Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 30 évesen újra kezdeni az életet fórum

30 évesen újra kezdeni az életet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
138. Ágio8405 (válaszként erre: 136. - Lèlek2)
febr. 7. 08:52
Hajrá. YouTube-on hallgass bele Bihari Viki nárcisztikus, bántalmazó emberekről szóló adásaiba.
febr. 7. 06:25

Hajrá Lélek! Bár nem írogattam ide az elmúlt napokban, de azért követtem a fórumot.

Volt, amikor úgy éreztem felesleges írni neked, mert sosem leszel elég erős ellenállni az expasid próbálkozásainak. De amit ma reggel olvastam az rácáfolt erre!

Gratulálok!

Csak így tovább! Én drukkolok neked, hogy tarts ki. Ne engedj a pillanatnyi érzéseidnek, mert azok (a jelenlegi helyzetben legalábbis) becsapnak téged. Ha kell idézd fel a sok sérelmet, megaláztatást, szenvedést és mondj NEM-et rá!

136. Lèlek2 (válaszként erre: 134. - Ágio8405)
febr. 7. 00:39
Igen sokszor volt mar igy h visszafogadtam 2 hetig minden jo volt aztan ugyab az v meg rosszabb. Konnyen elgyengulok es megsajnalom mert szeretem …. Mint most is. De nenfogik vele talalkozni felesleges. Elkezdem mostmar magam lekotni 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
135. Lèlek2 (válaszként erre: 133. - Liliom10)
febr. 7. 00:38
Igen tudom mar megint majdnem elhittem neki a szavait mar a talalkaba is belementem annyira megigert mindent es vegig hallgatott stb … holnap lenne a talalkozo erre mist ejfelkor megint kinutatta a foga feherjet. Halistennek🙏🏼
134. Ágio8405 (válaszként erre: 131. - Lèlek2)
febr. 6. 07:23
Megnézted a videót amit ajánlottam? Ott is ezt mondja Linda, ígéret mindig van cscak aztán 1-2 hét után minden megy ugyanúgy. Nagyon ügyes és erős vagy hogy ilyen régóta kitartasz, menni fog, csak így tovább. A legfontosabb ne ülj otthon és agyalj. Járj el a barátnőiddel, szórakozz csináljtok programokat. Sajnos csak manipulálni próbál. A saját egóját akarja rajtad növelni.
133. liliom10 (válaszként erre: 131. - Lèlek2)
febr. 6. 06:13
Soha nem fog megváltozni !!! El ne hidd egy szavát se !!! Volt rá 5 éve, hogy bebizonyítsa, mennyire szeret, nem tette, sőt, sértegetett folyamatosan ! A saját gyerekeivel se törődik, stb. Felejtsd el, ne állj vele szóba ! Ha látnám, hogy írt, azonnal kitörölném, el se olvasnám ! Ne kínozd magad a levelei olvasásával !
132. Zakariás napja van (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
febr. 5. 23:23
Fiatalság bohóság!🥸
131. Lèlek2 (válaszként erre: 130. - Liliom10)
febr. 5. 22:31
Azota is irogat es mar mindent megigert mostmar latja a hibait mostmar valtoztat rajta igazam van stb stb …. Es nekem ez ugy faj.
130. liliom10 (válaszként erre: 129. - Birebora)
febr. 4. 10:43

Ez nekem is eszembe jutott. Igazad van ! Ha még egyszer odamegy hozzá, mondja meg, hogy feljelenti zaklatásért, ha ez újra előfordul !

De ha csak írna, akkor is válaszolnék annyit, hogy " többé semmilyen módon ne jelentkezz, mert feljelentelek a rendőrségen !" Legalább nem kellene megint attól félni, hogy újra megkeresi.

129. birebora (válaszként erre: 122. - Lèlek2)
febr. 4. 08:52
Ne legyél padlón. Örülj, hogy megszabadultál ettől a szánalmasan sz.r embertől. Fel a fejjel. Ha kell menj a rendőrségre és mond, hogy zaklat. Kérj távoltartásit.
128. liliom10 (válaszként erre: 126. - Lèlek2)
febr. 4. 08:17

Ez egy beteglelkű ember. Többé szóba se állj vele ! Mondd meg neki, hogy hagyjon békén, látni se akarod soha többé ! Ne is írjon, úgysem olvasod el ! Ne is keressen személyesen se ! Felejtsen el !

Ha egyszer is ilyet mondott volna nekem a férjem bármikor az életben, örökre ott hagytam volna ! Vannak olyan szavak, amikre nincs bocsánat ! És Téged már sokszor vérig sértett az évek alatt.

Örülj, hogy megszabadultál tőle, ne keseregj ! Megint kiderült, hogy jól döntöttél, mikor elküldted.

127. Ágio8405 (válaszként erre: 126. - Lèlek2)
febr. 4. 06:50
Elhiszem. Aljas számító dög. Légy erős. Hosszú távon ezzel teszel jót magadnak.
126. Lèlek2 (válaszként erre: 125. - Endre2023)
febr. 4. 05:53
Szia. Dehogynem viraggal a haz elott majd elkuldtem . Azota is minden nap irkal …, egyszer azt irja h o nagyon sajnalja ea ket orara meg rn milyen egy gusztustalan sz*r vagyok…. Aztan masnap h o mennyire szeret… tehat ossze vissza es amiota megjelent nagyon nem vagyok jol lelkileg sajnos.
jan. 31. 06:18

Szia Lélek!

A "kedves" expárod azóta nem is jelentkezett?

124. Lèlek2 (válaszként erre: 123. - Ágio8405)
jan. 28. 05:53
Koszonom Remelem
123. Ágio8405 (válaszként erre: 122. - Lèlek2)
jan. 26. 23:11
Ügyes vagy. Menni fog. Megérdemled hogy megbecsülésnek hogy szétesésének, ne csak kihasználjanak. El jön majd ez az ember, még ha most hihetelen is.
122. Lèlek2 (válaszként erre: 114. - Ágio8405)
jan. 26. 17:39
Koszonom. Egyik nap tok jol vagyok masik nap viszont nagyon padlon. Borzalmas neha
121. Lèlek2 (válaszként erre: 116. - Liliom10)
jan. 26. 17:38
Igen probalom eroltetni a dolgokat hogy kicsit setaljak v a baratnoimmel legyek es tenyleg jobb. Nagyon koszonom varom mar h oda jussak h igy gondoljam 🙏🏼
jan. 26. 16:47
jan. 26. 16:46

Hibázunk,,, ez van, néha JÓ néha Nem,

Nemtudni, hogylegyen...

jan. 26. 16:45
Sajnos nincs.
117. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
jan. 26. 16:44

De , ha belegondol a zember az dolog , felejtős, ....Felejtős!...


Nincs....ojan....

116. liliom10 (válaszként erre: 108. - Lèlek2)
jan. 26. 16:41

"Most visszagondolva teljesen kihasznalt minden teren 5 evig!" Csak erre gondolj mindig !!!

Te már annyi mindent elviseltél mellette, amennyit nagyon-nagyon kevesen tűrnének el. Most elküldted, tehát betelt a pohár !

Gondolj arra, hogy nem ő hiányzik, hanem egy társ, aki szeret Téged, és az nem ő !

Ha elejétől beleolvasol, miket írtunk Neked, ami tetszik, fogadd meg ! Járj társaságba, menj a barátnőiddel sétálni, kávézni,stb., találj olyan hobbit, ahol emberek vannak, és beszélgetni is lehet. Mozdulj ki otthonról ! Ha épp nincs kedved, és van dolgod is otthon, kapcsolj be valami jó zenét, úgy végezz házimunkát ! Csak vidám filmeket nézz !

Drukkolok, hogy mielőbb rendbe jöjjön a lelked, és képzeletben eljuss oda, hogy a falba veregeted a fejed, hogy lehettél ezzel az emberrel együtt évekig !

115. libikóka (válaszként erre: 112. - Lèlek2)
jan. 26. 12:12

Jól döntöttél,,csak légy erős továbbra is,,,tarts ki szépen.

Nem veszettél semmit,,élvezd a nyugalmat.Sétálj,olvass ,filmezz,,rendezd át a lakást,,újíts..

114. Ágio8405 (válaszként erre: 108. - Lèlek2)
jan. 26. 11:52
Ügyes vagy. Hidd el napról napra könnyebb lesz. Írj ide nyugodtan ha így érzed.
113. Érdekes73 (válaszként erre: 108. - Lèlek2)
jan. 26. 11:03
Jól döntöttél , most próbáld szeretni magadat azt tenni/ enni amihez kedved van felesleges korlátozás nélkül.
112. Lèlek2 (válaszként erre: 109. - Globus)
jan. 25. 11:20
Most sajnos nem de a baratnoim akik igaz barataim 3 an vegig tamogatnak . Remelem jol dontottem es mostmar jobb lesz.
111. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
jan. 25. 05:56

Aszongyák ,,sose késő!


De, ha jó, ha rossz, az emlékeid nem törölhető...

jan. 25. 05:51
sok szerencset kivanok hozza!
109. globus (válaszként erre: 108. - Lèlek2)
jan. 24. 23:09
Jót tenne most kis környezetváltozás. Nem tudnál elutazni akárhová pár napra?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook