Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kirekesztés fórum

Kirekesztés (beszélgetős fórum)


1 2
3. kszb
2015. júl. 9. 07:33
nézd, a kamaszkornak mindezek velejárói. A kamaszkornak van egy sajátos felfogása, sajátos életképe, és gyakran nincs veszélyérzet. Attól, h mi már felnőttek vagyunk, azt tudom mondani, h mi se voltunk különbek, csak más időben éltük meg ezeket. Attól, h nem dohányzol, nem iszol, nem bulizol, nem értem, h miért kell félrevonulnod a saját korosztályodtól? Régen is volt, aki ezekben nem vett részt, de a társasági életből nem vonta ki magát teljesen. Kicsit lenéző a viselkedésed, ahogy leírod a többiekkel szemben. Ne csodálkozz, ha nem vagy a szívük csücske, és megszólnak. És elhiheted, h nem azért, mert te nem élsz káros szenvedélyekkel.
2015. júl. 9. 07:29
Te rekeszted ki magad. Persze, hogy antiszociálisnak mondanak. Vállald fel, vagy üvölts a falkával.
2015. júl. 9. 07:24

Gimnázium utolsó évét fogom kezdni. A mai gyerekekhez képest mondhatni értelmes osztályom van, de természetesen az ivászat bulikon, cigi itt is megy, és másról nem is hallani körülbelül.

Én se buliba nem járok (mármint a tömürölős, ezen kisváros igénytelen szórakozóhelyeire) se nem cigizek, iszok mint a lökös. Mivel nekik más témájuk sincs, igyekszem elvonulni a barátnőimhez, a többiekkel pedig inkább nem is tartani nagyon a kontaktot, mert a felfogásuk egyszerűen kiborító, a magasröptű beszélgetéseket meg ne is említsem a bulikon történtekről, stb stb.

Nemrég viszont megtudtam, hogy engem antiszociálisnak neveznek. Gondolom ezt abból szűrték le, hogy nem igazán megyek oda hozzájuk. És ez valójában zavar.. én vagyok a "kirekesztett", mert nem gondolom hogy értelmes dolog amit csinálnak? Rosszul érzem magam kicsit, pedig tudom hogy nem kéne odafigyelni erre.. ti mit gondoltok róla?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook