Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 éves kapcsolat, 4éves házasság, szülés 3 hét mulva és az apa iszik, kártyázik heti3szor. fórum

10 éves kapcsolat, 4éves házasság, szülés 3 hét mulva és az apa iszik, kártyázik heti3szor. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
98. 298b15dfdd (válaszként erre: 95. - Zsuzsanna47)
2012. okt. 23. 13:41
Nagy igazságot írtál!:(
97. dominós (válaszként erre: 95. - Zsuzsanna47)
2012. okt. 23. 12:18
Mély igazság!!!!! Nincs az az erő...
2012. máj. 28. 15:45

Nem szülnék egy ilyen embernek gyereket.

Sőt nem is maradtam volna eddig vele.

2012. máj. 28. 14:34

Soha nem fog megváltozni! 45 éve élek egy ilyen emberrel.Imádta a lányait és mindent meg tett értünk, nem éltünk szegénységben.Sőt! De nincs a földön olyan, S E N K I akinek a kedvéért abba hagyta volna az ivást.Még a saját egészségéért sem.

LEGYŐZHETED TE, A LEGGYÖNYÖRŰBB NŐT, A LEGSZUPEREBB

ELFOGLALTSÁGOT, CSAK AZT A KIS POHARAT AMIBEN AZ ALKOHOL VAN, AZT A LEGFURFANGOSABB ESZKÖZZEL SEM,

SOHA,SOHA,SOHA.MINDIG Ő FOG GYŐZNI.A PIA.

LEGYŐZNI CSAK A HALÁL FOGJA!

2012. ápr. 10. 13:24
Körülbelül erre szoktam gondolni, mikor azt mondom, hogy "nem kéne mindenkinek gyerek".....
93. csgybzs (válaszként erre: 19. - 1ce47ad5cd)
2012. ápr. 10. 13:23
Óriási... talán gondolkodhattál volna ezen azelőtt is, hogy nekiálltál vele babát tervezni. Vagy ha eddig jó volt így, akkor most mi a gond azzal, hogy iszik??
2012. ápr. 10. 13:13
Sajnos én is azokkal értek egyet, akik azt kérdik ilyen alapokra hogyan vállalhattál babát? Ha már a kedves másik feled ennyire felelőtlen, akkor legalább Te miért nem gondolkoztál előbb. Ezeket a gyerekeket sajnálom, akiknek így kell felnőnie :(
2010. jan. 6. 12:28
szerintem ha jőn a baba még rosszabb lesz.bocsi de a párod gyenge,nem fogja birni a gyerkőc kőrűli gondokat.sirás,betegeskedés,később hiszti stb...
90. cskata (válaszként erre: 35. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 6. 10:10

atyaég..

csak egyszer érteném meg, hogy ilyen életvitel mellett miért vállal valaki gyereket!

tök nagy felelőtlenség..

szegény baba..

csodálatos környezetbe születik, biztos "kiegyensúlyozott" gyerekkora lesz..:(


(tudom, ne ítéljünk elhamarkodottan.. de ilyen példáról olvasva egyszerűen nem lehet nem ítélkezni..:S)

89. dzsigg (válaszként erre: 86. - Golfáramlat)
2010. jan. 6. 09:39

Nem baj ez nem ritka eset.Mas hatha szinten magara ismer itt,es elgondolkodik.

Az anyuka meg lehet elindult szülni,amihhez eröt,egeszseget kivanok.

Abban meg biztos vagyok,aki 10 hosszu evet igy kepes volt leelni egy ilyen ember mellett az lefog megint 10-et,meg kitudja mennyit,mondhat akarki akarmit.

A megszokas is nagyon nagy ur am.

88. bared
2010. jan. 6. 00:46
amióta indította nem járt itt a hoxán...most néztem meg....
87. 6924121179 (válaszként erre: 86. - Golfáramlat)
2010. jan. 5. 23:54
:)Ez a hozzászólásodért, mert mosolygást hozott ki belőlem, :) ez pedig azért, mert ismét egy helyen vagyunk!
2010. jan. 5. 22:28

Halihó Lányok!

A fórumindító jan. 02-től nem is reagál a hozzászólásokra, sőt 3-án itt volt, de akkor sem írt semmit. (Esetleg, hogy változott-e valami, vagy éppen mire jött rá a hozzászólásokból.)


Azért mi jól elvitatkozunk a dolgon! :)))

85. agis (válaszként erre: 76. - Dzsigg)
2010. jan. 5. 16:20
Abszolút igazad van...:)
84. Anchee
2010. jan. 5. 16:19
kérlek,nagyonszépenkérlek hagyd ott!!! anyám is igy járt,apám piás,anyám meg megkattant,olyan szinten,hogy 16 évesen elköltöztem mert nem birtam!! ne tedd tönkre a gyereked életét és a magadét sem!!!!
83. agis (válaszként erre: 2. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 5. 16:13
Nem akarlak bántani, de gondolom ez nem ezen a héten, vagy a múlt héten derült ki. Miért nem mérlegeltél hamarabb?
2010. jan. 5. 16:11

Hali!


dzsigg-gel értek egyet. Meg még sokmindenki mással is, de ha vele maradsz, az azt jelenti nem a gyerek érdekeit nézed. Pedig ő a legfontosabb! Csak arról még nem írtál, hog yehhez van e segítséged, úgyhogy én most megismétlem a kérdést: van aki segítsen ebben? Van hova menned?

81. frutty (válaszként erre: 2. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 5. 12:50

szia!

irod 10éve vagytok együtt 3éve házasságba?

akkör is ilyen volt nem?

sőt jönn a baba,hát te tudod?

de kutyából nem lesz szalonna!

80. supin (válaszként erre: 76. - Dzsigg)
2010. jan. 5. 12:43

Hát igen. Nagyon reálisan fogalmaztál..

De sajnos nagyon igaz,sok ilyet láttam már.

Már a kezdeteknél észnél kell lenni.

Nem könnnyű ,de nem is lehetetlen.A babóért mindent legyen az elv!!!

79. xti_
2010. jan. 5. 12:27
de hogy lehetséges az, hogy valakinek 10 év után, szülés előtt 3 héttel esik le, hogy valami nem stimmel a kapcsolattal?
78. survivor3 (válaszként erre: 2. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 5. 11:57

Elképzelhető.

Hamarosan kiderül.

77. bared (válaszként erre: 70. - Mamika2)
2010. jan. 5. 10:50
én nem hiszem, hogy észt osztottam volna...
76. dzsigg
2010. jan. 5. 09:53

Szerintem te ne azon gondolkodj,megfog-e valtozni,hanem azon hogy lesz e kiutad?

Ugyanis a fejemet merem adni,hogy nemhogy valtozni nem fog,de rosszabb lesz.Persze egy par percig elbabazik,de majd amikor ejjel a sirast hallja,amikor ö faradt,vagy nem fogsz neki tudni fözni,mert nem volt idöd,meg a gyereknek kell venni pelenkat stb.Majd akkor figyeld meg mi lesz,..

Van olyan nö aki az ilyen helyzeteket kezelni tudja.

Az enyem pl nem iszik,nem jatekgepezik,de sokat elmegy itthonrol.

Egyszerüen külön szobaban alszom a gyerekkel,szo nelkpl elmegyek a babaval setalni.Honap vegen a gyereknek lekel tegye a penzt,különben meglett fenyegetve ha nem adja ide,a akkor megyek a hivatalba..

Szoval leszarom ha ehezek,de a gyereknek meglegyen*

De ha a tied jateggepezik,alkoholizal.hahahah

Elsö nap ha a gyereked megszületik total reszeg lesz,mert mondvan ünnepel..

Masnap azaert,mert Zolival is ünnepelte,harmadnap mert hat csak ugy..

Aztan azon veszed magad eszre hogy a gyereknek fogy a pelenka,nincs miböl venni,majd megöl az ideg.

Ez az igazsaag.Sorry...

Vigyazz nagyon mit csinalsz,

2010. jan. 5. 09:47

Aki nem akarja megérteni, amit írok azt sajnálom!:)

Azt hiszem ez a fórum már rég nem arról szól, hogy jótanácsokat adjunk, hanem a vitáról és az okoskodásról, erre én nem vagyok kíváncsi!

Inkább én lépek le!Sziasztok!

74. golfáramlat (válaszként erre: 70. - Mamika2)
2010. jan. 4. 21:47

Most mondtad ki a lényeget: "egy csöpögős, nyálas világban élnénk, sajna ez nem így van," .

31 évesen gondolom már a fóruminditó is megtapasztalta a saját bőrén is, mert akkor nem tette volna fel a kérdését. Ennyi idősen elvileg nyitott szemmel jár-kel az ember a világban. Nem kell mást tenni, csak bekapcsolni a TV-t 17,25-kor.

Szerintem senki nem támadta le, abszolút a vélemények lettek megfogalmazva: mindenki a saját szemszögéből mondta el.

Olvass vissza, volt benne "sajnálom, hogy így jártál" bőven! Csakhogy a fórumindító nem azt kérte, hogy SAJNÁLJATOK MÁR! Véleményt kért, gondolom abban a kritika is benne lehet.

73. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 72. - Mamika2)
2010. jan. 4. 21:45
Kapott jó tanácsot. Lépjen le, amilyen gyorsan csak tud.
2010. jan. 4. 21:42
Igen csak az nem mindegy, hogy, hogy tálalod a véleményedet, szerintem jó tanácsra vár és nem kioktatásra!
2010. jan. 4. 16:51
Ha valaki hasonló kapcsolatban él, és/vagy a szülei, ő meg ebben nőtt fel, akkor hadd legyen már véleménye. Ez vagy tetszik a másiknak vagy nem. Szerintem itt a saját vélemények a fontosak, nem az önsajnálat vagy a másik sajnálata. Mindenki a saját hibájából tanul, a másikéból max lophat egy kis óvatosságot.
2010. jan. 4. 16:39

De okos itt mindenki!:(((

Istenem, ha mindenki mindig azt tenné, ami helyes, akkor egy csöpögős, nyálas világban élnénk, sajna ez nem így van, vannak tévedések, nagyok és kicsik is, persze én nem azt mondom, hogy jól tette, hogy vele maradt, de azért nem kéne letámadni!

Azt, hogy milyen az ő életük csak ők tudják, mi csak nagyvonalakban egy részét ismertük meg!

Szerintem is az a megoldás, hogy elmegy és vissza sem néz, de kívülállóként nagyon könnyű az észt osztani!

69. 557944d159 (válaszként erre: 67. - Golfáramlat)
2010. jan. 4. 16:11
Ugye ugye :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook