Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezhet az, hogy 8 év után megtetszik egy srácnak egy olyan lány, akire eddig ügyet sem vetett? fórum

Létezhet az, hogy 8 év után megtetszik egy srácnak egy olyan lány, akire eddig ügyet sem vetett? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. jún. 23. 14:01
miért ne? változnak az emberek
2008. jún. 23. 13:58
Még azóta nem nagyon beszéltem barátnőmmel. Csak gondoltam utánakérdezek kicsit kivülállóktól, mert én valahogy eléggé furcsállom a dolgot.
2008. jún. 23. 13:56
Változnak az izlések,de az is lehet,hogy az a pár sör tette. Várjátok a következő találkozást. Nem beszéltek meg semmit?
2008. jún. 23. 13:56
Nekem két kollégám van, akik már 8 éve munka társak, tavaly augusztusig haverok voltak. A fiú mindíg azt mondta, hogy a lány sokszor ordenáré módon viselkedik, nem nőies, nem nő a szemében stb. A lány véleménye volt, hogy a pasi hisztis, hangulat ember, elviselhetetlen, csak barátok lehetnek. Ehhez képest tavaly szeptember körül összejöttek, decemberre várjék a kisbabájukat. Aztán, hogy mi lesz a kapcsolat vége, jó kérdés, én sok jövőt nem jósolok neki. De kívánom a legjobbakat.
2008. jún. 23. 13:53

Persze változhat. De kb nemrég volt a srác bnőméknél dvdzni, és mesélte hogy a pasi végig a volt barátnőiről beszélt, mikor meg vége lett a filmnek, felállt, elköszönt és elment.

A hónapja meg még el is fordította a fejét ha meglátott minket. Nem is köszönt.

2008. jún. 23. 13:51

A legjobb barátnőm 8éve epekedik egy pasi után, aki nem igazán foglalkozik vele. Ill. eddig nem tette. A lány mindig nagyon nyomult rá, beszélgetni is csak úgy beszéltek, ha a barátnőm kezdeményezte.

Viszont tegnap lementünk egy kocsmába meccset nézni, és a barátnőm elkezdett vele beszélgetni... Egy idő után a srác megcsókolta.

Vajon csak az a pár üveg sör késztette rá?

Vagy hirtelen megtetszett neki?

Nem szeretném ha a barátnőm koppanna...

2008. jún. 23. 13:50
Létezhet, de velem nem, az biztos.
2008. jún. 23. 13:48
Persze. Az ember folyamatosan változik, ahogy az ízlése is.
2008. jún. 23. 13:48
Miért ne létezhetne?
2008. jún. 23. 13:47
Létezhet az, hogy 8év után megtetszik egy srácnak egy olyan lány, akire eddig ügyet sem vetett?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook