Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ölelj meg egy fát! fórum

Ölelj meg egy fát! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ölelj meg egy fát!

1 2
2009. júl. 26. 12:17

Abszolút jó a cikk, sőt aranyos is! :)

Mi tegnap kirándulni voltunk a Kedvesemmel, volt fa bőven, és a meredeken lefelé igencsak ölelgettem a törzsüket! :D

Ez nekem amúgy régi szokásom, mert megnyugtat, gyerekkoromban iskola után kimentem a kertünkbe minden nap és a több mint százéves körtefa hatalmas ágain álmodoztam vagy éppen szunyókáltam tavasztól őszig.

De azt nem tudtam, hogy ennek mások is hódolnak. :) Tök jó, köszi mégegyszer!

2009. júl. 26. 12:14
Roppant érdekesnek találom az információt. Egy magányos séta egy erdőben, parkban alapból nyugtató hatású. De ha valaki meggyőződik róla hogy senki sincs a közelben... ;)
2009. júl. 26. 11:30

Nálunk minden oldalról nyitott az udvar, ráadásul fő úton lakunk. Jó alaposan körülnéztem, nyugtáztam, hogy épp sehol senki és kipróbáltam :) Sajnos csak rövid ideig de érdekes érzés volt. Szerintem érdemes hallgatni a cikk írójára és beiktatni egy erdei kirándulást. Az már önmagában is kikapcsolja az embert, és több idő is jut erre.

Remek cikk , köszönöm szépen!

2009. júl. 26. 11:10
vereskati-nekem is ez a kérdésem lenne!A diófától mit kapunk, mert az van a kertünkben. Igaz eddig nem öleltem, de a hátamat nekitámssztom, s a lombja alatt a hűvösben olyan, de olyan jól érzem magam. Egyébként Sebestyén Balázs is elmesélte, hogy az terjed róla, hogy nem komplett, mert fákat ölelget, pedig tud valamit...
2009. júl. 26. 10:41
Nekem nagyon tetszik a cikk!Még ilyesmiről nem hallottam,de itt mindig olvashat újdonságokat az ember!Jó lehet a terápia,csak az a baj hogy nálunk egy olyan fa sincs amik itt fel vannak sorolva,az meg nagyon feltűnő lenne ha az utcán fákat ölelgetnék :)!Sajnos!Pedig sutyiban kipróbálnám :)!
2009. júl. 26. 10:08
A diófának mit köszönhetünk? Ez van:)
2009. júl. 26. 10:03
Mint tudjuk a fáknak gyógyító ereje van. Már ősidők óta használják terápiának. Ha fáradt vagy, lehangolt, vagy esetleg fáj valamilyen porcikád, szerelmi csalódás ért, nem kell mást tenned, mint keresni egy megfelelő élő fát és át kell ölelni, egybeolvadni-, együtt lélegezni Vele! És még pénzbe sem kerül.

Ugrás a teljes írásra: Ölelj meg egy fát!
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook