Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kis Polák fórum

Kis Polák (beszélgetős fórum)

1 2
2016. febr. 8. 15:23

kerti dísznek megvenném :D


mondjuk én a hátsó ülésről vezetném max kényelmesen.. egyébként (mint minden Fiat régről) még a műanyag meg a gumi is rozsdásodik rajta.. nincs z a lakatsomester aki megállítaná... több embert ismerek akinek volt. szerette (de az mé 20 éve volt) ma már valószínűleg nem használná..

2016. febr. 8. 14:25
Inkább olyan második autóként való.
2016. febr. 8. 14:24
Éretem.Köszi a válaszokat.
2016. febr. 8. 14:22
hát, a fékrendszere nem az igazi, sokan mondták már. nekünk is volt, és be is halt a fék.
2016. febr. 8. 13:39

Én nem venném meg. Nekem volt, valószínűleg az utolsó darabok egyikét sikerült elkapni. Hát Izsák volt a neve, 3 évesen 8 ezer km volt benne, amikor megvettük. Városi közlekedésre remek volt, kétszer mentem vele vidékre, halálfélelmem volt a kamionok között. Gyakorlatilag egy gördeszkán ücsörögsz :/.


26 éves autót nem vennék meg, ez a típus hajlamos volt a rozsdásodásra, szinte semmi ütköző zónája nincs, védtelen vagy egy balesetben. Fenntartani nagyon olcsó volt, 5-6 litert fogasztott, amíg én használtam pár évig, csak kötelező szervizei voltak, a biztosítás sem került sokba.

2016. febr. 8. 13:01
Hahó
2016. febr. 8. 12:46

Sziasztok.

Szerintetek megéri venni (azonkivül hogy tetszik) egy Fiat Polski 126-ot,1990-es?Pl elsö autónak?Mennyi gondom lesz vele?Akinek van tapasztalat,fenntartása stb.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook