Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellemgyógyászat, szellemműtét fórum

Szellemgyógyászat, szellemműtét (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. febr. 15. 07:26

Az gyógyít, amiben hiszel, ld. az elöttem szóló Ildikót.

De működik a szellemgyógyászat is, feltéve, ha az illető sorsa így van prediszponálva. Ha nem, akkor nincs az a hatalom, ami meggyógyítaná.


A szellemgyógyászat működési elve: A szellemtesten végzik el a szerv javítást, amely idővel átíródik a fizikaiba. Párszor megismételhető a kezelés, ez kihatással van arra, hogy erőteljesebben, hamarabb áríródjon a gyógyult szerv információja.

A műtétet nem a szellemgyógyász végzi közvetlen, saját erejéből, hanem rajta keresztül tudják véghezvinni a gyógyítást erre a tevékenységre specializálodott angyalok. A gyógyító általában egy megtisztult lélek, magas rezgésszámmal, ez teszi lehetővé, hogy az angyalok tudnak rajta keresztül "dolgozni"...

Magyarországon is vannak már hiteles szellemgyógyászok, -valós, mérhető eredményekkel-nem csak Manilában, de nagyon sok mellettük a magukat szellemgyógyásznak valló pancserek.


Hiteles elöttem pl. Kercselics Imre, az Ő gyógyító tevékenységét saját szememmel kísérhettem figyelemmel, tanítóm volt a táltos suliban. Többek között egy agydaganatot távolított el egy 20 éves srácból. Kercselics pl. minden beavatkozás előtt a szenzibiljével "rákérdez" a gyógyító angyalokra, hogy a műtét végrehajtásának van-e sorsbeli akadálya, és ha nincs, csak akkor lát neki a műtétnek. (Így sportszerű :-) )

2011. febr. 15. 06:53

... Jézus A Gyógyító ! Nincs más ! Minden más a pokolba vezető út! Nagyon szívesen küldök erről bárkinek információt az e-mail címére kérésére, amely bőséggel tartalmaz áldásokat is! Édesanyám áttétes rákból épült úgy fel, hogy az orvosok ezt "lehetetlennek" mondták. :)


* Jézus pedig rájuk tekintvén, monda nékik: Embereknél ez lehetetlen, de Istennél minden lehetséges! * (Máté 19:26)


Isten Bölcsességét Kérem az Életedre !

2011. febr. 15. 05:33
Kérlek írjon nekem róla, aki már részt vett ilyenen. Tapasztalatok és eredmények érdekelnek nagyon!
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook