Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2008.03.10-én 90 napos diéta kezdés. Mindenkit várok fórum

2008.03.10-én 90 napos diéta kezdés. Mindenkit várok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
16. ani68
2008. márc. 11. 10:19
Bocsi elírtam nem a rizsát keverem bele hanem a kukoricát. Tehát olajon megpirítom a rizst ha megpirúl felöntöm vizzel rakok bele vegetát,majorannát,borst és hagyom megfőni,ha kész belekeverek egy konzerv kukoricát és isteni fini lesz
15. ani68
2008. márc. 11. 10:17
Ha néha elcsábúlsz akkor se add fel tarts ki.Én nekem azért megy ez a diéta mert januártól jó formán csak koplaltam és ez a diéta kimondottan dőzs nekem ezért csak arra kel figyelnem hogy ne egyek sokat. Tegnap is alig birtam megenni a vacsimat de legyűrtem. Én most nagyon komolyan akarom csinálni ezt a diétát és ha sikerül is fogynom annak nagyon fogok örűlni.A kukoricás rizs ugyan olyan mint a sima rizs csak amikor kész belekeverem a rizsát. Én sokat szoktam otthon ilyet csinálni és variálni is szoktam borsóval és vegyes zöldséggel.Olvastam valahol hogy brokkolit kevernek a végén a rizsába na majd azt is ki fogom próbálni mert én nagyon szeretem a brokkolit
14. emu123
2008. márc. 11. 09:04

Szia!

Hát az este lecsúszott két háztartási keksz, úgy éreztem meghalok ha nem küldöm le :) Ma reggel már néhányszor nekimentem a hűtőnek, bármit megennék csak gyümit nem, na majd később.

Milyen az a kukoricásrizs?

Nálunk ma zöldségleves lesz, jó sok zöldséggel.

13. ani68
2008. márc. 11. 08:30
Jó reggelt. Nekem a tegnapi napom jól sikerűlt. Most majszolom az almámat
12. ani68
2008. márc. 10. 15:41
Úgy látszik csak ketten leszünk ezen a fórumon amit nagyon sajnálok mert tényleg minnél többen vagyunk annál könnyebb a diéta legaláb is nekem.Te mit fogsz holnap enni? Én most 4/30kor megeszem a maradék resztelt májamat és anyi,de meg mondom őszintén nem is igazán vagyok éhes .
11. ani68 (válaszként erre: 10. - Emu123)
2008. márc. 10. 15:38
Jaj dehogy nem nehéz megállni de a muszáj az nagy úr.Én most csináltam meg a holnapi kajámat Eredetileg paprikáskrumplit terveztem de a végén kitaláltam hogy úgy ennék kukoricásrizst ezért azt csináltam holnapra. A gyümölcsnapokat én sem fogom kedvelni. Régen amikor csináltam ezt a diétát délig inkább nem is ettem gyümit mert elég volt a gyümölcs napon enni és mivel hogy kihagytam a délig gyümölcs evést ezért elviselhetőb volt így,mert hiába hogy az ember szereti a gyümit de egy idő után a sokbol is megárt a sok.Én nem kávézom de én is rengeteg teát,bolerót és sajna light colát iszok ami tudom hogy nem egészséges de mit tegyek nagyon szeretem és bármilyen diétát csináltam én mindig ittam és sose gátolta a fogyásomat.
10. emu123
2008. márc. 10. 15:19

Ma az ebédem tojás volt, ebéd maradt a tegnapról csak a hús eléggé zsíros. Én a gyümölcsnaptól félek, de addig még két kevesebbet evő napon túl hátha könnyebb lesz. A kávé tea a megmentőm, eddig is cukor nélkül ittam, ezeket öntöm magamba ha éhes vagyok. Nehéz lesz az biztos, de olyankor elképzelem magam a strandon nyáron a fiaimmal hancúrozva, mert közel mázsásan biztosan nem megyek ki :)

Te külön főzöl a családnak? NEm nehéz megállni, hogy ne egyél belőle?

2008. márc. 10. 11:29
Nekem is 60-65kg az ideális de megelégednék a 65kg-al is.Én januárba 83,4kg voltam és sikerűlt letornáznom magamról 8,40 kg-ot de ez a 9-10kg nagyon makacs és mivel hogy a nem evős diétákat már nem bírom ezért eset a választásom a 90 naposra,és reménykedem hogy evvel a diétával sikerűl elérnem a célomat és neked is ugyan ezt kívánom.Ma mit fogsz eni délbe?
2008. márc. 10. 11:04
Ezt a diétát még nem próbáltam, nem is nagyon kellett max. 2-3 kilótól csak megszabadulnom eddig... most viszont nagyon elhanyagoltam magam az utolsó 3 év alatt, két terhességgel és szoptatással. 170 cm vagyok és 94 kg, 65 lenne az ideális :)
7. ani68 (válaszként erre: 3. - Viki80)
2008. márc. 10. 10:15
Viki te nagyon ügyi vagy hogy ilyen sokat fogytál.Remélem hogy most is sikerűlni fog.Ha lehet szeretném ha megosztanánk egymás közt tapasztalatainkat és szivessen vennék napi menüket is. Én ma példáúl resztelt májat fogok enni savanyúságal
2008. márc. 10. 10:12

Ti menyit akartok fogyni és milyen súlyal kezdtek?

Én 75kg vagyok és 65kg szeretnék lenni.

2008. márc. 10. 10:11
Nagyon örülök nektek.Én is már túl vagyok 1/2 almán és 1/2 narancson.Én régebben csináltam ezt a diétát és egy hónap alatt fogytam 6kg-ot a második hónapba semmit ezért abba hagytam de megbántam mert sokan azt mondták hogy ő náluk is ez volt és a 3hónapba megint elindúltak a kg-ok lefelé.Most végig akarom csinálni mert a nem evős diétákat már nem tudom tartani mert ha nem eszek rosszúl leszek és ezért döntöttem e diéta mellet, mert itt lehet eni.
2008. márc. 10. 09:57
Sziasztok! Én is ma kezdem, már a két almán túl vagyok ;)
2008. márc. 10. 09:39

Szia,

Én is ma keztem el.

Egyszer már megcsináltam, akkor lement elég gyorsan kb. 20 kiló. Most is ez a cél, illetve még több.

2008. márc. 10. 09:19
Hát senki nem kezd ma?
2008. márc. 10. 08:46
Én azért nyitottam ezt a fórumot mert ma szeretném elkezdeni a 90 napos diétát .Remélem hogy sokan leszünk azok akik ma kezdik és szeretettel várok mindenkit. Biztassuk egymást
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook