Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sörélesztő tabletta fórum

Sörélesztő tabletta (beszélgetős fórum)


2012. aug. 15. 16:00
Hány éves kortol lehet szedni a sörélesztőt?: )
2012. ápr. 5. 20:09
Én szedtem 1 hónapig nekem bejött, kevésbé hullott és jobban nőt is. Most újra el akarom kezdeni. Én napi 9db-ot szedtem az enyémre az volt írva én a rossmanba vettem kb. 1300Ft volt és ez 16napra volt elegendő.Ja és még nekem a bánfi hajszesz is nagyon sokat segített, mondjuk annak már lassan 1éve hogy használtam , most vettem megint hajszeszt csak még lusta voltam elkezdeni, igaz hogy kellett vagy 3hónap mire hatott, de ez rá is van írva hogy 3-6hónap de akkor sem kerül tíz ezrekbe, én heti 2* használtam.
2011. okt. 28. 13:03
nem hizlal en probaltam.igaz nem tablettat hanem sorelesztot es juice-ben kevertem bele.az ize igy sem vmi jo,de lenyeg,hogy egeszseges es utana alaposan fogat mostam.
2011. szept. 20. 20:31
Úgy hallottam a sörélesztő hízlal. Szerintetek?
2011. aug. 24. 17:24
sziasztok. Én ma vettem sörélesztő tablettát 120 db-osat. Én leszámoltam szépen hogy tényleg meg van e az a 120 és 4 el kevesebb volt benne. Igy lehet hinni annak hogy menni van ráirva.
2010. jún. 16. 09:07

Neked a Dermipsor gyorsította ( több mint 1 centi havonta!!!).

A sörélesztős tapasztalatokra én is kíváncsi vagyok!

2010. jan. 23. 15:16
A sörélesztőtől nőtt a melled? Hát az miért rossz? Látom már rég jártatok itt, ha valaki olvas, válasoljon még erre: a sörélesztő gyorsítja a haj növekedését? Köszi
2008. szept. 23. 14:05
Szijasztok! Én is a BiYo-Product sörélesztőtablettát kezdtem el szedni...de első nap után, éjszaka elkezdett csikaródni a hasam...nagyon rossz volt...! Nem mertem még iskolába se elmenni, mert féltem h ott is rám jön a hasmenés...és mit kezdek magammal?! Valaki valami jótanács?! (Amúgy, 15 éves vagyok!) Írjatok pls.!
10. mizzo
2008. júl. 31. 09:52

Olyan kérdésem lenne, hogy én a BiYo-Product-os Natur Sörélesztőt akarom elkezdeni szedni, de az van ráírva hogy napi 3x5, azaz napi 15 tabletta. Ha valaki szed ilyet, vagy van tapasztalata, akkor légyszi irjon, hogy lehete ezt csökkenteni ,és hogy attól ugyanolyan hatásos lesz-e??

Mellesleg 16 éves vagyok, és az az adag az felnőtteknek ajánlott,azért gondoltam hogy lecsökkenteném... Légyszi írjatok :$

2008. máj. 9. 16:50
A sörélesztő tablettát már tinik is szedhetik hajnövesztés céljából?:| :S
2008. ápr. 4. 18:34
A FOGYÓKURÁHOZ KELL A SÖRÉLESZTŐ?
2007. szept. 6. 03:19
most már lecsökkentettem az adagomat 3x1-re ez lesz az ideális nekem, úgy gondolom
2007. szept. 6. 03:18
Nekem is az van rajta, hogy 3x5 kell bevenni, de én csak 3x2 szedek, mert 1 hónapig szedtem a javasolt adagolásban és észrevette,. hogy mellem rohamosan megnövekedett és a hormonilag is megváltoztak a dolgok így lecsökkentettem az adagomat 3x1-re az orvosom szerint ez nem baj, csak nem szabad ingában változtatni, az adagot, a lényeg a rendszeres bevitel.
2007. febr. 10. 17:42
Nekem a dobozra 3x5 db volt ráiírva... na mondom az 15 tabi naponta... tök durva. és tényleg ez van ráírva.. alig hittem a szememnek ezzel az erővel egy marékkal is bevehetném.... most 4et eszek naponta!
2007. jan. 28. 15:00
Az én sörélesztős dobozomra az van ráírva hogy napi 3 db. Én úgy szedem
2006. dec. 6. 17:40
hogy kell érteni az adagolást? egyszerre 4-et vegyek be, és 3 alkalommal naponta?? kicsit durván hangzik a napi 3x4 tabletta (lehet h bennem van a hiba)
2006. nov. 23. 09:44

Szia!

Én 6 hónapig szedtem a sörélesztő tablettát, mert rettenetesen elkezdett hullmi a haja.Ugyan tudtam, hogy mitől hullik/műtét/, de hiába mondták, hogy majd időve megszünik, engem ez nem vigasztalt.

Szóval nap 3x4 tablettát szedtem,és nekem használt. kb a 2.hónap vége felé vettem észre, hogy csökken a hajhullás, és erősödik a hajam.Igaz, hogy én a Bánfi sampont és hajszeszt is használtam, de ma már csak napi pár szál, azaz a megengedett mennyiség van a fésűben reggelente.

2006. nov. 7. 23:09

Sziasztok! Elkezdtem Október elején az SBD-t. Azóta kb. 5 kilót fogytam(ezt főleg az első 2 hétben, az 1. fázisban), azóta ingadozik a súlyom annak ellenére, hogy nem eszem annyi féle szénhidrátot, mint amennyit a 2. fázishoz engedélyeznek(pl. reggelihez csak 1. szelet graham szendvicskenyér pirítva, vagy 1 db. tenyér méretű kétszersült, és itt az ilyen jellegű szénhidrát fogyasztásom ki is merül.) Lehetséges, hogy ez miatt áll a súlyom?Rendszeresen sportolok egyébként. Igazából ez nem is zavarna annyira, mostanában volt, amikor elengedtem magam(diákcsemege,light cola és hasonlók).A fő gond, hogy hullik a hajam. Elkezdtem rá szedni sörélesztő tablettát, és ezzel kapcsolatban érdekelnének még a tapasztalatok. Mikor lett látványosabb az eredmény? Egyáltalán használt? Vannak mellékhatásai? nem zavar be az SBD diétához?(hallottam, hogy volt, akinél a light cola is lassította a fogyást, ezek után semmin nem lepődnék meg..)Régebben szedtem revalidot, emlékszem, az nem volt rossz, de most azt nem engedhetem meg magamnak:S

Segítsetek:( köszönöm előre is a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook