Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 tavaszra tervezett babaprojekt fórum

2011 tavaszra tervezett babaprojekt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2828. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2825. - 4bd8ba24e4)
2012. ápr. 16. 14:02

Köszi!

Az biztos, hogy gyönyörű a Drágaságotok, meg kell zabálni!!! Milyen kis ügyes már! Én egyébként eldobom az agyamat, hogy ilyen picikék és miket tudnak már! Puszilom az ennivaló pofikáját!;)

2827. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2826. - Barbie23)
2012. ápr. 16. 13:58

Ha picit enyhíti az aggodalmadat, akkor próbálj meg telefonálni. Bár az eredményt biztos nem fogják közölni, de azt lehet, hogy meg van-e. Nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++

4D után gyere!!!! Puszi

2826. Barbie23
2012. ápr. 16. 13:19

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a bíztatást!

Még nem tudok eredményt ma voltam 2hete az amnion.

Nem tudom nem e lenne érdemes felhívni őket hogy ne 26.-án érjen váratlanul a dolog mikor meünk vissza...szerintetek?


Ma meünk 4 D uh-ra az Arany Corvinba hát remélem minden ok lesz.Legalább ott azért lehet látni ha van vmi elváltozás nem?


Aki babát vár annak jó babavárást és pihenést akinek már megérkezett annak sok egészséget és babázást aki pedig készül rá annak erőt és sok-sok nyugalmat!

2012. ápr. 16. 09:36

Sziasztok!


Bocsi hogy csak nagyon ritkán találok erre jönni....

Barbi nagyon drukkolok hogy minden oké legyen!

Zsuzsi küldöm a pozi jeleket és a gólyát!

Réka ugye milyen jó érzés mikor a picuri majd kirúgja a ház oldalát?És megnyugtatlak lesz ez még erősebb sőt néha fájdalmasabb is!:)Én annó megígértem Beninek hogy lerágom a bal lábát mert szét rúgta a bordáimat.....de még mindig meg van neki!!!:D


Mi jól vagyunk bár én most benyaltam valami megfázást vagy nem tudom mert péntek óta taknyom-nyálam egybe van!lázam is volt még jó pont jött a hétvége és apa átvette a dolgokat!a legrosszabb az volt hogy agyon aggódtam magam nehogy a gyerek elkapja!De se neki se az apjának nincs semmi baja szóval ha eddig nem jött ki rajtuk semmi akkor már nem is fog!Remélem!De azért figyelek és nem puszilgatom a kis arcát vigyázok rá nagyon!olyan nehéz mikor néz és elkezd vigyorogni én meg nem tudom megpuszikálni a kis száját pedig úgy szereti!:D

Na de még pár nap anya rendbe jön Ő meg nem menekül!


Hála istennek szépen gyarapszik kedden voltunk a doki néninél kapott másik tápszert( mert ami volt azt sugárban hányta ki)és meg is mérték!4050g és 56cm!Olyan tokája van már hogy nomég!!!:)

Az új tápot nagyon bírja hála istennek!Most volt egy növekedési ugrása 3,5-4óránként eszik és már 140-160g-oknál járunk!Kis haspók és hála istennek hajlandó inni is!!!eddig nem nagyon akart de a tápszer mellett kell!a barackos pickvik-tea nagyon bejön nála!:)


igazi kis kópé aki meglátja egyből beleszeret!tudatosan vigyorog meg hangosan kacarászik hát meg kell zabálni olyankor!Már lát nézi a kis kezét,figyeli az enyémet ha járkálok előtte követ a szemével!A nagyágyunk közepén ha leteszem olyan jól el nézelődik köré teszem a plüss barátait és olyan jókat "beszélgetnek"!Imádni való!

hason útál feküdni pedig kéne hogy erősödjön de Ő ezzel nem foglalkozik!Inkább úgy erősödik hogy az én mellkasomon fekszik hason és fölnyomja magát!Úgy nézelődik vagy velem kokketál!hát zabálni való!!!:)


Remélem mindenki más is jól van!!!:)

puszika és majd jövök még!

2824. galamb12 (válaszként erre: 2823. - Zsuzska0610)
2012. ápr. 15. 20:31

Szia!

Látom tartjuk itt a frontot!

Köszi,hogy szóltál,lemaradtam kicsit

:)

Nagyon kívánom,hogy mihamarabb sikerüljön pozitívra váltani a teszteket. Kívánom Nikinek és Timinek is. Remélem nem hagytam ki senkit. Nagyon várom a mihamarabbi jó híreket,Mindenkitől.

Barbinak még mindig szüntelenül szurkolok,hogy minden rendben legyen.

Dórinak nagyon tetszett a története,részletes és nagyon szép volt. A szülés gondolatával még nem foglalkozom,de szeretnék valamilyen felkészítőre menni. Most elveszek a babakocsik világában :)

Szurkolok a teszthez!

2823. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2822. - Galamb12)
2012. ápr. 15. 11:21

Szia!

Szuper, hogy bokszol már a Picúr! Csodálatos lehet! Imádom a te naplódat is, úgy mint a lányokét is, szeretem olvasni a történéseket, valahogy erőt ad!

Dóri története már megjelent múlt héten, nagyon jó lett, olvasd el! Én is alig bírtam kivárni amúgy! :)

Barbi, mi van veled? Pici életjelet adj magadról, kérlek! Hogy vagytok? Minden rendben lesz, annyira érzem! Nem történhet semmi baj!

Többiek? Anyukák? Babák?

Köszi, én megvagyok! 26. napon vagyok, ilyenkor már rég meg szokott jönni, de most még semmi, a tesztem negatív!:( 10-es érzékenységűvel csináltam! Még reménykedek, mert lehet, hogy még korán van! Bár az előbb kicsit eltörött a mécses! DE! Nagyon bízom benne, hogy elhamarkodtam! Úgy belejöttem, hogy holnap és holnapután is fogok tesztelni, bár már csak 25-öseim vannak, de nem baj! Ha most megjön, akkor visszamegyek dokihoz, mert szinte minden nap fájdogál a hasam, nem árt egy kontroll!

Puszi mindenkinek, szép vasárnapot! Jelentkezzetek!

2822. galamb12
2012. ápr. 13. 09:15

Sziasztok!

Hogy vagytok?

Nálunk már nagyon megy a mozgolódás. Nagyon vártam már és imádom. Lehet látni is ahogy néha egy nagyobb táncinál kiböki a hasam :)

Az eper a favorit,amire beindul.


Kis mamik,hogy telik a tavasz a babákkal? Sokat sétáltok együtt?

Dóri: Mikorra várható a történeted?

Barbi: Hogy vagy? Vizsgálatok? Ügye nem kaptál még hírt?

Zsuzska: Hogy vagy? Nagyon tetszett amit a naplódban írtál,jó ez a pozitív hozzáállás. Orvossal,hogy állsz? Nem tervezed?

Timi jut néha az eszembe,hogy remélem néha bekukkant hozzánk olvasni.

Puszi Mindenkinek!

2821. galamb12 (válaszként erre: 2820. - Barbie23)
2012. ápr. 6. 20:52

Kitartás Drága Barbi! Anyai szíved érez valamit?

Biztos jól érzi bent magát, Neked kell egy kicsit megnyugodni. Tudom nem könnyű,de a babának azzal teszel jót.Ne gondolj a rosszra,kérlek! Puszi

2820. Barbie23 (válaszként erre: 2819. - Zsuzska0610)
2012. ápr. 6. 18:09

Köszi!Eredmény jó esetben 26.-án lesz rossz esetben hívnak telón ha van vmi ami nem jó:-S

Izgulok most de próbálok nyugodt lenni de nem naon megy sajna:-( ma voltam terhgondon is de még uh-on sem nézték meg h minden oké e m hétfőn voltam azért jó lett volna ha megnyugtatnak h jól érzi magát odabent..

2819. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2818. - Barbie23)
2012. ápr. 5. 08:50
Drágám, pihenj csak. Nagyon sokat gondolok rátok. Mikor lesz eredmény? Minden rendben lesz a babával, rendben kell lennie. Ügyes voltál nagyon!
2818. Barbie23
2012. ápr. 3. 22:55

Túl vok az amnion.

Pihengetek..

2817. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2816. - Galamb12)
2012. márc. 30. 18:18

Szia! Jajj, szegényem, elhiszem, hogy megijedtél! Nem lesz baj, csak tartsd be, amit az orvos mondott. Pihenj ezerrel, ne csinálj semmit és folyamatosan számolj be nekünk, hogy hogy vagy. Próbálj nem foglalkozni a tennivalókkal, a lényeg, hogy Nimi jól érezze magát odabenn.

Többiek? Mi van veletek? Barbi?

2816. galamb12
2012. márc. 30. 15:08

Sziasztok!


Remélem mindenki jól van. Sajnos a dokim szerint a front megviseli a kismamákat,nőket és ha így folytatódik már Ő is görcsölni fog. Tegnap munka közben nagyon erős görcsöléseket éreztem,pont fel akartam állni a székből,de nem tudtam kiegyenesedni. Gyorsan megnézett a háziorvos,egy marék magnéziumot beszedtem és a pihenés hatására elmúlt. Ma azért bementünk a dokihoz,megvizsgált. Zárt méhszáj,de a görcs miatt pihenés van keddig,aztán szerdán vizsgálatok,ha minden rendben akkor mehetek dolgozni.

Nálunk most nem túl jók a hírek,de hogy vannak a fiatal Zsebik? Anyukák? Mindenki?

2815. d51bb6095b (válaszként erre: 2813. - Barbie23)
2012. márc. 27. 15:12
Sztem mindenképpen csináltasd meg az amniot.
2814. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2813. - Barbie23)
2012. márc. 24. 21:03

Drága Barbi!

Én még ugyan nem voltam állapotos és sosem volt gyermekem, csak elképzelni tudom, hogy milyen érzés! Mivel véleményekre vagy kíváncsi, leírom az enyémet. Én megcsináltatnám a mintavételt, ha a vetélés kockázata kisebb, mint az esély arra, hogy beteg a baba. Nálunk van down-os a családban és kérlek ne ítéljetek el ezért, de ha lenne lehetőség, a szívem szakadna meg és talán sosem tudnám feldolgozni, de én nem tartanám meg. Igaz, hogy ők is csodás emberek és rengeteg szeretet van bennük, de senkinek nem kívánom a sok szenvedést, amit át kell élnie a családnak és neki. Ez csak az én véleményem, nem tanács! Beszéld meg a pároddal, a családoddal. Menj el 4D-re, ill. genetikai tanácsadásra szerintem!

2813. Barbie23 (válaszként erre: 2812. - 4bd8ba24e4)
2012. márc. 24. 10:47
Jaj Dóri nem tudom mi tévő legyek!Nem jobb túlesni rajta?Mert most megint ez a herce hurca vérvétel uh és utána mégis amnicentezis és az idő csak telik....igy is a 20.héten lesz eredmény akkor meg még később.Egyre jobban kötődöm hozzá nem akarom még jobban kihúzni:-S
2812. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2811. - Barbie23)
2012. márc. 21. 21:47

Ja értem!

Hát ez kemény dió!!!Én először a vérvételt csináltatnám meg!Vagy elmennék 4D-re és ott is megnézetném!!!

Én személy szerint csak akkor csináltatnám meg a magzatvíz vizsgálatot ha az AFP-is rossz lenne!

De annyi ilyen van hogy nem jó az eredmény a baba mégis egészséges!!!


Ne izgulj nem lesz gond!!!

2811. Barbie23 (válaszként erre: 2809. - 4bd8ba24e4)
2012. márc. 21. 21:28
3.4mm az NT
2810. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2808. - Barbie23)
2012. márc. 21. 18:08

Fenesinél voltál már?Vagy elmész egyáltalán?

Vagy valaki más mellett döntöttél???

2809. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2808. - Barbie23)
2012. márc. 21. 18:03

Barbi!

Pontosan miért is kéne ezt a vizsgálatot megcsinálni???

Ne hari biztos írtad csak nincs időm visszaolvasni!!!

2808. Barbie23
2012. márc. 21. 15:28

Sziasztok!

Nos tegnap ismét elmentünk Debrecenbe de ismét potyára:-( a dokinő majdnem hogy leb@szott h miért most meek mikor a 16.héten csinálják ezt.Mondom a dokim küldött nem hasra ütésszerűen jöttünk Miskolcról ide most is meg a múlthéten is.

Elég bunkó volt és flegma de elmondott mindent.Nálam eltört a mécses m kérdezte na h most döntsek mit akarok máris azonnal h az amniocentezist v a vérvételt.Sajnos az én fejembe csak az az 1% vetélési esély maradt meg és kiborultam.Mondta rendben akkor majd 2hét múlva döntök mivel akkor kell visszamennem de számítsak rá h sokan lesznek m 6megyét látnak el szóval hiába meek majd 9re és 2ig rendelnek lehet csak duán kerülök sorra úgyh úgy készüljek.

Félek h nem elég jók és vmit elrontanak.Félek h egészséges lenne a babám de miattuk elvetélek...:-(tanács????

és 4hét múlva lesz eredmény mikor 20hetes leszek...és akkor majd ha van vmi baj akkor vessek véget az életének mikor már majdnem hogy mozog:'-( vagy túlaggódom ezt az egészet?Tegnap is láttam uh-on és olyan cuki nem akarom elveszíteni!!!

2012. márc. 20. 14:48
Barbiiii, mi van veletek, lelkem? Egész nap rátok gondoltam csak! Gyereeee, mondd el!
2806. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2801. - Pumukli83)
2012. márc. 16. 13:05

Édes, Drága Pumika!

Örülök, hogy már otthon vagytok! Gratulálok és jó egészséget, sok örömet kívánok a pici lányhoz! Néztem a képeket fb-on, gyönyörűen szépséges a kis Drága! ;) Várjuk a beszámolót!


Dóri, alig várom már kivárni, hogy megjelenjen a cikked a szülésről!

Mindenkit puszilok!

2805. Zsuzska0610 (válaszként erre: 2796. - Barbie23)
2012. márc. 16. 13:03
Drága Barbi, az ismeretségi körömben is volt, aki elment magzatvízvételre, azt mondta, hogy egyáltalán nem fáj és pár perc az egész, végig uh-gal figyelik a babát közben. Csak ez az 1 vizsgálat (meg a méhlepényes)ad 100%-os bizonyosságot arra, hogy egészséges-e a picitek. Őszintén remélem és bízom benne, hogy minden rendben lesz veletek! Annyira szorítok értetek! Közben utánanéztem, és rengeteg olyat olvastam a neten, hogy baromi rossz értékekkel egészséges babók születtek!
2804. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2803. - Barbie23)
2012. márc. 16. 11:28

Szia!!!

A magánrendelése a Mártírok u.2 1/5. alatt van minden hétfőn 17-19óráig!!!

Arra készülj fel hogy millióan vannak nála lehet hogy várni kell!!!


Mindenképpen vigyed az összes papírodat,leletedet mindent hogy tudja mi a szitu veletek!Attól egyébként hogy valaki eljár egy orvoshoz még nem következik belőle hogy nála is akar szülni!Mert lehet hogy csak szimpi a doki de nem akar az ember lánya fogadni orvost szül aki ott van épp ügyeletben!Én is felkértem habár egyértelmű volt hogy nála szülök!:)


Egyáltalán nem pénzéhes ember!Engem pl. 12hetes korom után mindíg a terhesgondozásra hívott ott nézett és nem a magán rendelésén!Megtehette volna hogy oda hív és akkor fizethettem volna mint a katonatiszt 3hetente(engem ilyen időközönként hívott be)6-8ezer forintot!!!

Bent volt a szülésnél végig(pedig előtte való este ügyeletes volt és miattunk ráhúzott a 24órás műszakjára még egy fél napot) próbálta oldani a feszültségemet,viccelődött velem is meg a férjemmel is!!!Szülés után az osztályon is meglátogatott többször is és a borítékot alig akarta elfogadni!


UH-ügyben nem tudok mit mondani nekem mindig szerencsém volt mikor mentem sose vártam sokat!És neki nem kellett egyszer sem "közbeavatkozni"!!!

Mikor mentél UH-ára hogy olyan sokat kellett várni????

2803. Barbie23 (válaszként erre: 2800. - 4bd8ba24e4)
2012. márc. 16. 09:30

És neki hol van a magánrendelése?Nem tudom h én rontottam e el de mondanom kellett volna Sikónak annak ellenére h a magánrendelésére jártam h nála akarok szülni?Vagy ez ilyenkor nem egyértelmű ha hozzá járok és fizetek is neki?

És akkor Fenesinek mondjam h azt akarom h ő legyen az orvosom v mi?Uh-on előrébb kerültél a szülészeten?Nem kellett órákig várnod?Nekem ez fontos m nem fizetek megint még 1 orvosnak aki egy szót sem szól az érdekembe.Köszi

2802. galamb12 (válaszként erre: 2801. - Pumukli83)
2012. márc. 15. 20:24

Drága Pumi!


Nagyon örülök,hogy otthon vagytok és,hogy jeleztél nekünk!

Már vártam a híreket,majd a képeket és a beszámolót,de most az a fontos,hogy kipihenjétek a fáradalmakat és vigyázzatok egymásra. Kívánok jó egészséget,édes babás,meghitt pillanatokat,órákat!!!

Gratulálok Nektek,biztos szép család lettetek!

Puszi

2801. Pumukli83
2012. márc. 15. 15:11

Sziasztok Csajok!


Itthon vagyunk! Lilla nagyon édes, imádom, egy kis Csoda! :-)

Elég fáradt vagyok még, és el vagyok havazva, de próbálok majd azért jönni és beszámolni nektek.


Puszi mindenkinek!

2800. 4bd8ba24e4 (válaszként erre: 2796. - Barbie23)
2012. márc. 14. 22:20

Igen Ő volt ill. Ő lesz továbbra is!!!:))

Drukkolok nektek nagyon hogy minden rendben legyen!!!

2799. d51bb6095b (válaszként erre: 2796. - Barbie23)
2012. márc. 14. 21:00
Hát ha mész beavatkozásra, akkor nem kell.Annál 100%-osabb eredmény nincs! Szorítok!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook