Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 30 évesen újra kezdeni az életet fórum

30 évesen újra kezdeni az életet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
48. Lèlek2 (válaszként erre: 46. - Liliom10)
nov. 23. 22:41
Persze o is megigerte h majd most jobban odafigyelnezekre stb stb multkor is ugyan ezt mondtam multkir is viragot adott …. Nen birom! Tenyleg szeretem a szivem szakad meg h vege. Nagyon rosszuk vagyok lelkileg….nemtudom hogyan lesz ez tovabb
47. Lèlek2 (válaszként erre: 45. - Panna.33)
nov. 23. 22:39
Jajj de jo ezt olvasni meg van rememy akkor … koszonom
46. liliom10 (válaszként erre: 43. - Lèlek2)
nov. 23. 22:36

Tegnapi ? Rengeteget bántott már a szavaival, viselkedésével ! Emlékszem a szülinapodra, hogy viselkedett akkor is.

Bűntudatot akar kelteni benned az ő élete miatt ? Nem nőtt föl ! Ez érzelmi zsarolás ! Mondd neki, hogy azért sírsz, mert sajnálod, hogy elpocsékoltál egy ilyen emberre 5 évet az életedből ! Nem őt siratod !

Ne akarj vele már semmit megbeszélni ! Ezt apám is eljátszotta, hogy virággal ment anyámhoz békülni, és bocsánatot is kért, fogadkozott, hogy megváltozik. Persze, hogy csak rövid időre változott meg. ( Aztán egyszer mégiscsak elváltak.) Szóval én egy szavát se hinném már el, nem is érdekelne, mit mond !

45. Panna.33 (válaszként erre: 41. - Lèlek2)
nov. 23. 22:29

Persze, mert szereted, még ha rossz is. Azért szántad rá magad nehezen, hogy elküldd.

De pár hét után megkönnyebbülés lesz, hogy megszabadultál. Nekem legalábbis így volt. Én akkor 28 múltam. Rá pár hónapra találkoztam a mostani férjemmel, 34 évesen szültem.

44. liliom10 (válaszként erre: 38. - Lèlek2)
nov. 23. 22:29

"en meg egyedul rohadok majd meg"

Milyen kedves ember ! Egy percet se bírnék vele tovább !

Csináljon amit akar ! Mondhattad volna, hogy nem érdekel, mit fog csinálni, ne is mondja !!!

43. Lèlek2 (válaszként erre: 42. - Ágio8405)
nov. 23. 22:24
Bocsanatot kert a tegnapi viselkedeseeet. De amugy en vagyok a gusztustalan mert elkuldom…. Stb stb . Orulhetek most elkoltozik megy a spanjahiz es direkt hoxzatedzi a csajozast a bulizast mindent. Es sirok… es nondja most mit sirsz hat ezt akartad. Mikozben o mindent megtett ertem. Ma viraggal es csokival jott haza h megbeszeljuk. De en ellokom
42. Ágio8405 (válaszként erre: 38. - Lèlek2)
nov. 23. 22:08

Lehet hogy megy meg aztán ott fog bőgni…. Lehet elmegy bulizni de,, hogy jól nem fogja magát értetni az tuti. Bármit is tesz csak azért fogja tenni hogy teged bántani. ‘Boldogítson’ csak mást. Látod most is te vagy a sz@r a szemét, nem àm

ő a hibás. De utána jönne majd a bűnbánat időszak. Ő a hibás ő tudja, ő megváltozik stb. Legjobb lenne ha végre elmegy akkor letiltanád hogy ne érjen utol majd a lelki terrorjával.

41. Lèlek2 (válaszként erre: 40. - Panna.33)
nov. 23. 22:06
Nagyon faj szetszakad a szivem….
40. Panna.33 (válaszként erre: 38. - Lèlek2)
nov. 23. 22:03
Szarni rá. Bocs.
39. Lèlek2 (válaszként erre: 37. - Liliom10)
nov. 23. 21:26
Ketto van neki az ex felesege hagyta ott mert nembirta mar ezt.
38. Lèlek2 (válaszként erre: 37. - Liliom10)
nov. 23. 21:25
Most kozolte hogy holnap elmegy es drogozni es k*rvazni fog es h ezt mondja nekem nagyon faj. Gyotort engem bant es megalaz. Mondogatja h csajozni fog bulizni elni az eletet en meg egyedul rohadok majd meg. Mar holnap megy vmi buliba
37. liliom10 (válaszként erre: 35. - Lèlek2)
nov. 23. 21:24

Erőszakkal akar ott lakni ? Olyan nincs ! Majd a rendőrök észhez térítik, csak hívd ki őket !

Ha elkezd fogadkozni, hogy ezentúl kedves lesz mindig, és csak Veled akar élni, szeret, stb., nehogy ellágyulj ! Ne higgy neki, nem változik meg, legfeljebb nagyon rövid időre. Utána ugyanilyen lenne meg rosszabb !

Nem tudom, miért hagyta ott a pici fiát 5-6 éve,( vagy kettő van ?), de lehet, hogy az asszony rúgta ki, mert alkalmatlan apának is. Te is tapasztaltad. Maradjon csak egyedül, nem való társnak !

36. Ágio8405 (válaszként erre: 35. - Lèlek2)
nov. 23. 21:01
Akkor hivj rendőrt, családot barátokat akik segítenek kitessékelni. Ha jól tudom a te lakásod ugye? Nagyon gyengének néz, tart, ezért nagy még a pofája, bizonyítsd be hogy nem vagy az hogy igenis mersz lépni. Ha lépni fogsz és meglepődik hogy nem vagy gyenge akkor meg sirni fog. Készülj fel.
35. Lèlek2 (válaszként erre: 34. - Liliom10)
nov. 23. 20:46
Igen mondtam h vege en ezt nemveinalom menjen el kozolte h o nem megy el hivjak rendort mert o innen nem fog elmenni.
34. liliom10 (válaszként erre: 31. - Lèlek2)
nov. 23. 20:38
Nem az számít, hogy ő mit akar ! Úgy viselkedett, hogy kiábrándultál belőle, és tovább nem élsz vele, ő is a múltad része lett. Mondd meg, hogy döntöttél: VÉGE !!! VÉGE !!!
nov. 23. 20:24

Bocsáss meg, de ha nem megfelelő ember a családalapításra, akkor attól nem válik azzá, hogy teszem azt szülsz tőle 1-2 gyereket.

Persze azt is megteheted, hogy most szülsz, majd később keresel valakit, akivel jól működtök együtt, de azért ehhez még túl fiatal vagy és ideálisabb is olyant keresni, akivel együtt váltok családdá, és közös gyereket, gyerekeket együtt neveltek.

Ez még messze nem újrakezdése az életnek, ha kilépsz egy nem ideális kapcsolatból. Viszont jó döntés, jobb, mint a rosszban ülni, mint a meleg iszapban.

32. Gretaa (válaszként erre: 31. - Lèlek2)
nov. 23. 20:12

Határozottan kell elküldeni!

Ne hagyd magad manipulálni semmilyen szép szóval.

nov. 23. 20:03
Nem megy el nemhiszem el nem akar elmenni.
30. Lèlek2 (válaszként erre: 29. - Libikóka)
nov. 23. 19:30
Igyekszem hozza se szolni. Csak szedje ossze a dolgait es menjen!
29. libikóka (válaszként erre: 28. - Lèlek2)
nov. 23. 19:23

Ne állj bele a veszekedésbe.

Kitartás.

nov. 23. 19:21
Koszonom minendenjinek igazabol vhol legbelul enis igy gondolom csak sztem mar annyi rosszat kapok es kaptam tole es annyi mindent mindott h kb mar elhiszem amiket mond! Egyebkent 10 perc es hazaer es hatalmas balhe lesz mert kiteszem es ezt o is tudja!!!
nov. 23. 19:17
A legszebb korban vagy! Még számtalanszor újra kezdheted. Néhányszor én is felálltam és újra kezdtem. Sokkal erősebbek vagyunk mint gondolnánk.😀
26. Lèlek2 (válaszként erre: 10. - Karmol)
nov. 23. 19:08
Igen igazad van
25. Lèlek2 (válaszként erre: 9. - Liliom10)
nov. 23. 19:08
Remelem igazad lesz koszonom
24. Lèlek2 (válaszként erre: 7. - Charlize)
nov. 23. 19:08
Koszonom ez biztato
23. Bichi (válaszként erre: 6. - Lèlek2)
nov. 23. 18:36

Ez egy teljesen elméleti kérdés, lévén más lehetőséged nincs ebben az esetben, így is úgy is váltanod kell, vagy maradsz egy olyanba, és szülsz oda gyereket, ahol nem is akarsz lenne, hát ez nagy butaság lenne...

Egyébként meg úgy mondod ezt a "30 éveesn", mintha 70 lennél, pedig még tök fiatal vagy, és semmiről nem késtél el...

22. birebora (válaszként erre: 6. - Lèlek2)
nov. 23. 15:50
Ne mondj ilyet, sosem lehet tudni. Ne add fel. Akkor jön a nagy Ő mikor nem számitasz rá. És onnan már akár a gyerek is, nem vagy lekésve semmiről. Sok sikert:)
21. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Lèlek2)
nov. 23. 13:52
Ebben szeretnél még élni 30-40 évig? :) Ha igen, akkor nincs miről beszélni. :)
20. L’Engel (válaszként erre: 6. - Lèlek2)
nov. 23. 13:00

A gyerekvállalásról az a véleményem, hogy inkább megfelelő emberrel vállald később, mint 30 előtt a nem megfelelővel.

Lehet, hogy nem úgy alakult az életed 30 éves korodra, ahogyan azt régen eltervezted, de alakulhat más forgatókönyv szerint is jól. Sok szerencsét!

19. libikóka (válaszként erre: 17. - Libikóka)
nov. 23. 09:21

Egyébként nem is újra kezdés ez,,ha már ennyire riaszt a gondolat.

Az újra kezdés, sokkal többet foglal magába mint kilépni egy rossz kapcsolatból.

Ez egy sima szakítás,,még akkor is ha hosszabb kapcsolat volt.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook