Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 tavaszra tervezett babaprojekt fórum

2011 tavaszra tervezett babaprojekt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2678. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2677. - Barbie23)
2012. jan. 30. 11:45

Hát drágám ez ezzel jár!!!:DD

De örülj neki mert ez azt jelenti hogy a picurkád termeli a HCG-t elég rendesen!!!!:)))Ami pedig nagyon jó!!!

Tessék sokat pihenni,szedni a vitamint és ha már enni nem tudsz akkor inni igyál amennyit csak lehet!!!!Az nagyon fontos!!!!!:)


Kitartás!!!Ennek is vége lesz egyszer aztán jön a közepe ami tényleg csúcs utána a vége ami már nem annyira fenékig tejfel de egyben azt is jelenti hogy hamarosan babázunk!!!!:))

2677. Barbie23 (válaszként erre: 2676. - Galamb12)
2012. jan. 30. 09:16

Tegnap volt a csúcspontom!Minden kijött amit megettem...délelőtt 3x éjszaka meg felkeltem és kijött még a maradék.Semmit sem emésztettem meg:-(

Igen a mentolos rágót is próbáltam...egy ideig hat de utána mikor már nincs íze és kiköpöm öklendezni kezdek!A ma reggelem is így kezdődött.És tegnap is mikor mentünk a városba kaját venni akkor is...szóval a friss levegőtől is már öklendezek:-(

2676. galamb12
2012. jan. 29. 18:44

Sajnálom Zsuzsi!!! Annyira várom már a jó híreket tőled is.Hiszem,hogy hamarosan beköszönt a gólya hozzátok!


Én elkiabáltam,három napja reggeli hányás kísér. Most mentek el a párom rokonai 10en jöttek,jól választottam ruhát nem is sejtették a babát. A párom nagymamája úgy ment el tőlünk,hogy szeretné,ha már gyarapodnánk. Nagyon kedvesen közölte,hogy a szép otthonunkba már csak egy baba hiányzik. Nehéz volt az a pillanat,de holnap lesz a genetika uh és nagyon izgulok. Ha minden jó lesz

két hét múlva szeretném bejelenteni a családtagoknak,már el is terveztem,h hogyan. :)

Jaj lányok minden jól sikerült,finomak lettek az ételek,úgy örülök,iszonyatosan izgultam és nem tagadom elfáradtam. Szorítsatok holnap!!!!!


Barbi a mentolos rágót próbáltad már? Mentolos cukorka?

2675. Barbie23
2012. jan. 29. 18:37

M kijött a citromos víz:-( 2xis!

Úgyh most a canada dry-t nyomon...hátha segít...

2674. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2673. - Barbie23)
2012. jan. 29. 15:59

Tudom, Barbi és köszönöm!

Idd csak a citromos vizet non-stop, legalább C-vitamin hiányod sem lesz és az is fontos!;)

2673. Barbie23 (válaszként erre: 2665. - Zsuzska0610)
2012. jan. 28. 22:36

Szia!

Sajnálom h megjött...én is átéltem jó párszor elhiheted!

Hidd el hozzád is meg fog érkezni!Én sem gondoltam volna h be fog következni és láss csodát!:-)Ne keseredj el tudja ő mikor kell beköltöznie a pocidba:-) fel a fejjel!


A citromos víz hol beválik hol nem!A reggel a legrosszabb...ma is öklendeztem csak de hányni nem hánytam...vmennyire csillapítja...végülis jobb mint h egész nap szarul legyek...egy idő után elviselhetetlen...ezért a nap 24órájában nyomom a citromos vizet:-)

2672. 171925f409 (válaszként erre: 2671. - 4bd8ba24e4)
2012. jan. 28. 18:56

:)

Nekem sokat segített:)

2671. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2670. - 171925f409)
2012. jan. 28. 16:17

ja tényleg!!!!

A hideg Canada dry!!!!!

2670. 171925f409 (válaszként erre: 2664. - Barbie23)
2012. jan. 28. 15:32
Nekem is a hideg citromos víz segített meg a gyömbéres üditő:)
2669. 171925f409 (válaszként erre: 2668. - Zsuzska0610)
2012. jan. 28. 15:12

Jó:)

Igen aztán ha minden jól megy újra neki állunk a a babóca gyártásnak:)

Remélem minden rendben lesz:)

2668. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2667. - 171925f409)
2012. jan. 28. 15:07
Jól van, úgy eltűntél! A 2. pirit? De jó, akkor ezen kívül már csak 1 és utána újra próbálkozhattok? Azért, ha tudsz, gyere gyakrabban és számolj be a mindennapjaidról! ;) Kíváncsiak vagyunk rád ám!
2667. 171925f409 (válaszként erre: 2666. - Zsuzska0610)
2012. jan. 28. 15:00
Sziasztok.Vagyok ám csak még nagyon nem tudok semmi jót írni:((Várom második piroskát lassan megkéne jönnie
2012. jan. 28. 14:53
Nikiiii! Adj életjelet!!! ;)
2012. jan. 28. 14:46

Sziasztok!

Barbi, remélem segít a citromos víz! Vizsga hogy sikerült? Drukkoltam!

Többiek? Hogy vagytok?

Nekem ma beköszöntött a "rózsaszín", ebből tuti mensi lesz, úgyhogy elkönyveltem, hogy megint nem sikerült! Nagyon szomorú vagyok! :( 25. napon vagyok! :(

Mindenkinek puszit küldök!

2664. Barbie23
2012. jan. 27. 22:30
Köszi,úgy tűnik hogy eddig bevált:-))
2663. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2662. - Barbie23)
2012. jan. 27. 20:56

nekem pont a citromos víz!!!de a hideg!!!Hűtő hideg!!!:))

ha hányingered van az jó!!!!:))

2662. Barbie23
2012. jan. 27. 20:11

Beszéltem tegnap este a babámhoz:-)lehet megérte mert ma sem görcs sem pecsételő vérzés...:-))

A hányinger ugyanúgy megvan és már kikészülök tőle:-(

Olvasgattam más fórumokat h mi segíthetne..remélem vmelyik beválik:-S megpróbálom most a citromos vizet.Nektek mi vált be ha egyáltalán volt ilyen nektek?

2661. Barbie23
2012. jan. 26. 21:24

Ma is volt barnázásom de mikor hazaértem vettem be magne b6ot lefeküdtem és elmúlt.De muszáj volt mennem mert vizsgáztam és szombaton is mennem kell de már ez lesz az utolsó vizsgám.

Sokat fekszek és csak ha naon muszáj akkor kelek fel.

Holnap azért veszek egy tesztet...

2660. Pumukli83 (válaszként erre: 2655. - Zsuzska0610)
2012. jan. 26. 17:05

Érdekes, hogy mióta nem dolgozok rosszabbul vagyok, valahogy olyan gyenge, lusta vagyok, fáj itt-ott :-) biztosan amíg dolgoztam nem volt időn ilyenekre figyelni :-)

Nekem sem mindig kerek a világ, de a lényeg, hogy Lilla jól legyen és egy szavam nem lehet, mert éjszaka alszik, nem rugdossa a bordámat, és szépen fejlődik!


Örülök ennek a naplós dolognak :-), én is szeretem, és nem régen vissza is olvastam, és olyan érdekes, hogy már mennyi minden történt azóta, amióta elkezdtem.

2659. Pumukli83 (válaszként erre: 2654. - Barbie23)
2012. jan. 26. 17:00

Pihenj sokat és ha mégis úgy érzed, akkor ne várj a jövő hétig a dokival..


Hosszú hetekig én sem tudtam csirkehusit enni, de ez már elmúlt, viszont az Lilla nem tudja, hogy milyen ízű a savanyúság, mert azt még nem kapott soha! :-)


Kitartás a rosszullétekhez, reméljük elmúlik.

2658. Pumukli83 (válaszként erre: 2653. - Galamb12)
2012. jan. 26. 16:57
Olyan érdekes, hogy mindenki másként éli meg ezt az állapotot! Én, sőt leginkább a férjem világgá kürtöltük volna, de azért óvatosak voltunk főleg az előzmények miatt, viszont nálunk a környezet gyorsan észrevette, olyankor valahogy úgy sugárzik az ember :-)
2012. jan. 26. 13:20
Nikiiii! Mesélj te is magadról! Hogy vagy?
2656. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2655. - Zsuzska0610)
2012. jan. 26. 12:22
Ja, valahol olvastam, hogy ilyet sem szabad mondani, hogy "nem lesz semmi baj", mert abban már benne van a "baj" szó! Úgyhogy: MINDEN A LEGNAGYOBB RENDBEN LESZ! ;)
2012. jan. 26. 12:20

Sziasztok!


Dóri, szuperek az eredmények, jézusisten, még mindig alig hiszem el, hogy mindjárt megszületik a kis Beni! Ez hihetetlen, hogy semmit sem híztál! Hogy csináltad? Tudom-tudom, mondtad, hogy semmit nem vontál meg magadtól! Nem semmi! Jól jönne egy kis jó tanács ezzel kapcsolatban! :)


Pumi, örülök, hogy Lilla is jól érzi magát odabenn! Egy csoda lehet! Hogy érzed magad így a vége felé? Neked is vannak rossz napjaid, mint Dórinak? Mesélj! Hálisten, hogy már nem dolgozol, most már csak a kis családra tudsz koncentrálni. Képzeld, sokkal jobban érzem magam, amióta vezetem a naplót, te adtad meg a végső löketet! Jó, hogy kiírok magamból mindent, valahogy nyugodtabb vagyok!


Szreki, jaj, de cuki a párod! Valami ilyesmiről ábrándozok én is... :) Ne izgulj azon majd hétvégén, hogy el tudod-e titkolni a várandósságodat. Biztos varázslatos, hogy csak ketten tudjátok, de aki nő és ráadásul volt már terhes, az egyszerre levágja majd, hogy mi a szitu. Legalábbis a kolleginánknál így volt. És mégsem lett baj, hogy megtudták/tuk, pedig volt már egy vetélése. Ne stresszelj, ha kiderül, kiderül, ha nem, akkor meg még jobb!;) Jaj, de édi vagy, én is alig várom már a keddet. Kicsit fájnak már a cicik, és megint olyan mindjártmegjön érzésem van. De nem olyan durván, mint ezelőtt. Lehet, hogy pont azért lesz most baba! De jó lenne!!! :)

Remélem, Timi nem haragszik meg, hogy elmesélem, de előző hónapban ugyanakkor jött meg a mensink, úgyhogy ő is keddre nem várja, és hétfőn fog tesztelni, ha minden igaz. Nagyon szurkolok neki, egyébként jól van és emberfeletti a kitartása, nagyon felnézek rá (is)! ;)


Barbi, remélem nem kínoz sokáig ez a hányás! Szerintem nem baj, ha egyelőre nem kívánod a húst, tudja ez a pici baba, hogy mire van szüksége! Ez biztos megváltozik majd! Én nem várnék a barnázás miatt, azonnal bemennék, jobb lenne mindenkinek, ha mielőbb kiderülne, hogy miért van! Nem? Ami biztos, hogy nem lesz semmi baj! :)

2654. Barbie23 (válaszként erre: 2652. - Pumukli83)
2012. jan. 25. 21:11

Szia!

A rosszullétek megvannak hányinger társul már reggeli hányással is.Öklendezek egész nap ma este már hánytam is...a húst egyáltalán nem bírom csak a levest bírom megenni úgy ahogy...és most a vajas kenyeret kívánom paradicsommal...de mindig más egyedül a húst nem bírom!

Barnázások még mindig előfordulnak főleg akkor mikor görcsölök.Jövőhéten meek az orvosomhoz akkor kiderül mi ez.Rem nincs baj...bár akkor a tünetek sem lennének...de nem aggódom csak pozitívan és nem lesz semmi baj:-)

2653. galamb12
2012. jan. 25. 17:23

Pumi: Örülök a szabadságodnak,használd ki!!!

Mi lehet árulkodó jel ? Én annyira titkolnám még egy darabig,a párom már elárulná mindenkinek,én meg pont fordítva. Hülyeség de ez a mi kis titkunk,olyan meghitté és személyessé teszi ezt az állapotot.Ez eddig csak kettőnkről és Zsebiről szólt! Ma reggel 4 órakor nem tudtam aludni és a Drága párom elkezdte simogatni a buksim,közben pedig elbeszélgettünk a babáról. Olyan jó volt,pedig 5kor kelt szegénykém.


Zsuzska nagyon várom már a híreket! A következő hónap (14) is már eleve segíti a szerelmeseket :),de azt hallottam a bolygók is most hatnak a párokra. A Vénusz meg a Mars...valahogy állnak,ami a pároknak kedvező. Remélem nálatok megmutatkozik kedden a csillagok eddigi hatása :)


Dóri a nem hízásod tényleg rendkívüli,gratulálok!!

Az eredményeid is nagyon jók,csak így tovább.


Niki néha vagy? Ha igen,akkor engem érdekelne,hogy telnek a napjaid? Hogy vagy?

Ez természetesen Timire is igaz! Szeretnék már felőle is hallani.

Puszi Mindenkinek!

2652. Pumukli83
2012. jan. 25. 16:10

Sziasztok!


Mától nem dolgozok, és nagyon jó..:-)Tegnap voltunk dokinál, minden oké, méhszáj még mindig zárt..Lilla jól érzi magát..


Dóri, jó hamar kellett mennetek nst-re nálunk a 36. héten van az első..

Mázlista vagy, hogy nem híztál semmit, nem tudom, hogy csináltad, de irigy vagyok :-D


Szreki, már a 12. hét? aztamindenit :-), lehet nem is kell majd mondjál semmit a családnak, hanem maguktól rájönnek! :-)


Barbi, hogy vagytok?


Zsuzska, nagyon drukkolok, annak a pozi tesztnek! :-)

2012. jan. 25. 16:03

Na halihó!!!:))


Megvolt az NST!Babusom nyilván szart a világra ehettem bár mit nem nagyon volt hajlandó megmozdulni!:)

De minden rendben volt a szívverése tökéletes fájás nem látszik!Ill. azt mondta a dokim ez amit mutat nem minősül annak majd ha komoly csúcsok lesznek rajta!!!Jövőhéten 9-re kell mennem utána megint a dokihoz!!!Úgy látszik mostantól ez heti elfoglaltság lesz!!!Na nem baj!!!


A súlyom még mindig 70kg-hízás semmi!!!Rákérdeztem nem baj-e azt mondták hogy ÁÁÁ örüljek neki!!

Vérnyomásom 125/80!!!

Megkaptam a magzat számlálós táblázatomat szombattól kell számolnom!!!Megvan az antibiotikumom receptje is!

A múltheti vizelet negatív!Az ellenanyag vizsgálat is negatív azt 36. hetesen újra nézik!!!Akkor kapok beutalót a laborba is hogy ne szúrkáljanak annyit!!!És valamikor majd anesztes orvoshoz is kell mennem!!!!


De a lényeg hogy minden oké!!!!

2650. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2648. - Galamb12)
2012. jan. 25. 15:14

Szia!

Örülök, hogy jobban vagy! Ne aggódj, hogy enyhülnek a tüneteid, hiszen mindjárt itt a 12. hét! Gondolod, hogy kibírod, hogy nem mondod el a családnak? Lehet észreveszik maguktól! Mit ünnepeltek? Simán kerekedhet már a poci! Tök édi lehet! ;)


Barbi, legfrissebb kismami, hogy vagy? Remélem minden ok veletek!


Ha kibírom, akkor csak kedden tesztelek, akkor leszek a 28. napon! Nagyon kíváncsi vagyok, de szerencsére most nem izgulok annyira, mint eddig!

2649. galamb12
2012. jan. 24. 21:21
Ez egy kicsit elcsúszott!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook