Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 éves kapcsolat, 4éves házasság, szülés 3 hét mulva és az apa iszik, kártyázik heti3szor. fórum

10 éves kapcsolat, 4éves házasság, szülés 3 hét mulva és az apa iszik, kártyázik heti3szor. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
38. zebracsikó (válaszként erre: 36. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 17:19

nem fog megváltozni.

erre mérget vehetsz.

37. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 35. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 17:18

Ha ez már jópár éve így megy, minek szülsz neki gyereket??

Szomorú ez az egész, de ne haragudj, nem sajnállak. Talán meg is érdemled... bocsi, tudom, hogy nem leszek ezzel népszerű, de ez az igazság.

2010. jan. 2. 17:17
mire nagyobb az esély, hogy megváltozik, vagy hogy nem?
2010. jan. 2. 17:15

az az igazság, ha igy visszagonolok, mig nem voltam terehes ugy telt minden hétv égénk, hogy ő berugott ezért énis felöntötttem a garatra, persze nekem nem kellett sok hogy berugjak , utána összevesztünk, szóban elváltunk vagy ezerszer, aztán másnap mintha semmi nem történt volna.

Többször elkártyázta a nyakláncát, a kocsját, amiket utána visszavett mert éppen nyert de ez már kb vagy 5 éve igy megy. Mindig megszegi a szavát, bevallom néha szokott kokainozni is, most is szilveszterkor megigérte hogy nem rugik be aztán berugott de ami nagyon rossz hogy a fürdőszobába bujva kaptam el a fiukkal és éppen azt szivták az orrukba. És ekkor én mondtam, hogy bacsapott meg minden, és hazamentem, ő meg jött velem egy darabig majd felbaszta magát, hogy én mit dumálok és elment egy kocsmába egy másik baráti társasághoz.És kitudja hányszor csinálja, tuti nem is tudok egy csomó ilyenről.

De nem tudom mit tegyek, költözzel el most mikor jön a baba?? Hát ne ezt álmodtammeg a szülés idejére. És a legszarabb hogy a szülőknek eddig nem mondtam semmit és nem tudom most hogyan kezdjek bele

2010. jan. 2. 17:11
bocsi kezébe tartja lett volna
33. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 27. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 17:10

lehet

de az is lehet, hogy megváltozik majd ha a kezében hordja a gyermekét

tényleg milyen nemű a baba?

2010. jan. 2. 17:09
Kutyából nem lesz szalonna... Megszoksz vagy megszöksz! Beszélgess el magaddal, hogy ketten lesztek... Válaszút elé kell állítani: vagy abbahagyja és lesz otthona, felesége, gyermeke, vagy pedig kirúgod... Aztán gyermekét egyedül nevelő szülő családi pótlék, gyerektartás stb. behajtása... Azért az anyóssal kellene beszélgetni egy kicsit... Bár az anyák sem mindenhatók... Vagy egy nagy családi kupaktanács a jelenlétében... a család előtt kipakolni a szennyesét... Több ötletem nincs... Én csak tudom: 11 napos volt a fiam, amikor kiborult az a bizonyos éjjeli edény. És köszönjük, de nagyon jól vagyunk, ahogy a képeim is bizonyítják! :-))
2010. jan. 2. 17:09
az ilyen pasitol jobb megszabadulni!
2010. jan. 2. 17:08
Kedves anna.kiss001! Fából vaskarika nem lesz, ne várj tőle csodát. Ki fog bújni a felelősség alól, minden a te nyakadba fog szakadni, ha nem ülsz le vele beszélni. Fontos neked ez a férj? Tisztázni mindent, leülni, megbeszélni a kapcsolatotokat. Azt a problémát oldjátok meg ami köztetek van. Megkeresni az okot, és ott meszüntetni. Menjetek vissza abba az időbe, ahol elkezdett menni otthonról. Miért? Ti tudjátok csak. Mérlegelni és dönteni úgy, ahogy neked a legjobb. A lényeg, csak őszintén és higgadtan kell leülni beszélni egymással, nem felelősségre vonni a másikat, szépen, szeretetben és megértéssel fordulni egymás felé addig, amig lehet. A picihez jó egészséget, sok boldogságot kívánok. Kitartás.
29. stokimagdi (válaszként erre: 28. - Winny)
2010. jan. 2. 17:07
Nem bizony.
28. winny (válaszként erre: 2. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 17:02
Nem akarlak elkeseríteni de az ilyen ember nem változik!!!
2010. jan. 2. 17:02
Szerintetek jól gondolom, hogy majd mikor esetleg kialvatlanok leszünk mert mondjuk éjjelente akár hetekig felkel sokszor a baba vagy pl ha hasfájós lesz és állandóan sir majd , na akkor fog csak igazán inni és elmenni otthonról?
26. 78826dc958 (válaszként erre: 24. - Ca2ffaf6c3)
2010. jan. 2. 16:59

az én sógorom is ilyen:(

a gyerek egy éves elmúlt és egyre rosszabb...terrorban tartja a családot..

2010. jan. 2. 16:58

Nem fog megváltozni:(

Ha eddig nem tette akkor ezután sem fog!sajnálom nem akarlak megbántani de miért vagy egy ilyen emberrel???már rég el kellett volna hagynod:(

2010. jan. 2. 16:57

a sógornőm is ebben a cipőben járt

a faszija a szüléskor megváltozott, de nem tartott csak 3 hónapig

de a bnőm is így járt, teherbe ejtették,egy faszi aki vedelt, megtartották a babát feltétel, nincs több ivás

mikor megszületett a kislány 1 hónap múlva ment az ivás és a gépezés

2010. jan. 2. 16:57
Részegen bevallotta egy közös barátunknak, hogy ő igazából még nem is akart volna gyereket,hogy csak én akartam.Pedig nekem azt mondta ő is akarja és együtt voltun dokinál, együtt készültünk a teherbe esésre és mégis ezt mondta és most hogy nem változott meg lehet hogy el is kéne ezt higyjem?
22. 9eccfd769f (válaszként erre: 19. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 16:55
szerintem ha tudsz kire számítani akkor ne habozz hagyd ott és akkor lehet,hogy fel eszmél és akkor adhatsz neki még egy esélyt.
2010. jan. 2. 16:50

Lehet, hogy az elején, az újdonság varázsa miatt átmenetileg leáll, de aztán mikor beállnak a szürke hétköznapok és egyre több kényelmetlenség is lesz a babával (nemalvás, sírás, stb.), akkor csak mégjobban el fog tünni.

Én csak abból indulok ki, hogyha valaki meg akar változni, akkor nem keres időpontokat, az egyszercsak felkel reggel és onnantól változtat.


De ne legyen igazam! Remélem, tényleg megváltozik!

2010. jan. 2. 16:49
hát ha ez az első gyerek,akkor lehet,hogy meg fog változni,de ha már egy kapcsolaton csak a gyerek segít,az már nem jó.
2010. jan. 2. 16:49
hát az az igazsá hogy már ilyen vagy 5 éve de hát már 10 év után ugy gondoltuk jöhetne már a baba de semit nem változott, szilveszter éjjel berugott , mondtam hagyja abba erre üvöltött én hazaindultam, ő meg elment egy kocsmába én meg egyedül mentem haza
2010. jan. 2. 16:49

Sztem nem fog változni. Bár ha a baba születése után 2-3-4 hét múlva sincs változás, akkor sajnos nem is nagyon várható.

Kitartást, most csak a babára gondolj, a többivel ne foglalkozz! Tudom, hogy nagyon nehéz. Rajta kívül van segítséged? (szülők, tesó?)

2010. jan. 2. 16:48

nem hiszek benne:(( nem tudnál beszélni vele? Mi a gondja? Biztos valamiért van ez az eljárok, kártyázok, iszok stílus.

Sok sikert!

16. mgagi (válaszként erre: 13. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 16:48
Mennyire tudsz rá számítani?
2010. jan. 2. 16:48

Jaaj, istenem, de sajnállak!:(

Én egy ilyen kapcsolatba szültem babát, bár soha nem bántam meg, mert imádom a fiam, de már nem vagyunk együtt az apukájával és ez volt életem legjobb döntése!

10 évig voltunk együtt és ha nem is végig, de komolyan az utolsó 3 évben ivott, játékgépezett, haverozott és csak akkor tért észhez, amikor elhagytam a fiammal!

Azóta családja van és elköltözött messzire a mostani párjához az iszákos haverjaitól!

Nem tudok mit mondani, mert én is az utolsó percig bíztam benne, addig, amíg meg nem ismertem a mostani páromat!

Próbálj meg az eszedre hallgatni és ne a szívedre egy idő után nincs miben bízni csak magadnak és a babádnak ártasz!

Sok sikert és boldog életet kívánok neked!

2010. jan. 2. 16:48
Nem hinném
2010. jan. 2. 16:47
nem, mert császár lesz.
12. bared (válaszként erre: 2. - 1ce47ad5cd)
2010. jan. 2. 16:47

nem...bár adná a jó Isten!...

az a kérdés: mikor babát vállaltál már ilyen volt, vagy a terhesség alatt kezdte el? mert szerintem ez sem mindegy...

11. mgagi
2010. jan. 2. 16:45

Nem biztos. Lehet hogy a baba még jobban elűzi otthonról, de lehet nagy fordulat is belőle és rátok szánja minden idejét.

Apás szülés lesz?

10. ducky
2010. jan. 2. 16:45
sok-sok erőt kivánok...
2010. jan. 2. 16:45
ez csak rosszabb lesz!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook