húslevest nem, de minden mást ami cseppfolyós. És hihetetlen, de tisztított is, és nem is kicsit. Érdekes ez számomra, hisz csak folyadék volt tegnap,semmi "szilárd", előtte nap gyümölcs. Van valakinek etéren tapasztalata?


mindenkinek csodás napot kívánok! :)) És kitartást!! :)

2013. jan. 20. 09:18

Iszik/eszik vki étvágycsökkentő készítményt? Én almaecetes vizet és mate teát. Hát képzeljétek,tegnap kevesebb teafüvet kellett használnom,mert kezd fogyni,és nem tudom,mikor tudok venni,hát este olyan eszegethetnékem volt:-(

Végül egy savanyú almát elrágcsáltam.


Remélem nem lesz sűrűn ilyen,még 2 hét a mérezkedésig,jó lenne valami komoly eredményt látni:-(

289. patapucs (válaszként erre: 286. - Dexiii)
2013. jan. 19. 22:06
A léböjt napot hol olvastad? Én eddig csak viznaposat találtam. Ott a vizet, teát (lehetőleg gyógy), kávét és max 1 l 100%-os gyümilevet "engedtek". A húslevest kizárólag fehérje napra irták.
288. dd90e0ccea (válaszként erre: 287. - Juli-anya)
2013. jan. 19. 17:46
Gratulálok,hogy ilyen jól bírod :) Én hónap végére terveztem ezt a napot,de kicsit tartok tőle :) Remélem,én is hasonlóan ügyes leszek,mint Te :)
287. Juli-anya (válaszként erre: 286. - Dexiii)
2013. jan. 19. 17:31

Igen, jól fogalmaztál!! Léböjt napot tartok! És hihetetlen, de jól bírom!!Ha azt nézzük tegnap mit rinyáltam itthon a gyümölcs miatt.... Kávé, tea, víz ,üdítő. Ez mind megvolt. Azt hiszem nagyon elégedett lehetek magammal. NEM HITTEM VOLNA HOGY KIBÍROM!!! És már érzem, hogy DE bizony hogy kifogom bírni :D :D

Nekem hihetetlen élmény, hogy ez sikerült! Hisz nem vagyok egy kitartó alkat... De ez köszönhető ennek a fórumnak is, mert még ha nincs is közvetlen hozzászólás a szövegemhez, akkor is érzem, NEM vagyok egyedül :) És ez csodás dolog!

Köszönöm nektek!!!! :D

286. dexiii
2013. jan. 19. 14:14
Lányok szerintem nem vízböjt, hanem léböjt napot kell tartani! (Én legalábbis ezt olvastam, és ezt is fogom csinálni)Simán vízzel én tuti nem bírnám, ahogy Juli-anya is írja én is állandóan szomjas vagyok... simán fogok inni mindent! gyümölcslevek, cukormentes üdítők, akár meleg leves is (minden nélkül persze)
2013. jan. 19. 12:48

Sok sikert a víznaphoz!! :)

Elgondolkodtam én is hogy lenne a jó. Tegnap gyümölcs, ma víz, és holnap (vasárnap mindig jó kaja van, HÚÚÚÚS :) ), mehet a "ragadozó" nap :)))))

Még bírom a vizet inni. 1.5 litert már megittam, mégis állandóan szomjas vagyok... Érdekes!! Másnál is volt ilyen már? A szám totál kiszárad.

2013. jan. 19. 12:41
Na,lehet h én is beiktatok egy víznapot!:-)
283. patapucs (válaszként erre: 282. - Juli-anya)
2013. jan. 19. 12:28
Nekem jövő hétvégén lesz viz napom, de ha a barátom kibirta, akkor én is! Ha bármit is számit, van egy kollégám, aki ezzel fogyott le a szülés után. Nem volt annyi túlsúlya mint nekem, de lement rola 12kg és tök vékony lábai is lettek. Ez kb 2 éve volt és azóta úgy tartja a súlyát, hogy arra figyel, hogy mit mivel eszik. Meg megmaradt, hogy délelőtt lehetőleg gyümölcs.
2013. jan. 19. 11:47

Sziasztok :)

Így van Patapucs!Kifogjuk bírni a többi napot is :))

Nekem ma fehérje napom lenne, de... Tegnap mazsolázgattam itt a fórumok között, és találtam egy párhuzamosat ezzel, ami szintén a 90napos diétásokat öleli fel.Olvasgattam, és láttam, hogy vannak akik már 3. ízben akarják majd a víznapot megcsinálni. Itt tettem fel 1 kérdést, hogy ha a gyümölcs napot ilyen szörnyen vészelem át, mert a tegnapi volt eddig a legnehezebb, akkor hogy lehet kibírni egyáltalán a víz napot???!!!!! Ott kaptam egy jó kis stratégiát, és azon elgondolkodtam.Így azt okoskodtam ki, hogy ma ha bírom, akkor víz, illetve folyadék napot tartok. Még bírom, és nem esik nehezemre sem :) Remélem ki is bírom!

Azt hiszem, ez hihetetlen harc önmagunkkal és a kilókkal szemben is. De ugyebár erősek vagyunk mi... :D :D :D

281. patapucs (válaszként erre: 280. - Fiamette)
2013. jan. 19. 10:45
Kitartás, simán menni fog ! Engem az is doppingol, hogy a fiam már nem emlékszik, hogy voltam valaha vékony. Ő van megbízva, hogy "leszúrjon", ha azt látja, hogy csalnék. :-) Nekem ma zöldség napom van, készül a párolt zöldség és a barna rizs. Ti a fehérje napon mit fogtok enni?
2013. jan. 18. 20:56

nekem is ment :)

ügyes voltam, remélem kibírom a többit is!

2013. jan. 18. 20:14
Túléltem,de nehezen :) Szeretném,ha már holnap dél körül lenne :) Tervezem,hogy sokáig alszok,és akkor hamarabb eljön :D
2013. jan. 18. 20:07

Túléltem a mai gyümölcs napot :))))

Azon filóztam, hogy vajon ha a gyümölcs napot így viselem, egyáltalán a víz-napot hogyan bírnám??!!!! Ma nagyon nehezemre esett, hogy kibírjam ne egyek valami olyant ami a tiltott listán van. De csak sikerült :)

Kinek hogyan ment a mai nap?

További szép estét mindenkinek :)

277. patapucs (válaszként erre: 276. - Fiamette)
2013. jan. 18. 18:33
Tényleg! Mazsola! De kár, hogy elfelejtettem, tegnap ehettem volna. :-(
276. fiamette (válaszként erre: 275. - Patapucs)
2013. jan. 18. 17:41
én is mazsolát ettem meg egy kis aszalt barackot
275. patapucs (válaszként erre: 274. - Patapucs)
2013. jan. 18. 16:37
Eszembe jutott még vmi. Gyümi napon lehet enni aszalt dolgokat is és száritott alma karikát. Én ezeket is ettem, mert a gyomrom egy idő után megfájdul a sok nyers dologtól. Ezeket nem próbáltátok?
274. patapucs (válaszként erre: 269. - Juli-anya)
2013. jan. 18. 16:31
Nincs otthon egy kis dio vagy mogyoró? Azokból ehetsz egy kis maroknyit. Szerintem attól sem lenne bajod, ha pár szem sós mogyit kapnál be. Én ezt csináltam.
273. dexiii (válaszként erre: 271. - Fiamette)
2013. jan. 18. 15:56

üdv köztünk:D sok sikert neked is!!!

gyüminap... áááá:P:P:P

272. Juli-anya (válaszként erre: 271. - Fiamette)
2013. jan. 18. 15:17
És le is fogod adni :) Pozitív hozzá állás :))
271. fiamette (válaszként erre: 268. - Dd90e0ccea)
2013. jan. 18. 15:13

én is mindenkinek kitartást kívánok :)

egyenlőre bírom :) van egy két rosszabb pillanat, de azt hiszem most kitartóbb leszek, hisz nem érzem jól magam 24 éves (szülés után 2 évvel) koromban fogytam le egyszer 15 kg ezzel a diétával és 2 évig tartottam a súlyom

aztán leszoktam a cigiről lett közben még 2 kislányom és szépen felszökött rám 25 kg :(

ezt szeretném most leadni

270. Juli-anya (válaszként erre: 266. - Dd90e0ccea)
2013. jan. 18. 15:12

Adri, én is kb ebben a helyzetben.. Most vágtam be egy tál gyümölcsöt, de már jól esne valami sós is... De holnap husika lesz :P :P De jó lesz nekem :)))


Mondjuk a a többiek fincsi borsó levest és mogyorókrémes palacsintát ettek... mert azt főztem! Mit is mondjak? K***A nehéz volt, mert szinte a nyálam is csorgott, de kibírtam :D :D (remélem mihamarabb eltüntetik az összes palacsintát, és mogyorókrémet!!!)

269. Juli-anya (válaszként erre: 267. - Fiamette)
2013. jan. 18. 15:09
Helló :) Üdv a "klubban" :))) És kitartás :))
268. dd90e0ccea (válaszként erre: 267. - Fiamette)
2013. jan. 18. 14:55
Üdv köztünk :) Hogy bírod?
2013. jan. 18. 14:53

sziasztok!


Szeretnék csatlakozni :)

én 15.-én kezdtem nekem is ma gyümölcsnapom van

2013. jan. 18. 14:43

Sziasztok :) Ez a gyümölcsnap engem egyre jobban "idegesít" :/ Nyügi vagyok,minden bajom van.... Csinálom,de nehezen :/

De holnap végre valami fincsi ebédet főzök,és elmúlik a mai búskomorság :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook