Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -10kg fogyás a cél- csatlakozz!! fórum

-10kg fogyás a cél- csatlakozz!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
438. a98cd6a056 (válaszként erre: 433. - Giorcub)
2012. dec. 12. 08:55

Tudom,hogy igazad van, mindabban amit írtál. De mérni mindig reddel szoktam magam miután felkelek, naponta többször nem, csak minden nap.

És azt is tudom, hogy nem megy le azonnal.De már 4 hónapja próbálok a kajára oda figyelni, és mozgok is heti 3X 1-2 órát, és ennek ellenére semmi.


Biztos vagyok benne, hogy én csinálok valamit rosszul, csak azt tudom mit. Igaz, hogy szeretem az édességeket, és nem is tudtam teljesen elhagyni, meg az esti kajálást sem, de mindenból vissza vettem, s van amit teljesen elhagytam pl. kenyeret szinte nem is eszek, ha igen, akkor is csak reggel,és csak teljes kiörlésűt, rozst stb.

2012. dec. 12. 06:05

ma megint hiztam:-(

ugy döntöttem hogy nem állok rá csak heti 1 szer innentöl a mérlegre.sokkal eleseritőbb ráugrálnom mint hogy inább ne is tudjam.ha hizom akkor hetente is hizás lessz,igy csutka mind 1.:-((( jelzem tegnap ismét megdicsért a kalóriabázis.

2012. dec. 11. 22:30
már arra is gondoltam, hogy bele kezdett a szervezetem a hideg miatt a macinak tartalék kell című játékba?
2012. dec. 11. 22:27

Sziasztok,

naja falási rohamok...:-(

a hétvégi jó kis fizikai munkához kevés szénhidrátot ettem, ennek eredménye lett a szédülök, falási roham, szomjan halok és felment a vércukrom 9-re:-(((

434. kicsikincs1972 (válaszként erre: 432. - A98cd6a056)
2012. dec. 11. 20:25
ez nagyon szép hasonlat.akkor lehet hogy én ha nem is csugaszép,de jobb hijján molylepke leszek?:-)
433. giorcub (válaszként erre: 431. - A98cd6a056)
2012. dec. 11. 14:24

hi! nem lesz az igy jo, egyel csak levest, de ne sokat, masodikat ne. naponta merlegelesnel meg nem sok nagyobb marhasag van (max a napi tobbszori;)

hetente egyszer ugyanabban az idopontban erdemes. az is siman elofordul hogy 3x-or raallsz akkor 3 felet mutat. de nem lesz olyan oltari elteres, vedd a kozepet es kesz. lenyeg az hogy hetrol hetre mutassa a trendet.

ha igy se megy lefele akkor fel kell irni minden nap, precizen minden falatot. aztan meglesz az oka;)

amugy meg ami evek alatt jott fel az nem fog napok alatt lemenni...

2012. dec. 11. 12:59

Az a legfurább, hogy ha belenézek a tükörbe, akkor látok változásokat a testemen,ami valószínű a tornától van, már érzem a hasizmaimat is, de ezen kívül semmi más változás nincs. Nem lettem vékonyabb, és könnyebb sem. Csak átalakulok vagy mi. :)

Hernyóból lesz a lepke végülis.És a hernyő is kisebb mint a lepke, nem igaz? :) :) :)

2012. dec. 11. 12:57

Én olyan márges lettem, hogy nem változik semmi, hogy nagyon csúnyába klezdtem. :(


Egy nap csak egyszer eszem:13 órakor ebédet.Rendesen levest+másodikat, tehát éhen nem fogok halni, de ennyi.


Tudom, hogy ez egészségtelen, és hosszú távon nem jó, de már nem tudok mit kitalálni.


Amig a lányom kórházban volt, alig ettem, így most már nem is kívánom az esti és délutáni kajákat. Reggel meg tejes kávét iszom.


Falási rohamaim nekem is vannak amikor olyan napok jönnek, iszonyatosan kívánom az édességet.Persze én is tudom, hogy erősnek kellene lenni, de ez nem nagyon megy.


Azt viszont én is tapasztaltam, hogy sokkal könnyebb úgy betartani egy diétát, hogy le van írva mi ehető, és punk tum. De én még így is sokszor elbuktam.

430. kicsikincs1972 (válaszként erre: 429. - Skittles)
2012. dec. 11. 11:53

Falási rohamok hogy te is mondod nekem is lennének de muszály szigorúnak lenni magamhoz. Pl elöre leirom mit vihetek még ma be,igy igyexem tartani.

Jó tudni hogy másnak sem könnyebb,de a kitartás(ami elég nehezen megy jelenleg) meghálálja majd magát(elvileg). köszi a törödést:-)

429. Skittles (válaszként erre: 428. - Kicsikincs1972)
2012. dec. 11. 09:37
akkor nekem is nőni szokott a súlyom, és iszonyatos falási rohamaim is vannak :(
2012. dec. 11. 09:09
ma is felfelé ment reggelre a súlyom:-( ,ezt nem hiszem el.,pedig a kaloriabázis tegnap is megdicsért.nagyon bizom benne hogy a havonkénti ünnep az oka,mert rettentő csúnya vagyok mikor görbül a szám:-(
2012. dec. 11. 08:30
Rájöttem, milyen hasznos, ha írom a megevett kajákat, és használom a kalóriabázist. A hétvégén buszos kiránduláson voltunk, ittunk egy kis jagert, meg vajkaramellát ettünk - azonnal meglátszott. A másik, hogy este joghurtot meg sajtot eszem - ez utóbbi mennyisége szép lassan növekedett, és persze ezzel már túl is voltam megengedett kalóriatartományon. Nagyon oda kell figyelni, és akkor nincs gond, mindenféle kaja mehet.
2012. dec. 10. 18:37
mai kaloriabázis is teljesitve, remélem holnap már végre felelé megy ujra a mérlegen lévő apró de bosszantó számok.jóéjt mindenkinek!
2012. dec. 10. 16:59
ikebanának szántam,bocsika:-)
424. kicsikincs1972 (válaszként erre: 420. - A98cd6a056)
2012. dec. 10. 16:57
szinte ugyanezeket csinálom én is mérlegelés közben:-))))))))))))))))
2012. dec. 10. 13:37

Enyém is egy olcsóbb kategóriás digitális, de összevissza mér én ma 3x mértem egymás után 67,7

68,2 és 69 kiló is voltam miközben csak fehér húst és párolt ill nyers zöldséget eszem, fehérjeturmixot iszom sovány tejből és vizet teát natúron:(

2012. dec. 10. 13:14

Sziasztok!

a mérleggel kapcsolatban csak annyit, hogy vettem egy hiperszuper méregdrága márkás mérleget, ami 2 évig birta, és egy kicsit. Szóval pont mig lejárt a garanciája:((( aztán azóta egy olcsó Auchanban vett mérlegem van, ami ugyanolyan jól mér

421. 408020f45e (válaszként erre: 419. - A98cd6a056)
2012. dec. 10. 11:31

Nem tudom, hogy mi a jobb. Egy hagyományos mutatós mérleg, vagy egy újabb? Nekem egy elég érzékeny mérlegem van, digitális, de ahányszor ráállok, annyifélét mutat. Pedig "önkiegyensúlyozó", még azt sem mondhatom, hogy a talaj nem sima, vagy lejt vagy akármi. Ezért aztán rendszerint 6-8 mérés után átlagolok!:D

Voltam én is úgy korábban, hogy már mérgemben felkaptam és megráztam, mert mindig azt bizonyos nagy számot mutatta, vagy akörülit. Már azt mondtam kidobom, de megkegyelmeztem neki:)Aztán szépen, lassan mutatott kevesebbet is:))) De ugyan úgy többszöri ráállással:)

420. a98cd6a056 (válaszként erre: 418. - Napraforgó61)
2012. dec. 10. 11:03

Nekem mindig azt mondja a férjem, hogy először több lesz a súlyom, mert az izmok amikor elkezdenek alakulni, azok nyomják a tömeget. :)


Bár én úgy gondolom, ezzel csak vígasztalni akar, hogy ne keseredjel, de az is lehet, hogy van benne valami. 20-30dkg még nem olyan sok, lehet, hogy tényleg csak izmosodsz!

2012. dec. 10. 11:02

Sziasztok!


Én is tartom még magam a tervemhez, csak a múlt héten megműtötték a lányomat, ez teljesen váratlan volt, és nem volt időm a gép elé ülni.

De enni sem, és az idegtől nem is hiányzott. :)


Azt gondoltam hú de sokat fogok majd fogyni, de nem. Centizem magam, érdekes, hogy ha csak belenézek a tükörbe, látom pl. hogy a hasam kezd kisimulni, ami elől egy kicsit lógott a szülés után, az most kezd megaához térni,és a hurkáim közül is van ami elűtnt, de ennek ellenére ha ráállok a mérlegre, az egyszerűen csak ugyan azt a súlyt mutatja lassan 1 hónapja.


Már kezdem azt hinni, hogy tényleg baj van a mérleggel,de ez egy sima mutatós ósdi, sok hibája nem lehet...


Ettől elkeseredek, de már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel.Tartom magam a menetrendhez, tornázok amikor csak tudok, és doa figyelek a kajára, aztán majd meglátjuk május végéig mi változik-addig adtam magamnak időt.


Mondjuk a kajálással hadilábon állok továbbra is, valószínűleg ez a probléma.Főleg most a miki alatt, amikor jött a sok finom csoki. :(


Látom, Ti nagyon ügyik vagytok, gratula mindenkinek a sikerekhez! :)

2012. dec. 10. 10:50

Folyamatosan hízom 20-30 dkg-t !!!kihull a hajam a sok méregetéstől,minden nap ledolgoztam a magamét...

Tegnap bosszúból nem tornáztam.Este muszáj ennem.

2012. dec. 9. 15:49
köszi a biztatást:-)
2012. dec. 9. 14:38

Sziasztok!

Kicsikincs, én is voltam így, de nem elég figyelni a kcal-t, az elosztásra is figyelni kell. Én 90 napos diétával párhuzamosan nézem a kalóriákat is és inkább az ebéd az, ami bőséges nálam és vacsorára jóval kevesebb. Általában este 6 után már semmit nem eszem, csak folyadék jöhet. Ha mégis nagyon éhes lennék, akkor egy kicsi mandarin vagy alma jöhet.

De azért egyik napról a másikra elég sok, ami felszaladt. Az is lehet, hogy vizet tart vissza a szervezeted. Ilyenkor én csalánteát iszok, az nagyon jó vízhajtó.

2012. dec. 9. 08:11
kicsit ma elvagyok kenődve.mindent betartottam és hiztam 80 dkg ot. nem értem hogy miért,de innen a vacsit vagy elhagyom vagy csökkentem akkor is ha beleférne a rátába.
414. Napraforgó61 (válaszként erre: 413. - Kicsikincs1972)
2012. dec. 8. 22:42
Gratulálok!Én is megcsinűltam,, s utána hogy ne vesszen kárba az étel..hidegen,másnap már nem jó......hát még vételeztem....Vétkeztem...Na mind1,hátha ettől felpörög a zsírégetés...
2012. dec. 8. 19:56
mai kalória bázis is teljesítve:-) jóéjt mindenkinek!
412. kicsikincs1972 (válaszként erre: 411. - Napraforgó61)
2012. dec. 8. 12:48

tudom hogy nálam sem lessz mindig ilyen gyors,de most sok a felesleg még és elöb a sok víz távozik.ma reggel ismét kevesebb lettem súlyra de már jóval kisebb a különbség a tegnapihoz képest.

mindenesetre ma megint tudtam mosolyogni a mérlegelés után:-)(30dkg-ról beszélünk,de ez is teljesítmény legalábbis nekem)

411. Napraforgó61 (válaszként erre: 410. - Kicsikincs1972)
2012. dec. 7. 22:00
Gratulálok!Én stagnálok....Pedig minden nap addig tornázom míg egyenesbe nem jövök a kalóriabázis alapján...
2012. dec. 7. 19:54

mai nap is teljesítve kalóriabázis táblázat szerint:-) nagyon büszke vagyok magamra:-)

jóéjt mindenkinek!

2012. dec. 7. 18:14

szio mindenkinek!

nagyon jol alakul a fogyás egyenlöre,kis lépésekben de lefelé:-)

nagyon optimista vagyok.utolsó betüig betartom igaz, de van is eredménye,akkor is ha elöbb a felesleges viz megy le:-)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook