Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Önéletrajzot adok le a megpályázott munkára!A borítékra írjak valamit szerintetek? fórum

Önéletrajzot adok le a megpályázott munkára!A borítékra írjak valamit szerintetek? (tudásbázis kérdés)

2008. febr. 11. 13:50
Természetes hogy megcimezzük,és feladot is irunk rá .
2007. nov. 22. 18:15
Mindenképpen címezd meg! Címzett, feladó legyen rajta. Ha konkrét személynek/osztálynak kell küldeni akkor azt is tüntesd fel. Amennyiben jeligét kérnek írd rá. Ha nagy céghez nyújtod be pályázatod, szerintem érdemes rá írni, hogy állás pályázat.
2007. szept. 13. 08:41
meg kell címezni, ahogy egy normális borítékot szoktak. Ezzel Buzaskatát is idéztem. :)
2007. szept. 13. 06:32
Én megcímezném, ahogy a borítékot szoktuk. Bal felsőbe Mindenképp odaírnám a nevem.
6. Loni
2007. szept. 12. 21:36

Én is ráírnám legalább a nevem. Meg talán azt, hogy önéletrajz.

Csak azért, hogy tényleg ne keveredjen el.

2007. szept. 12. 19:23
szerintem érdemes a bal felső sarokba a nevet cimet kiirni mégah a boritékba már le is irtad.sok nagy cég és iskola nézi már az irást mert az állitolag sokat elárul.szoval én feirnám ezzel is azt sugallva hogy milyen pontos vagy és nem bizod a véletlenre.
2007. szept. 12. 18:38
Szerintem attol fugg, hogy kinek adod oda.. nagyobb cegek kepesek a portan "atvenni" es egybol kukaba hajitani ha nincs rajta semmi. Teljesen helyzetfuggo.
2007. szept. 12. 18:11

Ha jeligésen kell beadnod akkor a jeligét.

Ha szeemélyesen viszed el a lezárt borítékot akkor semmit. Hiszen a beadott anyagban minden info benne van(elérhetőség , név, cím)

2007. szept. 12. 18:07
nem
2007. szept. 12. 18:06
Önéletrajzot adok le a megpályázott munkára!A borítékra írjak valamit szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook