Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 tavaszra tervezett babaprojekt fórum

2011 tavaszra tervezett babaprojekt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2798. Andika'77
2012. márc. 14. 20:48

Sziasztok!

Pumiék otthon vannak!!

Hamarosan jön,csak xaraxik a net azt írta:-)!

2797. Barbie23
2012. márc. 14. 18:37
2000ft nem 200 volt a felvétel:-)
2796. Barbie23
2012. márc. 14. 18:33

Sziasztok!

Ma voltam genetikán hát ez sem volt semmi.Hétfőn hívom őket h kellene időpont adnak szerda 13órára vagyis mára.Lemeünk a párommal(Miskolcról)erre sehol senki bent ott ülünk mondják várjunk mert csak jön az aszisztens de sehol senki...fél2 tiszta ideg vok odamentem egy ablakhoz amire ki volt irva h ne kopogjanak hát én bekopogtam.Kinéz a nő kérdi mi van idegesen könnyekkel küszködve elmondom mi a sztori h Miskolcról jöttünk most kaptunk időpontot erre a nő hát ma nincs rendelés...mi van????????????????

Keddenként van...na ne mondom nekem sedrát mondtak h 10-14ig lehet jönni én erre mondtam h akkor 13órára mennénk és mondták h ok.

Mondta a hölgy h akkor üljünk le várjunk de genetikust nem valószínű h fognak találni..na olyan 10-15perc jön egy nő behív és kérdi mi a baj elmondom mondja nekem h de Miskolcon az orvosom v vki ott nem mondta a kórházban h ők h rendelnek itt m h ők 20éve keddenként vannak:-S mondom nem azt sem tudták mi van.

Ja ás a szám amit megadtak ugye amin az időpontot kértek azt mondta a hölgy h azt fel sem szokták venni...????na akkor már végképp el voltam veszve h mi van.Kérdi uh akarok e mondom persze m lehet változás van.Bementünk jött a párom is...hát alig tudták megmérni annyira ficánkolt szegénykém...tiszta ideg voltam lehet azért:-)ki kellett mennem inni sétálni h hátha úgy fordul h jó legyen.Visszamentem megmérték 3.4mm lett.Képet krtem 200ft-ért adtak:-)de van róla!!!NOS rendesek voltak végülis csak a vizsgálatot nem tudták elvégezni igy kedden kell visszamennem és megcsinálják a méhlepényből v magzatvizből a mintavételt attól függ meiket választok de mind2beavatkozásnak 0.5-1% az esély a vetélésre:-(

Hasfalon keresztül csinálják meg és kiderül van e gond a picivel vagyis egészséges v sem...amúgy azt mondták h idővel egyre kisebb lesz és a dokinő is mondta h találkozott nem egy ilyennel és nem volt semmi gond...remélem:-S

Köszi Írisz h felajánlottad h elkísérsz de a párom itthon volt és szerencsére kedden is itthon lesz úgyh van aki elkisérjen és így legalább megnézhette a picurit is és naon tetszett neki:-)de naon kedves tőled köszönöm!!!

Dóri elfogadom a felajánlás doki ügyben.Ki is volt az orvosod?Fenesi?

Írisz 4D Debiben?Az nem korai még nekem most vaok 13.hetes...de nem tom szükséges e igy h kedden meünk a beavatkozásra.

2795. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2793. - Andika'77)
2012. márc. 13. 10:27
Köszönjük szépen, Andi! ;)
2794. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2793. - Andika'77)
2012. márc. 12. 17:13
Köszi Andi!!!
2793. Andika'77
2012. márc. 12. 17:08

Sziasztok!!

Pumikának átadtam a jókívánságokat,köszöni szépen!!

Jól vannak,Lillus már vele van állandóan,van teecske és állandóan a cicin lógna a kisasszony:-)!

Hamarosan jöhetnek haza,ma dönt a dokibácsi erről.

Ma még nem beszéltem vele,de ált.5nap múlva kijöhetnek a császárossok is a kórházból.

Aztán biztos jön és jelentkezik;-)!

2792. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2785. - Barbie23)
2012. márc. 12. 11:07

Húú Barbi ez kemény!!!

Ha nem haragszol javaslom az én dokimat is!

Nagyon jó szakorvos,a szülésnél végig bent volt,pedig miattunk ráhúzott a 24órás műszakjára még egy fél napot!Az osztályon jött megnézett mi van velünk és a borítékot alig akarta elfogadni!!!:))


Én maximálisan meg vagyok vele elégedve!!!

2791. d51bb6095b (válaszként erre: 2790. - D51bb6095b)
2012. márc. 12. 10:19
Barbi! Ha szeretnéd és jössz Debrecenbe, akkor egy nagyon jó 4D-s magán uh-os be tudlak protezsálni. Nekünk ő nézte végig Zitut annak idején! Nagyon profi nő.
2790. d51bb6095b (válaszként erre: 2785. - Barbie23)
2012. márc. 12. 10:18
Szióka! Mikor mész a DEOEC-re? Hova valósi vagy? Nagyon szurkolok nektek. Nem lesz semmi gond! Ha gondolod szívesen elkísérlek.
2789. d51bb6095b (válaszként erre: 2780. - Andika'77)
2012. márc. 12. 10:14
Szívből gratulálok Neki! Jaaaj de jó!!!!! Alig várom, hogy halljak felőle!
2788. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2785. - Barbie23)
2012. márc. 11. 20:05

Szia!

Jajj, de sajnálom, hogy ilyen paraszt dokid van. Én is keresnék mást, egy jó doki sok felesleges stressztől, idegeskedéstől kímél meg. Jajj, meg ez a nyaki redő... Nem most kell menni 12-13.héten genetikai uh-ra? Ott biztos jobban megnézik, nem csak így kutyafuttában, vagy Rékának igaza van, egy 4D-s is jó ötlet! Párod mit mond? Érdemes lenne elmenni! Mi ez az DEOEC? Próbáld meg higgadtan kezelni a dolgot, biztos minden ok!

2787. galamb12
2012. márc. 11. 19:33
Hatalmas gratula Puminak!!!! Remélem hamarosan Tőle is hallhatjuk a híreket! Kívánom a legjobbakat babának ,anyukának,apukának!!!!
2786. galamb12
2012. márc. 11. 19:30
Szegénykém! Nagyon sajnálom,hogy ilyeneket kellett átélned! Nagyon jól teszed,hogy keresel más doktort,nem tudom milyen ember lehet az ilyen. Próbálj megnyugodni! Ha ennyi értéket mutatott a gép akkor lehet nem megbízható! Nekem van egy ismerősöm akinek nagy redőt állapítottak meg,teljesen kiborult,de végig azt érezte,hogy nincs baj a babával. Nem is volt,egészséges,most 2 éves kislány! Szorítok,kitartás! Nem szeretnél 4Dre menni? Mikor mész legközelebb orvoshoz?
2785. Barbie23
2012. márc. 11. 18:46

Az előzőt elírtam:-)

Nos itt vok megjöttünk kedden délután Barcelonából naon jó volt...nem is szívesen jöttünk haza dehát muszáj volt:-)

Szombaton lettem 13hetes.Voltunk nőgyógyinál csütörtökön otthagytam 13+2ezer borravalót:-S

M,ásnap mennem kellett védőnőhöz...naon aranyosat fogtam ki kb veem egyidős lehet.Majd utána terhesgondozásra az SZTK-ba.Nos ott ültem 2óra hosszat annak ellenére h előző nap voltam a dokimnál aki ott rendel és mondta célzásképp h 109:30ra menjek baszott behívni már bocsánat...mire sorra kerültem kiderült h még a nevem sem tudja és h az uh elromlott ezért menjek át a szülészetre ott megcsinálják...ott ültem kb 2-3óra hosszat...annyira sem méltatott h odaszóljon h hívjanak be.Kérdem én minek van magándokim és minek adok neki több pénzt ha szarik rám és mindenhol várnom kell?Nem véletlenül járok hozzá és fizetek neki...valószínű azért h jobb elbánásban részesüljek nem?

Bementem uh-ra na az sem volt semmi...kiderült először h a nyaki redő 3mm majd utána 3.5-3.6.-3.7-3.8...?a nő kérdi akarom e h ezt lássa Sikó is mondom persze hisz ő az orvosom.Nagy nehezenn el tudta érni telón de ő közölte h nem jön le hozzám...?????Mi van?Erre mondta a nő h rendben akkor majd Dudással megnézetteti pont akkor jött be így hát rábeszélte az uh-ás nő nagy nehezen.Lefekszem megnézte hát neki 3.5 lett:-S így mennem kell DEOEC-re ahova amúgy is mennem kell a polycystás vesém miatt.Kijöttem elbőgtem magam mert még képet sem kaptam a picimről és halálra is ijesztgettek a nyaki redővel és még a fizetős dokim is tojik rám:-(( félek most emiatt az NT miatt:-( naon remélem nincs baj és egészséges lesz:-'(

Orvost meg már keresek mást.Vagy Szemánt vagy Hajast.

2784. Barbie23 (válaszként erre: 2780. - Andika'77)
2012. márc. 11. 18:37
Gratulálok!!!!!!Jó egészséget kívánok nekik!!!
2783. Barbie23 (válaszként erre: 2779. - 4bd8ba24e4)
2012. márc. 11. 18:37
Gratulálok!!!!!!!!!!!!Jó egészséget kívánok nekik!!!
2782. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2780. - Andika'77)
2012. márc. 10. 13:53

Hatalmas gratula Nekik a pici Lillához! Nagyon ügyesek voltak, jó egészséget kívánunk! Már napok óta csak rájuk gondoltam!

Köszönjük szépen, Andika, hogy szóltál nekünk is! Ölelés!

2781. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2780. - Andika'77)
2012. márc. 9. 20:33
Gratulálunk Nekik itt is!!!:))
2780. Andika'77
2012. márc. 9. 18:48

Megjöttem a jó hírekkel!!!

13:55-kor 53cm-rel és 3550grammal császármetszéssel világra jött Kis Lilla.

Baba és mama is jól vannak,már cicizik a kis drága!:-)))

Pumika nagyon fáradt,reggel 5-ig szigorú fekvés,aztán megkapja végleg Lillát!!!

Puszil mindenkit itt ezen a fórumon is!!

2779. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2778. - Andika'77)
2012. márc. 9. 11:34

Jajj de jó!!!!

Várjuk a híreket!!!

2778. Andika'77
2012. márc. 9. 09:30

Sziasztok!


Pumika(Pumukli) helyett írok Nektek..


Nem rég hívott,hogy a ma reggeli amnioszkópia alatt elfolyt az összes magzatvíz:-)) !

Ha minden jól megy és Lilla gyors lesz és kíméletes,ma már találkoznak!!!;-)


Drukkoljatok légyszi Ti is,hogy minden o.k.legyen!


Szép napot mindenkinek,sziasztok!!!

2777. galamb12
2012. márc. 7. 19:33

Sziasztok!


Niki annyira jó,hogy innentől lehet szurkolni Nektek! Hajrá,jöhet a baba!


Dóri: Nagyon várom már a történetedet. Örülök,hogy ilyen aranyos, édes,mosolygós babókád van.


Pumi: nagyon kitartóak vagytok és nagyon ügyes is. Lilla biztos jól érzi magát a pociban. Köszi a biztatást,még csak kicsi halovány zsongást érzek lent,de nem tutira,mert annyira figyelek mindig,hogy a végén a saját szívverésem hallgatom és ilyenkor mindig leállok. Pedig már küldtem le egy kis csokit is ,hogy hátha. :)


Zsuzsi jobbulást! Gyorsan gyógyulj meg,mert Nektek is szeretnék szurkolni minél hamarabb. Puszi


Mi ma voltunk 4D-n,kicsit kevesebbet mutatott magából a babám,mert mindig elbújik és a placentámat használja párnának,de nagyon élveztük minden egyes produkcióját amit mutatott magából. A lábacskájával pont a hólyagomat nyomkodja,amit én az állandó pisilésemmel érzek is. Sajnos van két ciszta az agyacskájában ,mind a kettőben. Azt mondta a szonográfus ,hogy 90% ,hogy felszívódik,ne aggódjak,de nem tudok nem aggódni.Remélem minden rendben lesz. Teszek majd fel képet!

Vettem ma egy zenélős kabalát,minden este azt fogom lejátszani,hátha a születés után felismeri majd. Nem tudom,de kipróbálom! Kicsit még a járvány miatt is aggódom,mert a rendelő az eléggé központi hely a baciknak. Eddig minden rendben ,megúsztam,pedig a párom is most épült fel belőle.

Mindenkinek szép napokat kívánok! Pussz

2012. márc. 7. 16:44

Sziasztok csajok!!!


Pumi drukkolok nagyon!

Réka nyugi én mondjuk viszonylag korán éreztem Benit de van aki csak olyan 20hetesen érzi meg a babát vagy még később!!!


Mi ma voltunk az első sétánkon!!!Beni nagyon élvezte konkrétan végig aludta az utat haza érve pedig bevert 70g tejcit!!!Végre!!!:)

Úgy néz ki kezd lassan visszaállni a rendes evésre mert ma is már 40-50g-okat hajlandó volt szopizni és csak minimális pótlást kellett kapnia!Most folyamatosan mérem holnap hívnom kell a doktornőt mennyit evett egy nap!No nem baj majd csak túljutunk ezen is!Van tápszer is itthon tartalékba hogy ha kell legyen!

A lényeg hogy hétfőig hízzon legalább 200g-ot!!!


Egyébként jól vagyunk!Olyan édes rengeteget mosolyog és most már sokat van ébren is!!!!


Zsuzsi jobbulást!!!

írtam egy cikket a szülésről remélem hamar megjelenik és akkor azt mindenki el tudja olvasni!!!:))

2775. Pumukli83 (válaszként erre: 2773. - Zsuzska0610)
2012. márc. 7. 14:49

Örülök, hogy gyógyulgatsz! Tessék csak magadra gondolni és a babára, a munka meg majd megoldódik.


Legkésőbb hétfőn anya leszek, de kitartok bármeddig.:)

2774. 171925f409 (válaszként erre: 2773. - Zsuzska0610)
2012. márc. 7. 10:33
Sziasztok.Igen köszi jól vagyok próbálunk nagyon aktivkodni párommmal aztán majd látjuk mikor jön össze:)nem sürgetjük fő, hogy ne legyen több gond:D
2012. márc. 7. 09:58

Sziasztok!

Jajjha, Pumikám, rengeteget gondolok rátok! Tarts ki, nem sokára veletek lesz Lilla! Nagyon drukkolok!

Köszi, ma már jól vagyok, nem volt láz sem, úgyhogy holnaptól meló végre. Eszem megáll, 5 napig lázas voltam, nátha, torokgyulladás, köhögés kíséretében. De hát ugye megint antibiotikum kúra, úgyhogy ez a hónap kimarad a próbálkozásból a sok gyógyszer miatt. :((( Amúgy minden ok! A másik kolleginám is babás, jövő héten lesz 12 hetes, nagyon örülök! Bővebben a naplómban írok róla!

Szreki, hogy vagytok? Mesélj, mi van veletek!

Barbi, megjöttetek már a nyaralásból? Hogy sikerült? Hol voltatok? Hogy érzed magad?

Dóri, hogy vagytok a csodálatosan szép Beni herceggel? Ha majd lesz pici időd, mesélsz a szülésről és előzményeiről?

Niki, nagyon nagy drukk a babaprojekthez! Remélem jól vagy!!

Mindenkinek óriási puszik!

2772. Pumukli83
2012. márc. 7. 03:15

Sziasztok!


Zsuzska, sajnálom, hogy beteg vagy, remélem nem tart már sokáig és nem kell betegen dolgozni menned!


Barbi, hogy vagytok? Telik ám az idő..:)


Dóri, hogy boldogultok Benivel? Láttam a képeket annyira aranyos..


Mi már 40+2 hetesek vagyunk, de Lilla még nem akar kibújni. Hétfő óta 2 naponta kell a kórházba menni, magzatvízvizsgálatot kéne csinálni, de még annyira zárt a méhszájam, hogy ne tudja megcsinálni a doki. Ma újra próbálja..nem tudom, hogy meddig lehet halogatni még a szülést, de úgy látszik Lillának nem sürgős..:)


Vigyázzatok magatokra! Puszi mindenkinek!

2771. Pumukli83 (válaszként erre: 2770. - Galamb12)
2012. márc. 7. 03:12
Jaj, drága Szreki, ez az egyik leghosszabbnak tűnő időszak. Én 18+4 napos voltam, amikor először éreztem tutira, Előtte csak csak ilyen furcsaságokat, amibe nem voltam biztos. Tartsál ki,hamarosan érezni fogod! Puszillak
2770. galamb12
2012. márc. 6. 20:18
Még mindig nem érzek mozgást :(
2769. galamb12
2012. febr. 29. 19:50
Még nem éreztem semmilyen mozgást.:( Várom azokat a meghitt pillanatokat is,de pár hónappal előrébb már megnyugtatóbb lenne. Félek a genetikai uh-tól kicsit.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook