Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Profi cipőápolás és házi tippek avagy hogyan óvjuk cipőnket? fórum

Profi cipőápolás és házi tippek avagy hogyan óvjuk cipőnket? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 16. 17:13
Köszönöm a válaszokat, azóta vettem egy flakon inpregnáló spray-t cipőboltban, végig fogom vele fújni a cipőket :)
2012. dec. 15. 20:47
Én a csizmáim szárába újságpapír hengert teszek, így amikor leveszem, nem dől el a csizma a cipőtartón. Tél elmúltával ugyanilyen módon teszem el a szekrénybe. Ha megvan még, akkor az eredeti dobozában.
2012. dec. 15. 16:56
én alapból, már miután megvettem, az első használat előtt alaposan befújok minden cipőt impregnáló spray-vel. Sztem ez is sokat segt! Tasztja a vizet, a koszt, ezzel segt megóvni az állagát, állapotát. Érdemes minden tisztítás, boxolás után újra fújni!
2012. dec. 15. 14:23
Én paraffin olajjal kenem be, és puha ronggyal áttörlöm.
2012. dec. 15. 10:39

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék tudok-e tuti tippeket bőrcipők külső-belső ápolására. Vettem egy gyönyörű bőrcsizmát és nagyon szeretnék rá vigyázni, hogy még pár évig szép maradjon. Volt itthon még előző évekről megmaradt színtelen cipőpaszta, de ócska, 100forintos boltóból való, egyelőre nem mertem rákenni, hátha kárt teszek benne. Ti mivel óvájtok szeretett lábbeliteket? Hogyan tároljátok, ápoljátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook