Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Repülőjegyet milyen módon lehet vásárolni? fórum

Repülőjegyet milyen módon lehet vásárolni? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 7. 17:59

Sziasztok!


Meg tudná mondani valaki, hogy repülőjegy megvásárlásához kell -e útlevél, vagy elég a személyi? Az útlevelet pedig kiváltás előtt bemutatom?


Köszönöm

2008. ápr. 12. 15:10
Általában ha neten vásárolsz, dombornyomott bankkártya szükséges.
2008. febr. 6. 20:04

Közben telóztam a wizzairrel,és nem tudtam ide irni...szóval...hitelkari most nem nálam van van,páromnak nics nete.azt akartam végülis hogy nem lehet e véletlenül megrendelni és ott fizeti,de sajna nem.Csak neten tudom,vagy bemegyek egy utazási irodába személyesen,vagy ferihegyen:((

Szóval köszönöm a segítséget...

kaaskopje,nekem ezt a verziót nem mondták,igaz hamar kellene,hétvégén jönne,biztosan azért nem...

2008. febr. 6. 19:53
Gondolom Hollandia érdekel ;) Ha van hitelkártyád, akkor a Wizzair oldalán simán meg tudod venni a jegyet. Ha nincs, akkor azt hiszem telefonon tudsz foglalni, és csekket küldenek.
2008. febr. 6. 19:38

neten szoktuk lefoglalni minidig,mindegyik társaságnak van honlapja

mi többnyire Malévval szoktunk utazni,de mot rátaláltunk a Skyeurope-ra ami tök olcsó és sok helyre megy

utazási irodán keresztül is megveheted de feleséeges mert csak rápakolnak egy csomó illetéket,igy pedig rögtön megvan amint átutaltad a pénzt

2008. febr. 6. 19:31

de van egy csomó még hova akarsz menni.

én itt vettem 1eurért + illeték jegyet Nürnbergbe.. összesen a gyerekkel 66 eur volt :) oda-vissza

2008. febr. 6. 19:31
www.germanwings.com
2008. febr. 6. 19:29
Pl. interneten. Hova?
2008. febr. 6. 19:28
Repülőjegyet milyen módon lehet vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook