Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek, ha valaki chaten egy vadidegennel bármiről beszélget, szexről is, az megcsalásnak számít? fórum

Szerintetek, ha valaki chaten egy vadidegennel bármiről beszélget, szexről is, az megcsalásnak számít? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2008. okt. 21. 20:08
Dehogy. Akkor én mindennap megcslnám a páromat, ugyais imádok ismeretlenekkel csevegni a chaten, akár a szexről is.
2008. okt. 21. 20:06
Az nem megcsalás. Más van a háttérbe, még nem jöttél rá. Ez csak egy mondvacsinált indok volt.
2008. okt. 21. 20:03
Ugyanis a párom nyáron engem és a gyerekeket itt hagyott elment! Nemrég rákérdeztem, hogy miért tette! Erre azt mondta, nem tudja feldolgozni, hogy én chateltem, szerinte én ezzel hogy mással beszélgetek, szexről is, megcsalom! Beszélgettem, igen, vad idegennel, de soha nem csaltam meg, és eszem ágában sem volt, hisz szerettem! Már nem tudom kijelenteni, hogy szeretem, mert egyre távolodok tőle, de még hiányzik! Ez olyan felfoghatatlan! Ennyi volt egy család?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook