Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 éves kapcsolat, 4éves házasság, szülés 3 hét mulva és az apa iszik, kártyázik heti3szor. fórum

10 éves kapcsolat, 4éves házasság, szülés 3 hét mulva és az apa iszik, kártyázik heti3szor. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
68. bared (válaszként erre: 67. - Golfáramlat)
2010. jan. 4. 15:12
vagy csak nem tudja reálisan felmérni, mert belülről nézi a dolgokat, és az mindig elfogult...
67. golfáramlat (válaszként erre: 64. - 557944d159)
2010. jan. 4. 15:03

hi-hi-hi


Így lehet ez, nem is másképp!

Hülyít itt minket..

66. simple
2010. jan. 4. 14:23
Bennem csak egy kérdés merül fel-tíz év alatt nem derült ki hogy ilyen?
2010. jan. 4. 13:32

A gyereket sajnálom!Ilyen "családba" születni:(

Drága topik indító!Nem tudlak sajnálni!Főleg,hogy Te is iszogatsz....ki kellett volna szállni még az elején egy ilyen kapcsolatból.Vagy tedd fel magadnak a kérdést,hogy miért teszi ezt a párod????

Zsák a foltját...

2010. jan. 4. 13:22
Gyerekek, csak én gondolom, hogy a fórumindító csak hülyére vesz itt mindenkit, vagy tényleg ennyire buta és IQ szegény, hogy 3 oldalon keresztül feltegye ugyanazt a kérdést? Urambocsá' ha most néhányan megköveznek, de ez vagy egy otromba vicc a jelenlevőkkel, vagy egy olyan buta nő, akinek nem lennék a lánya.... mégegyszer bocsi..
63. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 61. - 9eccfd769f)
2010. jan. 2. 22:39

én nem sajnálom. 10 éve lett volna eldönteni a dolgot. De 5 minimum, mert tán akkor kezdte ezt az életet a férje.

Szóval aki öt év alatt nem lép le egy ilyen ember mellől úgy, hogy bármikor megtehetné, mert nem akadályozza semmi, és senki, akkor azt gondolom, hogy jól elvan így. Hogy még gyerek is lesz, az a gyerek számára tragédia. Na, őt viszont nagyon sajnálom :(

62. golfáramlat (válaszként erre: 61. - 9eccfd769f)
2010. jan. 2. 22:36

Én is sajnálom! Nem tudja mi vár rá...

Nem akarok vészmadár lenni!

Végül is a remény hal meg utoljára...


Nem gondolom, hogy ilyen nagyságrendű problémákat egy baba megold, ezután jön még a java: etetni, gondoskodni róla, stb. ez mind-mind pénz. Ő meg viszi a kocsmába és a játékgépbe.

61. 9eccfd769f (válaszként erre: 58. - Golfáramlat)
2010. jan. 2. 22:25
én azért sajnálom nem lennék a helyébe.de ő tudja....
2010. jan. 2. 22:24
Hát sajnállak.újat nem tudok írni,mint akik elöttem írtak.Nem szabadot volna babát vállalni igy,hiszen tudtad hogy milyen ember.....
59. bared (válaszként erre: 58. - Golfáramlat)
2010. jan. 2. 22:09
:-))
58. golfáramlat (válaszként erre: 57. - Golfáramlat)
2010. jan. 2. 22:05
ÁÁÁ! Tele van hibával, de azért olvasható. (A babámat altatom közben...)
57. golfáramlat (válaszként erre: 56. - 9eccfd769f)
2010. jan. 2. 22:04

Miért??? Biztosan azért, mert így szeret élni... :) Fel nem foghatom!

Más eset, ha valakinek már van gyermeke(i) és nem tud könnyen szabadulni, nincs hová menniük, stb.

De, hogy gyermek nélkül, egyedül (csak magára van gondja) ennyi ideig bennemaradjon egy ilyen kapcsolatban! Aztán erre a pasira bevállaljon a babát.... hát szerintem nagyon naív.

56. 9eccfd769f (válaszként erre: 35. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 21:58
neharagudj de egy ilyen embernek,fel se kellett volna merülni.hogy gyereket szülsz,már az első évben ott kellet volna hagynod....10 évet együtt? nem hiszem,hogy még mindig szereted?iszik,kártyázik.gépezik,miért???
55. golfáramlat (válaszként erre: 37. - 57aa4ea1e8)
2010. jan. 2. 21:48

Teljesen egyetértek! Ugyanezeket akartam leírni.


Annyit még: Nem tudom eldönteni, hogy 31 évesen (néztem a lapját) ennyire naív, vagy ennyire buta a hölgy?

Csukott szemmel jár a világban???????

Már 5 évvel ezelőtt ott kellett volna nagyni, nem pedig gyereket vállalni egy ilyen alaknak. Utólag meg mentegetni..., hogy "nem is olyan".


A baba lesz a szenvedő alany, mert ahhoz nincs sok remény, hogy az apuka megváltozzon.

54. tavaszilány (válaszként erre: 52. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 21:26
Minden drogfüggő így kezdi! Először csak ritkán, majd egyre sűrűbben...ne higyj ebben, menj, amig nincs meg a baba!!!
53. bared (válaszként erre: 52. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 19:37
anyám 30 éve a beismerésig sem jut el, hogy alkoholista..... erről ennyit...
2010. jan. 2. 19:21

azért nem függő, nem drogozik nappal meg csak ugy, kb olyan havi vagy kéthavi egyszer akkor ott a buliban de máskor nem. Most nem védem, csak azért nem akarom, hogy drogfüggőség legyen nála igy itt megállapitva mikor azért szerintem enniytől nem az.

De azért minden képpen tudom, hogy nem jó ez igy csak eddig hittem, hgy lemond ezekről de eddig csak mondogatta hogy majd ha megszületik...és arra voltam kiváncsi hogy van e erre esély, van e itt olyan akinek tényleg jra fordult vagy inkább nem fordult jóra?

51. szemmelver (válaszként erre: 41. - Bared)
2010. jan. 2. 19:14

sajna, de igazad van!

minek egy eleve elszúrt kapcsolatba gyereke??

szerencsétlen flótás kiskrapek!

2010. jan. 2. 19:00

Az a baj, hogy két dologra biztosan szüksége van: külső segítségre illetve arra, hogy meg akarjon gyógyulni. Illetve pénzre a szanatóriumhoz... Így már 3 dologra van szükség.... A támogatást meg nem is említem.


Magától nem fog tudni megváltozni, mivel belső problémája van.


Apám és anyám elvált. Azóta anyám is és apám is iszik. Apám durvábban, nincs lakása, nincs munkája, nincs pénze. Az anyjáéknál lakik, amíg még lesznek. Se anyámon, se apámon nem tudok segíteni, mert egyik sem akar meggyógyulni. Sőt... még a beismerésig sem jutottam el egyikkel sem.


Én megpróbáltam. Már 3 éve, hogy elszakadtam tőlük, mondjuk apámtól már gyerek korom óta nem nagyon tartom a kapcsolatot.


Azt javaslom, hogy ha tudsz, szakadj ki abból a környezetből, mert a magad életéért vagy és a gyermekedért vagy felelős csak. És biztosítanod kell neki a normális környezetet.


Sajnálom. Átérzem. Sok sikert és erőt kívánok neked.

2010. jan. 2. 18:54

Soha nem változik meg. Tesóm 20 éve kínlódik egy ilye barommal. Az első házukat eljátékgépezte. Hazaköltözött a mamához 2 gyerekkel. A hülye ura addig járt a nyakára a "Megváltozok értetek, minden más lesz hidd el nekem.."dumával, hogy ez a hülye tesóm szült neki még egy gyereket. Amíg a mamánál laktak egész normális volt. Igaz akkor is gépezett, de nem ivott. Mikor újra vettek házat és elköltöztek,újra piálás, még több gépezés. Tesóm csak a fejét kapkodta mikor jöttek ismerősök és ismeretlenek, hogy az ura mennyivel tartozik nekik. Tavaly 450 ezer forintot kért egy ismerőstől. Papír is született róla. Tesóm teljesen tönkre ment már, fizikailag, mentálisan,minden módon. A két kisebb gyerek is pszichológushoz jár.

Kell ez neked? Az alkohol fogságban tart. Fogd magad és hussss....Minél messzebbre tőle.

2010. jan. 2. 18:15
Hú, hát eléggé durva a helyzet. Mire neked ilyen semmirekellő alak? Veszélybe sodor téged, a gyereket. Én most azonnal új életet kezdenék a helyedbe, a gyerek jövőjét nézném. Tönkre tenni a gyerekem életét egy drogos, lingár, felelőtlen apával? nem gondoltam, hogy ilyen szar a helyzet. Kitennéd a gyerekedet annak, hogy a rendőrök bilincsbe verve elvigyék apát a drog miatt? Milyen titkai lehetnek még, amit nem is sejtesz? Fiatal vagy még, előtted az élet. Mentsd a bőrötöket, párod meg menjen a francba. ha eddig nem volt rád tekintettel, ezután sem lesz. Nehogy bajotok essen, vigyázz a gyerekedre és magadra. Nem hiányzik neked, hogy a házat is elcsessze a fejetek fölül. Hagyd a fenébe ezt az ürgét, és menj a saját utadon a gyerekedet támogatva, szeretetben nevelve.
47. zsanky (válaszként erre: 21. - 18ba5935e0)
2010. jan. 2. 17:52

Pedig sajnos, neked lesz igazad! Ideig- óráig megváltozhat majd, de ez nem lesz tartós.

Sajnálom! De ha van aki segítsen, jobb még most lelépni!

46. bared
2010. jan. 2. 17:28

lehetőleg még szülés előtt, hogy eg yúj környezetbe mehessetek haza, ahol nyugalom van, nem apad el a tejed a stressztől, idegességtől, félelemtől...

ne feledd: most már kettőtök lelki és testi épségéért kell aggódnod.....

képzeld el, mire képes egy kokainista egy pici gyerekkel, ha felidegesíti, hogy folyton "bömböl"...kitennéd a veszélynek?

ha más lenne ebben a cipőben, mit javasolnál neki? próbáld magad kívülről szemlélni, reálisabb lesz.....((

2010. jan. 2. 17:26

Sztem még van időd a szülésig, beszélj a szüleiddel, vagy akiben megbízók és oda tudnál költözni még ha átmenetileg is. Ezt a pasit hagyd a fenébe, minél hamarabb add be a válópert!!!

A babának nincs semmi baja? Az alkohol, cigi és a kábszer nem tesz/tett jót neki.

2010. jan. 2. 17:23
persze a sok okos gondolat már nem segít Rajtad, én nagyon remélem, hogy vannak jó szüleid, testvéred, támaszod, mert a legjobb,amit tehetsz: menekülsz.
2010. jan. 2. 17:23

Szerintem ebben az esetben a legjobb amit tehetsz, az, hogy amilyen gyorsan lehet elköltözöl. Ez a te és a kicsi érdeke. Ha valami ki tudja mozdítani a párod ebből az állapotból, akkor az az, hogy elhagyod. Ha erre nem tér észhez, arra sem fog, hogy megszülöd a gyerekét. Gondolom egy nyugodt szülést és kiegyensúlyozott életet álmodtál meg magatoknak, de az a helyzet, hogy ez már rég nem az.

Én elhagytam a gyerekem apját pedig nem kábítószerezett és nem ivott, mégis ez volt a lehető lejobb döntésem, még akkor is, ha az első 2-3 hónap maga volt a pokol.

kb. 10 éve foglalkoztam kábítószeresekkel. Én a helyedben belegondolnék abba, hogy ha a gyerek majd órákon át sír valami miatt, hogy fog rá reagálni a párod. Valószínű argresszívabb lesz a kelleténél és most ez az, amit kerülni kellene.

2010. jan. 2. 17:22

egyetértek:


egy kokainista, gépfüggő alkoholistának gyermeket szülni ,nem tudom másként mondani: ostobaság.

41. bared (válaszként erre: 19. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 17:19
tudom, csúnya dolog pont most ezt írnom, nem is időszerű: de butaság volt egy ilyen kapcsolatba babát vállalni((
40. ancsika72 (válaszként erre: 36. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 17:19

Ügye ezt nem kérdezed komolyan???

Persze,h a NEMRE dől a mérleg nyelve!!!

39. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 36. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 17:19
nem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook