Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 tavaszra tervezett babaprojekt fórum

2011 tavaszra tervezett babaprojekt (beszélgetős fórum)


8. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 7. - Zsuzska0610)
2011. jan. 11. 14:11
Köszi a bíztatást!!!Igen elég nehéz volt de túl vagyok rajta és a mostani párom sokat segített!Őt a történtek után 4hónappal ismertem meg!Ennek lassan 2éve!!!Most aktívan folynak az előkészületek hogy minden rendben legyen!Fogyókúrázom erősítem a szervezetem és vitamint is szedek!Nagyon bízom benne hogy egy év múlva már a karomban fogom a picikémet!!!
7. Zsuzska0610 (válaszként erre: 5. - 4bd8ba24e4)
2011. jan. 11. 13:47

Szia!

Lehet, hogy közhely, de a pozitív hozzáállás sokat segít, ne lebegjen a szemed előtt a vetélés! Nem történhet meg veletek még egyszer ez a szörnyűség.

Tudom, könnyű ezt így mondani, de nekem bevált! Kb. 5 éve vannak nőgyógyászati problémáim, egy-egy rossz hír után mindig adtam magamnak pár napot szomorkodni (persze egyik sem ér fel egy baba elvesztésével, azt tényleg csak az tudja megérteni, aki már átélte:(), de aztán utána talpra kell állni és csak előre nézni! Nagyon drukkolok nektek!

6. Lia1
2011. jan. 11. 12:36

Sziasztok! Bocs a zavarásért. Sok sikert a baba projekthez. Ne aggódjatok, sikerülni fog. Ha valakit érdekel, van eladó femibion-om (12.hétig való). Sajnos nem tudtam szedni, ezért maradt meg. Ha érdekel valakit, priviben írjon.

Üdv.

2011. jan. 11. 12:24

Sziasztok!

Örülök hogy máris kezdünk összegyűlni!

Mi április környékére tervezzük a fogantatást de én is nagyon félek mivel sajnos volt már egy vetélésem!

A-mira ne izgulj biztos hogy minden rendben lesz!Az unokatesómnak is Pco-ja van és július elején fog szülni!Ök 1,5évig küzdöttek de sikerült és ez a lényeg!!!!

Lillka mivel műtenek?

2011. jan. 11. 10:37

Sziasztok! Én is csatlakoznék! ;) Nagyon örülnénk, ha ősszel valamikor már baba lenne a pocakban!

A-mira, Lillka, együttérzek veletek, engem endometriózissal műtöttek, nálam sem egyszerű a történet!

Lillka, milyen műtéted lesz?

2011. jan. 11. 01:16

Csatlakoznék,ha lehet! :)

Sajnos nekem sem lesz egyszerű,mivel pco-val kezelnek... De nagyon szeretném ha év végére már 3-an lennénk,vagy legalább már útban lenne a baba. :)

2. lillka (válaszként erre: 1. - 4bd8ba24e4)
2011. jan. 10. 23:54
Én szeretnék nagyon de előtte még vár rám egy műtét.Nyár közepén nem bánnám ha beköltözne a babánk a pocakomba.Bízom benne nagyon,hogy így lesz.
2011. jan. 10. 23:42

Aki idén szeretne teherbe esni csatlakozzon!

Segítsünk egymásnak!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook