Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem merek szexelni! fórum

Nem merek szexelni! (beszélgetős fórum)


1 2
2018. márc. 5. 17:55

Én 2.5 évekig nem szexeltem. Hát eléggé furcsa érzés volt utána naponta.

Én is féltem kicsit. Bevallom. De nem volt mitől. Ez olyan mint a biciklizés... :D

2018. márc. 5. 17:50
Sziasztok! "Vallomás" Évek óta nem volt férfi az életemben és most félek az új lehetőségtől. Legalább négy éve mégcsak nem is csókolóztam. Magánéleti,családi problémáim voltak, még vannak is. sokszor élni nem volt kedvem nem randizni. Persze a testiség néha nagyon rámtör,ilyenkor szépen leállítom magam,hogy minek-kinek nevettetném ki magam. Nem vagyok se se sovány 164/67. Van mit rajtam fogni,de a formám megmaradt. A melleimmel is elégedetlen vagyok stb. Most ismerkedem egy férfivel, aki nyílt lapokkal játszik és tetszem neki. úgy. már akar találkozni is.kávé,étterem stb.,de hát tudom mire megy ki a játék, és hogy nem feleséget keres. Én sem férjet. De nagyon beparáztam, már a sokadik alkalmat lemondtam. 36 vagyok és 7 éve nem szexeltem,akkor még volt párom, de vele se. Előtte voltak férfiak, kerestek, akartak találkozni, de mindig éreztem, hogy kevés vagyok. Nem az a"deszka" de kevés. Soha nem volt egy olyan normális ember aki mellett megtanulhattam volna a dolgokat..talán Ő most. De ez meg egy nagymenő ilyen értelemben. Annyira szorongok a külsőm és a bénaságom miatt, hogy nem ismerek magamra. Persze 7év után ki ne parázna. Kép alapján, ahol látszik,hogy nem vagyok egy nádszál,bejövök neki,de az mégiscsak egy kép.A ruha ápol és eltakar. Ápolt vagyok,meg minden, de nagyon nagyon parázom.Nagyon szégyenlős vagyok.Természetesen ezzel kapcsolatosan felé nem nyílvánulok meg,még azt hinné senkinek nem kell egy olyan nő aki hét éve nem sz..lt.szégyenleném bevallani. Valaki volt hasonlóan? Kérlek ne haragudjatok,hogy ez így leírtam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook