Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lux intelligence takarítógép vélemenyek fórum

Lux intelligence takarítógép vélemenyek (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. febr. 8. 19:14
Ja és azóta nagyon meg bántam a dolgot tudom egy nagy szemétség volt tőlem de nekem már csak a mostani pasim kell senki más!Csak félek ha elmondanám neki ezt hogy én kezdeményeztem majdnem a volt pasimnál hogy akkor ezt már nem tudná megbocsájtani szerintetek?
2012. febr. 8. 19:12
Sziasztok!Elősször is bocsi,hogy ide írok de nagyon aggaszt egy dolog és szeretnék itt tanácsot kérni és választ kapni mihamarabb!A barátommal egy éve járunk és a volt pasimmal sajnos meg csaltam egy nem régen csak csók volt én ezt bevalottam neki ő meg is bocsájtotta de nem voltam teljesen őszinte vele mert énis akartam azt a csókot akkor de nem azért mert még nem vagyok túl a volt pasimon csak egyszerűen elragadott a pillanat tudom nagy hülye voltam mert egy hülyeségből történt az egész kérlek vélaszoljatok bevaljam neki hogy énis akartam azt a csókot sőt majdnem hogy én kezdeményeztem ?vagy inkább halgassak erről?!ja és nem lekurvázást várok hanem értelmes válaszokat
2012. febr. 8. 19:03

Ismeritek a lux intelligence takaritogepet?

Velemenyeket szeretnek, ma volt nalam egy holgy bemutatni, nagyon jo a gep de nagyon huzos az ara.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook