Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Saját jogon járó családi pótlék. Ezekkel a betegségekkel van esély, hogy most is megkapom a felülvizsgálat után? fórum

Saját jogon járó családi pótlék. Ezekkel a betegségekkel van esély, hogy most is megkapom a felülvizsgálat után? (tudásbázis kérdés)


2018. dec. 10. 17:37
Hát igen. Bár eddig olyan is volt hogy 60% volt a károsodás. Majd egy másik dokumentumon már 50-50% volt. Szóval a fene tudja mi van itt. Bár tény mindegyik betegség 18 éves korom előtt keletkezett ami ugye feltétel is. Csak annyira nehéz ez a várakozás. Főleg hogy még a papírokat sem kérték be. Bár januárig lehet nem is fogják.
2018. dec. 9. 07:00

Szerintem az állapot javulása vagy romlása dönt az elbírálásban, nem maguk a betegségek.

Feltételezem, hogy a stagnálás is a folyamat továbbvitelét jelenti, de olvastam már olyat is, hogy aki nem romlott, arra azt mondták, hogy hát akkor ő jól van. 😶

2018. dec. 8. 22:57

Sziasztok!


Gyerekkorom óta kapok családi pótlékot. Mióta egyetemre járok pedig saját jogon. Több betegség miatt. Ha ez segíthet abban megkapom-e most is megírhatom a BNO kódokat.

5 éve ráírták a papírra mi mennyit ér. Akkor a két főbetegség 40 és 10%-ot ért. Az egyéb betegségek pedig 10-et. 3 éve semmit sem írtam csak az 51%-os egészségkárosodást. Az állapotom azóta nem javult sőt egy két plusz betegség előjött.


Szerintetek változott annyit az elbírálás hogy amik bőven 50% feletti értéket értek 5 éve most ne érjenek annyit? Valamint érdekes hogy 5 éve behívtak addig 3 éve csak a papírokat kérték.


Január 31-ig él a mostani és nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a vége és hogy mikor jön az értesítő hogy bekell-e mennem vagy elegek a papírok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook