Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2006. október 23.-tól harc a kilókkal fórum

2006. október 23.-tól harc a kilókkal (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
5740. ujlany
2011. aug. 8. 07:50

Schybie, mi az a real hozam? Es miert vagy magad alatt? Mert megya hugod? Hidd el, imadni fogod amikor majd mesz hozza latogatoba. Gyakrabban fogsz Londonba latogatni, mint a bajai helyjaraton ulni. :-)


Igen, megyek. 20-an egy nemet kirandulassal indul a dolog, eloszor meglatogatjuk a BMW elmenyparkot, Munchbenben, aztan pedig megnezunk egy Bundesliga meccset. (Bayern Munchen - Hamburger SV). Ezt nagyon varom, mert ezek a dolgok mindig erdekeltek. Nem pont a foci, csak atelni, hogy egy soktizezres stadionban micsoda erzelmi vharok tombolnak. Jegyet viszont sosem vennek ra (ez is 200 euro), de most a barataim kaptak parat ajandekba, es meghivtak.

Aztan valamikor het elejen jovok vissza Hollandiaba, lesz par napom, hogy elokeszitsem a hazat es a lakast is. Aztan mar erkeznek is a noverem gyerekei, es onnantol kezdve "Fedezd fel Hollandiat!" - visszavedlek turistaba.

Az utolso heten pedig megyek haza, es nagy partik lesznek a baratokkal.

Ugyhogy igazabol mar mind a harom reszet nagyon varon.

A tengerpartot egyebket napi szinten kielvezem. Este mikor hazaerek (ha ide jovok haza...), ledobom a cuccom, es mar megyek is a tengerpartra, aztan setalgatok mikozben megy le a nap.

Meg van itt egy srac, akivel ha van idonk le szoktunk menni a tengerpartra reggelizni. Az is jo buli, meg eppen csak ebredezik a part olyankor.

Talan ma este mar meg is lesznek a majdnem vegso kepek a lakasrol.

Persze a szepitgetesnek sosem lesz vege, de sosem gondolam volna, hogy ennyi mindent meg tudok csinalni magamtol is.

5739. schybie
2011. aug. 8. 05:07

Sziasztok!


Andi, Te is Londonba vagy?! Mikor is mentél ki?! Azóta mennyit voltál itthon?

Hugomék 24-én mennek, tegnap mentünk bőröndöket venni.


Egész nap nem bírtam enni, lelki padlón vagyok, próbálom felépíteni magam. Ma végre jól ébredtem. Várom a reálhozamot, van munka vele mindennap bőven, plusz a nyomtatványba is most van dömping. Szóval elterelem a gondolataimat:)


Nagyon beállt a fórum:(


Újlány, szabadság alatt mész valamerre?! Vagy élvezed az új lakás adta lehetőségeket?

2011. aug. 6. 17:50

Sziasztok!


Visszatértem Angliába, visszaolvasgattam. Csibike jobbulást! :) Többieknek kitartást a fogyókúrákhoz, jó is az :(

Keresek egy jó nyelvsulit neten, egyelőre minden 2x olyan drága mint hittem. Nem baj, egyszer van ilyen lehetőségem, megragadom, így vagy úgy! :))

5737. ujlany
2011. aug. 4. 19:23

sziasztok!

Csak osszejovunk :-)


Magdi, nem tudtam miert hallgatsz, ezek szerint ez olyan ottalvos melo volt?

(Szegeny Papa.. hogy birta?)


Schybie, hat igen, nem konnyu dontes, de tenyleg jobb lesz neki.


En befejeztem a haz felujitast, holnap es hetfon meg az utolso simitasok a lakason. 10 evig hallani sem akarok lakasfelujitasrol....


A fogyokurat en is nyomom, vegre sikerult beinditani. 76 kilot mutat a merleg, messze meg a 72, de eljutok oda is.

Meg ket het aztan 3 het szabadsag.

Addig is estenkent seta a tengerparton. Mar amikor lehetosegem van ra.

5736. schybie
2011. aug. 4. 19:01

Sziasztok!


Én is itt vagyok, csak rengeteg a munka.

Lassan nekiállunk a lakásnak, ablakcserével és falkiütéssel kezdünk, ha lemegy az iskolaszezon:)


Húgom barátjával megy Londonba, ő már volt kinn 2 évet, illetve nővére kint is él, szóval jó helyre megy, de nagyon fog hiányozni:( De azt hiszem ezt nektek nem kell mondanom, hisz Ti ketten is távol vagytok a családotoktól. Most emésztem döntésüket, de tudom, jól dönt, ez neki való lesz.


Élvezem a friss házasok mindennapjait, és nekikezdtem a 90 naposnak.


Megpróbálok jönni, de látom Ti se vagyok aktívak.


Csibike, jobbulást!

2011. aug. 4. 16:50

Sziasztok megjöttem...még szerencse, hogy az eső csak most esik, és az előző 3 napon nem.

A Balaton és a Velencei tó eléggé kihalt, rengeteg szálloda lepusztulva, eladó. Igencsak lehangoló. Valahogy nincs olyan nyüzsgés, mint régen.

Holnap már megyek dolgozni.


Csibikének jobbulást!

5734. ujlany
2011. aug. 2. 08:29
Csibike, vigyazz magadra!
5733. Zsuzska..
2011. aug. 1. 19:01

Holnap fekszem újra a kórházba..rosszul érzem magam, nagyon fulladok és vizesedik a lábam térdig:(

Majd jelentkezem..

5732. ujlany (válaszként erre: 5731. - Zsuzska..)
2011. júl. 29. 18:45

Csibike, ez jo hir.

Remelem jol telt a nyaralasotok.

Pihengess, erosodj meg! Most tenyleg az a legfontosabb.

5731. Zsuzska..
2011. júl. 29. 18:13

Sziasztok!

A CT eredmény jó. . az előzőhöz képest nincs változás, tehát nem rosszabbodott a helyzet!!

Most pihi van a kemoval is. . az a feladatom, hogy hízzak és szedjem össze magam. . erősödjek meg teljesen!

Emiatt kevesebbet jövök majd, mert most ráálltam erre. . rendbe akarok jönni mihamarabb!

2011. júl. 26. 07:26

Sziasztok! Azért most már nem teszem meg, hogy szó nélkül odébbállok.

Nagy újság nincs, sőt kicsi sincs. Munka az sok van. Itt is, sőt viszek még haza is.

Az idő őszies...kollégák szinte mind szabadságon, alig lézeng itt valaki.

Jövő héten hivatalból mennünk kell a Balaton északi oldalára "kapcsolattartásra". Nagyon útálom az ilyent, de nincs kibúvó. Itt dolgozom lassan húsz éve, de még soha nem voltam ellenőrizni.

Majd csak túlélem ezt is.

5729. ujlany
2011. júl. 18. 22:07

sziasztok! megjottem.


Csibike, en is orulok a hireidnek. Ez a lenyeg, hogy testileg es lelkileg is jol legyel.


Hat en sem vagyok most maskepp. Jol feltoltodtem. Tudom, hogy mindig ezt irom, de nekunk van a legaranyosabb "kisbabank" a foldon. (Meg nektek, meg mindenkinek a sajatja...)

En vigyaztam ra a 3. szulinapjan, ugyhogy feldiszitettuk neki a lakast, vettunk neki egy picike tortat (az igazi nagy parti az masnap volt, es persze a szulok szerveztek). Egyutt aludtunk ebed utan, elotte utana jatszottunk, nagyon klassz volt.

A baratainkkal meg kartyaztunk, pizzaztunk, ittunk, ket nap alatt 3 kilot hiztam (egy fel pizzatol es par torta szelettol? :-(, ez van...), remelem majd gyorsan lemegy.

Jo ido volt, igaz, az elso ejszaka szornyu volt, alig tudtam aludni a melegtol...

Megjavitottam otthon egy-ket dolgot anyumnak, megszerveztunk otthonra is egy kis lakasfelujitast, aztan mar repultem is vissza.

Rovid volt, de jo.

A visszaut szornyu volt, mert ket ejszaka ittunk a baratokkal, mara kemenyen masnapos voltam, liftezett a gyomrom egyfolytaban, de szerencsere ennel rosszabb (a gepen) nem tortent.

Kozben szepult az itthoni haz is. Holnaptol melo, aztan hetvegen megint felujitas...


Ja, anyukamnak odaadtam elore a szulinapi ajandekat, amit mondtam nektek. Ujsagcikkek arrol a naprol amikor o szuletett. Nagyon jo kis ajandeknak bizonyult, nehany hiren jot nevettunk. Anyu szerint ma is pont az a divat, ami 68 evvel ezelott volt. Nehany ruhat es annak leirasat megnezve tenyleg ugy tunik.

5728. magdi.kresz (válaszként erre: 5727. - Ujlany)
2011. júl. 15. 13:34
Ujlány érezd magad nagyon jól otthon. Irigylem az anyukád, mert gyakrabban látja a kislányát, mint én az enyémet....ez van.
5727. ujlany
2011. júl. 13. 14:14

Sziasztok!

Magdi, neha en sem tudom, honnan veszem az eromet.

Az elmult ket napban tobbszaz kilo csempet, laminatot cipeltem., Boltbol a kocsiba, kocsibol a hazba, alig birok kiegyenesedni, de itt van. :-)


14 fok van, esik az eso, azt hiszem meg fogok lepodni Ferihegyen. :-)

Vekony ruhakat vettem, csak addig fogok hulyen kinezni, amig kierek a repterre.


A kilokkal valo harc nekem is folyamatos, Magdi, Most eppen egy jobb idoszak van, ha dekankent is, de lefele megyeget.

Kivancsi leszek, mi lesz otthon. :-)

2011. júl. 12. 10:03

Sziasztok!

Végetért a szabim, és most betemet a munka.

Otthon nagyjából elkészültünk amivel akartunk. A Papám nagyon ügyes volt most is, én pedig a segéderő.

Nagyon meleg van. Északi oldalon vagyok, nálam nincsen klíma, elég nehéz így.

Küzdök a súlyommal...a télen korán indítottam a fogyit a 90 napossal. Januárban belefértem a nyári nadrágjaimba, most csak cipőkanállal.

Próbálok visszatérni a gy.napokhoz, ami megint nem könnyű, nagyon elegem van magamból.


Ujlány gratulálok a lendületért!

Csibike, hogy bírjátok a meleget?

Andi te aztán pörögsz ezerrel!

Schybi régen "láttalak"

2011. júl. 11. 17:44

:))Így is lehet szépülni!


Ahh tegnap leestem edzés közben a korlátról a konditeremben. Nem lenne gond, de lefejeltem a fémrudat estemben. Úgyhogy most csini mokkám van. Holnap hozzá kell igazítani a másik szememet lila sminkkel :)))) És most megyek haza, áááá :)

5724. ujlany
2011. júl. 11. 10:28

Sziasztok!


Andi, jo pihenest otthon.

Szerda este repulok utanad. :-)

Tuleltem a haz felujitas elso reszet. Az also szint fele megujult, ezen a hetvegen folyt. kov. de szerencsere en otthon leszek, igy kimaradok belole.

Aztan meg ket masik hetvege es megujul a felso szint is.

Ruhat, cipot, kozmetikumot alig vettem az elmult 11 honapban, minden penz epitesi anyagokra megy el. Ez van, igy is lehet szepulni, es kicsit tartosabb.

2011. júl. 10. 16:02

Sziasztok!


Jövő héten megyek haza nyaralni Balatonra, addig tartsátok a jóidőt. :)) Addig szinte minden napom munkával telik. Mikor visszajövök, állást változtatok, visszamegyek részidősnek, éselkezdem mellette a sulit, amit lehetett magamra szedtem tudást, de tovább nem meg suli nélkül, rendszerezni kell a fejembenn.

Hát mindenki felújít? :) Nektek aztán van energiátok! :)

5722. Zsuzska..
2011. júl. 6. 09:29

Sziasztok!

Mi megvagyunk..köszi!

Most, hogy újra jó idő van inkább a levegőn vagyunk..már amennyit bírok sétálni..

Nagy munkába fogtál megint Zsuzsi:)

Irigylem a sok energiádat!

Előre is..Boldog szülinapot a picurkának:))

Neked pedig jó munkát..azért majd néha pihengess is egy kicsit!:)

5721. ujlany
2011. júl. 5. 21:46

sziasztok! mar megint hallgatunk.

Nekem munka ezerrel (nem panasz, elvezem... :-)) aztan meg meghanytam-vetettem, es ugy dontottem, ha mar igy kitanultam mindent a lakasfelujitaskor akkor belevagok a haz felujitasba is. Egyelore az also szinttel kezdem, mert nem birnam ki, ha mindenrol rumli lenne. Mar megvettem mindent, es szombaton kezdunk. Uj padlo a nappaliba, uj jarolap a folyosora, wc-be, konyhat is ujracsempeztetem, kamrat is, egy kis festes, tapetazas, de az lehet, hogy majd csak a hetvege utan.

Aztan szerdan megyek haza. Kicsi "babank" 3 eves lesz, ugy gondoltam, hogy szemelyesen viszem el az ajandekot.

Remelem szep lesz minden. Annyit cipekedtem ma is mint egy hulye :-), de a lenyeg, hogy birom.

Aztan szerintem hamarosan nekiallok a felszoszintnek is.

ti hogy vagytok?

5720. ujlany
2011. júl. 1. 16:31
Csibike, hogy vagy?
5719. ujlany (válaszként erre: 5718. - Magdi.kresz)
2011. jún. 30. 20:03

szia Magdi!

orulok, hogy jelentkeztel.Azert jo, hogy most a szabi alatt egyutt setalgattok a papaval.

Velem annyi minden tortent az elmult egy hetben.

Majd egy kicsit rendbeteszem, aztan leirom.

Kozben en is felujitason agyalok. Ugy dontottem elkezdem felujitani a hazat is.

Bar, anelkul is van eleg dolgom. :-(

2011. jún. 30. 18:38

Látom mindenki távol van.

Nekem lassan elmúlt egy hét a szabimból.

Túlvagyunk egy festésen, a terasz faanyagának a cseréjén. Holnap ott kell folytatni a festéssel.

Jövő héten szigetelés, majd újabb festés, és vége lesz a szabadságomnak.

....hát nálunk ennyi.

Azért minden reggel megyek a Papával és a Bonival egy jó órás hegymenetre. Ma "találkoztunk"az úton egy sütkérező siklóval. Én még nem láttam ilyen óriási példányt. Teljesen ki voltam borulva tőle. Még én sem tudtam magamról, hogy ennyire undorodom a hüllőktől. Libabőrös lett a kezem-lábam, és elkezdtem cirkuszolni...nagyon rossz érzés volt. Később ráakadtunk egy döglött vakondra is. Ilyent sem láttam még, csak rajzfilmen.

2011. jún. 26. 18:57
Az első napsütéses nap a hónapban!!!!! :)))))
5716. Zsuzska..
2011. jún. 24. 08:42

Itt is rettenetes vihar volt az éjjel..olyan villámlással, mintha vakuztak volna ..és ez órákon keresztül!

Nagyon féltünk a lányommal!

hajnalban aludtunk el amikor a vihar elcsendesült..

2011. jún. 24. 07:23

Az éjjel borzasztó vihar volt nálunk. Mászkáltam a házban csuktam be minden ablakot, néztem ahogy hömpölyög az utcán a víz. Persze amíg tartott nem tudtam aludni...reggel nehéz volt felkelni.

Jövő héttől két hétig szabin leszek. Közben lesz egy egynapos kirándulás a három megye kollégáival.

Otthon kisebb munkákat terveztünk, bízom benne, hogy meg is csináljuk. Egy falat szigetelni kell, majd festeni.

Puszillak benneteket.

5714. magdi.kresz (válaszként erre: 5713. - Ujlany)
2011. jún. 23. 07:09
Nagyon sajnállak, a fogfájás talán a legrosszabban elviselhető fájdalmak egyike. Talán most a gyökérkezelés után rendbejön minden.
5713. ujlany
2011. jún. 23. 07:00

Sziasztok! Remelem jol vagytok.

En par napja kinlodok. Elmentem a fogorvoshoz kicsereltetni egy regi tomest 3 hete. Minden ok volt 2 hetig aztan egyszer csak fajdalmat kezdtem erezni, de nem is tudtam, hogy igazan hol. Vissza a fogorvoshoz, rontgenek, ugy tunt minden ok. Azert kaptam antibiotikumot. Ot nap mulva megint vissza, mert meg mindig faj. Akkor tanacskoztunk es ugy dontottunk, hogy ha barmi problema van, akkor az a tomott fog miatt. Ugyhogy gyokerkrzeltek harom napja. Egy napig nem fajt semmi, aztan ujrakezdodott. Kezd idegesiteni.

szep napot nektek!

2011. jún. 21. 19:49

Sziasztok!


Csibike, mindenképp értesíts majd az eredményeidről, szorítok!


Magdi, igen, ha akarnék kapnék egy ingyen tortát a szülinapomra, és nem is nekem kellene megcsinálni :) megrendelném a központi cukrászdánkból. DE nem kértem a tortát, és nem a koromat akarom ezzel elfeledtetni, hanem elkezdtem tegnap diétázni. 90 napos a kedvencem, sajnos szükségem van erre mert egyrészt állandóan szénhidrátot eszem, és ez meg fog látszani, most mondjuk 2 kg, újabb néhány hónap és az már 4 kg. Másrészt itt az összes fajta étel elérhető, szóval a keményítő napon nem csak főzeléket ehetek, hanem pl zöldséges szusit is (amit megszerettem :) vagy a gyümölcsök közül is olyan gyümölcsök kaphatóak, amiket otthon nem is ettem soha, és most sem enném, hacsak nincs a sok jó gyüminap :)))

Hát ezek vannak, hogy vagytok?

5711. Zsuzska..
2011. jún. 21. 18:49

Sziasztok!

Magdi..még nem tudom, mert hívtam ma a doktornőt..azt mondta utánanéz és visszahív..de szerintem elfelejtett..majd reggel hívom újra!

Amúgy, köszönöm jól vagyok..nincs mellékhatás..bár még hetekig figyelnem kell magam.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook