Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 01.07-től fórum

90 napos diéta 01.07-től (beszélgetős fórum)


235. Juli-anya (válaszként erre: 231. - Dd90e0ccea)
2013. jan. 16. 21:11
Rendben Adrii :))) Kölcsönös lesz :D
234. Shephard (válaszként erre: 219. - Patapucs)
2013. jan. 16. 21:03

Szia!


Mindnekinek más a fogyása, minnél többa felesleg annál több mehet le, én anno 5 éve 23 kg-t adtam le vele, d emagas súlyból indultam, viszont imádtam a diétát :) Ezért is fogok majd megint bele hétfőtől, d emost Anyumat is magammal rángatom, közösen csináljuk :)


Nem lehet enni fehérjés feltétű tésztákat, biztos valami receptes odlalon láttad, de ott mindig sok recept van rossz helyre sorolva, meg kell nézni a diéta szabályait, és azokat betartani, ami nem felel meg neki, azt ki kell hagyni! Van egy receptes könyv kifejezetten a 90 naposhoz, meg érdemes a neten összeollózni a fontos tudnivalókat, mert azok nem nagyon változnak :)

2013. jan. 16. 21:01

Valami volt akkor a levegőben,mert este engem is megtámadott a kósza gondolat,h csak egy kis ezt vagy azt kéne enni,de erős maradtam:-)

Mindjárt leteszem a gyerekeket aludni,lehet steppelek egy kicsit gondolatelterelésként...

232. dexiii
2013. jan. 16. 20:54

Lányok, ma olyan édesség-ehetnékem volt koraeste, hogy kapartam a falat... lehet meg fog jönni vagy nem tudom (így szülés után lassan 7 hóval nem lenne rossz...) DE lebeszéltem magam a sütizésről és egy light műzliszelettel beértem... ezt ilyen bűnöztem is meg nem is dolognak tudom be (vagyis ezzel vígasztalom magam:D) amúgy ma alulteljesítettem az evés fogalmát... délben 1 banán, majd olyan 6-7 körül sültkrumpli ketchuppel... ennnyi... és egyáltalán nem vagyok éhes.

Azért már várom a szénhidrát napomat (holnap) mert most pirítóst fogok enni ebédre diabetikus dzsemmel... vacsira meg szerintem sütök valami sósat...

a fényképet megcsináltam én is, borzalom... nagyon remélem, hogy 90 nap múlva egy fokkal jobb lesz a helyzet... 80 nap múlva feltöltöm ide is a volt-lett képet:D

HAJRÁ CSAJOK!!!:D

231. dd90e0ccea (válaszként erre: 230. - Juli-anya)
2013. jan. 16. 20:27
Ezt a leteremtés dolgot elvárnám kölcsönösen :) Én nem fotóztam,van egy farmerszoknyám,amibe szeretnék tavaszra beleférni :) Nekem az a cél :)
2013. jan. 16. 20:18
És még arra leszek kíváncsi hogy ha a mai és a 90 nap utáni fotót egymás mellé teszem, mekkora lesz a változás. Bízom benne, hogy kibírom addig!! Hisz 1 hónapnál tovább a nyáron sem bírtam :/ Majd ha nyafognék esetleg, most kérlek benneteket hogy tessék engem leteremteni!!! :) Köszönöm előre is :)
2013. jan. 16. 20:11
Mondjuk ha a 90 helyett 85-öt látnék... szerintem az lesz aznap reggel az első dolgom, hogy azonnal megrohanom a mérleget :D :D És aztán a fórumot :D :D
2013. jan. 16. 20:09

Én is kíváncsi leszek az 1 hónapos eredményeinkre :)

4-5 kg-re én is számítok,de jobb lenne,ha több lenne :)

2013. jan. 16. 19:53

Hanem.. Ma elmentem úszni egyet... Baromira semmi kondim nincs!!! Azt hiszem az úszás csak jót tesz nekem majd :) Érdekes, de nem lettem éhes tőle, csak szomjas... Pedig ott aztán volt víz bőven :D :D Így a vacsora kimaradt ma :)


Azért jó lenne ha már ott tartanánk hogy mindjárt 6-a lesz! Baromira kíváncsi vagyok mennyi fog lemenni. Szerintetek az 5-7kg elérhetetlen cél? Mondjuk a nyáron lement a kb 7kg, de akkor sokkal többet mozogtam mint most.

2013. jan. 16. 18:04
Hát én nem bírom ki,a centi marad:-)mérlegre én is csak 6án állok.
2013. jan. 16. 16:52
Én sem mérem magamat sehogy. Majd 6-án állok mérlegre. :)
2013. jan. 16. 16:21
Elkezdtem mozogni is,és használok egy zsirbontó gépet,amihez tartozik feszesítő is.Nagyon félek,hogy a hasamom a bő nagyon megnyúlik.Eddig egész jó.Nem túl kellemes,de ki lehet bírni,és napról napra szebb a hasam is.
223. Roza Lee (válaszként erre: 217. - Patapucs)
2013. jan. 16. 16:15
Én 93 kg-ról indultam,és a cél 63 kg.
2013. jan. 16. 15:36
Én sehogy sem mérem,a nadrágomnak szeretnék hinni :) Hónap végén állok először mérlegre :)
221. taurus82 (válaszként erre: 220. - Dd90e0ccea)
2013. jan. 16. 15:32

Én is így vagyok,kevesebbet eszem,és szerencsére éhes sem vagyok igazán. Lassan kezdem érezni,h van hatása a fogyinak:-)

Centivel méritek magatokat?

2013. jan. 16. 14:44
Sziasztok! Hazaértem a melóból,épp eszem a kukoricás,borsós rizsemet :) Hogy vagytok? Én egész jól,kezdek hozzászokni a dolgokhoz,és egyre kevesebb kaját kíván a szervezetem :)))
219. patapucs (válaszként erre: 218. - Juli-anya)
2013. jan. 16. 14:34

Köszi szépen a választ! :-)


Jó lenne ha nem kellene 2x90-et, bár most még élvezem a dolgot. Tavaly nem is gondoltam volna, hogy ilyet fogok mondani, de tényleg élvezem! Végre nem kell éheznem, bár nem ehetek minden nap joghurtokat, de igazán csak ennyi a problémás része. Azért igyekszem ésszel csinálni, betartva a szabályokat, de jó lenne beleférni a tavaszi ruháimba...


Tudjátok azt nem értem, hogy miért írják szénhidrát napra, hogy lehet olyan tésztát enni, amin fehérje dús a feltét - hiszen szét vannak választva az étel típusok. Vagy "csak" azt kell nézni, hogy miből van a legtöbb benne?

Szeretem megérteni az alapjait a dolgoknak és eddig nem találtam olyan oldalt (vagy könyvet), ahol jobban belementek volna a témába. Nem tudtok esetleg ebben is tanácsot adni?

218. Juli-anya (válaszként erre: 217. - Patapucs)
2013. jan. 16. 14:02

Szia :)


Az átlagfogyáshoz szeretnék szólni. Szerintem ez változó. Fontos ki hogyan tartja be, mennyire esik időnként "bűnbe",és mekkora az a súlyfelesleg amitől szeretne megszabadulni. Én a nyáron csináltam már ezt a 90 naposat. 1 hónapig be is tartottam, aztán felborult minden, és nem folytattam. Nekem akkor 7kg ment le, ami azt hiszem nagyon jó eredmény. Én annak vettem. De van 1 ismerősöm aki a 90 napot végig vitte, és bizony az eredmény magáért beszél! a 20kg körüli minusza lett. De volt is miből ezt leadni.

Lehet neked sem kell 2x90 napot végig csinálnod :)

Sok sikert hozzá, és kitartást! :)

217. patapucs (válaszként erre: 211. - Roza Lee)
2013. jan. 16. 13:07

Sziasztok!


Én is most januárban kezdtem a 90naposat, de két "turnust" tervezek, mert kegyetlenül sokat híztam az elmúlt két év alatt. 30kg. :-(((

Azt olvastam, hogy cukorpótlós pld. kompót a gyümölcs napon fogyasztható, úgy hogy ezt a mézes dolgot a szénhidrát napra tenném.


Olvasgattam amiket most beírtál (és amiket a többiek is írtak) és azt szeretném kérdezni, hogy a 1,5-2kg-s fogyáshoz mennyi a súlyfelesleg amit le szeretnél adni? Én nem tartom a napi 5x étkezést (ilyet eddig nem olvastam), de szigorúan veszem az adott napra vonatkozó korlátozásokat. Nem tudom, hogy egy ilyen 90napos alatt mennyi szokott lenni az átlag fogyás?

216. Juli-anya (válaszként erre: 214. - Kicsizsifi)
2013. jan. 16. 12:46
Én is készíttettem a lányommal fotót. Egyet szemből, egyet pedig oldalról. :) És ugyan abban a ruciban készíttetek képet majd képet de az csak április 6 körül lesz, akkor lesz a 90 nap. Remélem kitartok addig...
215. Juli-anya (válaszként erre: 213. - Roza Lee)
2013. jan. 16. 12:43

Gratula!!! Mindkettőtöknek! :)

Én majd február 6-án méretkezem :) Nem akarom tönkretenni a mérleget azzal, hogy esetleg kiakadok... :D :D :D :D

2013. jan. 16. 12:28
Sziasztok!Na én csináltam is magamról képet....remélem 80 nap múlva a vékonyabb énem fog visszaköszönni az új képen! :)
213. Roza Lee (válaszként erre: 212. - Juli-anya)
2013. jan. 16. 12:05

Nagyon jól megy.7.-e óta lement 1,5 kg.A férjemnek,aki nem fogyózik(pedig kéne mert cukor beteg)),mivel kénytelen azt enni amit én,már lement 2kg! :)

Nem tartja a reggelit,meg a gyümölcs napot.Napi 5x étkezik,ebédre,vacsira azt amit én is eszek. :)

212. Juli-anya (válaszként erre: 211. - Roza Lee)
2013. jan. 16. 10:31

Ha már diabetikus termék, akkor én úgy gondolom, hogy lehet fogyasztani. De lehet a terméken fel is van tüntetve bővebben, nem?

Te hogyan haladsz a diétával? Mérlegeltél már?

2013. jan. 16. 09:35

Sziasztok!Én is csinálom a 90 naposat,már az elején írtam.:)

Olyan kérdésem lenne,hogy van itthon mézpotló,olyan az íze mint a méznek,de nem az,hívják diabetikus méznek is.Ezt lehet enni?Vagy teába rakni?

2013. jan. 16. 09:04

Szép napot mindenkinek :)

Ki hogy van? Én elég vacakul, és ez nem a diéta miatt van, hanem ez a bolond idő miatt.. sztem frontérzékeny vagyok,1 csepp kell és robbanok, vagyis így érzem. De majd igyekszem jól lenni :)

A fotó jóóóóóóóóóóóó ötlet!! Megcsinálom én is!! És tudjátok még mire gondoltam? Ugyan abban a ruhában fogok lefényképezkedni! Ha hazaér a lányom edzésről, mondom hogy csináljon 1 képet, és jól eldugom. Aztán majd 80 nap után újra. Azért jó ez így írni, hogy már "csak" 80 nap, és nem 90 :D :D

Nálunk ma a kaja rizibizi lesz. Kollektíven szereti mindenki, a család még kap mellé fasírtot is.. én majd akkor menekülök a konyhából :D

209. taurus82 (válaszként erre: 208. - Dexiii)
2013. jan. 16. 07:34
Én is gondoltam erre,szerintem jó ötlet:-)
208. dexiii
2013. jan. 15. 22:52
Arra gondoltam csinálok magamról egy egész alakos képet, és majd a 90 nap végén is csinálok egyet... kiváncsi vagyok mennyire lesz szembetűnő a változás.
207. dexiii
2013. jan. 15. 22:48

sziasztok lányok! gratula mindenkinek aki (velem egyetemben:D) hősiesen kitart:D:D:D már csak 80 nap van hátra (nekem legalábbis)...:D

holnap keményítőnap... asszem lencselevest csinálok.

nálatok mi lesz a menü?

206. Juli-anya (válaszként erre: 204. - Taurus82)
2013. jan. 15. 20:33

Jó, ha ez is eredményes nálad! Volt mikor én is számoltam a kalóriákat. 800-1200 kal között ingáztam. Volt eredménye, be is birtam tartani, de akkor még nem voltak gyerekek. Lehet én lettem puhányabb,de most ezt nem tudom megtenni. Habár ha utána számolnék a napi kalória bevitelnek, lehet nem is érné el sokszor a 800-at sem.

Mindenesetre kitartást neked is! És mindenki másnak :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook