Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -10kg fogyás a cél- csatlakozz!! fórum

-10kg fogyás a cél- csatlakozz!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2012. dec. 7. 17:16
Én ma szépítkeztem és callanetics-eztem kivagyok nyúlva.
2012. dec. 7. 12:01
Igen, mire leírtam rájöttem, hogy a MIKI miatt van :DDDD
2012. dec. 7. 08:54
Nálunk most a mikulás okozott izgalmakat:)
2012. dec. 6. 22:12

úgy tűnik már mindenki a karácsnyi menün pörög....

csak így tovább! meg lesz az eredménye

2012. dec. 6. 09:20

Egyedül maradtam:-(((((((((((((((((

seni nincs itt.

2012. dec. 5. 19:42
ma még 25 perc szobabicigli és a kalóriabázis alapján mai nap teljesitve.
2012. dec. 5. 14:43
Jó lessz az kalóriabázisnak is:-)
2012. dec. 5. 14:42

szio mindenkinek!

nagyon jó ez a alóriabázis! egyszerű , gyors, és könnyű figyelemmel kisérni. köszi!:-)

400. GasiIldi (válaszként erre: 399. - Hangarozsa)
2012. dec. 3. 18:40

Ügyes vagy! Gratulálok!

én is minden reggel felugrok a mérlegre:-)

2012. dec. 3. 08:13

Sziasztok, még ilyen boldogan nem nyugtáztam házimunkát.. Tegnap - gondolom, karácsonyi felbuzdulásból - a szokásos takarításon kívül a könyveket is kiszedegettem, hogy letöröljem a polcokat. És ma reggel 76,1 kg-ot mutatott a mérleg:D

Egy hónap elteltével úgy érzem, hosszú távon is tartható ez az odafigyelős kajálás - nem is kell igazából semmiről végleg lemondani.

Semmi értelme, de én minden nap mérem magamat - még a körméreteket is, pedig az aztán végképp értelmetlen.. de valahogy jólesik.

2012. dec. 1. 19:28
Szívesen:-) én is itt kaptam ezt az infót:-)
397. Napraforgó61 (válaszként erre: 392. - GasiIldi)
2012. dec. 1. 16:26
Nagyon jó ez a honlap !!!!Köszi!!!
2012. dec. 1. 10:52
én a konyhamérlegre írtam:-DDDD
395. a98cd6a056 (válaszként erre: 391. - Napraforgó61)
2012. dec. 1. 09:59

Én is a kalória bázist hasunálom, nagyon jó, mert nem neked kell szómolgatnod, csak meg kell adnod mit ettél, mit sportoltál és számo Neked, meg kiírja még mennyit ehetsz.És össze is tudod állítani a menüdet előre, így láthatod mit tudsz enni pl. másnap ebédre.


Mérlegem hagyományos mutatós van, nem valami jó, inkább rá sem állok.Valahgy mindig ugyan azt mutatja. :)


Tegnap lecentiztem magam és felírtam.Nem tudom amikor elkezdtem emnnyiről indultam, így nem tudok összehasonlítani, csak látványban látom, hogy valamennyi változás van.De inkább csak feszesebb vagyok itt-ott.

Mostantól majdcentizek.

Ezt mennyi időnként érdemes méregetni?Gondolom napont aezt sem...

2012. nov. 30. 17:50

GasiIldi, ringloszilva: igyexem tartani magam az uj felálláshoz,és remélem másnak is 5 letet tudtam talán adni,hisz ez a fórum erről is szól.

köszi a biztatást:-)

393. AlBundy (válaszként erre: 390. - A98cd6a056)
2012. nov. 30. 14:05

A víz sokat segít a fogyásban. Egy idő után hozzászoksz és szomjas is vagy.

A kalóriaszámolásnál, néha az a baj, hogy több kaját kellene megenned mint amihez hozzá vagy szokva..:)

2012. nov. 30. 12:52

Szai,

a kalóriabázisra keress rá,

olyan mérleg ami grammban is mér

391. Napraforgó61 (válaszként erre: 390. - A98cd6a056)
2012. nov. 30. 09:38
Milyen honlap segít a kalóriaszámlásában,milyen mérleged van?
390. a98cd6a056 (válaszként erre: 386. - Kicsikincs1972)
2012. nov. 30. 09:15

Én is keveset ittam, volt, hogy egész nap egyszerűen nem ittam semmit.

Aztán rájöttem arra, hogy a víz ha csak ideig-óráig is, de laktat.Ezért minden étkezést úgy kezdek, hogy megiszom 3 dl vizet.Ennek több előnye is van: 1.tudom, hogy egy kaja,1 pohát víz, így tutira nem marad el. 2. kevesebbet eszek


Ezen kívül a munkahelyemen a számítógépen is beállítottam egy emlékeztetőt, minden órában nagy villogó ablak ugrik fel, hogy IGYÁL!!!!! :)


Ezt kb 3 hónapja kezdtem el, azóta annyira rá is állta, hogy automatikusan nyúlok a pohár után. :)


A többször kevesebbre pedig nekem bevált a kalóriaszámolás, pár napja használom csak, de azóta sokkal kevesebbet eszek, és érdekes módon mégsem érzem, hogy koplalnék.

389. Napraforgó61 (válaszként erre: 326. - Brygy)
2012. nov. 30. 06:32

Sziasztok

,új vagypok a klubban, ötleteket szeretnék étrendhez.Nekem a torna megy,minden nap tv előtt tornázom,igyekszem 40-60 percet is csinálni,sok gyakorlatot tudok fejből, pilates, stb.így ez megy.de Én is könnyen csábulok...Az egyhangúság fáraszt, ha új kaját főzök abból sokat eszek, mert

friss...Most neera kúrán/ 10 nap/ voltam,kb.3,5 kg-t fogytam 10 nap alatt, ezt azért inkább méáregtelenítés céljából csináltam.Cm-kben nem túl sok voltozás, pedig tornáztam!

Hol van konkrét diétás menüterv a neten?Úgy látszik nekem a kötöttségek jönnek be...

2012. nov. 30. 05:47

szasztok

nekem sajnos az otthoni torna a lustaságom miatt nem megy

elkezdem aztán abbahagyom

speedfittnesre járok

itt foglalt idöpont van 24 orval elötte le kell mondani különben oda a pénz

munka után szoktam menni este fél nyolckor

az is elöny hogy nem kell ruhát vinni mert mindent adnak

387. GasiIldi (válaszként erre: 386. - Kicsikincs1972)
2012. nov. 29. 22:02

Kicsikincs Te egy kincs vagy!

Ezt nagyon jól összefoglaltad, ha betartod, tuti minden lemegy, amit elterveztél.

A folyadék különben azért is fontos, mert az viszi ki a méreganyagokat (zsírt) a szervezetből.

2012. nov. 29. 20:56

3 napja nem tudtam edzeni semmit:-( holnap újult erővel folytatom.Talán ez még nem akkora kiesés.

Kicsit módosítom a napi fogyis gondolataimat is:(netről lestem le). 1:többször kevesebbet enni,2. mindennapi edzés(ha tehetem),3. 2 liter folyadék(néha jó ha talán 5 dl rel futok egész nap, elfelejtek inni),4.minden este leirom becsülettel mit mennyit ettem(elrettentő lehet utolag visszaolvasni esténként),5.lehetőleg kevesebb nasi naponta(nem mindig kivitelezhető)

2012. nov. 29. 20:47

Sziasztok!

Mindig nézem a Hold állását is, mert meggyőződésem, hogy hatással van ránk, a diétára is:) Mától fogyni fog, remélem a kilók is könnyebben peregnek lefelé:))))

2012. nov. 29. 20:29

Sziasztok4


Nem adtam felm sőőőt. :9 Képzeljétek el, ma tornával és kajával együtt kb 900 kalóriát ettem.és nem is akármit ebédelte, rántott húst. :) Egy jó nagy szeletet saviubival.Mást nem ettem hozzá. Jó ez a számolgatás, így legalább látom, hogy mit ehetek még. Mindenből keveset. :9 Úgy látom, ez tényleg beválik.


a legnagyobb bajom valóban a türelmetlenség, egyébként is olyan vagyok, most azonnal iziben. :) :) De próbálom azért kordában tartani.És a centizést is kipróbálom, hátha hatásosabb nálam is mint a mérlegelés.


köszönöm Nektek, a sok jó tanács és bíztatás sokat segít. :)


Hajrá nektek is, nagyon ügyesek vagytok Ti is. És jó erősek. :)


Ma nem volt torna, de holnap megyek a terembe, már alig várom.


Szép estét!

2012. nov. 28. 23:34

Nekem ami régebben segített (most a CH elosztás miatt nem kell esti pótlás) az egy saláta, ami lehet édesség vagy köret is.

sárgarépát és almát lereszeljük kb fele-fele arányban, teszünk hozzá pár felkockázott narancsot (ízlés szerint), fahéjat és kevés vágott vagy őrölt diót. Hűtőben ha nem falja fel a család pár napig eltartható. Van aki tesz hozzá mézet - a családnak lehet, de most a tiedbe inkább ne tegyél.

A másik kedvencem volt: tejbe tegyél 2-3 evőkanál zabkorpát, dobd be forrásig a mikróba, tegyél pici édesítőszert és fahéjat még bele.

2012. nov. 28. 23:22

Szilva ne add fel! türelem a kicsi dekáknak örülj, amik mennek lefelé.

Ha utálod az egészet és türelmetlen vagy, sokkal nehezebb Neked! -sajnos nem működik, hogy lefekszünk és reggel az álomsúllyal állunk a tükör előtt...:-(

Mi lenne, ha olyanokat főznél, amiből igaz kevesebbet, de ehetsz? az tényleg kínzás, ha még bele se kóstolsz...


Nekem a szobabicaj és a séta van(télen az nem lesz), helyette mivel végre kezdi elbírni a lábam a súlyomat kezdek gyalog járni az emeletre(5) lift helyett. Állítólag ez az egyik legjobb torna le és fel többször egy emeletet megtenni - egyenlőre elég lesz a felfelét is teljesíteni:-)

381. vaczila
2012. nov. 28. 14:57
Nekem sincs lehetőségem eljárni tornázni, nálunk csak kangoo van. Arra jártam 2 évig, de mióta ennyit fájnak a térdeim, már nem bírom. Így marad az itthoni torna, dvd-re. Hát nem mondom sokszor nehezen szánom rá magamat, de azért a heti 3 tornát próbálom beiktatni.
2012. nov. 28. 14:48

Sziasztok! Olvasgatok és leírom az én véleményem is:)

Mindenki ott és úgy tornázik, ahogy ideje pénztárcája, lakása nagysága gyermekei megengedik. Egy a lényeg, mozogjunk és ne punnyadjunk a kanapén bár azzal is égetünk kalóriát. Én is csak pár napja kezdtem újra a tornát itthon, mert 3 kisgyermekem van és az ő alvásidejüket szánom magamra, amit eddig főzéssel evéssel töltöttem. Igaz napi fél óra, hétvégén pedig semmi, de ez is jó igaz egy hete csinálom, de kalóriacsökkentéssel ez is hatásos. Én mostmár az esti nasit többnyire megállom, igaz egy hónapja figyelek az étkezésemre és eleinte nagyon éhes voltam. Nehéz volt megállni, hogy ne a gyerkőceim rágcsáját egyem, hanem zöldség vagy gyümölcslevet, diétás turmixot, de már oké. Eddig 6 kilót fogytam,de kíváncsi vagyok, hogy a tornával eredményesebb leszek-e?

379. a98cd6a056 (válaszként erre: 377. - 408020f45e)
2012. nov. 28. 11:14

Tudom, hogy otthon is lehet tornázgatni, nem is azt mondtam, hogy nem lehet, meg azt sem, hogy azzal baj lenne. :)


csak azt, hogy nem érzem olyan hatásosnak, és ettől elkeseredek.

Szobabiciklikre és egyéb eszközökre pedig nem számíthatok, mert én nem tudnám hiova tenni ezeket a lakásban.


Tornázok dvd-re, nincs vele semmi bajom,az előbb leírtakat.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook