Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Székesfehérvári kismamák fórum

Székesfehérvári kismamák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7349. Szasza4 (válaszként erre: 7347. - Abigél121)
ápr. 7. 16:32

Szia! Nem tudom, hogy hogyan szólítsalak?! ( Abigél 121, avagy, Hanka 101, Joanna 51, Lotti 26, Doris 92, Noori 474, Noraaa 50, Dory 201) néven?!

Semmi gond a sok névvel, mindenki azt csinál amit akar! Semmi sem tiltja! Csak sajnos nagyon belekeveredtél már a nevekben. Amiből sokszor volt anno konfliktusod. Visszanézve most ezt látom a fórum hozzászólásaimban. Bizony többen szóltak már anno, hogy az életrajzod - főleg a megcsalásos rész -, kívülről fújják! De úgy látom bárhol is vagy jelen, most is hogy újból kezdesz a múlttal foglalkozni.( Holott az ominózus megcsalás óta már eltelt öt évtized (fél évszázad!!)

Soraid, nevektől függetlenül egyre hektikusabbak már! Nem lehet követni azt sem, hogy miért vagy egyszer "negyven körüli", máskor pedig a "sok unokás, megcsalt nagymama?!"

Utoljára szóltam hozzá a "Házasság és börtön" címmel indított fórumodhoz (2024. 01.04-én). Most néztem, hogy 65. hsz-nél megsértődtél és az akkori nick neveddel távoztál végleg, ezzel a szöveggel: " Köszönöm Nőtársaim! Ennyi kioktatás elég volt. Lesztek ti is öregek, betegek, sőt kerülhettek olyan helyzetbe még az életben, amire soha nem goldoltatok volna. Ennyi voltam."

Pár óra múlva már, Noori 474 nick neveddel újból a hoxán voltál. Most pedig az Abigél 121 és Lotti 26 névvel vagy jelen. (Vagy még ki tudja hánnyal?!) Mint írtam fent is, semmi gond a sok nicknévvel! Csak ne keverd össze őket! Meg a sztorikat! Mert akkor a történeted elveszti hitelességét. Az új fórum társaidat pedig megzavarod a pillanatnyi, hamis képpel. Szerintem. További jó fórumozást kívánok! Csak figyelmesen!

7348. bozsu55 (válaszként erre: 7347. - Abigél121)
ápr. 7. 13:34
2022 től nagyon megöregedtél.....
2022. ápr. 25. 12:31

hello sziasztok!!!


40éves vagyok "immár" nagycsaládosoknak számítunk. Bár még csak 9-10 hetes vagyok a harmadik babámmal.

DE van két kis "nagy lányom "Lilla és Hanna 18, és 13 évesek.

Van, aki kb ennyi idős, mármint terhes?

beszélgethetnénk

7346. hoann90 (válaszként erre: 7345. - Amina93)
2022. ápr. 25. 11:36
Megkaptam a szamat. Ti hivni szoktatok vagy sms-t irni neki?
7345. Amina93 (válaszként erre: 7344. - Latamm)
2022. jan. 5. 20:06
Rubintba dolgozik
7344. Latamm
2022. jan. 5. 19:24
Sziasztok! Aki Juhasz Anna doktornohoz jart, ahhoz szolna a kerdesem. Jelenleg hol dolgozik maganban? Esetleg valaki tud telefonszamot hozza?
7343. Csipi99
2021. dec. 29. 13:36
Sziasztok! Van köztetek olyan kismama aki COVID ideje alatt szült a fehérvári kórházban és nincs beoltva? Mik a tapasztalatok, hogy bánnak az emberrel? Köszönöm a válaszokat!
7342. Franc22 (válaszként erre: 7340. - Csipi99)
2021. máj. 16. 09:00

Anno kislányomnál nagyon sokszor kerültem hozzá.

Elösször unszimpatikus volt, de aztán mikor mentem szülni az egyik doktornő haza akart küldeni és ő kiállt mellettem és 3,5óra múlva már kislányom meg is született. Nem volt köze hozzánk, de bejött hozzánk mikor megszültem és érdeklődött.

Varratomat is ő szedte ki és akkor rájöttem, hogy nagyon rendes és tudja a dolgát.

Szívből ajánlom.

7341. Agoti
2021. ápr. 24. 15:07

Szia! Kovács Miklós nekem nagyon szimpatikus ☺️ Nem jártam hozzá, de 9 nappal túlhordtam a babámat, naponta jártam az ambulancián, illetve utána a császársebemmel is volt gond, szóval szerintem tényleg mindegyik dokival kontaktoltam azalatt a 2-3 hét alatt 😅

Nekem nem volt választott dokim, de harmadik babánál már tervezem és nálam három doki van a listámon: Kovács Miklós, Juhász Anna, Plávenszky Petra 😊 (Na, meg ha Torsa doktornő visszatér a babázásból, akkor még ő is 🙂)

7340. Csipi99
2021. ápr. 24. 11:40

Sziasztok! Segítséget kérnék tőletek! Kisbabát tervezünk, de még nem találtam meg a megfelelő nőgyógyászt. Akihez eddig jártam ő már szülést nem vállal. Tudnátok ajánlani nekem? Esetleg járt valaki Dr. Kovács Miklósnál, ha igen kérlek oszd meg velem a tapasztalatod.

Köszönöm!!!

7339. Babesz88
2020. dec. 8. 20:06
Sziasztok! Programcsászárhoz keresek dokit, ha tudtok árat az még jobb lenne.
7338. Agoti (válaszként erre: 7337. - Enada)
2020. máj. 7. 11:02
Csak az számít, hogy Te hogy érzed magad mellette 🙂 Mindenki más. Simán lehet, hogy valamiért nem voltunk egy hullámhosszon és ezért volt ilyen negatív élmény nekem. Szóval hajrá ☺️ Főleg ha ajánlották és még szimpatikus is, mit számít más véleménye? 🙂
7337. Enada (válaszként erre: 7336. - Agoti)
2020. máj. 7. 10:02

Azt én is hallottam róla, hogy elég nyers, a stílusa amit az ember vagy megszok, vagy nem. Egy ismerősünk az intenzív osztály főorvosa volt, és ő rögtön Schwarzinger doktort javasolta, mégpedig azért, mert állítólag nagyon jól műt és gyorsan dönt. Az mondta, nem hagyja feleslegesen szenvedni a kismamát csak azért, hogy erőltesse a természetes szülést aztán meg a végén sürgősségi császár legyen. Igazából nekem ezek voltak a fontos szempontok mikor orvost kerestem.


De több helyen olvastam panaszt a stílusára, lehet tényleg befolyásolja, hogy, az ember hol jár hozzá.

7336. Agoti (válaszként erre: 7335. - Enada)
2020. máj. 7. 08:13

Szia! Én elolvasom a nevét és ideges leszek... 🙄 Előző babámmal (is) csak a csnk-ba jártam és a 12. heti ultrahangra hozzá tudtam időpontot foglalni, mert máshoz már nem volt hely. Teljesen semleges volt a találkozás. Második genetikain megjegyezte, hogy kövér vagyok, figyeljek jobban arra, mit eszek. Így is tettem. Aztán jött a harmadik... Lemérte a babócát, elszörnyedt, hogy mekkora, ráírta a papíromra, hogy macrosomia gyanús magzat (azaz túl nagy és ez rengeteg veleszületett betegséget okozhat). Mindezt anélkül, hogy megkérdezte volna, hogy mekkora súlyú babák születtek a családban, mert például az enyémben 4 kg alatt nem volt baba 🤷🏻‍♀️ Illetve nekem esett (mert hogy túlsúlyos vagyok, nem vészesen, de ja), hogy a sok cukorral mérgezem csak a babámat. Mintha tudná, miket ettem 🤷🏻‍♀️ Szóval instant két nap zokogás után bejelentkeztem Auth dokihoz és ő megnyugtatott, hogy nincs itt semmi baj. Nem is volt, 4100 grammal és makkegészségesen jött világra Bendegúz ☺️

A mostani terhességem alatt pedig Auth doki volt (pár bejegyzéssel lejjebb áradozok róla 😅), aki a 7 hetes embriót több, mint egy héttel kisebbnek mérte és visszarendelt kontrollra, mert “baj lehet”... 🙄 10 hetesen pedig Nagyhoz kerültem és megint minden rendben 😍 Most a második genetikaira direkt úgy kertem időpontot, hogy Nagy László doktorúrhoz kerüljek ☺️


Egyébként simán lehet, hogy a fizetős vendégeivel sokkalta kedvesebb Schwarzinger, de én látni se akarom többé 🙈 Én ismerősöktől csak rosszat hallottam róla utólag, ha szóba került. De tényleg nem szeretnélek lebeszélni róla. Ha pozitív a véleményed róla, csak az számít szerintem.


Nekem nem lesz fogadott dokim, bár nem ikreket várok, de programozott császár lesz, mint az előző is az volt sajnos a szemem miatt. Múltkor is nagyon jól jártam ezzel, mert Torsa Zsófihoz kerültem 😍😀

7335. Enada
2020. máj. 6. 21:25

Sziasztok! 14. hétben járok, ikrekkel. Eddig Dr Gyuraneczhez jártam, de pont mikor mentem volna az első uh-rá, akkor már a vírus miatt nem rendelhetett.

Igy,a Rub-int ban kötöttem ki Schwarzinger doktornál. Eddig nagyon pozitív véleményem van róla, mindig kedves és udvarias, mikor a csnk-ba kellett mennem a 12. heti kötelező vizsgálatra, ott is nagyon rendes volt. A neten olvastam róla hideget és meleget is, viszont nagyon régi bejegyzések voltak. Van esetleg közületek olyan aki a közelmúltban hozzá járt? Mi a véleményetek róla?

Mikor megtudtuk, hogy ikreket várunk, akkor eldöntöttük, hogy mindenképpen lesz fogadott orvosunk. Hiszen itt azért nagyon esélyes a császár.


Köszönöm szépen előre is a válaszaitokat :)

7334. Jenny9311 (válaszként erre: 7329. - Amina93)
2020. febr. 5. 14:10

Kedves Amina93!


Dr.Plávenszky Petra doktornőnek van magánrendelése? Hol lehet Őt elérni?

7333. Amina93 (válaszként erre: 7332. - Okinan)
2020. jan. 23. 17:52
Sokan dicsérik, de sokak szerint kicsit nyegle is.. 🤷‍♀️
7332. Okinan
2020. jan. 20. 17:57

Sziasztok! :)

Szeretném megkérdezni, mi a véleményetek Létai Kinga doktornőről. A székesfehérvári kórház nőgyógyászatán dolgozik.

Köszönöm!

7331. Amina93 (válaszként erre: 7330. - Macika33)
2020. jan. 11. 06:58
Szerintem egy bizonyos határig.. De neki a Rubliczky doktor úgymond a főnöke, ha bármi van, vele kell konzultálnia, ez már alapból megnyugtato 🙂 szülésznőt nem fogadtam
7330. macika33 (válaszként erre: 7329. - Amina93)
2020. jan. 10. 14:14

És vajon komplikácíónál is megvan a kellő tapasztalatuk?!🤔

Csak emiatt hezitálok fiatalt választani.

Szülésznőd is lesz?

7329. Amina93 (válaszként erre: 7328. - Macika33)
2020. jan. 10. 13:37

Szia.

Nekem Plavenszky Petra doktornő. Nagyon kedves, aranyos, elővigyázatos, odafigyel mindenre! Február 6ra vagyok kiirva 🙂

7328. macika33
2020. jan. 10. 09:40

Sziasztok,

Van itt még valaki?

Szeretnék tanácsot kérni szülészorvossal kapcsolatosan.

2016 ban szültem és az akkori orvosom már nem vállal kismamákat. Akit még választottam volna, azok már nincsenek a kórházban.

Nektek ki lesz/ volt a fogadott orvosotok az elmúlt egy két évben? És mik a tapasztalatok.

Köszönöm előre is!!!!

7327. Amina93 (válaszként erre: 7326. - E9d12f9aa7)
2019. okt. 3. 18:10
Ja akkor így más 😊
7326. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 7325. - Amina93)
2019. okt. 3. 17:58

Hát nem a környékén. 😂

Tudom, hogy nem lehet menni, megnéztem még akkor, amikor nem voltam terhes.


A honlapjukon beütöttem az irányítószámot és kiadta, hogy nem tartozom oda.

De nem nagy veszteség 😃

7325. Amina93 (válaszként erre: 7323. - E9d12f9aa7)
2019. okt. 3. 17:46
Fehérvár es környéke 😊 hol laksz?
7324. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 7323. - E9d12f9aa7)
2019. okt. 3. 17:41

Na újra...


*Bunkó dokival, hogyan zajlana egy szülés? * akart lenni.

7323. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 7322. - Amina93)
2019. okt. 3. 17:40

Oda csak fehérvári kismamák mehetnek, úgy tudom, mármint a nővédelmibe..


Én is inkább fizetek, hogy a kellő figyelmet és gondozást megkapjam, na meg a kedvességet, mert az sem utolsó, hisz az egész terhességet meghatározza.


Meg a bunkó doki al hogyan zajlanak egy szülés? A fájdalmam mellett még őt is el kellene viselni... Kizárt🤣

7322. Amina93
2019. okt. 3. 17:33
Auth doktor a mori kórházban dolgozott soksok évvel ezelőtt... Mar a fiam mikor született 2009ben,akkor sem vezetett szülést már. Kedves,aranyos,van maganrendelese,de nem dolgozik a kórházban sajnos. És a növedelmiben is rengetegen vannak nála,a múltkor 2.ként!! Voltam ott,es 10órakor végeztem 😦 na akkor fogadtam meg hogy inkább fizetek minthogy ezt a sort varjam ki rendszeresen 😅
7321. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 7320. - Agoti)
2019. okt. 3. 08:05
Jó doki, én is hallottam róla, csak már idős ugye és ezért van ez szerintem.
7320. Agoti
2019. okt. 3. 08:03
Elhiszem, nem azért mondtam 😀 Csak meg voltam nyugodva, hogy megtaláltam a dokim és ezek szerint nem 😩
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook