Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 30 évesen újra kezdeni az életet fórum

30 évesen újra kezdeni az életet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
108. Lèlek2
jan. 24. 23:05
Sziasztok. Tegnap elott vegleg teljesen kiakadtam es elkuldtem eleg hatarozottan es elment. Persze most szornyen erzem magam es nagyon hianyzik de szemrebbenes nelkul osszepakolt es elment. Most visszagondolva teljesen kihasznalr minden teren 5 evig! Szomoru vagyok es faj persze o teljesen elvan a haverjanal neki semmi baja en megint se enni se inni stb dehat en tettem magam ebbe a helyzetbe. A szivem osszetort jelenleg nem latom a folytatast az eletemnek…. Koszonom hogy irtatok
107. Endre2023 (válaszként erre: 102. - Lèlek2)
jan. 24. 21:47

Szia! Igen van. Véletlenül pont ma néztem erre és láttam, hogy írtál.

Mi a helyzet nálad? Jutottál valamire az újrakezdés terén. Vagy skippelted a témát és maradt minden a régiben?

106. liliom10 (válaszként erre: 102. - Lèlek2)
jan. 24. 17:44
Szia ! Hogy vagy ? Mi történt az elmúlt másfél hónapban ?
105. Ágio8405 (válaszként erre: 102. - Lèlek2)
jan. 24. 14:08
Igen, mi a helyzet?
jan. 24. 12:00
Nálam újratervezés volt 30 évesen.
jan. 24. 11:47
Van, írd amit akarsz és olvassuk:)
102. Lèlek2
jan. 24. 11:19
Sziasztok. Van meg itt valaki ?
101. c4da557d31 (válaszként erre: 99. - Lèlek2)
dec. 4. 19:24
Megy ám a játék köztetek.
100. Ágio8405 (válaszként erre: 99. - Lèlek2)
dec. 4. 05:02
Én teged sajnállak hogy ennyire nem értékeled, szereted magadat😢😞
99. Lèlek2 (válaszként erre: 97. - C4da557d31)
dec. 4. 04:33
Hat ez az h mindig van amiert megsajnalom ha meg nincs akkor direkt olyat tesz amiert megsajnaljam es nekem legyen buntudatom. Most epp azert sajnalom mert h itt a karacsony mar a fat is feldiszitettuk meg a lakast srb.
98. Ágio8405 (válaszként erre: 94. - Lèlek2)
dec. 3. 21:14
Szép is az élet vele. Érthető hogy nem vágod ki. Ja nem….
97. c4da557d31 (válaszként erre: 96. - Lèlek2)
dec. 3. 19:55

Pakold ki szerintem. Ha más nem, karácsonykor 🎄 kész remalom lesz különben.

Vagy mire vársz?

96. Lèlek2 (válaszként erre: 95. - Liliom10)
dec. 3. 19:50
Meg mindig azt mondja hogy en nem is aludtam aki alszik es felebreszti az nem olyan arogansan szol mint ahogy en szoltam szerinte. Aztan belekotott abba hogy eloszor csinaltam egy kavet es nem beagyaztam. Es en akkor minek vagyok kapcsolatban. Ez most igy este. Hihetetlen
95. liliom10 (válaszként erre: 94. - Lèlek2)
dec. 3. 19:28

Ez már gonoszság ! Kikészít Téged idegileg. Akit nem hagynak aludni, az előbb utóbb dolgozni se tud, figyelmetlen lesz, még baleset is érheti.

Ebben a pasiban se szeretet, se emberség nincs !

Zavard már el a fenébe !

94. Lèlek2 (válaszként erre: 93. - Liliom10)
dec. 3. 19:13

Igen igazad van teljesen . Es most minden apro sz*rja idegesit es felvilagosit a f

Dolgokrol.


Szerintetek ez normalis? (Ugye ejszaka dolgozom ma is megyek)

Elalszok delutan majd ugy jon be a szobaba hogy zorog becsapja az ajtot csapkod stb majd szepen szolok hogy aludnek (amugy tudta hogy alszok) erre kozli h en nem is alszok. Mondom de alszok ne zorogj mar. Erre kozli higyha beszelek akkor hogy alszok ?? Akkor nem alszok mert beszelek de mondom aludtam es aludnek csak felebresztettel…. De hogy akkor nem alszok . De mondom aludtam! En nem is aludtam ezt allitja…. Borzaszto mint egy nem normalis bolond es fel is idegesitett es mehetek megint aludni es megkerdeztem miert csinalja ezt ket hete kb h direkt nem hagy aludni es kozli h o hagy aludni hat en nem alszok! Komolyan ilyenkor dobbenek ra hogy szerintem bolond!!!

93. liliom10 (válaszként erre: 92. - Lèlek2)
dec. 3. 08:54

Amikor igazán megérted, hogy ez egy életed van, és azt nem egy ilyen alakra kellene elpocsékolnod, akkor biztos lépsz végre.

Ezek a legszebb éveid, és még gyereket is szeretnél. Nincs értelme a csodára várni, ez a pasi alkalmatlan társnak, apának, és emberileg is levizsgázott ! Megbukott minden vizsgán !

92. Lèlek2 (válaszként erre: 91. - C4da557d31)
dec. 3. 05:25
Igyekszem …. 😞😞😞
91. c4da557d31 (válaszként erre: 88. - Lèlek2)
dec. 1. 16:49
Tedd ki légyszi.
90. Lèlek2 (válaszként erre: 87. - Napsugár8)
dec. 1. 16:05
Koszonom. Hat az biztos h mar hamarebb eszrevennem ha valami nem oke es nem lennek mar ilyen kis naiv.
89. Lèlek2 (válaszként erre: 86. - Liliom10)
dec. 1. 16:04
Koszonom igazad van osszeszedem magam es elkezdek helyekre jarni ! 🙏🏼
88. Lèlek2 (válaszként erre: 85. - Ágio8405)
dec. 1. 16:04
Igen az o reszerol kb igy elunk engem meg belul marcangol minden mert meg sem hallgat.
dec. 1. 13:37

Csak a címre: A legjobb kor, a legjobb időszak.

Elég fiatal vagy még ahhoz, hogy új szerelmet, új boldogságot keress magadnak. Még több van előtted, mint mögötted.

De elég tapasztalt is vagy már ahhoz, hogy jobban odafigyelj arra, a következő kapcsolatnál akár te, akár az a másik mikor mit tesz, mond, és még időben korrigálni, ha valami kis gubanc adódik.

86. liliom10 (válaszként erre: 84. - Lèlek2)
dec. 1. 11:01

Mitől félsz ? Nem értem. Az egyedül léttől ? Vagy mitől ? Kezdj el olyan helyekre járni, ahol kicsit beszélgethetsz is másokkal, pl. túrázás, zumbaórák vagy hasonló mozgás, jóga, előadások, ahol szünetben beszélgetnek az emberek, stb. Ismerek olyan egyedülálló nőt, aki ilyen helyeken talált kedves ismerősöket, szinte barátnőket.

Nem kell otthon ülni folyton, és majd az Igazi is Rád talál ! :)

85. Ágio8405 (válaszként erre: 84. - Lèlek2)
nov. 30. 16:59
Rakd ki. Addig csak midnen szar marad. Amúgy el nem tudom kepzelni ez ilynekor hogy megy? Éltek mintha mi sem történt volna? Vagy mint két idegen?
84. Lèlek2 (válaszként erre: 83. - Ágio8405)
nov. 30. 16:57
Nem ugy volt h megy a haverjahoz koltozik de vegul el sem ment mert kitalalta h nem “ma” megy hanem holnal stb stb elhiszem amugy sokat el is jatszok a gondolattal h nilyen egyedul de vmiert felek.
83. Ágio8405 (válaszként erre: 81. - Lèlek2)
nov. 28. 22:34
Részvétem a veszteség miatt. De most vissza ment hozzád? Múltkor a haverjához ment nem? Nehogymár vissza engedted…?? Hidd már el hogy jobban éreznéd magad ha nem is hallanál felőle… pár napig fura lenne, de utána szerintem felszabadult érzés.
nov. 28. 01:53
sosem keso!
81. Lèlek2 (válaszként erre: 79. - Liliom10)
nov. 28. 00:40
Koszonom kicsit jobban de nem jol. Igen nagyon jol latod a pszichologusom is kb pont ugyan ezt mondta h ez nem mukodhet igy sokaig h csak adok adok es adok es vissza meg semmit vagyis rosszakat azt kapok. Es o azt mondta hogy ez az ember az erzelmi bantalmazas fogalmat teljesen kimeritette. O mint pszichologus nem szolhat bele hogy en hogy dontok de minden ulesen le van dobbenve hogy en ezt hogy is turom el. Es hogy nagyon eros vagyok ha ennyi mindent kibirok. Es mar egyszer ki is mondta hogy haggyjam mar ott a p*csaba ! Pedig pszichologus. De nagyon jo hogy o is van nekem . Jelenleg semmi nem valtozott sot az elettol folyamatosan kaoja vissza a dolgait…. Sajnos tortent egy halal eset a csaladomba semmi egyutt erzes nem volt a reszerol inkabb beszolt es nagyon csunyan! Masnap betortek a kocsijan az ablakokat es mindent kiloptak belolem. Koziltem vele hogy a karma! Mert ugye meg ez is rajtam csattant. Mivel kozoltem hogy hat a Karma…. Meg jobban osszeveszet velem. Masnapra ra osszetorte a 2 honapos telefonjat ami mereg draga volt. Erre azt mondtam neki h vedd mar eszre h minden rosszat azert kapsz mert rosszat adsz! Megint csak veszekedett. Jelenleg azert vagyok jobban mert belefaradtam ismet es most vannak nala fontosabb dolgaim is mint ugye ez a halal eset. Ugyhigy nem foglalkozok vele … te hogy vagy?
80. Lèlek2 (válaszként erre: 77. - Mirrorimage)
nov. 28. 00:34
Sajnalom . De meg igy is jo ezt olvasni hogy nektek is 30 evesen osszejott
79. liliom10 (válaszként erre: 68. - Lèlek2)
nov. 27. 20:48

Mivel szeretethiányod van, pláne olyan férfire van szükséged, aki szeret, és ki is mutatja. Aki bánt, az nem való hozzád (máshoz sem) !

Ő nem talál Nálad jobbat, mert az illető hamar ott hagyná. De ez ne érdekeljen Téged, Te találsz nála sokkal jobbat ! Nem is lesz nehéz ! :)

Kicsit olyan a párkapcsolat, mint egy mérleg. Egyik serpenyőbe teszed azokat a jó dolgokat, amiket Te teszel a társadért, a másik serpenyőbe, amiket tőle kapsz. Ennek kb. egyensúlyban kell(ene) lenni. Nálatok nagyon fönt van a Te serpenyőd, és az övé eléggé lent. Szóval Te mindig csak adsz, és alig kapsz vissza. Ekkor még a sok bántásról nem is beszéltünk.

Hogy vagy ?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook