Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Camila Cabello plusz kilókkal szebb? fórum

Camila Cabello plusz kilókkal szebb? (beszélgetős fórum)


1 2
38. 37e1ff8723 (válaszként erre: 37. - Bellabi)
2022. jan. 10. 18:28
Így van. Van ilyen típus, de ők sem hájasak, ha vigyáznak magukra. Szerintem anyám ilyen. Vastagabbak a csontjai, és sokkal izmosabb is nálam, pedig nem sportol. De ez a csaj nem ilyen.
37. bellabi (válaszként erre: 35. - Channa*)
2022. jan. 9. 21:12
Értem amit mondasz, de Te feltételezed, hogy egy ember normális táplálkozás mellett vékony marad. Ez sajnos nem igaz mindenkire. Van olyan típus, aki normális táplálkozás mellett telt / kicsit duci, mert ilyen alkat, nyilván itt nem a plusz 50 kg-ra gondolok. Ez a típus, kifejezetten vékony csak önsanyargatással tud lenni. Nyilván, ha nem fogadja el magát, és telten / kicsit ducin meg azért boldogtalan, akkor az sem jó.
2022. jan. 9. 20:22
Szerintem nem szebb
35. Channa* (válaszként erre: 34. - Bellabi)
2022. jan. 9. 16:45

Most egy kicsit felejtsük el a belinkelt képen lévő nőt.


Tehát, 1 dologra kell figyelni az életünk során a testsúlyunkkal kapcsolatban, még pedig arra, hogy rendszeresen ne együnk annyit mint egy kőműves brigád.


Nem kell sanyargatni magunkat, éhezni, kalóriát számolni, agyon tornázni magunkat, pusztán csak normálisan enni és nem zabálni.


Igen, most jön a betegség, gyógyszerszedés és társai, de gondoljunk bele!

Ha nem esszük túl magunkat, akkor képtelenség elhízni.

Hiába a betegség és a gyógyszer. Tényleg elhiszi valaki, hogy napi 1-2 szem tablettától felkapkodunk 10-20 kg-ot?

És senki nem gondol bele, hogy napi 1-2 szem tabletta mellé magába nyomott 3-4 ezer kalóriát és egész nap a TV előtt ült?

Kötve hiszem...


Persze, időnként felkapkodhatunk néhány kg pluszt, de időben kell észbe kapni, hogy a 3-5 kg "feleslegből", ne legyen 20-30 kg túlsúly. Mert ha nem így teszünk, akkor valóban jön a sanyargatás, de addig amíg egy bizonyos kereteken belül vagyunk, max. egy kicsi önmegtartóztatásra van szükség és sanyargatásra semmiképp.


És nem, nem vonzóbb összképileg sem egy kövér ember. Mert valljuk be, hogy ilyet csak akkor mondunk, ha nem rólunk, hanem a szomszédról, kollégáról vagy a boltosról van szó, de ha rólunk, akkor már kevésbé jelentünk ki ilyet.


Tudom, mert nőből vagyok, és tudom, hogy bár sosem voltam szép, de ha felkapkodok 5 kg-ot, akkor már egyenesen rondának látom magam és ráadásul a férjem se egy boldog, kiegyensúlyozott, önmagával elégedett feleséget lát, hanem a túlsúlyos, elkeseredett dagit. És bár azt mondja, hogy nem sok, és jól és tetszek neki így, de tudom, hogy ez csak hablatyolás, hiszen van tükröm...

2022. jan. 9. 15:58

Nyilván vékonyan csinosabb, ha csak a külcsínyt nézem.


De a nők egy kevésbé szerencsés része (nem tudom hány, de az életkorral növekvő %-a) az ennyire vékony testet csak brutális, kb állandó éhezést jelentő diétval és napi edzésekkel tudja megtartani. Szóval simán lehet, hogy ha az egész embert nézem, akkor az alsó egy tökéletes testű, de az állandó éhezéstől és kalóriaszámlálstól besavanyodott nő, a felső meg egy telt / kicsit duci, de életvidám nő, akinek van energiája a mindennapokra és nevetve eszik meg alkalmanként egy vígjáték közben egy fél pizzát a családdal / barátaival. Akkor meg lehet, hogy összeképileg, emberileg a kevésbé szép mégis a vonzóbb.

33. 37e1ff8723 (válaszként erre: 31. - Channa*)
2022. jan. 9. 14:08
Körte, inkább alsótestre hízik. A karja és a dereka is hájasabb, mint azelőtt. Nem mű. A többi fotón jobban látszik.
32. Channa* (válaszként erre: 30. - New(l))
2022. jan. 9. 14:01
Nekem se tetszik. Akkor inkább lapos fenék, de az ilyen nagy trottyos fenék, nem...
31. Channa* (válaszként erre: 28. - Globus)
2022. jan. 9. 14:00
Persze, az meg van, de hol van a nagyobb hát, vaskosabb derék, nagyobb mell? Ezek is növekednek a hízásnál. Olyan van, hogy nem olyan ütembe, mint egy-egy más testrész, de nőnie kell...
30. New(l) (válaszként erre: 29. - 37e1ff8723)
2022. jan. 9. 13:41
Fú, nekem nagyon bizarr, mármint azok az óriásira feltunningoltak. De ezek szerint van akinek tetszik. :)
29. 37e1ff8723 (válaszként erre: 26. - New(l))
2022. jan. 9. 13:38
Szerintem van, akinek jól áll az ilyen segg. 🤭 Mondjuk annak, aki alapból vaskosabb.
28. globus (válaszként erre: 23. - Channa*)
2022. jan. 9. 12:52
Ha megnézed, megvan hozzá a comb vastagsága is.
27. globus
2022. jan. 9. 12:51
Képen látható lánynak nem annyira a feneke nagy, inkább combja vastag. Ha ugyanazt a személyt ábrázolja, akkor vékonyan csinosabb volt.
26. New(l)
2022. jan. 9. 12:47

Nekem a link nem hozza be a csajt, de rákerestem. Háát, érdekes. Nem tudom mennyi idő alatt növesztett ennyi zsírt, de el nem tudom képzelni, hogy simán arról lenne szó, hogy már nem edz olyan keményen.

(nekem ez a kredenc segg divat teljesen felfoghatatlan, most komolyan, kinek tetszik ez? Ráadásul seggimplantátummal elérni mindezt, jesszus. 🙄)

25. 37e1ff8723 (válaszként erre: 21. - Birebora)
2022. jan. 9. 12:43
Én csak egy hatalmas segget látok, semmi mást. 😄
24. 37e1ff8723 (válaszként erre: 21. - Birebora)
2022. jan. 9. 12:40
Nem látom a derekát.
23. Channa* (válaszként erre: 22. - Birebora)
2022. jan. 9. 12:27

Pont az arányok miatt mondom, hogy kövér, mert ha valaki feneke ekkorára megnő, akkor a felső teste is megnő, akkor is, ha nem ugyan olyan nagy arányban, de megnő.

A nagy fenekű kép, biztos photoshoppolt vagy implantátummal érte el ezt a fenék méretet.

2022. jan. 9. 12:24
Szerintem a kövérség nem itt kezdődik. De a fenekéhez képest alig van melle, aránytalan, de nem kövér. Körte alkat.
2022. jan. 9. 12:22
Szerintem ha van dereka akkor oké, úgy nőies. Inkább legyen kerek a fenék még ha nagyobb is, mint lapos. A lapos fenék férfiaknál sem nyerő nemhogy nőknél.
2022. jan. 9. 12:17

Ez a nő konkrétan kövér és természetesen photoshoppolt a kép is, mert ekkora fenékhez sokkal nagyobb felsőtest "jár".


Tehát, ha a vékony képe nem photshoppolt, akkor ott csinos volt, így meg egy kövér nő.

19. 37e1ff8723 (válaszként erre: 17. - Dfc04c70e4)
2022. jan. 9. 10:39
Egyetértek. Nevetséges, hogy ilyenkor őt említik.
2022. jan. 9. 10:38
Vannak akiknek bejön az ilyen aránytalan test. Nekem határozottan nem.
17. dfc04c70e4 (válaszként erre: 9. - Ms_Daisy)
2022. jan. 9. 10:34
Nem. J.Lo nem ilyen. A kettő összehasonlíthatatlan. Zongorázni lehet a különbséget. J.Lo javára. Szerintem. :)
16. vigyefene (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2022. jan. 9. 10:15
Most könnyebb összehasonlítani.
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Vigyefene)
2022. jan. 9. 10:13
Én most nem is néztem a google keresővel.
2022. jan. 9. 10:05

Sok kép a szóban fogó nőciről.

[link]

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 9. 09:54

Gondolom te vagy a fotón, nem áll jól a hízás, mert aránytalan vagy. Hatalmas hátsó, és semmi mell hozzá, előző arányos volt, illetve más beállítás, így nehéz összehasonlítani.

Az a csücsörítős selfi meg borzalmas. De én nő vagyok, nem mérvadó ebben a témában.

Vannak, akik a nagy fenékre gerjednek, egy biztos megtalálod a párod, de vigyáznod kell magadra, mert szülés után elhízol valószínű , ha nem figyelsz magadra.

2022. jan. 9. 09:46
Nem ismerem, így az sem foglalkoztat, hogy hogyan néz ki.
2022. jan. 9. 09:41
Aránytalanul nagy a feneke.
10. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 9. 09:26
Most látom először ezt a nőt. Törékeny, vékony csontúnak tűnik. Ennek a típusnak nem áll jól a hízás. Aránytalanul hízik.
2022. jan. 9. 09:24
Mivel kubai-mexikói gondolom csak nagy erőfeszítések által volt olyan vékony és szerintem a latin nők teltebben jók. Jennifer Lopez is ilyen
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook