Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 tavaszra tervezett babaprojekt fórum

2011 tavaszra tervezett babaprojekt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2012. jan. 17. 12:18

Tegnap megvolt a 32.hetes UH!!!

No hát minden rendben van velünk Beni szépen növekszik hála istennek!!!:))De több mint egy héttel nagyobb mint a kora!!!:))

Jó a szívműködése jó a keringése!A víz mennyisége átlagos, lepénnyel minden rendben van!!!

Picikém teljesen be van fordulva!!!:))

Apa nagyon büszke mert azt mondták nagy kukackája van!!!:))Csak azt fájlalja hogy UH-képet nem kaptunk!:(

De megnyugtattam hogy nem sok minden látszott volna mert befelé van fordulva a hátam felé néz a kis arca!:)


Érzem hogy jó helyen van mert állandóan pisilnem kell és ha nem úgy ülök ahogy az neki jó már jelzi is!!!:))


Az értékek:

BPD: 84mm (koponya haránt átmérője)

OFD: 104mm (koponya hosszanti átmérője)

HC: 294mm (koponya kerülete)

AC: 279mm (haskörfogat)

FL: 64mm (combcsont hossza)


Este voltunk a dokimnál is!Megbeszéltük a részleteket!Mivel nagy a baba és a múlthéten már jóslóm is volt már a jövőhéten mennem kell NST-re!!!Valószínűleg előbb fog érkezni mint a kiírás!!!:))

Utazás betiltva pihenés,felpóckolt lábakkal és magnézium!!!

Jövőhéten terhesgondozás akkor már antibiotikumot is ír föl amit be kell szedni megelőzés céljából!Nehogy valami felszálló fertőzés meggyengítse a burkot!!!

2587. Barbie23
2012. jan. 17. 09:11
Nekem is Femibion 800 van itthon azt szedem de csütörtökön doki úgyhogy megkérdezem hogy az jó e ha egyáltalán babás vok:-)
2012. jan. 17. 09:11

Sziasztok!

Bocsi, hogy eddig nem jöttem, de elhavaztam a melóban!


Barbiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Istenem! Szívből gratulálok! Látod, a türelem mégis meghozta a gyümölcsét! Örülök, hogy boldog vagy, minden a legnagyobb rendben lesz!

Az én dokim semmilyen vitamint nem ajánlott, amikor novemberben rákérdeztem, ettől függetlenül, ha majd lesz pozitív teszt, én is szedni fogom a femibion800-at, addig csak folsavat szedek. Ebben a egyben nem hallgatok rá!:D A nevek nagyon szépek!


Szreki, nem lehet, hogy a doki sejti már a hányingereidből, hogy állapotos vagy? Ez csak az én véleményem, de én elmondanám, ő mégsem a szomszédnéni, aki elpletykálja 2 perc múlva. Az én kolleginám hétvégén lesz 13 hetes és kb. már mindenki tudta, hogy terhes, de nem mondta el (1x már elvetélt), aztán mentek a pletykák és jobbnak látta, ha ő jelenti be a főnöknek, mintha másoktól hallja. Meg is tette és minden ok! De gondold át, mérlegelj és szívedből dönts.


Dóri, Pumi, hát én komolyan el sem hiszem, hogy nem sokára szülni fogtok! Még mindig olyan hihetetlen. Azt már tudjuk, hogy Dóriék hogy állnak vásárlás ügyben, de Pumiék? Mindent megvettetek már? Dóri, gondolom, hogy nem 2 fillér mindent beszerezni, meg hát, ha lesz még babó, neki is jók lesznek!


Most megyek, de még próbálok majd jönni! Nálunk esik a hó és felétek? Puszi

2585. d51bb6095b (válaszként erre: 2570. - Galamb12)
2012. jan. 16. 15:05
Én Femibiont szedtem, és annak is vagyok a híve.
2584. Barbie23 (válaszként erre: 2583. - 4bd8ba24e4)
2012. jan. 15. 19:11

:-)

jó nem fogok olvasgatni...nekem sem jó ez!

Most a tgyás,gyed és gyest nézegettem de kissé belekavarodtam:-S

A párom már be van sózva szeretné már a kiságyat megvenni mert nem akar egyszerre mindent de mondtam h várjunk majd vele egy kicsit...esetleg ha már biztos akkor átrendezzük a szobát hogy elférjen majd a kicsi is és nekem is kényelmesebb legyen majd...

Pisiinger van,gyomorégés napok óta,éhségérzet,szomjúságérzés és néha szapora szívverés...

A nevek ha fiú: DÁNIEL,ÁDÁM,MÁTYÁS

A lánynevek:BLANKA,SZÓFIA,EMMA:-)

2583. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2578. - Barbie23)
2012. jan. 15. 17:50

Most az mondom amit nekem is mindig mindenki!!!

NE OLVASGASS A NETEN!!!!!:)


Mi csak tegnap kezdtünk el vásárolni!!!Ma vagyok 32.hetes!

Én előbb babonából nem vettem semmit mi mindenképpen megvártuk hogy legalább 30.hetesek legyünk!Én előre szinte mindent kinéztem a neten és csak bementünk a boltba és mondtam hogy ez meg ez meg ez kell!!!!Még hiányzik pár dolog és minden megvan!!!:))


Szerintem 12.hetes kor előtt semmi esetre se vásároljatok!!!

De ez az én véleményem!!!


Mik a nevek????

2582. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2579. - Barbie23)
2012. jan. 15. 17:44
Nyugodtan lehet kívánós!!!Én az első hetekben állandóan csemege uborkát ettem!!!!:))
2581. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2580. - Galamb12)
2012. jan. 15. 17:43

Igen azért vannak ezek a fájdalmak!!!Nekem a dokim mindig azt mondja akkor van baj ha annyira fáj hogy lábra se tudsz állni és ha erősen vérzel!!!Ha ezek nincsenek akkor nincs baj!!!


Tágul a méhed nyúlnak a szalagok!!!Lesz ez durvább is!!!:))

2580. galamb12
2012. jan. 15. 17:27

Szia!


Nekem azt mondta a dokim az első találkozásnál,hogy a méhen kívüli terhesség általában nem okoz semmilyen tünetet a korai szakaszban. Én fogtam egy jó könyvet és a net helyett próbáltam azt olvasgatni.Pisiinger?


Nekem ma reggel eléggé fájt a bal petefészkemnél,belehasított többször is a fájdalom. Dóri nálad olvastam a naplódban,hogy pont ilyenkor húzódtak a szalagok! Remélem nálam is ezért volt!

Szerdán Uh,de nagyon lassan telnek a napok.

Többiek? Hogy vagytok?

2579. Barbie23
2012. jan. 15. 17:04

Amúgy lehetek kívánós az 5.hétben?

Mert a káposztára most naon rá vok kattanva legyen az toroskáposzta,töltött káposzta,paradicsomos...vagy csak bebeszélem?

2578. Barbie23
2012. jan. 15. 16:24

Sziasztok!

Ma is teszteltem szintén 2csíkos!

Már nem is fogok tesztelni talán majd csütörtökön mert akkor este meek a dokihoz.

Enyhe görcseim vannak és olyankor barnázásom is van de csak egy pötty...remélem nem lesz gáz mert már rémeket olvasok itt a neten ami nem jó:-(

Méhen kivüli terhesség,vetélés...stb.Tényleg nem jó ilyenkor ezeket olvasni mert csak bebeszélni magának az ember...várom a csütörtököt h megnyugodjak és nyugodtan tudjunk tervezgetni a párommal, ma már a neveket beszéltük meg:-)már rég megvannak még amikor a baba tervben sem volt csak átfutottunk rajtuk ismét...na meg a szobaátrendezés is szóba került:-)

Szóval jó lenne mindezeket már akkor tisztázni mikor biztosak vunk.

Ti mikor vettétek meg a dolgokat?Egyszerre mindent vagy apránként?

2577. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2576. - Barbie23)
2012. jan. 14. 20:06

De nagyon!!!

De már nem sokat kell várnom és itt lesz!!!

A mamák kezdettől tudták a a család többi része 10.hetesen a nagyközönség pedig csak a 12.hét után!!!

Szerintem is jó a számolás 5hetes vagy!

Ha mész a dokihoz és még nem lesz szívhang ne ijedj meg!!!Általában a 6.hét után lehet csal látni!!!

2576. Barbie23
2012. jan. 14. 19:13

Hogy repül az idő:-)hamarosan kint lesz a pocaklakó!Nem furcsa?:-)

Az utolsó menszim 10.-én volt decemberben.

Amúgy te mikor jelentetted be a családnak a jövevényt?

2575. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2574. - Barbie23)
2012. jan. 14. 17:18

Általában a doki is úgy fogja számolni hány hetes vagy hogy mikor volt az utolsó mensid első napja!!!Nyugodtan lehetsz 5hetes!!!:))

Mikor volt az utcsó mensid?


Mi jól vagyunk köszi a kérdést!

Épp ma vásároltunk be a Pindurnak de van amit még meg kell venni!!!Hát nem mondom jó kis összeg lesz a vége.....de hát ez van!!!:))

Picuri sokat mocorog hála istennek és már csak 4-5hétig kell mindenképpen bent maradnia!!!!:))

Utána jöhet!!!!:))

2574. Barbie23
2012. jan. 14. 17:02

Aranyosak vtok hogy támogattok..furcsa hogy most én jelentettem be h babám lesz...álmomban sem gondoltam volna h ez velem is meg fog történni,bár ténylegesen felfogni majd csak akkor fogom mikor a doki is azt mondja...

Amúgy azt hogy lehet kiszámolni hány hetes lehetek?A neten találtam ilyen kalkulátort és ott 5hetet számolt nekem..lehetséges lenne?


Többiekkel mi újság?Annyira fecsegek itt az én dolgaimról h nem is kérdezek rá h más hogy van...bocsánat:-S!

2012. jan. 14. 16:52

Barbi!!!

nyugi!!hogy nincs tüneted az nem baj!Az elején nekem se volt!Nálam olyan 7.-8.hetes korom körül kezdődött a rosszullét,émelygés stb!!!

Én is a Femibionra esküszöm!Nem voltam tőle rosszul,nem zabáltam nem volt székrekedésem sem!Az tény hogy nem a legolcsóbb de a babusért mindent!!!

Én most is szedem biztos ami biztos!!!:))


Drukkolok nagyon!!!!:))

2572. Barbie23
2012. jan. 14. 13:03

Már be is vettem belőle egyet!Fő az óvatosság nehogy amiatt legyen baj h nem szedek semmit!

Ma elkotyogtam édesanyámnak nem bírtam megállni, de a lelkére kötöttem h még senkinek ne mondja el majd be lesz jelentve hivatalosan ha már az orvos is rábólintott:-)

Csütörtökön meek este 8ra szerencsére tudott fogadni rendelési időn kivül...hát ezért is jó a magándoki:-)szerintem...

Az amúgy nem gáz h nincs tünetem?Gyomorégés az napok óta néha szédelgek de lehet bebeszélem:-)viszont se hányás semmi:-S

Holnap még 1x tesztelek...megőrültem szerintem:-)hogy fogom kibírni az az 5napot amig nem meek dokihoz:-S

2571. galamb12
2012. jan. 14. 11:33
Ja én a femibiont szedem,panaszt nem okozott még eddig.
2570. galamb12
2012. jan. 14. 11:32
Én mikor teszteltem egyből,még aznap elkezdtem szedni. Nekem a dokim azt mondta mindegy melyiket szedem. Azt mondják ezek már mind nagyon jók. Írisz te mit is szedtél? Biológusként szívesen meghallgatnám a véleményedet,hogy mit és miért szedtél!
2569. lolka78 (válaszként erre: 2568. - Barbie23)
2012. jan. 14. 09:51

Bocsi, hogy beleszólok :)

Az a legjobb és legkorszerűbb terhesvitamin!! A femibion 800-assal kezd, 12 hétig, aztán 400-as :)

Én is azt szedtem, 9 kg-ot híztam összesen, pedig semmit nem vontam meg magamtól! Nem csinál étvágyat, ellenben az elevit igen és attól sajnos székrekedés is van!!! Gratulálok :DDDD

2568. Barbie23
2012. jan. 14. 08:40

Felraktam a mai és tegnapi tesztet is!

Vitamin?Orvos véleménye nélkül nem merek semmit bevenni...bár van itthon femibion...az jó?

2567. Barbie23 (válaszként erre: 2566. - Galamb12)
2012. jan. 14. 08:40

Én is annak tudatom be h eddig nem sikerült a munkahelyi stressz miatt...azért is váltottam...és lőn:-)) beköltözött:-)) bár még nem kürtölöm világgá!

Persze tudja a párom ő volt az első aki megtudta és pillanatnyilag az utolsó is.Szülinapom reggelén siettem be hozzá a szobába de szegény épp akkor ébredezett és először nem is látott semmit:-)én mondtam neki de az 2csík...ő erre és akkor az a pozitív?:-D nem ért hozzá pasi:)És bőgtem-bőgtem-bőgtem...alig bírtam megnyugodni de muszáj volt mert mentem dolgozni.

Míg nem meek dokihoz aki biztosra meg tudja mondani h tényleg az vok addig nem kiabálok el semmit.Tulajdonképpen a 12.hétig nem is árulnám el legszivesebben de ki bírja megállni?:-)

2566. galamb12
2012. jan. 14. 07:41

Nagyon jó!!!!!!!!

A férjem azt mondja biztos van ennek valamilyen pszichológiai oka is. Új munkahely,változás,talán megnyugvás,vagy máshova koncentrálás is közre játszik.Én sem hittem el sokáig,most egy kicsit bizakodóbb lettem és ma reggelire is joghurt,mert jött a róka! :)

Párodnak elmondtad már? Vitamin?

2565. Barbie23
2012. jan. 14. 07:13

Köszönöm nektek a bíztatást!

A ma reggeli is pozitív lett és nincs barnázás, se görcs...feltétlen menni fogok az orvosomhoz amint kiderül hogy mikor fog tudni fogadni.


Hihetetlen hogy anya leszek:-))))))))))

2564. Pumukli83 (válaszként erre: 2561. - Barbie23)
2012. jan. 14. 07:11
A 2 pozi teszt, azért nem véletlen., de én is mindenképpen beszélnék valami dokival, ha pedig addig is bármi "baj" lenne, futás az ügyeletre! Emlékszel? Írisz is így kezdte, most pedig már, babázik az Ő gyönyörű kicsi lányával! :-)
2563. Pumukli83 (válaszként erre: 2559. - 4bd8ba24e4)
2012. jan. 14. 07:09
Jobb ilyenkor inkább bemenni, mert így legalább megnyugodtál! Örülök, hogy minden rendben, ez a pár hét pedig már gyorsan elszalad! :-)
2562. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2561. - Barbie23)
2012. jan. 13. 22:26

Hamis pozitív eredmény nincs!!!

De mindenképpen hívd föl hogy pozitív a teszted de van görcs meg vérzés!!!Nyugalom nem lesz baj!!!!:))

2561. Barbie23
2012. jan. 13. 20:26

Sziasztok!

Ma reggel ismét teszteltem pregimax plusszal.Ismét két csíkos de most erőteljesebb...először megijedtem mert volt egy kis vér a wcben de mikor ránéztem a tesztre egyértelműen pozitívat mutatott!Ma egész nap kis barnás vérzésem/folyásom volt és olykor-olykor görcsölgettem is.Ez mit jelent?Remélem nincs baj!

Az orvosomhoz megpróbálok időpontot kérni de sajnos januárban minden időpont foglalt.

Holnap még tesztelek és ha az is pozi akkor majd beszélek a dokival.

Lehetséges lenne hogy rossz volt mind2 teszt?

NEM AKAROM ELHINNI HOGY EZ IGAZ!!!!!

2560. galamb12
2012. jan. 13. 20:19
Na lányok,ma sem lettem okosabb :(
2012. jan. 13. 12:30

Na tegnap megjártuk az ügyeletet!


Minden rendben hála istennek de olyan erősen görcsölt a pocakom hogy inkább bementünk!

Megnéztek minden rendben van a méhszájam továbbra is C:2000 és teljesen zárt!

Beni szívhangja tökéletes,fejjel lefelé van de félig harántban!Azt mondta a doki be fog fordulni teljesen!:)A víz megfelelő mennyiségű a lepénnyel sincs gond!:)


Csak azt amit más meg se érez Én igen!Már az elején is jobban görcsöltem,most hogy nő meg hízik a kicsi kincsem megint jobban érzem!!!

Sok pihenés,magnézium és akkor nem lesz gond!!!!

Még legalább 5hétig ki kéne bírnunk egyben!!!:))

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook