Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2008.03.10-én 90 napos diéta kezdés. Mindenkit várok fórum

2008.03.10-én 90 napos diéta kezdés. Mindenkit várok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
46. ani68
2008. márc. 12. 12:19

Na megvolt a kaja de talán egy picivel többet ettem ez biztos a tegnapi vacsi kihagyás miadt van


1 pogi, 1 tízmagos kifli, 1 lekváros levél


Na mindegy vacsira csak egy isler lesz

Ti remélem nem így jártatok

45. ani68
2008. márc. 12. 11:44

Na megyek kajcsizni. Mindenkinek jó étvágyat


Ne egyetek sokat

2008. márc. 12. 11:07
Én eddig vasaltam, most megyek megfőzöm a tésztát. A családnak sajtos nekem paradicsomos. Nekik még van gombalevesük is. Nekem víz, víz és víz!
43. ani68
2008. márc. 12. 10:27

Merre vagytok csak nem a hűtőt nézegetitek

NANA

42. ani68
2008. márc. 12. 08:50
Ja és a tepertős pogit lehet?
41. ani68
2008. márc. 12. 08:49
Látom ez egy jó kis csapat lesz.És milyen segítőkészek Imádlak benneteket
40. ani68
2008. márc. 12. 08:47

Köszönöm a segítséget. Azt hiszem maradok a tízmagos kiflinél vacsira meg bevágok 2 islert


Ti hány kg-ot akartok fogyni és hány kg-ok vagytok?


Én 75kg vagyok és 65kg szeretnék lenni

39. Viki80 (válaszként erre: 36. - Ani68)
2008. márc. 12. 08:24

Ani, kimásoltam neked egy pár lehetőséget:

tészta - mindenféle MAGGI, Knorr, és egyéb szósszal - hús , sajt, tej nélkül.

Rizs gombapörkölttel.

Tarhonyás lecsó

Lekváros tészta, (és egyéb édes tészta pl. grízes tészta)

HAMLETT - boltban kapható puffasztott rizs.

Pattogatott kukorica - olaj nélkül

pogácsa 6-8 db

HAJDINA (én a TESCO-ban vettem) pörkölt tésztával. (Ez a hajdina nagyon finom!!!)

Palacsinta - (én fele annyi tojásból készítettem mint eddig szoktam, és jó lett.

Szójakockából pörkölt tésztával

Levest + egy kis tészta.

2008. márc. 12. 08:20
pizza?
2008. márc. 12. 08:20
Valamiféle péksütemény, ha lehet nem túl cukros?? Pogi?
36. ani68
2008. márc. 12. 08:14
Gondba vagyok a mai nappal mert tésztát nem tudtam főzni nem volt rá időm és várnák tippeket a déli kajára. Köszönöm
35. ani68
2008. márc. 12. 07:52
Jó reggelt mindenkinek. Nagyon örülök hogy sokan csatlakoztatok hozzánk.Remélem hogy segítünk egymásnak mert a biztatás és a támogatásra mindenkinek nagy szüksége van. Én tegnap már nem is tudtam megenni a vacsimat mert nem jól éreztem magam,de reggelre kiderűlt miért meglátogattak piroskáék és most igen szarul vagyok de remélem holnapra elmúlik. Minden gyümi nap után akarom mérni magam de mivel hogy most a nehéz napjaimat élem biztos nem jó eredményt fog mutatni a mérleg.Mindenkinek kitartást és sikerűlni fog a diéta csak hinni kel benne
2008. márc. 12. 07:05

Jó reggelt mindenkinek!

Én tegnap találtalak meg benneteket, így ma kezdem igazán. Nem akarok kilógni a sorból, így ma nekem is szénhidrát napom lesz.

A reggeli teámat már meittam, majd 9 felé csinálok fahéjas mikrós almát. Ebéd szerintem spagetti lesz paradicsomszósszal. A vacsi, ha még marad a tésztából, ha nem akkor majd ki kell találnom valamit!

Mindenkinek jó fogyizást!

Sziasztok!

33. emu123 (válaszként erre: 31. - Viki80)
2008. márc. 11. 18:06
Szia! Szenvedek én is (tudom nem vigasztal :)) A fiacskám kért pattogatott kukoricát, persze, hogy nem bírtam ki, de ma nem is fogok enni egyebet, ezzel a vacsora letudva. De megígértem neki holnap sütök vmit kihasználom, hogy én is ehetek egy szeletkét... Úgy gondolom az első 1-2 hét nehezebb, mivel nem ehetünk össz-vissz (legalábbis én), mint eddig, a gyomrunknak is hozzászokik..
32. emu123 (válaszként erre: 30. - Ági640109)
2008. márc. 11. 18:00
Szia! Persze, hogy csatlakozhatsz, ugyan nem én vagyok a topicgazda :) de minél többen vagyunk annál jobb!
31. Viki80
2008. márc. 11. 16:26

Hello csajok,

Bocsi, hogy eddig nem írtam, de picit elfoglalt voltam.

Szóval, én most majd meghalok... Talán a növekvő hold miatt van. Lehet hogy fogyóholdnál kellett volna elkezdeni. Most már mindegy. Olvasom, milyen jól csináljátok, ügyik vagytok. Én is minden szabályt betartottam, egy kis kukoricát ettem, meg rizst. Remélem nekem is sikerül jó sok kilótól megszabadulnom. Nekem ugyanis a cél egyelőre 20 kg, de szeretnék még további 30-at leadni. (jelenleg 120 vagyok, 170 cm-vel)

Kitartás lányok, mindjárt itt a szénhidrát nap. :)

2008. márc. 11. 15:18

Sziasztok!

Csatlakozhatom én is?

Nem olyan régen kezdtétek el! Nekem elég sok kilótól kellene megszabadulnom min., egy 20-as jó lenne, ha szépen lassan lemenne!

Holnap kezdem akkor szénhidráttal, akkor ott leszek, ahol ti!

Sziasztok!

29. emu123 (válaszként erre: 28. - Ani68)
2008. márc. 11. 14:59
Kitartok! :) Köszi és kellemes estét, pihenést Neked is!
28. ani68
2008. márc. 11. 14:54

Na megyek lassan .Jó legyél és tarts ki

Holnap találkozunk

Sok puszi a picinyeidnek

27. ani68
2008. márc. 11. 13:32
Igen kel a sok folyadék napi 2-3 l mert ettöl is telitetséget érzel és a szervezetnek is jó mert ha kipisiljük akkor sok salakanyagtol és méreganyagtol szabadulunk meg.Én nekem ez nem gond mert sokat iszok.
26. emu123
2008. márc. 11. 13:17
Fogjuk rá :) Valóban legtöbbször csak bekukk, nem nagyon van időm többet a gép előtt ülni, még arról is megfeledkezem, hogy teavízet forrni tegyek, de muszáj lesz beiktassam reggeli programba egy napi adag lefőzését.
25. ani68
2008. márc. 11. 12:35
Meg volt az ebéd és majd ki durranok olyan jól laktam. Te jól laktál?
24. ani68
2008. márc. 11. 11:59

Szalagy ebédelni és lassan egyél minden falatot jól megrágva így jólakottabnak fogod érezni magad,én is megeszem a kajámat és majd utána beszélgetünk persze ha ráérsz mert 2 pici baba mellet gondolom nem sok időd van.Én meg itt a munkahelyemen mindig szakítok időt arra hogy netezzem mert otthon már én sem érek rá ilyenekre.

Mire jó a munkahely!!!!!!!!

23. ani68
2008. márc. 11. 11:55
Én 160cm vagyok és most 75kg. De olyan jó lenne ha már 65kg lennék és ha sikerűl elérnem akkor a következő lépés az lesz hogy megtartsam ezt a súlyt és még egy nagy vágyam van hogy leszokjak a cigiről mert nagy dohányos vagyok és már én is érzem hogy ez így nem jó,de mivel hogy magamtol nem fogok tudni leszokni ezért orvos segítségét fogom kérni, remélem hogy sikerűlni fog de attol nagyon félek hogy a kg-ok szaladni fognak felfelé mert 2 éve 2hétig nem szívtam cigit és 6kg-ot híztam.
22. ani68
2008. márc. 11. 11:51

Érdekes mindjárt dél de én nem vagyok éhes bár délbe megakarom enni a kajámat mert utána csak 4 óra múlva akarok eni.Ugye az meg délután 4 óra és én max 4-5 között akarok utoljára enni. Ha nagyon éhes vagy igyál sokat én már legurítottam egy liter ligth colát most meg teázom csináltam egy litert és evvel el leszek míg haza nem érek.

Holnapi kajával gondba leszek mert ma későn érek haza és nem lesz kedvem főzni így talán holnap csak tízmagos kiflit fogok eni itt a munkahelyemen vagy pizzás csigát de a vacsit azt tudom 2 db isler lesz

21. emu123
2008. márc. 11. 11:45

Bedobtam egy tegnap esti maradék (a család vacsija volt) sült krumplit hidegen (nem zsírban, csak héjában sült a sütőben) annyira szenvedek, de még várok az ebéddel :/ Az a szelet kenyéér de jóóó lesz majd :)

Pocakom nekem is maradt, már most lóg de hogy mi lesz ha még fogyni fogok... Én sem voltam vékony sosem, 170/65-70 között ingadoztam, fent inkább vékonyabb, meg minden fölösleg a lábaimra és a fenekemre ment.

Én a terhesség alatt híztam, de a szoptatással semennyi nem ment le, zabáltam, hogy legyen tejem, pedig kevesebb is elég lett volna.

20. ani68
2008. márc. 11. 11:12
Hát akkor jó messze lakunk egymástol. Én Budapestől 25km-re lakom.Annak meg kimondottan örülök hogy nem olyan nagy a korkülömbség közöttünk.Milyen érdekes hogy anyi helyen olvastam hogy nem a szülés után híztak meg a nők hanem a szoptatás és a gyerek 1-3 éves kora között.Szoptatás alatt azért is híznak mert azt mondják hogy a gyereknek kel a kalória mert ugye amit megeszünk a gyerek is azt kapja tej formájában, és sajna ezt sokan túlzásba is viszik azért híznak,de szerintem nem ez a fő probléma hanem az amikor a gyerek már mindent megeszik és a maradékot amit a gyerek ott hagy na azt anyuka szépen eltakarítja a bendőjébe. Annak idején én is ebbe a hibába estem,na de az már rég volt.Én sose voltam vékony alkat inkáb izmos mert sportoltam sokáig de én is mikor abba hagytam a sportot akkor kezdődtek a bajok.Kimondottan nem vagyok kövér csak sajna a szülés után nagyon nagy hasam maradt amit sajna még mindig cipelek és elég melles is vagyok. Ha sok pénzem lenne akkor a hasamat biztos megcsináltatnám és ha még több pénzem lenne akkor a melleimet is , de mivel hogy nincs ezért ez van.A mellemet korigálom jó fajta meltartóval a hasamat meg eltakarom pólóval,de azért reménykedem hogy ha ledobok 10kg-ot akkor azért jóval kisebb lesz
19. emu123 (válaszként erre: 16. - Ani68)
2008. márc. 11. 10:54

Ezt ki fogom próbálni. Nemrég nekem is lement a két alma, háát :) ahhoz képest eddig mennyi üres kalóriát magamba nyomtam étkezések közt elég nehéz betartani még ezt az engedékeny diétát is... de remélem egy hét után már nem fogok ennyire "szenvedni" :)

Magamról: 36 éves vagyok, 3 és 1 éves kisfiaimmal vagyok itthon és Szegeden lakunk.

18. ani68
2008. márc. 11. 10:38
Azért bemutatkozom.Anita vagyok 40 éves van egy 16 éves fiam és egy férjem vácon lakom és én egy pékségbe irodán vagyok.
17. ani68
2008. márc. 11. 10:21
Vigyázz a hűtő nyitogatással mert mindent látok és ha megengeded a kezedre is csapok (remélem segítek abban hogy kibírd)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook