Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 30 évesen újra kezdeni az életet fórum

30 évesen újra kezdeni az életet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
18. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Lèlek2)
nov. 23. 08:46
Örülök hogy végre közelebb vagy hozzá hogy el hagyd ezt az alakot. Ügyes vagy és erős. Hajrá. Tudod, ha egy ajtót becsuksz kinyílik egy új….. nyugi, nem vagy lekésve semmiről. A lényeg hogy ne állunk meg többet ilyen emberek mellett mint a mostani és az előző pàrod.
17. libikóka (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
nov. 23. 08:31
Sokan olvastuk a másik fórumodat ott is erre bíztatott mindenki.
16. LBO (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
nov. 23. 08:27
Nem, nem késő! 😉❤️
15. K-né Zsóka (válaszként erre: 6. - Lèlek2)
nov. 23. 08:25
Miért kell 3-4 év, hogy kiismerd? Lehet, hogy 10 év után fog félrelépni, vagy lehet, hogy soha. Szerintem 1-2 év alatt azért eldöntheted, hogy illik-e hozzád vagy sem.
14. secret8 (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
nov. 23. 07:59

Mindig újra lehet kezdeni. Amíg élsz és mozogsz. Tedd is meg!

Újratervezés.:)

13. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
nov. 23. 07:55
Egyáltalán nem késő. Sőt, az élet csak most kezdődik igazán. Ha meg maradsz a mostaniban, akkor elkötelezed magad egy életen át tartó bántalmazásra. Ezt a leendő gyermekednek se kívánd.
nov. 23. 07:36

Szoktam olyat hallani, hogy 35 éves pályakezdő:DDD


Sosem késő újra kezdeni, de te tulajdonképpen nem is kezded újra, hiszen nem volt még semmi. Az, hogy van/volt egy párod, aki nem a megfelelő, nem jelenti azt, hogy leélted az életed nagy részét.


Egy életed van, azt éld úgy, ahogy neked a legjobb.

11. Karmol (válaszként erre: 10. - Karmol)
nov. 23. 07:12
L
10. Karmol (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
nov. 23. 07:12
Nem hiszem, hogy tobb szempontot korbe lehet tancolni, mint az elozo forumodban. Inkabb a hogyanon kellene agyalni, es lepni minek elobb.
9. liliom10 (válaszként erre: 6. - Lèlek2)
nov. 23. 06:30

Az elmúlt 5 év nem sok a következő 50 évedhez képest. A jövődre gondolj ! Ne arra, hogy ha már elpocsékoltál 5 (fiatal) évedet, akkor a jövődet is boldogtalanul élnéd le. Ennek mi értelme lenne ?

Lehet, hogy ez lesz, vagy az lesz, csak gondolkodsz, de nem tudhatod, mi hogy alakul. Lehet, hogy hamarosan egymásra találtok az Igazival ! :)

8. Betsy78 (válaszként erre: 6. - Lèlek2)
nov. 23. 06:25
Mit jelent, hogy nem ő a megfelelő ember? Ha pl agresszív vagy hűtlen vagy élősködik rajtad, akkor ne maradj vele. Ilyen kapcsolatba nem szabad szülni, csak szenvedne az a gyerek, és sérülne egy életre. 30 évesen még nem késtél le semmiről, simán van esélyed időben megtalálni a megfelelő társat!
7. Charlize (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
nov. 23. 06:00

Simán újrakezdhetsz! 30 év még “baba-kor”. Még előtted áll minden. Mindent helyre hozhatsz és bepótolhatsz, de kezdd el, ne csak siránkozz a csodát várva!


Mondom én lassan 48 éves bölcs tapasztaltként. 🤣

6. Lèlek2 (válaszként erre: 3. - Birebora)
nov. 23. 03:01
De en mar gyereket szerettem volna aztan rajottem h nem o a megfelelo ember a szamomra sajnis pedig mostmar o is szeretne gyereket de gondolom o csak azert h magahoz lancoljon. 30 eves vagyok tobb mint 5 eve vagyubj egyutt…. Ugy erzem mintha elkestem volna mar ha most kilepek egy hosszu kapcsolatbol… nem fogok egybol atmenni egy masik kapcsolatba najd kb eltelik 1 ev mire ismerkedek ha talalok is vkit negint 3-4 ev mire igazan kiismerem es esetleg gyerek lesz belole de az is kehet h ott is majd csak az idomet vesztegetnem mint ahogy itt is .
5. Lèlek2 (válaszként erre: 2. - Ancsika4)
nov. 23. 02:59
Igen en ezt ertem dr egy hosszu kapcsolatbol lepnek ki nost 5 ev utan ugy h gyereket terveztunj mert meg sajnos nincs gyerekem es 30 eves nokent regebben teljesen maskepp kepzeltem el magam.
nov. 23. 02:18
egyentalan nem keso!
nov. 23. 01:57
50-60 évesen újrakezdik.
nov. 23. 01:33
Egyáltalán nem késő!Ilyen korban jobban meggondol mindent az ember!Jobban,és határozottabban tud dönteni!
nov. 23. 00:14
Sziasztok. Mit gondoltok errol? 30 evesen ujra kezdeni az eletet nem tul keso?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook