Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 30 évesen újra kezdeni az életet fórum

30 évesen újra kezdeni az életet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
78. Ágio8405 (válaszként erre: 76. - Lèlek2)
nov. 27. 19:39
Kitartás. Hidd el napról napra könnyebb lesz ha végre erőt veszel magadon és kiállsz magadért.
nov. 27. 19:12
Mi 30 évesen ismerkedtünk meg és két gyerekünk lett. Sajnos 15 év után most épp fél éve szakítottunk. Ehhez képest a te helyzetedben még minden előtted van.
76. Lèlek2 (válaszként erre: 74. - Ágio8405)
nov. 25. 21:34
Sajnos naprol napora rosszabb a helyzet holnap jobban kifejtem csak dolgozom es alog aludtam valamit koszonom hogy erdeklodsz . Koszonom nektek olyan jol esik 🙏🏼
75. Lèlek2 (válaszként erre: 72. - Endre2023)
nov. 25. 21:32
Szia. Igen jol latod ensem gondolom hogy nem fajna elegge de nem merek lepni. Es a sok manipulalasa is tehet errol. Tudom h lepnem kell megsem merem annyi felelem es ketely van bennem. Valamilyen szinten igen megerositest szerettem volns itt kapni vagy megalabb megertest vagy nem ks tudom talan h biztosra menjek h tenyleg nem velem van a baj persze tudom h ensem vagyok tokeletes. Es pontosan ezt erzem h ha vege lenne ennek a kapcsolafnak en valamilyen szinten belulrol meghalnek a terveim az almaim a jovokepem stb . Persze amit en elkepzeltem tisztaban vagyok vele h ez nem igy van es nem is lesz egy ilyen ember mellett. Megis nem tudom mi kene meg nekem hogy meg tegyem smit megkell. Ha mar eljutok arra a pontra h megteszem mert mar volt ilyen par napra ra megsajnalom es visszafogadom. Olyan mintha ennek sose lenne vege. Es allandoan 0-24 csak szenvedek . Tobb napja tart mostis a balhe egy kis megertes v beszelgetes nincs a reszerol csak az egoja!!! Raadasul egy kis tekintettel noncs arra hogy ejszaka dolgozom. Siman kiabal a telefonba csapkodja az ajtot igy sikerult 3 orat aludnom munka utan es most ismet munkaba megyek. Es ugye az elmult ker napban sem aludtam vmi sokat miatta . De nagyon koszonom amit irtal es nagyon jol latod a dolgokat. Barcsak o is legalabb fele ennyore megertene engem es nem lenne ilyen nagy a baj.
nov. 25. 20:14
Mi a helyzet azóta? Hogy vagy mi van a f@szkalappal?
nov. 25. 19:52

Én eddig átlag 4 évente újra kezdtem. 36 vagyok.

Nem azt kívánom példázni ezzel, hogy ez a követendő példa. Hanem azt, hogy akkor lesz késő bármihez is, amikor már nem lélegzel.

72. Endre2023 (válaszként erre: 67. - Gabbbicica)
nov. 24. 22:15

Szerintem Lélek nem azért nem lép, mert nem fáj annyira, hanem azért mert nem mer lépni. A 66. hozzászólásából kiderül, hogy ő ebben az emberben értéket lát még. Pontosabban élete eddigi legnagyobb értékét. Amit ha eldobna magától, akkor saját magát is elveszítené. Mi, fórumozók tudjuk csak, hogy ez mennyire nem így van, de sajnos ő ezt nem így látja.

Lelkileg gyengének vallja magát és az eddigiek bizony rendesen alá is támasztják ezt. Tehát amire ki akarok lukadni az az, hogy neki bizony "eléggé fáj" de mégsem tud lépni.

Szerintem Lélek egyik legkomolyabb lépése a jó irányba eddig az volt, hogy írt a problémájáról ebbe a fórumba. Egy picit úgy tűnik, mint ha tőlünk várna segítséget a következő lépéséhez. Ha azt írjuk neki, hogy azért nem lép, mert nem fáj még eléggé neki, akkor a következő lépést talán soha nem teszi meg.

Ne haragudj, nem kritizálni akartalak, csak leírtam én hogyan látom ezt a helyzetet.

71. Lèlek2 (válaszként erre: 69. - Rockcica)
nov. 24. 20:24
Annyira jooo ezt olvasni hogy mar ezt is megkonnyezem. Nagyon erzekeny vagyok most. Nagyon orulok nektek🙏🏼
70. Lèlek2 (válaszként erre: 67. - Gabbbicica)
nov. 24. 20:24
Igen tudom es nagyon faj mostis de nemtudom melyik fajna jobban ja elmenne v ez…. Persze mostis tudom h azert mondta h ha o innen elmegy egybol buli drog meg csajok h engem manipulaljon es sikerult is neki sajnos. Es bant h amig en vegig zokogom az esteket es napokat o mar a bulit szervezi es 5 ev utan nem ezt erdemlem . Mert annyi mindent megtettem erte. Borzaszto korulmenyekbol huztam ot ki.
nov. 24. 20:23
Én 32 voltam..16 éves kapcsolatomból dobbantottam..és lett egy csodaszép kisfiam,egy cuki férjem
68. Lèlek2 (válaszként erre: 65. - Liliom10)
nov. 24. 20:22

Nekem gyerekkorom ota szeretethianyok van de nagyon. Es en olyan szinten szeretek valakit ha szeretek h a vegsokig kitartok barmi is legyen. Az h mellette ennyire kitartok valoszinuleg az elotte levo borzalmas parkapcsolatom tehet rola. En pedig azt erzem h van onbizalmam. Koszonom annyira kedves vagy jol esik amit irtal…. De igen sajnos nagyon egyedul erzem magam nagyon messze lakok mindenkitol. A szuleim abszolut nem tamogatta soha eletemben semmilyen teren de most lelki reszerol beszelek. Oket nem erdekli sose erdekelte oket gyerekkoromba is mindig egyedul voltam mindennel. Ez legimkabb a szeretethiany miaty van. Pedig

Hidd el en tudom h nalam jobbat ugysem talal es ezert is sajnalom…. En nem iszok, nem drogozok, nem jarok bulizni, nem csaltam meg soha, ra nem nezek senkire, normalis vagyok… dolgozok es az osszes maradek idomet vele akarom tolteni. Terveztem a jovonket … mindig dicserem, kerdezem, erdeklodok de minden hiaba. O bulizni akar menni majd mondtam rendben menjunk ha szeretne mert neki kell en abszolit nem akarok de elmegyek miatta. Neki semmi nem jo! Ennel jobbat hol keres? Raadasul anyagilag is en tamogatom ha ugy van . Semmit nem kapok tole se ajandekot se egy vacsorat nem fizet nekem . Semmit!

67. gabbbicica (válaszként erre: 66. - Lèlek2)
nov. 24. 20:22

A vegkifejlet meg vszinu az, h szulsz neki egy gyereket, es majd nezed sajnos, ahogy a gyereket terrorizalja.


Sokan leirtuk mar ezt neked, de amugy van az a mondas; hogy aki nem lép; annak nem fáj még annyira.


Pedig latod, hogy banik a mar meglevo gyerekevel, latod/erzed milyen veled...

66. Lèlek2 (válaszként erre: 64. - Endre2023)
nov. 24. 20:17
Ez jo kerdes. Egybol nem keresnek mast vagyos lehet h amugysem keresnek…. Talan attol felel h ha jonne mas az nem lenne olyam jo hozzam mint a mostani parom amikor jo hozzam mert olyankor nagyon jo. Igen ettol felek a legjobban . Es aztan elvesznek…. Nem talalnek mar olyan jot …. Plane nem olyat aki gyereket szeretne. Nemtudom en lelkileg nagyon gyenge vagyok mar mert teljesen at valtoztatott es nagyon mely erzesu vagyok. Jelenleg ha vele vagyok nem jo de ha nelkule akkor sem jo …
65. liliom10 (válaszként erre: 62. - Lèlek2)
nov. 24. 17:01
Vajon mi az oka annak, hogy ennyire nincs önbizalmad ? Gondolkozz el ezen ! Gyerekkorban se volt ? Vagy ő és az előző barátaid vették el ? Ne légy ilyen negatív ! Te egy szerethető, érzékeny nő vagy ! A lányom lehetnél, a fiaim idősebbek Nálad. Annyira együttérzek veled, hogy most kicsit megölelnélek, adnék két puszit, és mondanám, hogy " Fel a fejjel ! Szép az élet ! És hamarosan sokkal szebb lesz enélkül a kapcsolat nélkül !"
nov. 24. 16:28
Azt szeretném kérdezni tőled, kedves Lélek, hogy igazából mitől félsz jobban: attól, hogy el kell hagynod valakit, akit szerettél ugyan, de alkalmatlannak minősült a tartós párkapcsolatra, vagy attól, hogy ha kiteszed, nem fogsz találni másik pasit?
63. Lèlek2 (válaszként erre: 61. - PöttyösPanka)
nov. 24. 15:21
Igen igaz koszonom neked…. Jol latod kb cso latasom van h csak o…. Panikolok h orokre egyedul maradok es nem lesz gyerekem. Panikolok h soha senki nem lesz ilyen kitarto mint o velem. Mert kitarto volt … h miert az egy masik dolog. Amnyira felek…. Meg itt ban de nemsokara v megy v marad! Nagyon rossz …
62. Lèlek2 (válaszként erre: 60. - Liliom10)
nov. 24. 15:19

Koszonom

Igazad van teljesen …. Ilyenkor elfelejtem ezeket…. Igazad van de annyira nehez nekem ezt megtenni szerintem mar annyira manipulalt h elhiszem amit mond.

61. PöttyösPanka (válaszként erre: 57. - Lèlek2)
nov. 24. 08:54
Elhiszem, hogy így érzed. De te most nagyon beszűkülten látod a világot, mert nem vagy jól. Én innen reálisan látom a helyzetedet, és hidd el, hogy ha sikerül innen kivergődnöd, sok jó dolgot tartogat még neked az élet! Ez a pöch közel sem az egyetlen férfi a bolygón és az életedben. Csak helyet kell csinálnod egy rendes ember számára. Abszolút szerethető vagy. Sok mindent tudsz nyújtani egy férfinak anélkül, hogy kihasználna. Értékes vagy. Szeresd és tiszteld magad annyira, hogy nem leszel továbbra is valaki boxzsákja. És akkor mások is szeretni és tisztelni fognak!
60. liliom10 (válaszként erre: 57. - Lèlek2)
nov. 24. 08:50

ő nem szeret téged ! Ahogy viselkedik, az nem a szeretet jele ! Azért volt időnként jó hozzád, hogy Te szeresd őt, és ezért ne hagyd el, tovább tudja mérgezni az életedet !

És gondolj arra, milyen a két kicsi gyerekével ! Két hetente vele vannak ? Szeretettel gondoskodik róluk, játszik velük ? Viszi őket ide-oda, játszótérre, programokra ? Hogy telnek a picik szülinapjai, az ünnepek, a Karácsony ? Ezt már tapasztalhattad az 5 év alatt. Amiket írtál, teljesen alkalmatlan apának is !!! Ilyentől akartál gyereket ? Gondolkozz !!!

Elköltözik ? Hívtál rendőrt ?

59. Ágio8405 (válaszként erre: 58. - Ágio8405)
nov. 24. 08:45
Bocsi. A kor lapos normális akart lenni. Nem tudom hogy írta át így 🤷‍♀️😬
58. Ágio8405 (válaszként erre: 57. - Lèlek2)
nov. 24. 08:44
Inkább az a baj hogy nem tudod milyen egy kor lapos kapcsolat. Csak a bántalmazó kapcsolatot ismered 😞
57. Lèlek2 (válaszként erre: 53. - PöttyösPanka)
nov. 24. 08:42
Igazad van koszonom. De annyira szomoru vagyok annyira faj … azt erzem higy en senkit ne tudnek mar szeretni soha tobbet es engem sem fog senki szeretni ezek utan minden csak okyan feluletes lesz. Sokat valtozott ertem sokmindenben engedett…. Annyira osszeszoktunk mar minden teren. Nemtudom lesz e valaha ilyen jo hozzam valaki mint amikyen o volt a jo napjain … a rosszak nelkul
56. liliom10 (válaszként erre: 52. - Ágio8405)
nov. 24. 08:40
Jó videók is vannak a youtube-on a nárcisztikusok viselkedéséről !
55. liliom10 (válaszként erre: 53. - PöttyösPanka)
nov. 24. 08:38
Teljesen egyetértek Veled !
54. Panna.33 (válaszként erre: 51. - Lèlek2)
nov. 24. 08:33

Ugyanmar, az csak arról szól, hogy egyrészt megteheti, hiszen azt csinál, amit akar, másrészt meg minél nagyobbat tud ezzel belédrúgni, annál jobb.

Én vagyok olyan troll, hogy rámosolyognék sok szerencsét és sok kicsi piros pattanást kivannék a f@rkára.😁

53. PöttyösPanka (válaszként erre: 51. - Lèlek2)
nov. 24. 08:14
Nem azért mondja, mert elmegy bulizni, hogy jól érezze magát. Hanem csakis azért, hogy neked minél nagyobb fájdalmat okozzon. Ezzel is, most is szándékosan bánt téged. Oda üt, ahol a legérzékenyebb. Érted? Csak bántani, alázni, gyötörni akar téged. Aki szeret, az nem tesz ilyet. Te meg elhiszed, és szomorú vagy miatta. Tartsd szem előtt, hogy most is épp bántalmaz téged. Pont ettől akarsz megszabadulni. Nagyon rosszul leszel egy darabig. De utána minden helyrejön. Ha meg vele maradsz, akkor rosszul leszel életed végéig. Legyél erős!
52. Ágio8405 (válaszként erre: 43. - Lèlek2)
nov. 24. 07:41
Annyira tankönyvi a viselkedése. Olvass sokat a nárcisztikus mérgező emberekről. Akkor àtlátsz rajta és könnyebb lesz belátni hogy mennyivel jobb lesz neked nélküle.
51. Lèlek2 (válaszként erre: 49. - Charlize)
nov. 24. 00:18
Hat nemtudom nekem kedvem nem lenne ismerkedni nem h bulikazni nagyon faj h egybol ezzel indit….
50. Panna.33 (válaszként erre: 47. - Lèlek2)
nov. 23. 23:04
Persze, hogy van.
49. Charlize (válaszként erre: 38. - Lèlek2)
nov. 23. 22:50

Menjen buliba. Ez már nem a te problémád!

Így most mindketten megtalálhatjátok azt, aki sokkal jobban passzol hozzátok. Te is, ő is.

A szakítás fáj, de új lehetőséget is nyit.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook