Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamák!Ti milyen pózba alszotok, ami kényelmes és nem árt a babónak? fórum

Kismamák!Ti milyen pózba alszotok, ami kényelmes és nem árt a babónak? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 17. 12:03
Írtok:))
2011. nov. 17. 12:02

Előbb-utóbb marad az oldalt fekvés, a térd közé rakott kispárna is hozhat enyhülést. Én is túlélésre játszom, amúgy hasonfekvő vagyok...:-)

Ne erőltesd mindenáron a bal oldalt, mert hónapokig nemigen lehet kibírni.

Bízz a testedben, ami neked jó, az jó lesz neki is!

Ha zsibbad a lábam, addig fészkelődöm, amíg abba nem hagyja, és akkor helyreáll a keringés nekem is, neki is. :-)

2011. nov. 17. 12:02
De örülök annak,amit írsz:)))
2011. nov. 17. 12:02
23, hét és hanyatt a legtöbbször....az utolsó honapokban mondják , hogy nem jó , de több barátnőm is úgy aludt végig.Szóval ezen nem stresszelek.
2011. nov. 17. 12:01
Szia! Nem rég szültem... csakis háton tudtam aludni, mert ahogy valamelyik oldalamra feküdtem, babácska elkezdett iszonyúan ficánkolni...valszeg úgy nyomtam valamijét! nekem csak hanyatt volt kényelmes és a védőnő is azt mondta, úgy aludjak ahogy jó nekem, a gyereknek nem lesz semmi baja! ...és nem is lett :)))
2011. nov. 17. 11:55

Sziasztok kismamák:)Én lassan az 5.hónapban leszek és hiába van szopipárnám,fáj mindkét lábszáram éjjelente.Babó előtt imádtam háton feküdni,viszont azt mondják az okosok,hogy az nem jó a babónak,a legoptimálisabb a bal oldalon fekvés!

Véleményeket és tapasztalatokat szeretnék tőlletek:))Előre is köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook