Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet szeretni két férfit egyszerre? fórum

Lehet szeretni két férfit egyszerre? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. okt. 1. 18:47

Akkor velem mi történik?

LEhet akkor a páromat szeretem, amásik csak fellángolás, vagy csak testi vonzalom. De úgy szeretnék vele...újra...

De közbe meg a párommal is, ha legalábbnéha rámindulna..

Mit tegyek?

2008. okt. 1. 18:37
Nem.
2008. okt. 1. 18:22

Senkinek nincs ilyen jellegű tapasztalata?

Elszomorodtam.....

2008. okt. 1. 17:47

Köszi...

Az a baj, hyog én szeretném mindenképp helyrehozni a párommal a dolgokat. Annyi minden köt minket össze, és tényleg szeretem. De a szexben....

Nem elég, hogy nemis igen akar, de ha van, volt is, akkor eléggé kiábrándító.

Beszéltem már neki róla, és meg is hallgat de semmi változás.

A másik fiúval meg csodás volt, és folyton csak azok a percek járnak a fejembe...

Szóval a páromat szeretném, de a másik fiú libidójával és érzékiségével...

(lehet ez most kissé közönséges volt, de valahogy, mégis ez van.)

Hogyan tudnám kihozni belőle az 'állatot'?

2008. okt. 1. 17:39

Persze, szerintem lehetséges az, hogy az ember egyszerre két fiút szeressen.

Ilyenkor mérlegelni kell, hogy pontosan melyik iránt érzel nagyobb vonzalmat. 4 éve én is átestem ezen. Nagyon nehéz volt dönteni. Sokat gondolkodtam, hogy mit csináljak, hagyjak ott egy 2 éves kapcsolatot, ami biztos egy bizonytalanért?

Egyfolytában az járt a fejemben, hogy G mellett 2 év szól, míg a másik mellett pár hét és lehet nem is lesz hosszabb, akkor meg egyedül maradok.

Végülis az "újat" választottam és egyenlőre nem bántam meg,sőt... Soha nem voltam még ilyen boldog mint most. Persze gondok azok itt is adódnak, de együtt megoldjuk őket.


(A szerelem meg nem tart örökké.)

2008. okt. 1. 17:27

A párommal 9 éve vagyunk együtt, és hát voltak nehézségeink. Mindemellett szerettük egymást, de ez év elején tejesen tönkrement a kapcsolatunk. Ezután-bár még vele laktam- összejöttem egy másik fiúval, és bár nem volt meg a szó szoros értelmében köztünk az, de testileg ,amit kaptam tőle az csodaszép volt. Egészen addig azt hiszem nem is tudtam mi is az a szex. A párommal sose volt jó igazán, és az utóbbi két évben nem is volt egyáltalán.(Nem rajtam múlt elsősorban.)

Aztán a párommal újra megpróbáltuk áprilisban, és annak a 'kalandnak' vége lett.

Nagyon szeretem Őt, a páromat,de a szex azóta se működik, a másik fiút meg nem tudom kiverni a fejemből, de azt hiszem nem csak a testi kapocs miatt, mert amúgy is nagyon jól megértettük egymást.

Szóval nem tudom most mit tegyek?

Lehet az, hogy mindkettőjüket szeretem?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook