Főoldal » Vallomások

Vallomások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

2023. szeptember 15. 08:05
Nehezen tudom megfogalmazni, mi tart még életben. Nincs semmi örömöm, se motivációm. Ugyanakkor meghalni sincs erőm, se energiám. Mintha egy szakadékba lennék beszorulva élet és halál közé.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

2767

2023. szeptember 15. 06:27
Elfelejtettem az "A part alatt" dalt, pedig olyan sokszor énekeltem a kislányomnak, mikor baba volt. És még sok mindent elfelejtettem.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

926

2023. szeptember 14. 22:37
Megbántam az egész életemet.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5147

2023. szeptember 14. 21:29
Többet nem fogom győzködni. Beszélni sincs értelme vele. Egyáltalán nem vevő a változásra. Ez az ember menthetetlen...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

887

2023. szeptember 14. 18:22
Tegnap elpilledtem a buszon, a sofőr szólt hogy megérkeztünk. Ritkán, de előfordul.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1036

2023. szeptember 14. 18:06
Be kell ismerni, a női sofőrökkel kapcsolatos negatív előítéletek nem alaptalanok. Sokkal kevesebb az előzékenyen, udvarias, figyelmes nő. Inkább túl akarnak lenni a kereszteződésen, zebrán, mindenen… ritkán köszönik meg, ha udvarias valaki velük.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

6326

2023. szeptember 14. 14:57
Aktív korú nagymamaként nem érzem magam jól mint ingyen bébiszitter. Nem is vállalom. Néha néha ha minden kötél szakad, szívesen. De nem vagyok fiatal, felneveltem két gyereket, segítség nélkül. Most van időm magamra. Óriási lett a sértődés.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8334

2023. szeptember 14. 12:24
Nőként szeretem az olyan filmeket, ahol leszbikus jelenetek vannak!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7632

2023. szeptember 13. 15:23
Nem tudom abbahagyni a fogyózást. Tiltólistával a fejemben élem az életemet, félek, hogy meghízok és nem tudom majd leadni (amúgy 46 kiló vagyok 167 centihez), ha bármi rendes kaját eszek, rettegek, hogy na, ettől mennyit fogok hízni. Ez beteges.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

2499

2023. szeptember 13. 09:50
40 évesen nem vagyok férjnél és nincs gyerekem, mégis nagyon boldog vagyok!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1428

2023. szeptember 13. 06:14
Ma kezdi a gyerekem az óvodát! 😊Nagy izgalommal várom, hogy fogja magát érezni!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1218

2023. szeptember 13. 06:00
Nagyon szeretek korán kelni. :)
Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

12111

2023. szeptember 12. 19:17
Nagyon mérges vagyok és sajnos sem ezt, sem azt nem mondhatom meg, ki(k)re.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8331

2023. szeptember 12. 07:46
Ügyfeleztem évekig a munkahelyemen. Sikerült teljesen megutálnom az embereket.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

11432

2023. szeptember 11. 09:52
Szabadnap, örülhetnék, de annyi dolgom van, hogy sosem érek a végére. Igen, itt bohóckodok, ahelyett, hogy nekiugranék.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

12123

2023. szeptember 10. 22:33
Magamtól sose mennék strandra, de arra jó, hogy (diszkréten) kibámészkodjam magam. 😁 Nem vagyok egy bikinimodell, de vizuális környezetszennyezés sem, láttam, hogy pár jó pasi megbámult. ☺️ Én is őket. 😁 Okos volt, aki az edzőtermet feltalálta! 😄

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

11130

2023. szeptember 10. 20:50
Kimondottan utálom a milyen, mikor, mit, hányszor, neked is, stb. fórumokat, régen voltak érdekes témák, mára ellaposodott.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

12022

2023. szeptember 10. 19:42
Nyugodtabb az életem, mióta nem úgy alszom el, hogy bármikor jöhetnek értem a rendőrök.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

11218

2023. szeptember 10. 18:19
Ételfüggő vagyok. Ha nem eszek folyamatosan, rossz kedvem lesz!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

4870

2023. szeptember 10. 11:27
Egész kellemesen érzem magam egyedül. Kell néha ilyen, de a családnak nem árulom el, nehogy azt higgyék, nem jó nekem velük.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1297

2023. szeptember 10. 04:34
Imádom, hogy tudok parancsra aludni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

11212

2023. szeptember 9. 22:00
Szeretem a munkahelyemet. Szeretem a kollégáim, a munkámat, a légkört. Mikor interjún voltam, már akkor azt éreztem, itt itthon vagyok. Ennek 6 éve.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1375

2023. szeptember 9. 21:41
Pótcselekvés. Az eredeti problémát nem oldja meg (ez sem) de legalább ez a bérelt "otthon" kevésbé fog putrinak kinézni...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7829

2023. szeptember 9. 20:43
Sajnálom, hogy az emberi nyelv nem tud eltörni, vagy legalább is izomgörcsbe rándulni. Legalább csend és nyugalom lenne.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

4749

2023. szeptember 9. 12:21
Én nem szeretem a kapszulás kávét.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10410

2023. szeptember 8. 21:54
Azt mondta, nem változott semmi, de én mégis azt érzem... lehet túlgondolom?

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10512

2023. szeptember 8. 17:45
Nem értem, minek alapján számít valami férfi, vagy női illatnak. Sokszor használok férfi tusfürdőt, deo stiftet, mert szerintem finom az illatuk. Kedvesem is használja néha az orchideás női tusfürdőt, és szeretem érezni rajta!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10631

2023. szeptember 8. 15:25
Nagyon szeretek rossz tanácsokat adni.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

21124

2023. szeptember 8. 08:16
Tegnap néztem egy esküvői videót. Vicces volt, ahogy egymást dobálták a tortával.😂😂

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8242

2023. szeptember 8. 07:36
Ma van a születésnapja... Persze nekem ez is csak egy szomorú nap... 😞

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9115

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook