Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 májusi kismamák fórum

2012 májusi kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1812. Norchy
2011. okt. 5. 11:43

Sziasztok,


csatlakozhatok hozzátok?

amíg nem voltam dokinál, nem mertem írni, de olvasok folyamatosan. múlt csütörtökön voltunk orvosnál, 14mm a nokedli, és szép szívhangja van :) május 6-a a mi dátumunk :)

2011. okt. 5. 09:22
Na, akkor én is jelentkezem, ha mindenki megy a titkosba:)
1810. Salisbury
2011. okt. 5. 09:15
Csak egy gyors helyzetjelentés! Tegnap este voltam dokinál. A babám korának megfelelő, 6+6, 7 mm, és dobog a pici szíve. Azt mondta a doki, hogy rendes gyerek, tankönyvszerű terhesség. :)
1809. Piku5
2011. okt. 5. 09:10

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek :)

èn is jelentkeztem :)

1808. Tüncica* (válaszként erre: 1806. - Tüncica*)
2011. okt. 5. 09:00
Titkos klubbot.*
1807. Kriszti0711 (válaszként erre: 1803. - .Sziszu.)
2011. okt. 5. 09:00
Szuper hír! Gratulálok!:)
1806. Tüncica*
2011. okt. 5. 09:00

Viszont ha nyitottatok titkos naplót, akkor elköszönök. :)


Oda már nem szeretnék csatlakozni. Itt nem akartam rátok hagyni a táblázatot, ha már egyszer elvállaltam, de nyilván lesz másik.


MINDENKINEK BOLDOG BABAVÁRÁST! :)

1805. .Sziszu. (válaszként erre: 1802. - Tüncica*)
2011. okt. 5. 09:00
Ez teljesen érthető. Továbbra is sok erőt kívánok Neked / Nektek.
1804. Kriszti0711 (válaszként erre: 1801. - Szivárványlány)
2011. okt. 5. 08:59

Jó reggelt!


Ne izgulj, nem lesz semmi baj, főleg, ha vannak tüneteid. És ahogy olvasom van:)


Én ma voltam laborban, egy élmény volt:) Nekem az egyik része holnap a vércsoport, toxo, ellenanyag és ezek csak 1,5-2 hét múlva lesz kész, bár ezek nem változtak tavaly óta így annyira nem érdekelnek:)

Nekem csak a fáradtság, hányinger van. Viszont tavaly a lányomnál nekem is nagyon érzékenyek voltak a melleim, most semmi, bár néha oldalt kicsit feszül, de ennyi.

1803. .Sziszu.
2011. okt. 5. 08:59

Sziasztok! Jó Reggelt, Szép Napot Mindenkinek!


Én is jelentkeztem a klubba. :)


Tegnap voltam UH-n, hát fantasztikus élmény volt. :)

Minden ok., 8 hetesek vagyunk, épek, szabályosak. :)

1802. Tüncica*
2011. okt. 5. 08:58

Sziasztok.


Nem tudlak vissza olvasni titeket, rengeteget írtatok. Kivel mi újság? A táblázatba szeretne valaki még bekerülni?


(KÖSZÖNÖM mindenkinek a kedves szavakat, azt hogy mellettem voltatok. Egyenlőre nem szeretnék a történtekről beszélni, nem is bírnék.)

2011. okt. 5. 08:49

Jó reggelt lányok !


Annyira sajnálom, hogy szinte minden héten kapunk valami rosszhírt..... valakitől.

Jövőhéten kellene mennem UH-ra, de már annyira félek, lehet, hogy elmegyek még a héten is ...

Apának jövőhéten mutatnánk meg babót, borzasztó lenne, ha ilyen hírt kapnánk mikor ő is ott van ... jajj....


Más : lányok, nekem magándokim van , ezáltal minden beutalót amit ad át kell iratattnom a háziorvosommal, hogy ingyen megcsinálják a vizsgálatokat ott ahova tartozom... nagyon macerás mindig minden papírral sorba állni mégegyszer a házidokinál is...


Ma megyek a védőnőhöz a kiskönyvemért.

Holnap EKG, hétfőn vizelet és vérvétel.

Az RH + ellenanyag vizsgálat 3/4 nap alatt készül el, ahogy megvan megyek vissza a dokihoz.

Nektek is fel akar robbani a melletek ? Nem semmi ...

2011. okt. 5. 07:27

Jelentkeztem én is. :)

Nálunk itt Veszprémben ez egy kicsit másképp zajlik. Pár éve meghalt egy orvos túlterhelés miatt ezért szigorítottak a dolgokon. Csak 5 orvos közül lehet választani, akiknél szülni is lehet. Na és ezeknek az orvosoknak nem a legjobb a hírük és nem is a legszimpatikusabbak. Velük meg szerződést kell kötni és akkor lehet náluk szülni. Számlát is adnak a szülésről. A többi esetben csak az ügyeletes orvos van. Áronnál nekem sikerült is kifognom egy olyan dokit szülésnél akivel remélem, hogy soha többet nem hoz össze az élet. De ez hosszú történet és senkit se szeretnék riogatni vele.

Ennek ellenére magándokihoz járok, mert ott nincs várakozás és ha bármi gondom van azonnal mehetek és ez nekem fontos. Szülésnél meg reménykedek, hogy olyan lesz majd az ügyeletes aki normális...

1799. kzsu80 (válaszként erre: 1794. - Recs79)
2011. okt. 5. 07:08
persze, egyetértek, és értem is miért jó. CSak nekem nem ér annyit a szabadideje. Főleg azok után, hogy Angliában alap volt, hogy úgy viselkednek veled a kórházban, mintha magánrendelésre mennél. Én ezt szoktam meg, és ezért reménykedek, hogy egyszer nálunk is így lesz.
1798. kzsu80 (válaszként erre: 1796. - Ágica...)
2011. okt. 5. 07:05

:)

Én is ebben reménykedek, és Debrecenben ez működött. Hát, Nyíregyháza....félek. Meglátjuk hamarosan :)

2011. okt. 4. 22:42

Sziasztok!


Nem igazán tudok jönni, a kislányom lefoglal egész napra:)

Holnap ismét megyek UH-ra, mivel a múlthetiről nem kaptam papírt:) Nem bánom, legalább újra látom a kismanót. Reggel laborba megyek, majd 13-ra EKG-ra és 16:15-re UH-ra, jó kis nap lesz:)


Jó éjt!

1796. ágica...
2011. okt. 4. 20:02

Én is jelentkeztem! :)



Nekem nincs dokim, ez azért is jó, mert addig is kedvesek felénk a dokik, hisz azon fáradnak, hogy majd talán ő... még így is lett képünk és videónk a babánkról! :)

Nem is szeretnék saját orvost!

Nekem erre nincs pénzem .

1795. Recs79
2011. okt. 4. 16:47
Én is jelentkeztem! :)
1794. Recs79 (válaszként erre: 1784. - Kzsu80)
2011. okt. 4. 16:43

Ez tényleg nagyon nehéz kérdés!!! Máténál is volt egy ilyen fórum, mint ez. Ott többen is voltak, akik nem magánrendelésre jártak, és volt aki azt írta, hogy mikor uh-ra ment a doki még a monitort is elfordította nehogy lássa a babáját!

De volt persze ellenpélda is!!!!


Az biztos, hogy a magán kb 80.000 + szülés ára több! Nekem megéri, bármi bajom van, felhívom megyek, akár étvégén, akár ünnepnap, van uh, mindig kapok cd-t. Bármikor elérhető! A szabadidejét veszi meg az ember a magándokinak. Érteni nyilván nem ért hozzá jobban!

1793. Recs79 (válaszként erre: 1783. - Krisztinav.)
2011. okt. 4. 16:39

Azért egy jó magándoki akkor is megoldja! Tudják előre, hogy mikor vannak távol, ahonnan nem tud bemenni, és ha akkor körülre vagy kiírva, akkor szokták egy jó kollégájukat ajánlani, vagy úgy hogy átmész hozzá, vagy úgy hogy ha úgy alakul akkor a szülésre az a doki megy be!!!! Az én dokim ha nem lett volna akkor már előre mondta, hogy olyan kollégát ajánl, akiben teljesen megbízik!

De ezt már most tudod vele tisztázni előre és az anyagiakat is, és akkor könyebb döntenetek!

1792. Recs79 (válaszként erre: 1779. - Krisztinav.)
2011. okt. 4. 16:21

Ha meg vagy vele elégedve és bízol benne, az nagyon jó, fontos, pláne majd a szülésnél!!!!

Csak akkor cseréld le, ha nem bírjátok anyagilag!!!

Vagy érdeklődj a közeletekben lévő sztk dokikról, biztos találsz a neten valamit!


Szerintem amivel több a magán doki az havi 10.000 e! Nálam így volt Máténál, a vitaminért amúgy is kell fizetni, így is úgy is! Havi egyszer kell menni, az utolsó hónapban talán sűrűbben, ha nem szülsz előbb! Én akkor is úgy menetem hogy előtte egy hónapja voltam, és még 9 nap lett volna a kiírt időpontog, így még egyszer mennem kellett volna, de nem volt rá alkalom, már ekkor mondta, hogy megyünk szülni, így én havi 1 alkalommal voltam!

1791. krisztinav. (válaszként erre: 1788. - Tobea82)
2011. okt. 4. 14:27
Én is jelentkeztem! :)
1790. krisztinav. (válaszként erre: 1787. - Heni24)
2011. okt. 4. 14:18

Még az elején vagyok, a számítások szerint a 6. hétben, az UH szerint az 5. hétben vagyok.

Egyelőre az a nődokim van, aki segített abban, hogy végre teherbe essek két év után!

1789. Heni24 (válaszként erre: 1788. - Tobea82)
2011. okt. 4. 14:10

Szia!


Én már jelentkeztem is :)

1788. tobea82
2011. okt. 4. 14:02

Lányok kzsu-val nyitottunk egy zárt klubbot!Ha van kedvetek oda is jöhettek hogy ne olvasson mindenki!


2012 májusában születendő babák a címe

1787. Heni24 (válaszként erre: 1786. - Krisztinav.)
2011. okt. 4. 13:59

Szia! Tényleg, most már emlékszem :)

Igen, én a kisfiamat is a Szent Györgyben szültem ,meg voltam elégedve. Ugyanaz lesz az orvosom, magán, Dr. Bognár Ida. Én meg vagyok vele elégedve, az első terhességemnél is, most is. Én császárral szültem, ő végezte. Szeretem, mert nagyon tapasztalt orvos. van fogadott orvosod? Hányadik hétben jársz? Nem tudtam visszaolvasni :)

1786. krisztinav. (válaszként erre: 1785. - Heni24)
2011. okt. 4. 13:47

szia! Én, én kérdeztem! :)

Fehérváron kinél fogsz szülni? És a Szent Györgybe szülsz?

Amúgy jó étvágyat!

1785. Heni24
2011. okt. 4. 13:46

Sziasztok!

Nem igazán tudok jönni, mert a kisfiam teljesen lefoglal. tegnap voltam uh-n , minden rendben van. Láttuk pulzálni már a kis szívét, rengeteget fejlődött.Betöltöttem már a 8. hetet. Nálam is volt a múlt héten barnázgatás, de azóta semmi, kopp-kopp-kopp.

Nem jó ezeket a híreket olvasni, ilyenkor mindeg összeszorul a gyomrom...

Együtt érzek mindenkivel, kitartás!

Nem tudom, melyikőtök kérdezte, de én fehérváron fogok szülni.

Most megyek ebédelni!

További szép napot mindenkinek!

1784. kzsu80
2011. okt. 4. 13:41

Én nem jártam magánhoz az előzővel, és nagyon rendesek voltak velem. A terhesgondozásnál is, meg a szüléskor is. És egy fityingembe nem került. Ez Debrecenben volt tavaly. Most Nyíregyházán lakunk átmenetileg, és nem sok jót hallottam az itteni kórházról, ha az embernek nincs dokija, de neeeem akarok fizetni, viszont félek is. De majd meglátom. Ha nagyon vészes, akkor vagy a végefelé keresek dokit, vagy átmegyek Debrecenbe szülni.

Az biztos, hogy a magánrendelésen sokkal kedvesebbek, de szerintem ugyanúgy megcsinálnak minden vizsgálatot a nomrálison is, csak nem jár hozzá automatikus mosoly...

1783. krisztinav. (válaszként erre: 1782. - .Sziszu.)
2011. okt. 4. 13:33

Igen, mindenkitől azt hallom, de hallottam már olyan esetet is, hogy magánhoz járt, fizetett neki és végül nem nála szült, mert a doki vagy továbbképzésen volt vagy nyaralt. sőt, többektől hallottam ilyet.

Jobb volna ott a környéken igen, de azért sajnálom ezt a dokit is, mert annyira kis lelkes, lelkiismeretes és aranyos.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook