Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2006. október 23.-tól harc a kilókkal fórum

2006. október 23.-tól harc a kilókkal (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
5860. ujlany
2011. okt. 20. 16:19

Magdi, ketto ram is ram jott.. nem is ertem.

En is dolozom rajta...

5859. magdi.kresz (válaszként erre: 5858. - Andi-bandi)
2011. okt. 19. 15:25

A képzésnek már vége, sőt félidőnél maga az összeírás. Az vígasztal, hogy minden nappal közelebb a vége. Persze, hogy az mikor lesz azt sem tudom pontosan, mert utómunkálatok is lesznek.


Más: tegnap ráálltam a mérlegre...jól sejtettem én azt az öt kilót. Valamit majd teszek, és beszámolok róla.

2011. okt. 19. 12:38

:)))))

Jajjneee.


Sziasztok!


Újlány, remélem jobban vagy. Nekem most van a szabim utolsó napja, olvaok, filmezek (miután kitakarítaottam, holnap vissza melóba) Voltunk Brightonban a tengernél, nagyon tetszett.

Magdi hogy haladnak a képzések? Vagy annak vége is?

5857. Danatus
2011. okt. 17. 22:52
Pont 2006. október 23-tól? Hogy a Balsai és a Budai Gyula meg ne tudja. Egy biztos, ezért tuti a Gyurcsány a felelős.
5856. ujlany
2011. okt. 17. 22:29

sziasztok!

Magdi, nalunk is szep volt a szombat.

Sajnos sokat nem elveztem belole, mert kegyetlenul fajt a fejem, azt hittem mar felkotom magam.

A pentek mar eleg jo volt, erre a szombat kegyetlen.

Azota viszont sokt javult a helyzet, ugyhogy szerintem most mar minden rendben lesz. Ma mar futottam is, es birtam.


Andi, megertelek, az tenyleg nem jo, ha nagyon kizsakmanyolod magadat. Hat igy is sokat tapasztaltal, so mindent lattal, kiprobaltal, es biztos komoly nyomokat hagy benned ez az idoszak. (joertelemben)

puszi mindenkinek!

2011. okt. 15. 17:25

Sziasztok!

Szép volt ez a szombat. Reggel voltam én is a Papával és a Bonival a hegyen.

Sütöttem, főztem, mostam, tettem-vettem a kertben. Bevittük a medencét az udvarból, egy-két virág is bekerült. Szóval jól elfáradtam. Ma végre nem kellett egész nap az íróasztal mellett lenni.

Legyen szép a hétvégétek.

2011. okt. 14. 14:32
Igen az a tervem, minden kellemes dolgok mellett, azért az életem nagyon(nagyon) fárasztó, 6 órát tudok aludni, mert reggel suliban vagyok, és este/éjjel dolgozom. Nem lehet ezt olyan hosszú távon csinálni kiégés nélkül.
5853. ujlany (válaszként erre: 5851. - Andi-bandi)
2011. okt. 12. 17:45

Andi, erezd nagyon jol magad a baratoddal.

Meg mindig az a terv, hogy evvegen hazamesz?

5852. ujlany (válaszként erre: 5850. - Magdi.kresz)
2011. okt. 12. 17:44

Magdi, o a haziorvos, es fizetni azert kell, mert nalunk van vizitdij.

Azota is szedulok, nagyon nehezen elem tul a napokat, alig varom, hogy hazaerjek es pihenjek.

Hetvegen hazfelujitas utolso fazisa nalam, mar minden leszervezve, nem tudom lemondani, tele lesz a pupom, de legalabb meglesz. :-)


Orulok, hogy jol van a babatok.

A mienket ma delutan hazaengedtek, vegre teljes a csalad, mindenki boldog. :-)

2011. okt. 12. 14:15

Sziasztok!


Hát, lehet más orvos után néznék... Itt az egészségügyi tapasztalataim jók, kb percre pontosan kapok időpontot (reggelre v estére, ahogy dolgozom) és időben behívnak, csak mindenre gyógyszert írnak, amiket vagy beszedek vagy nem. Most majd elmegyek a vitaminboltba, mert ott egy nagyon tájékozott nő dolgozik, és akármilyen problémát hozok fel, ajánl valamit amivel a továbbiakban meg lehet előzni, most pl felfázás elkerülésére szednék valamit (gondolom vörösáfonyát) mert ez a téli bajom többnyire.

MOst még dolgozom csütörtökig a Soho-ban egy klubban, ahol élőzene van, nem ez a munkahelyem, de innen hiányzik egy ember, úgyhogy átraktak átmenetileg, ilyet is látok legalább. Kb mindenki meleg, elég furcsa ahhoz képest ahol eddig forgolódtam, de kedvesek :)

Péntektől szabin vagyok, jön a barátom is ki, és elmegyünk egy-két helyre angliában, ahol még én sem voltam.


Örülök, hogy a babák jól vannak. :)

5850. magdi.kresz (válaszként erre: 5849. - Ujlany)
2011. okt. 11. 07:25

Szia! Egyetértek a felháborodásoddal....és milyen orvos is ő, egy valamilyen szakorvos...és miért kell fizetni a vizitért. Biztosan nagyon naív vagyok.

Én kínlódok az emberekkel, akikkel most együtt kell dolgoznom, meg az emberi hülyeséggel, és még mással is, de az nem publikus (nem köpünk a tányérba, amiből eszünk)

A mi babánk már szépen hízik. Vasárnap mondta a lányom, hogy már meghaladta a 4 kilót, 3,10-zel született, és még nincs is egészen egy hónapos.

5849. ujlany
2011. okt. 10. 20:47

sziasztok!

mar megint nagyokat hallgatunk...

Ma voltam orvosnal, mert egesz hetvegen tok szarul voltam. A diagnozis, hogy nincs agyrazkodasom, hanem megrandult a nyakam, mikozben probalta megtartani a fejemet. Az orvos szerint hatulrol jol lathato, hogy a ket vallam nem egyforman all. A jobb oldali gorcsben van, szerinte ettol van a folyamatos fejfajas.

Ezt igy el is hiszem neki, de tok felbosszantott. Megkerdeztem tole, hogy akkor az agyrazkodas kizarva, erre ilyen arrogansan azt mondja nekem, hogy kizarni nem lehet, de nem valoszinu, de nem lehet megallapitani, mert en csak altalanos, nehezen megfoghato dolgokat emlitek meg. (Majd hozzatette, hogy a feljegyzeseit nezve nem eloszor). De hat konyorgom, nem o az orvos?, akinek tudnia kellene ugy kerdezni, hogy abbol kideruljenek dolgok? Persze ez itt Nyugat - Europa, ugyhogy felejtsd el, hogy normalis vizsgalatokra egy fillert is koltenek, igy az o pupilla, meg egyeb vizsgalataibol felallitotta (az egyebkent biztosan helyes) diagnozist.

Majd hozzatette, hogy ha rosszabodna az allapotom, akkor feltetlenul menjek vissza, majd egy gunyos mosoly kisereteben azt is hozzatette, hogy "es persze, ha lebenulnek akkor is".

Komolyan mondom, 1000 volt a vernyomasom. Amikor bementem eppen azzal kezdtuk a beszelgetest, hogy hu de regen is nem jartam mar nala, mikor is?, tobb mint masfel eve...

utana meg ugy kezel, mint akinek nincs joga egy kicsit aggodni a sajat egeszsegeert.

Ja, es persze ezek utan a majd 7000 ft-os vizit dijat is ki kell fizetnem. Persze jogos, megtette a dolgat, de akkor is felhuzta az agyamat :-)


na mindegy, sokkal lenyegesebb, hogy a kisbabank mar nincs inkubatorban, minden nagyon szuper vele.

5848. magdi.kresz (válaszként erre: 5846. - Ujlany)
2011. okt. 9. 08:29
Nagyon aranyos kis hölgy!!!!!!!!!!
2011. okt. 8. 10:55

Gratulálok!


Megnéztem a babát, gyűrött kis arca van még, aranyos :) Újlány, ha észlelsz valami szédülést vagy szokatlant, menj orvoshoz (az esés miatt).


Londonban csak a munkás hétköznapok, illetve most hétvége, jövő héttől szabin vagyoooook. Végre. :)

5846. ujlany
2011. okt. 7. 20:58

Koszonom.

Azonnal inkubatorba tettek es ott is marad egy darabig. Allitolag a kezen es a talpan meg nagyon vekony a bor, egy kicsit meg fejlodnie kell, de egyebkent tudo meg minden rendben, ugyhogy szepen lelegzik magatol.

A szules ismet nem tartott egy orat sem. Sogornom kb. 2 perc alatt tagult 1 ujjnyibol 3-at, aztan tovabb, ket nyomas es megvolt a baba. Azt mondtak a korhazban, hogy ilyet meg nem lattak.

Mondjuk ez igaz lehet, mert szegeny bement, hogy akkor o most szul, erre felreultettek, hogy itt nem lesz semmi, es kulonben is bekotnek neki infuziot, hogy csokkentsek a tagulast, meg hogy igy allitolag napokkal lehet kesleltetni a szulest.

Hat a gyerek nem foglalkozott semmifele tudomanyos ervelessel, azzal sebesseggel ki is jott. Ocsem mondta, hogy ha nem az o felesegerol lett volna szo, meg rohogni is tudott volna rajta, hogy ott ul egy szulono egy szekfelesegen, karbatett kezzel, a szuleszno meg babral a labai kozotr.

Na mindegy, a lenyeg, hogy mindenki jol van. :-)

gyorsan teszek is fel egy kepet. Persze, meg olyan kis ujszulott abrazata van, de majd megszepul. :-)

5845. schybie
2011. okt. 7. 19:51
gratulálok nagynéni:)))
5844. magdi.kresz (válaszként erre: 5843. - Ujlany)
2011. okt. 7. 19:48
Gratulálok neked, és persze a szülőknek is....akkor majd babázhatsz, ha hazamész. Irigyellek.
5843. ujlany
2011. okt. 7. 08:19

Kepzeljetek, most kaptam a hirt, hogy megszuletett a kisbabank. :-)

Igaz, majdnem egy honappal korabban, de ugy tunik minden jol van.

51 cm es 2,9kg. Kittinek hivjak.


jaj, de jo :-)

5842. ujlany (válaszként erre: 5841. - Magdi.kresz)
2011. okt. 7. 07:58
koszi, Magdi :-)
2011. okt. 7. 07:16
Én az éjjel írtam, de valahova elszállt...még küldtem Ujlány egy puszit is a búbodra
5840. ujlany
2011. okt. 6. 18:17

sziasztok!

Megvagyok en is. Midnig benezek, de valahogy nem irok.

Most lehet, hulyeseg, hogy felhozom, de sokszor gondolok Csibikere.


Egyebkent nalunk is nagy a hajtas, de most valahogy elvezem. Igazi nyar tert vissza hozzank egy hete par napra, nagyon feltoltodtem.

Minden szuper.

A sulyommal persze kuzdok.


Ma egy nagy hulyeseget csinaltam. Mentem a foldszinten a munkaheyemen, es nem vettem eszre, hogy ott van a lepcso elottem, ami visz az emeletre. Oldalrol ugy belefejeltem, elvagodtam kegyetlenul, a terdeimrol is lejott a bor.

Jol vagyok, de rendesen faj a fejem. Elkezdtem jegelni, hogy lemenjen a dudor. Nem hiszem, hogy barmi komoly tortent, de hihetetlenul megutottem magam, es rohadtul faj.

Na majd elmulik. :-)

2011. szept. 29. 08:59

Sziasztok!

Nálunk jövő héttől újra indul a heti két tornánk. Illetve nagyon remélem.

A mi piciként állítólag nagyon jó baba. Tud szopni a mamájától, és nincs az fejős cirkusz, mint először.

Nem tudom, hogy mikor láthatom őket. A következő két hónapban meghalni sem lesz időm, ha bevállaltam...

Ujlány örülök, hogy rendben vagy!

Andi mindent próbálj ki, amire lehetőséged, illetve pénzed futja. Annyi mindennel leszel gazdagabb, amit senki nem vehet el tőled

5838. ujlany
2011. szept. 28. 20:08

szia Andi!

a futoklub nagyon jo, en is gondolkodtam rajta, de meg tovabb nem jutottam.

Remelem mindenki jol van.

En sokat melozom, de nagyon kerek a vilag.

November elejen megek haza egy hetre, es nem kell kivennem szabit, dolgozhatok otthonrol.

Igy talan a baba erkezeserol sem maradok le.

2011. szept. 28. 13:29

Sziasztok!


Gondolom elfoglaltak vagytok, azért én tájékoztatlak Titeket. Találtam egy futóedzés-tervet a neten, kipróbáltam az első napját 8-szor kellett 1 percet futni, közötte 2 perceket gyalogolni. Nagyon élvezetes volt, közel lakunk a Temzéhez, lementem a partra a nap is süt. Mióta nem járok biciklivel (valami baja van megint) keresem, hogy mit sportoljak.

2011. szept. 26. 23:23

Sziasztok!


Schybie, Hát az a jó, hogy nem laktok ott, így jobb felújítani.


Voltam ma először itt angliában uszodában :) a víz sós, nem csak úszósávok vannak, hanem a széle mini partnak van kialakítva a gyerekeknek, és fokozatosan mélyül, óránként hullámverés is van. Labdázni is lehet ( a szélén a kis vízben) nagyon más mint otthon. Gondolkodom, hogy vegyek bérletet, csak az a kérés kihasználnám-e, valószínű igen.

5835. schybie
2011. szept. 24. 15:15

Sziasztok!


Ma 10 éves érettségitalálkozóra megyek:) jujj nagyon várom, mert azóta még nem találkoztunk.


Amúgy nemsok,múlt héten kibontották a falunkat, jövő hétvégén jönnek az ablakosok és cserélik a nyilászárókat és a bejárati ajtót. Nekikezdtünk. Egy a jó, nem ott lakunk:)

5834. magdi.kresz (válaszként erre: 5833. - Andi-bandi)
2011. szept. 23. 19:47

Igazad van, ha teheted nézz meg minél több előadást.

Szégyen, vagy nem, én csak pár évvel ezelőtt láttam életem első balettelőadását itt nálunk. Nagyon tetszett. Sajnos a második már egyáltalán nem tetszett. Tegnap kollégák láttak nálunk a színházban egy pesti néptánc csoportot. Azt mondják, hogy fergeteges volt.

Az előbb beszéltem a kislányommal. Otthon vannak már a babával, de vissza kell menniük többször a kórházba kezelésre a sárgulás miatt. Korábban jött a fiatalember, és ezért. Ami nagyon jó hír, tud szopni a mamájától, tej is van. Eszik és alszik....és a kislányomnak egészen más a hangulata, mint az első babánál ilyenkor. Képet még nem tudnak küldeni, mert a gépük romokban van éppen.

2011. szept. 23. 09:28

Váhh, gyilkos módon szemvizsgálat, borzasztóan hangzik....


Kedden voltam életem első balett előadásán, és tetszett. Végülis miért ne tetszene, szép ruhák, tánc, jó zene. Ha esz lehetőségem megyek majd még. :)

2011. szept. 23. 08:20
Aranyosak vagytok! Túl vagyunk ezen is. A kolléganőm egy hős, végigcsinálta úgy, hogy az egyik szemét aznap reggel a klinikán két doktornő is vizsgálta különféle gyilkos módon.
2011. szept. 22. 14:37

Magdi!

Szorítok, aztán számolj be hogy sikerült. :)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook