Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 hónapos a babám és verekedős fórum

10 hónapos a babám és verekedős (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
4. 3d249bd49f (válaszként erre: 2. - F083ed049b)
2014. szept. 11. 22:06
Normális vagyok képzeld!!!Azzal,hogy picit rácsapok a kezére semmi baja nem lesz!!Nem verem !!A kttő közt van különbség!!
2014. szept. 11. 22:02

Hát kézre ütéssel biztosan nem azt tanítod neki, hogy ütni, verekedni rossz, hanem pont az ellenkezőjét.


Az én fiam is csapkodott, mondjuk ő szeretetből, ismerkedés gyanánt,de az eredmény ugyanaz, én otthon plüssökön mutattam neki, hogy nem csapkodni kell, hanem simizni, fogtam a kezét, és úgy simogatattam,közben halkan nyugodtan beszéltem hozzá.

2 hét alatt leszokott róla, persze van amikor most is belendül, de már elég halkan figyelmeztetnem.


Nyűgösség meg bármitől lehet,az időjárástól kezdve, a bolygók állásától, bármitől,én ilyenkor igyekszem többet kivinni, ott nyugodtabb..meg én is.

:)


Sok szerencsét.

2. f083ed049b (válaszként erre: 1. - 3d249bd49f)
2014. szept. 11. 21:58
te ütöd a 10 hónapost???????? normális vagy?????? szegény baba...
2014. szept. 11. 21:53
Mostanában elég sokszor rájön és salapál,karmol,üt ,vág,csipked!!Hisztis!Ha rácsapok a kezére annál jobban,Kis sukkos !!Én arra gondolok,hogy az időjárás változás miatt ilyen kis nyügös!!!Nektek is volt már igy??Remélem nem marad igy,és nem lesz kezelhetetlen gyerek!!Hogyan tudnám leszoktatni,vagy majd elmulik ez az időszak is???
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook