Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2008 Májusi Babák fórum

2008 Májusi Babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
117. ice kuszi (válaszként erre: 112. - F8b9e782de)
2009. szept. 22. 16:38

Igen, felváltva eszik tésztát, krumplit és rizst, husival persze. Múltkor uzsonnára krumplistésztát kapott. Az uzsit a legnehezebb kitalálni.

Nelli is ugyanígy szokott nyügizni. Most pár napja viszont nagyon jó kislány!:-)))

2009. szept. 22. 16:32

Jelentem az eredmény negatív. De persze nem vagyok csalódott, tudtam hogy ez lesz. Nincs olyan szerencsénk, hogy első körben kiderüljön. Jövő kedden megyünk dokihoz megbeszélni, hogy mi legyen. Valószínű hiába volt az eddigi diéta. Pedig már kezdett javulni a helyzet, legalábbis olyan nagyon durva étvágytalanság nem volt!

Egyébként 8870 g, nem sokat hízott!:-(((

115. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 111. - Ice kuszi)
2009. szept. 22. 13:01
Szerintem nálunk most csengett le a 15 hónapos szuri,mert pár napja nem hisztiznek "annyit"és esznek is szépen,sőt ebéd után alszanak,amit kiskoruk óta nem tudok beléjük beszélni,olyanok,mint az"angyalok".Az evéssel ne sokat foglalkozz,ha nem eszi az ebédet esetleg gyümölcsöt adj,mi is voltunk így.Pudingot főztem neki,tejbe grízt,tejbe rizsát.Aztán fogták magukat és megeszik az ebédet is.Eltartott kb 1 hétig.Éhen nem hal,mert akkor úgy is enne.Ne légy ideges nevess rajta majd megunja.Jobb tipp nem jut eszembe.
2009. szept. 22. 12:56
Köszönöm én is nagyon büszke vagyok rájuk és imádom őket,csak néha besokall az ember a sok illetve a dupla nyávogástól.Gyöngyike nagyon sokat segít,csak neki is elkezdődött a suli és nem tud már segíteni.A párom is dolgozik,így egyedül nagyon nehéz.
113. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 110. - Ice kuszi)
2009. szept. 22. 12:53

Különbség nincs,de Orsi nyugodtabb és beszédesebb.

Bia az virgonc és csendben minden rosszaságot kitalál ebből kifolyólag több a sérülése is.Néha teljesen ki vagyok és el szeretnék menni egy lakatlan szigetre és nem is folytatom.

112. f8b9e782de (válaszként erre: 111. - Ice kuszi)
2009. szept. 22. 09:33

Szia!

Kiváncsian várom mi lesz az eredmény.Hú hát fogalmam sincs mit adhatnál még neki.Esetleg tésztafélét?

Nálunk még most is tart a hiszti.Nem tudom néha mi van vele,de kikészít.Van hogy egész nap csak nyűszikél,és folyton csimpaszkodik,ha nem lát üvölt.:-(De semmi különöset nem vettem észre az oltás után,szerencsére.

2009. szept. 21. 22:24

Holnapután hívom őket újra. Bár lehet, hogy nem bírom tovább, és már holnap...:-)

Az evésre nem panaszkodom, mostanában szerencsére nem volt olyan, hogy egyáltalán nem evett volna semmit. Általában egyformán eszik minden nap, egyformán keveset, kivéve az ebédet, az azért megy elég jól, bár néha eltart egy óráig, vagy tovább. Viszont újabban se kenyér, se zsemle, se felvágott, se virsli, se hús...:-((( Akkor mégis mi a fenét adjak neki???

Jobbulást Nektek továbbra is! A Te kislányod nem volt nyűgös a 15 hós oltástól? Nelli teljesen meg volt zakkanva két hétig, nem lehetett bírni vele, egész nap csak nyűglődött. Olyanokat hisztizett, hogy csapkodta magát a földhöz, vagy épp a fejét verte a falba (komolyan, egyszer ilyen is volt). Aztán két hét után, mintha elvágták volna, azóta egy kis angyal...:-)))

110. ice kuszi (válaszként erre: 108. - Nyáriné Kovács Tímea)
2009. szept. 21. 22:15
Hát minden elismerésem a Tiéd!!! Egyébként jó gyerekek? Nagy különbség van köztük fejlődésben? Vagy miért probléma, hogy egyformát vársz tőlük?
2009. szept. 21. 09:41

Sziasztok!

Csak ideértem én is.:-)

Kuszi van már valami eredmény a vizsgálatnak?Tehát evés terén változatlan a helyzet.:-((Mi felnőttek a hasmenésből átmentünk a náthába.Fancsi már gyógyul,Livike meg picit náthás.Csoda hogy nem lett tőlünk betegebtb.


Timea!

Nagyon szép a családod,gyönyörűek a lányaid,mind a három.Gondolom a nagylányod már be tud neked segíteni,de így sem lehet egyszerű a kicsikkel.Pedig én is mindig vágytam ikrekre,de egyszer sem sikerült.

2009. szept. 19. 20:40
Igen tudomásom szerint igen egy petéjűek.Bocsi a dátum elnézésért,de akkor is közel voltatok hozzánk,már időben.Fárasztóak,de szerintem meg a családom szerint néha túl dramatizálom.Hát lehet benne valami.Mind a kettőtől egyformát várok,de próbálok leszokni róla csak nagyon nehéz.
107. ice kuszi (válaszként erre: 105. - Nyáriné Kovács Tímea)
2009. szept. 19. 15:46
Mi 13-án születtünk. Jól látom, hogy egypetéjűek a lányok? Akkor "véletlenül" lettek ketten?
106. ice kuszi (válaszként erre: 104. - Nyáriné Kovács Tímea)
2009. szept. 19. 15:44
Azt elhiszem, hogy fárasztó. Egy gyerek is elég fárasztó, legalábbis az én lányom elég problémás kicsi kora óta! Sokszor azzal vígasztalom magam, hogy lehetne rosszabb is, például ha kettő lenne belőle:-)))
105. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 103. - Ice kuszi)
2009. szept. 18. 16:00
Ti is nagyon aranyosak vagytok.Mi május 2-án születtünk,látom Ti 18-án?
104. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 103. - Ice kuszi)
2009. szept. 18. 15:59

Köszi szépen.

Nem is az.hogy nehéz hanem elég fárasztó.

103. ice kuszi (válaszként erre: 100. - Nyáriné Kovács Tímea)
2009. szept. 18. 15:11
Szia! Látom ikreid vannak, gyönyörűek! Nagyon nehéz két egykorú gyerkőccel?
2009. szept. 18. 15:10

Jól vagyunk, Nelli eszik is meg nem is. Eredmény még nincs, tegnap hívtam az allergológiát!:-(((

Meggyógyultatok???

2009. szept. 18. 12:58

Szia!

Szeretettel várunk!:-)

2009. szept. 18. 12:56

Sziasztok most kerestem rá erre a csevegőre.

Néha én is benézek majd ha nem baj

2009. szept. 18. 08:39

Szia!

Köszi lassan javulgatunk.

Ti hogy vagytok?Remélem minden rendben!:-))

2009. szept. 17. 22:45
Jobbulást Nektek!!! Remélem hamar meggyógyultok!
2009. szept. 16. 06:40

Szia!

Ne haragudj,hogy eddig nem írtam,de elkaptunk valami vírust beteg az egész család.Engem kapott el legjobban alig birok felkelni az ágyból,de amint jobban leszek ígérem jelentkezem.

Remélem ti jól vagytok!

Pussz

Krisztina

2009. szept. 11. 18:12
Hogy vagytok? Nelli kicsit jobban náthás mint tegnap, és van pár kiütés rajta, de láza szerencsére nem volt! Éjjel elég rosszul aludt, tízpercenként felsírt. Nem tudom, hogy a foga miatt, vagy azért, mert nem kapott levegőt!
95. ice kuszi (válaszként erre: 94. - F8b9e782de)
2009. szept. 10. 16:28

Szia! Hogy vagytok? Nellinek ma reggeltől folyik egy kicsit az orra, de nem vészes, biztos, hogy a szuri miatt. Remélem megússzuk ennyivel!

Lívike eszik már rendesen? Nellinek még jó az étvágya, csak a foga miatt nehezebben rág, mindent a szájában tart percekig. Amit jobban kell rágni, azt nem eszi, meg inni sem akar. Szerintem most már ki kell, hogy bújjon az a fog!

2009. szept. 8. 09:10

Hát anyu is azt mondja ne izguljak van miből leadnia Líviának.De tegnap már egész jól evett,kezd visszatérni az étvágya.Én se nagyon tudom megnézni a fogacskáit,nem hagyja,hogy a szájába turkáljak.Az oltásnak sincsenek mellékhatásai eddig,várom,hogy esetleg belázasodik-e.Vigyázni kell a megfázásra is,mert nálunk legalábbis egyre több a beteg gyerek.Főleg a suliba,belázasodnak.Remélem mi nem kapjuk el.

Örülök, hogy nagyjából megy az evés nálatok.Reméljük ez így is marad.:-))

93. ice kuszi (válaszként erre: 92. - F8b9e782de)
2009. szept. 7. 14:52

Nálunk még úgy-ahogy megy az evés, kíváncsi vagyok meddig! Biztos a foga miatt nem eszik Lívike, de ő olyan kis husis, őt nem kell félteni!:-) Mivel kened a fogínyét?

Mi is szenvedünk a fogacskákkal, de nem tudom hogy állunk, már napok óta nem tudtam belenézni a szájába! Valószínű, hogy egy csücske már kibújt a tizediknek, mert tegnapelőtt egy kicsi véres nyál folyt a szájából!:-( Ezzel a fele már meg is lesz!:-)))

Egyébként mi újság? Remélem veletek is minden rendben az oltás után. Nálunk eddig semmi, leszámítva a nyűgösséget, de az biztos a foga miatt van! Azért vigyázok, hogy meg ne fázzon, meg adok neki vitamint!

2009. szept. 5. 23:15

Szia

Lívia is elég aluszékony,de neki nem dagadt be a lába.Igaz napok óta nagyon nyűgös,de a fogai is jönnek ki.Most hátul a rágófogánál van nagyon megduzzadva,biztosan fáj neki.Most este is csak az után aludt el,hogy bekentem neki.Addig csak nyöszörgött,még a szopizás se ment.

Fancsinak tetszik a suli,mert találkozhtott végre a kis barátaival.A tanulás már annyira nem fekszik neki,de már hozott piros csillagot.:-)

Nálatok hogy megy az evés?Most nálunk se megy,alig eszik valamit,már nem tudom mivel kínáljam a kis dagimat.:-(

2009. szept. 4. 16:32

Nelli egy kicsit aluszékony volt aznap meg másnap, mint ahogy máskor is a Prevenartól. Meg egy kicsit bedagadt a combja, de nem fájlalta. A 15 hósról meg kaptunk tájékoztatót, abban is kiütést írnak, meg lázat 5-12 nap múlva!

Addig igyekszem, hogy ne fázzon meg, nehogy még az is rátegyen! Majd írdd meg, hogy nálatok volt-e valami!

Fanninak hogy tetszik a második osztály?

2009. szept. 2. 23:07

Szegény Nelli nagyon kemény napja volt.Jött neki a baj rendesen.Neked hogy viselte a napot a szuri után?

Nálunk is húzós nap volt.Reggel kétszer kellett bemennem a suliba.Lívia is nyűglődött egész nap,aztán a szurik (mi is ezeket kaptuk),aztán délután megint ment a nyűglődés.Szerintem megérezték szegénykék mi vár ma rájuk.Lívia hamar el is aludt az este.Remélem semmi komolyabb mellékhatása nem lesz az oltásnak.A doktornő is csak a kiütésre hívta fel a figyelmem.

2009. szept. 2. 16:24

A mi napunk katasztrófa volt: reggel fél 7-kor kelt, nem volt hajlandó visszaaludni. Persze mire indultunk a dokihoz, már tiszta nyűg volt. Ilyenkor csak esik meg kel. Addig becsípte az ujjacskáját a szekrényajtó, és leesett az ágyról is egyszer, beütötte a száját, be is dagadt rendesen. Mikor teli torokból üvöltött valamelyik baleset után, akkor vettem észre, hogy kint van egy rágófoga, egy másik meg most bújik, és az egész ínye hátul duzzadt. Ő sohasem enged benézni a szájába, hát eddig nem láttam. Ahhoz képest még jól viseli. Valószínű ezért ébred annyiszor éjszaka.

Mindezek után még két szurit kapott: a 15 hóst meg a Prevenar-t, nem is tudtam, hogy abból is kell még egy.

Hát így telt a mai napunk.

2009. szept. 2. 08:34

Az jó ha csak a saját ágyacskájában alszik jól.Nálunk velünk aludt,legfőképp a szopizás volt így egyszerűbb,na meg engedtem apa nyomására.De most már átettük Fancsihoz,és ha felébred éjszaka akkor átmegyek szopiztatni.Most egész jó éjszakánk volt,csak egyszer sírt fel.

Mi is ma délután megyünk oltásra,már most sajnálom szegénykét.Remélem tényleg nem lesz utána semmi gond.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook