Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik olyan nő a mai világban, aki hűséges, nem lehet elcsábítani? fórum

Létezik olyan nő a mai világban, aki hűséges, nem lehet elcsábítani? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009. nov. 7. 15:26
én:-))
2009. nov. 7. 15:25

Sziasztok!


Tegnap este gondolkodtam egy dolgon, gondolom megosztom veletek. Azon gondolkodtam van-e mai világba hűséges nő aki kitart a párja mellett ha nagyon szereti és nem-e tudja egy pasi elcsábítani. Leírom mire gondoltam. Teszem fel adott egy lány aki nagyon szereti a párját jó vele a sex a szerelem minden csupán egy dolog nem adatott meg neki a pénz. Annyi pénzük van, hogy az alapvető dolgokra elég számla, rezsi, kaja. A lány találkozik egy pasival igényes, ápolt és ami a legfontosabb milliárdos bármennyi pénze van. A nőnek tesz egy ajánlatot tölts velem egy 30 percet vagy 1 órát és sexeljünk egy jót adok érted x összeget. Ez az x összeg lehet 100 millió vagy akár 1 milliárd is. Vajon elcsábulna a nő? Vajon van-e olyan nő aki inkább élne szegényen, de boldogan olyan pasival akit szeret. Vajon vannak-e még hűséges nők a világon akiket nem lehet megvenni semmivel akik hűk a párjukhoz?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook